36803
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Sanyo
    #2161
    Igen, egy Galaxy Tab 10.1. Sokat vagyok úton és a telefonnak nagyon kis képernyője van, ezzel szépen menedzselni tudom a bejövő dolgokat. :) Csak a gyári androidot kell lecserélnem, csak még nincs kész a cyanogenmod 9.
  • Papa01 #2160
    Na, csak vettél tablet-et? Gratula, használd egészséggel! :)
  • Sanyo
    #2159
    Új szerzemény. :)
  • Sanyo
    #2158
    Normál ellenőrzőlista és referencia kézikönyv, addig amíg elkészülök az enyémmel...
  • Sanyo
    #2157
    Hát kb. azóta nem tudtam hozzányúlni az anyaghoz. :( Nem annyira masszív, de nagyon szakmai. Amikor nagyon nincs kedvem hozzá, fordítom a 16 oldalas típusismertetőt, az idő nem vész kárba... :)
  • Bögyörő
    #2156
    Nekem a Su-27 a kedvencem, de most jobban örülnék egy F-18-nak, mert az a legsokoldalubb gép.
    Föld radar, légi radar, célzókonténer, SEAD, Harpoon, hordozófedélzeti üzem, levegőben utántölthető, és képes más gépet is légiutántölteni, minden tud egy jó kis csatához. Ha ténleg F-18 lessz a következő az nagyon jó lenne, persze ha mindent rendesen lemodelleznek.
    Sajnos nagyon lassan dolgoznak ED-ék, és ezért jobb egy olyan gép amivel több mindent lehet csinálni, mint egy olyan gép ami kedvenc de kevés dologra lehet használni.
    Ha jól emlékszem a KA-50 megjelenése után nemsokkal már képeket is tettek fel az A-10C-ről, ezzel szemben most nagyon nagy a titkolózás.
  • Sanyo
    #2155
    Az F-15E örök kedvenc marad, nagyon örülnék neki, de szerintem nagyobb a valószínűsége az F-18-nak.
  • Bögyörő
    #2154
    Erről már valahol olvastam hogy az F-15E szépen kivan dolgozva és sokan emiatt reménykednek hogy ez lessz a következő gép. Én ezt nem nem tartom valószinünek, ha csinálnak egy gépet azt nem hinném hogy részletekben készitnék el, megcsinálják az alapoktól és ha kész kiadják, de azt nem hiszem hogy javitgatják, szépitgetit aztán egyszer csak repülhető lessz, az F-15E kidolgozott de nem anyira mint az A-10C, inkább csak arról lehet szó hogy cserélgetik lefele a régi modelleket, és ezzel kezdték.
  • macleody
    #2153
    Épp ezen filóztam én is, mert állítólag az F-18-as lesz amit csinálnak, viszont ha megnézem a játékban a gépeket, az F-15 jobban ki van dolgozva mint a többi. Bár csak az F-15E-t néztem, az meg 2 személyes. Mindjárt megnézem a C-t is.
  • Bögyörő
    #2151
    Igen kiderült, a következő típus a P-51D Mustang lessz, de ez egy külön fejlesztés, ha minden igaz párhuzamosan fejlesztenek egy modern gépet de arról szinte semmit nem lehet tudni, ED-ék egy cikkben azt nyilatkozták hogy a következő típus egy amerikai merevszárnyú gép lessz, de nem árultak el többet róla, mert ahogy mondani szokták bármi megváltozhat, és sajnos legtöbször meg is változik amit igérnek.
    A Mustangról itt irnak.
  • Wampa
    #2150
    Üdv

    Már kiderült, mi lesz a következő gép?
  • macleody
    #2149
    Ha jól tudom még nem adták ki, meg csak Svájc lesz benne.
  • beci43
    #2148
    Le lehet ezt vhonnan tölteni?Ilyen tájrészletességet még nem láttam...
  • macleody
    #2147
    Aerofly FS.
  • beci43
    #2146
    Ez milyen Sim?
  • GaBika6
    #2145
    Már 1 ideje nem repültem, de ha lesz f-18 de szép lenne ilyen tájon irtani az ellent. De szép álom...

  • Sanyo
    #2144
    Volt egy kis műszaki gondom az egyik vinyómmal, az összes játék arra van telepítve. A helyzet rendeződött, de még kell pár nap mire véglegesítem az írást. Lesz benne TACAN is. :)
  • Sanyo
    #2143
    iWarthog néven keress rá az iTunesen, nem pontosan így néz ki, de lényegében ugyanezt tudja.
  • LeonSilver
    #2142
    Ja. Konfig:
    Processor: AMD Phenom(tm) II X4 975 Processor (4 CPUs), ~4.0GHz
    VGA: ATi HD6970 2GB
    RAM: 4GB
    Asus Xonar, x-52pro, TIR5
  • LeonSilver
    #2141
    Én így nyomom. Mennyi FPS? Fingom sincs, de faszán megy.

  • Mozes
    #2140
    Megnéztem köszi és beállítottam így. De nekem így is 30FPS körül mozog.
    1920x1200, High-on minden, 512 a cockpit felbontás, a fák megrajzolása 900, a bozotók meg 300-as értékre vannak téve. TSAA kikapcsolva.

    Másnak hogyan fut és milyen beállításokkal nyomjátok?

    Köszi,
    M
  • Bögyörő
    #2139
    Már épp akartam kérdezni hogy mikor várható folytatás, előre is köszönöm Sanyo, főleg a TACAN rész érdekel nagyon mert az tiszta homály nekem, de biztos sokminden lessz benne amit még nem tudok.
  • Sanyo
    #2138
    Gigantikusan hosszú kihagyás után nemsokára elkészül a navigációról szóló írás, waypoint, steerpoint, anchor, TACAN, UHF és VHF rádiók. Csak az a baj, hogy mostanra minden eddigit elfelejtettem. :)

    A DCS Manager nagy lökést adott a folytatáshoz.
  • Solt
    #2137
  • repvez
    #2136
    Mert csak telefonra készitenek ilyen programot :D

    Amugy BMS4-hez sem ártana egy ilyen
  • Solt
    #2135
    Hmmm... ájfóóónra ménem van?
  • Sanyo
    #2134
    DCS Manager androidot futtató telefonokra.
  • beci43
    #2133
    Nos,a Catalyst beállításoknál az élsimítást állítsd az "alkalmazás határozza meg" menüpontra.A játékban meg valószínűleg be van állítva a "TSAA" ,onnan vedd ki a pipát mert ha a játékban is,meg a Catalystben is be van állítva az belassít nagyon.
    Radeon 7950-nel legalább 80-90 FPS-nek kellene lennie.
    Kísérletezz,előbb-utóbb jó lesz.
  • Mozes
    #2132
    Sziasztok!

    Segítsetek légy szíves. Nekem 15-25fps között fut a játék földközelben. Ez normális? Core2Duo QX9650, 8GB, Radeon 7950-em. Mondjuk minden full-on van, de ha lentebb veszem akkor sem gyorsul max. 2-3fps.

    Köszi előre is.

    M
  • Tgabbar
    #2131
    Akkor félre értettél, mert tudom mi az a peq-2 és mire jó.
  • Scottt
    #2130
    Én a valóság alapján okoskodtam,tudtommal a PEQ 2 az nem jó hozzá,azt csak "egymás közt" használják, hogy NVG-n keresztül lássák, hogy ki hova céloz.LGB-hez SOFLAM kell,de szerintem Cifu a HT topikban biztosan megtudja mondani, hogy mi az igazság.
  • Tgabbar
    #2129
    Kérdés:
    A küldetés szerkesztőben beállítottam egy a-10c litening poddal fac-nak meg még mellé 2 célt. Az egyiket lézerrel akarom megjelölni a másikat meg infrával(természetsen éjszaka,tiszta időben). A wp editornál be is állítok mindent, válaszon freqit, jelöle ki a csoportot, megjelölésnél infrát használjon, aztán a másiknál lézert stb. és rendesen fel is tudom venni a kapcsolatot vele ki is jelöli a célt mondjuk infrával(ha az volt az első), de a lézernél már no mark-ot ad. Kipróbáltam, ha megcerélem a két sort, akkor meg lézer van éés inrára ad no mark-ot. Igaz amint kilövöm az első célt adná a következőt,majd abort-ot ad, majd újra bejelentkezik. Valakinek valami elképzelés?
  • Tgabbar
    #2128
    Arról nem is beszélve, hogy bizonyos bombákat CSAK ccrp-ben tudsz oldani, lásd : cbu 103, cbu 105. A gbu-k nál alapvetően valamiért ccip-re vannak állítva, amit érdemes átállítani a profilban ccrp-re.
    A lézeres bombázásnál érdemes figyelni a videót és lekövetni az ott látottakat, mert nagyon jó alapokat ad a későbbiekhez.
    De azért megy privi.
  • Caterpillar
    #2127
    Mind a kettő számított, csak az egyik az oldási pontot a másik a becsapódási pontot számolja... A CCIP-nél te oldod a bombát, és látod a HUD-on hogy hova, a CCRP-nél pedig megmondod hova akarod és ő majd dobja amikor jó lesz...

    Nem érdemes összehasonlítani a kettőt, nem azonos a felhasználási terület... :)

    CCRP-ből biztos nem fogsz CAS-t adni max első rácsapásra, CCIP-ből meg nem fox LOFT bombázni légvédelemre 20km-ről!


    :D
  • LeonSilver
    #2126
    Korábban én is csináltam néhány leírást meg videót, és Sanyo oldalán is van.

    CCIP az sacc per kábé bombázás míg a CCRP számított ergo pontosabb (ilyenkor nem is tudod előbb vagy később oldani a fegyvert)
  • DonZorro
    #2125
    Sziasztok Mesterek!

    Most kezdegetem a játékot és mivel nem egyenlő a LockOn-al avgy a BS2-vel így felmerülnek némi problémák.

    A bombázásról (lézeres és sima), rakétákról és a CMS rendszerről van valami komolyabb leírás magyar nyelven? A MAV az már megy...

    Mi a különbség a CCRP és CCIP között?

    A GAU-nak vannak egyéb beállításai is láttam videókban de nem eléggé érthető nekem, mivel csak beszél róla és nem írja le közben. Több féle célzó pl. Azok hogyan és mire valók pontosan?

    Az MFD-n lévő gomboknak vannak billentyű kombinációik?

    Köszi előre is!
  • Tgabbar
    #2124
    Csak azért gondoltam ,hogy működik ,mert a valóságban így van.
    Minden esetre ezt még jobban körüljárom majd, hogy mivel mit lehet itt a játékban
  • Scottt
    #2123
    Bár nem játszok a játékkal,de a PEQ 2-sel nem fog tudni neked célt megjelölni,csak SOFLAMmal szerintem,keress előretolt földi irányító egységet(FAC),azoknál kell lennie ilyen kütyünek,azzal elvileg mennie kéne.
  • Tgabbar
    #2122
    Köszönöm az infót!
    Valóban, hmvvw-val működik. Aztán olvastam az orosz fórumon, hogy kiowa-val szintén mehet a móka és valóban.
  • LeonSilver
    #2121
    Én nem használok gyalogost így csak a humiról tudok nyilatkozni.
    A humi simán jelöl ha azt adod meg neki, hogy IR jelet adjon, vagy ha olyan a cél vagy ha csak olyan fegyver van nálad.
    Ami fontos az az (az utolsó peccs óta), hogy rá kell látni a célra. Szóval nem lehet közte és a cél között teszem azt egy domb, mert azon ugye IRL sem lehet célt megjelölni.