36814
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Caterpillar
    #2294
    Itt látszik a végén, hogy nagy por, pukk aztán semmi.. :D

  • Caterpillar
    #2293
    Tetszik az ötlet... :D


    Egyébként most hogy utánanéztem, elég sokféle fejjel gyártják ezeket a raksikat, igaz azt nem tudom ebből mennyi került a szimulátorba.

    Ha esetleg HE raksival lövöldöztél akkor visszavonom az eddigieket és jelezni kell miszerint bug...
  • Leon77
    #2292
    "Az hogy a sofőr szívinfarktust kap, meg sajnos nincs modellezve... :P"
    Egy bug! Tessék szépen jelezni az illetékeseknek. :D Mondjuk, egy, a monitor jobb szélén felbukkanó kis ablakban lejátszhatnának egy kis animációt. :D
  • Caterpillar
    #2291
    Az Uralos példád, most már értem, cserébe akkor a kérdés az milyen fejjel volt ellátva a raksi? Mert a kumulatív az csinál egy szép hegyes lukat a földbe és nincs repeszhatás ami rongálná a környező tárgyakat.

    Az hogy a sofőr szívinfarktust kap, meg sajnos nincs modellezve... :P
  • GaBika6
    #2290
    Na szerintem nem jól fogalmaztam. Véleményem szerint az rendben van, hogy felveri a port a becsapódáskor. (Mindig ugyan úgy az már más kérdés, de szépen fejlődünk.)
    Mivel nem találtam el a t80ast csak szétlőttem nem irányítottal a környékét ez is rendben van hogy nem sérül. Ezzel nem is volt bajom. Már vagy 10 éve... :) De az hogy pl. megsorozok egy uralt és ugyan úgy nem sérül ez engem nagyon idegesít. GAU 8-al spórolni lehet meg jó móka is, de nem irányított rakétával rohadtul nem szép látvány. Megküldök 10 uralt nem irányítottal és szép robbanás sorozat utána a 3 db, amit eltaláltam még fel is robban és a közvetlen közelében lévő uralok nem is sérülnek. Szóval akkor az robbanjon már százalékos arányban szerintem. Sérüljön a páncél nélküli jármű jobban.
  • 59th Ducky
    #2289
    Cutternek teljesen igaza van, de azért azt hozzátenném hogy a füst az én meglátásom szerint igazából akkor generálódik a valóságban komolyabb mennyiségben és időben, ha valamilyen kőolajszármazék égése folyamatos.
    2 db gumiabroncs égése is rendesen füstöl mint a dög.
  • 59th Ducky
    #2288
    A Resource Manager gombkombinációja alapból a ' + LAlt, de a beállításoknál a General részben én átcsaptam R + LAlt-ra az nincs használva és szépen előjött a kicsike.
  • Leon77
    #2287
    Köszi a videókat! Bevallom, mindig is lusta voltam utánajárni annak, hogy a valóságban hogyan is néz ki a különböző fegyverek használata és az ezek utáni végeredmény. A mostani videoból látszik, hogy igencsak van szóródás és porfelverődés = nulla láthatóság. Azért látszik, hogy nem is olyan könnyű minden igényt kielégítő játékot/szimulátort fejleszteni.
  • Caterpillar
    #2286


    Ezen a videón is látszik, igaz ez talán Apache, hogy az ágyútól nem fog görögtüzet vetni a harckocsi, még ha ementáli lesz belőle akkor sem, órákig sem fog égni, mert végül is mitől is? Van benne lőszer meg üzemanyag ez igaz de azt se fogja minden találat felrobbantani, felgyújtani.

    Az meg hogy az UB nem csinál semmit egy páncolozott járművel ha nem találja telibe, szerintem megint csak nem furcsa, sőt tudomásom szerint ez eddig is így volt.




    Ezt meg csak azért, mert ennek az ágyúnak brutális hangja van....
  • Leon77
    #2285
    Ez mondjuk igaz. De majd megkérjük a kedves ellenséges egységet, legyen szíves nyugton, és látható maradni, amíg kilövik. :D
    A gépágyút még tesztelem, mintha nem lenne olyan hatékony. Vagy a Btr-80 tank erősségű páncélt kapott?
  • GaBika6
    #2284
    Jah! Jó szar lett nem irányított rakétával sorozd meg és nemtod kilőni a célt... Mellélősz nem sérül eltalálni meg nemtod, mivel nem látsz semmit.
  • Leon77
    #2283
    Ahogy nézem, a kilőtt egységek robbanása is változott, tetszik!
  • Leon77
    #2282
    Köszi a választ! Majd még beszélgessünk erről alkalomadtán. No igen, egy kicsit is taktikásabb, komolyabb, több odafigyelést igénylő (és jól működő) pályát már elég sok idő összekalapálni, jól jön ez a fél-dinamikus szerkesztő. BS2-nél már nézegettem, de még nem készítettem vele küldetést. Ahhoz még "fel kell nőni" a rep.gép kezelését illetően.
  • Caterpillar
    #2281
    Én még nem teszteltem, Mecha viszont igen, és nagyon durva potenciál van benne, ha kombinálod a fél-dinamikus szerkesztővel, egészen jó kis hadjáratokat lehet eszkábálni, fele annyi idő alatt.
  • Leon77
    #2280
    Tesztelgettem ezt a warehouse-dolgot, küldetésszerkesztőben a térképen látszik, repülésnél már nem. Rosszul csináltam valamit (pl kihagytam egy plusz beillesztendő egységet)? Mert ha nem, akkor nem lesz célpont (lévén nem látszik/látható), de legalábbis ettől nem lesz fontosabb a lőszerraktár. Amúgy meg úgy értelmezem, hogy az eddigi végtelen mennyiségű lőszert és üzemanyagot lehet realisztikusabbra szabni, beosztva az erőforrásokat. Ezzel igencsak meg lehet nehezíteni egy jól szabott pályát. :)
  • Caterpillar
    #2279
    A nagy részére nem akarok válaszolni, mert nem látom értelmét, de a raktáras dologhoz hozzátenném, hogy ez az egész a Combined Arms miatt is szükséges. Feltételezés ugyan, de valószínűleg a teljes haderő manageléstől a gyártásig sok mindent meg lehet majd valósítani, ez pedig egy elég ötletes sokak által üdvözölt ficsőr az utánpótlás megvalósítására.
  • hooah
    #2278
    Nem a 100-al van a baj, hanem hogy az ED folytatja azt a trehány munkát amit a DCS sorozat elején elkezdett. Kitalál valamit ami jól néz ki de közben nehezen, bonyolultan használható. És most nem a játékot akarom fikázni, mert igaz idáig csak FC2 és BS hez volt szerencsém de tervbe van az teljes sorozat mert nagyon tetszik(kivéve P-51, mert azt nem tudom értékelni).
    -Példának okáért a mission editor (igaz már FC-k ben is) egy nehezen használható szemét volt, ha be akarok rakni objektumot 4-5r kell elindítani a játékot, mire megfelelően helyre rakom őket. Sehol nincs egy használható 3D-s, mission editor.
    -Végre mostanra rájöttek, hogy játékban kell egy olyan opció miszerint saját magam fegyverzem fel a gépet(FC vonalon furcsa tudták ezt).
    -Ezzel a raktáras kikérő dologgal is csak az ember idejét rabolnák, mire egyesével beállítja a megfelelő értékeket, elfelejti mit akart csinálni. Igazán leegyszerűsíthették volna mondjuk egy csuszkával.
    ja és nem csak a MH-nak nincs 100 repülő vagy fegyver, de mondjuk az USA-nak sincs 100 Su32 vagy Tu-160-as.
    - A nagyon gagyi Mi-ről még nem is beszélve.
  • 59th Ducky
    #2277
    Kedves hooah, ha mindegyik 0 lenne akkor meg azt írnád hogy idegesít hogy mindet plusszolni kell ? Nem tök mindegy mennyi van benne. Be kell állítani és kész. Gondolom ha bemennék egy reptérre a valós életben, simán mindenből tudnának nekem mutatni 100db-ot (Ööööö nem HunAF-ra gondoltam) :)
  • hooah
    #2276
    Gondolom akkor online ezek a depotok lesznek az elsődleges célpontok. Bár ami kissé zavar, hogy a sok fegyver és egység mind 100ról indul, aztán külön-külön kell beállítani ha valamiből kevesebbet akarunk.
  • Leon77
    #2275
    Végre. Ez már régóta hiányzott.
  • LeonSilver
    #2274
    Működő Resource Management az A-10C modulban érkezett (by Ducky):

  • 59th Ducky
    #2271
    Nyugalom, már olvastam hogy próbálgatják besuvasztani az options menübe külön fülre mind a füstölés idejének változtathatóságát egy csúszkára, illetve a spotlight mod ki/be kapcsolgathatóságát.
  • Leon77
    #2270
    Lehet, azért vették le az idejét, mert (nálam pl) fps zabáló. Fél-egy órás küldetésnél a kilőtt egységek elég sokáig füstölögnek hamvaikban, s minnél több van belőlük, annál lassabb a játék. Átrepülve a füstön pedig drasztikus az fps esése.
  • GaBika6
    #2269
    Megvolt a próbarepülésem. Ami idegesített egyből az elején az a kiégett járművek füstölési ideje. Rohadt alacsony ideig égnek a járművek. Nem értem minek kellett ilyen rövid időt megadni neki? Tábortűz tovább füstöl. Mivel lehet ezt növelni dcs a-10c szintre?
  • Leon77
    #2268
    Jól értelmezed. Egyelőre az upgrade verziót nem fogadja el.
  • asw27
    #2267
    Ha jól értelmezem, akkor a Bs1-ről Bs2-őre váltott verzióhoz ez még nem jó, Legalábbis nálam nem működik a kód. Külön megy a Bs2, de az aktiválást a DCS World nem fogadja el.
  • GaBika6
    #2266
  • 59th Ducky
    #2265
    Elvileg semmilyen mivel a sunmod csak a gyári textúra fájlt cseréli le, a sea mod meg csak az effekt fx fájl értékeit módosítja szóval a grafkártya ugyanannyit számol, a spotlight-ot majd meglátjuk ott valszeg többet számol majd a kártya, de a LOD-olás miatt igazán csak kötelék repülésben jelentkezhet FPS csökkenés, de lehet hogy minimális lesz.
  • GaBika6
    #2264
    Király! Ezek FPS-re milyen hatással vannak?
  • 59th Ducky
    #2263
    DCS World Spotlight Source Mod
    Egyenlőre fejlesztés alatt nemsokára megjelenik.
  • 59th Ducky
    #2262
    Diveplanes DCS World Sea Mod
    http://files.digitalcombatsimulator.com/en/181214/

    Diveplanes DCS World Sunmod
    http://files.digitalcombatsimulator.com/en/181215/
  • 59th Ducky
    #2261
    A-10C modul DCS World-höz
    http://www.digitalcombatsimulator.com/index.php?scr=product&ProductId=8&end_pos=135&lang=en

    Ka-50 modul DCS World-höz
    http://www.digitalcombatsimulator.com/index.php?scr=product&ProductId=12&end_pos=135&lang=en

    Mindkettő esetén legalul a torrenten jött nálam a leggyorsabban le.
    Csak azt a modult telepítsd amihez van is kulcsod !!!
  • LeonSilver
    #2260
  • Sanyo
    #2259
    5. rész - mozaikszavak, ezután jön a gigantikus méretű navigáció...
  • LeonSilver
    #2258
    Hát, akármennyi lesz is, én biztos vevő leszek rá.
  • 59th Ducky
    #2257
    - Az FC3 már nem különálló project, hanem a DCS: World egyik modja lesz.
    - Látván Beczl által köldött fotót az aerodinamikai grafikonokról (mögötte az excel táblával), sztem a MiG-21 még a Su-25T-t is übereli majd.
    - Teljesen A-10 szintű lesz a MiG-21, kapcsolgatható cockpittal.
  • asw27
    #2256
    Van arra remény, hogy a FC3 rep.fizikáját felhozzák a DCS szintjére?
    A Mig21 gondolom már az A10C szintjén fog mozogni. Bár az A10C-t nem ismerem, de a szu-25T alá már egész komoly rep.fizikát pakoltak.
    Eleinte sok defektet kaptam leszálláskor és amúgy is elég jól meg tud ülni, ha nem figyelek oda. Tetszik, hogy ki kell szolgálni ezt a gépet.
    Eddig méltánytalanul hanyagoltam ezt a gépet. A 21-es gondolom,(remélem)nagyságrendekkel keményebb gép lesz, mint az a korai FC2-es ben volt.
  • asw27
    #2255
    Ez valóban orvosolta. Mivel már működik, jönnek az újabb problémák.
    Hogy tudom finomítani a mozgást? A FreeTrack programba, vagy lehet a játékon belül is. Ez utóbbi lenne a jobb. A jobbra-balra mozgást fel kell cserélni, a többi tengely jó. Ezeket meg tudom oldani, vagy komolyabb beavatkozást igényel?
  • 59th Ducky
    #2254
    Fájl javítva, mehet a letöltés
  • asw27
    #2253
    Nekem FreeTrack van, tesztelni csak azzal tudom.
    BS2-őre működnek ezek? Az sem egyszerű.