36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • GaBika6
    #2245

  • GaBika6
    #2244
    Mivel senki nem repül velem multiban, ezért bedurciztam és végigtoltam a kampányt...

  • asw27
    #2243
    Az alap játék nem tartalmaz headtracker.dll-t.
  • asw27
    #2242
    Első körben nem sikerült.
    Ír egy 18Kb-os Headtracker.dll-ről a bin könyvtárban. Ilyet nem találtam. Ami a letöltő linkben van megadva, az 11 Kb-os. Ezzel működött a BsS2.
    Nekem nincs meg a P-51-es.
    A lényeg, elkél a segítség.
  • 59th Ducky
    #2241
    Nana nem elkeseredni már megoldották ;)
    Infó: http://forum.lockon.ru/showthread.php?t=87436&highlight=freetrack&page=3
    Olvasdd el alulról felfele mind a 3 oldalt és megtalálod a

    64bit_headtracker_ED.zip
    vagy
    32bit_headtracker_ED.zip
    fájlokat amivel lehet freetrackelni :)
    Ha nem megy a telepítés írj.
  • asw27
    #2240
    Én is úgy sejtem, csak korainak tartottam, hogy már meg mókolták.
    Bezzeg, a FreeTrack az nem működik, és nem is tudok egyszerű megoldást rá, csak a ppjoy programmal.
  • 59th Ducky
    #2239
    Simán megy a dolog. Az összes repcsi repülhetővé tehető, Su-25T kabinnal ;)
  • asw27
    #2238
    Tegnap az alapjátékkal(DCS: World)beléptem egy szerverre (~Bob*), alapvetően SEAD küldetés és utána földi célpontok voltak. A rendszergazda Szu-24-essel repült. Ezen egy kicsit meglepődtem.
  • beci43
    #2237
    Köszi a választ!
  • 59th Ducky
    #2236
    Ez a DCS: World következő betájában elérhető lesz.
  • beci43
    #2235
    A kérdésem az lenne,hogy ezt milyen módon lehet elővarázsolni?
  • hooah
    #2234
    és ha már kívánságműsor van akkor igazán megoldhatnák a szovjet gépek 4 FAB100 as bombazáras oldásánál az egyenkénti oldást.
  • 59th Ducky
    #2233
    Természetesen lesz és ez nagyban Bezcl kollegának is köszönhető ;)
  • hooah
    #2232
    Végre, hogy észrevették, de jól jött volna már FC2-ben.
    Amire még kíváncsi vagyok, hogy lesz-e valami ernyős bomba, mert a Mig21es képeknél láttam.
  • 59th Ducky
    #2231
    DCS: World Airplane Rearm Module



    Kövesd a fejlesztéseket itt: http://forum.lockon.ru/showthread.php?t=87429
  • Sanyo
    #2230
    MiG-21bis fegyverzet.
  • 59th Ducky
    #2229
    Kicsit hosszadalmas leírni de szívesen elmondom, a következő helyeken elérhetsz:
    Skype: dravai.gabor
    MSN: [email protected]
    vagy FB-n.
  • Kapido
    #2228
    Köszönöm! Utána nézek!
  • LeonSilver
    #2227
    Az 59-es fiúk közül van, aki használja. Esetleg Ducky tud majd róla valamit, bár nem 100%
  • Kapido
    #2226
    Nincs valakinek tapasztalata a Helios software-rel. Addig rendben, hogy kirakom a képernyőre az mfd-t vagy a variót,stb., de nem működnek!!! Pedig nagyon jónak tűnik a progi. Mindeféle, fajta módon ki lehet pakolgatni a műszereket akár több monitorra is, csak nem tudom mit hova kell exportálni, inportálni a működésükhöz. Ha valaki használta jelezzen! Köszönöm!
    Wifin egy netbookra akartam kitenni a ADI-t(MaxiVista-val sikerült), a műszer ott van, csak nem mutat semmit.
  • pengcso
    #2225
    Sziasztok!
    Nagyon szépen köszönöm a tippeket! Az első kerék kormányzás bekapcsolását hagytam ki. 1000 köszönet a tapasztalt pc-pilótáknak!

    Szép napot, jó repülést
  • csolee
    #2224
    halkan megjegyzem: hogy remélem hungaro is munkálkodik a háttérben, mert akkor talán a rotorlapátoknak is lesz hangj még a jövőben :o)
  • LeonSilver
    #2223
    Kössz Sanyo!!!!!!! És kössz beczl!!!!!
  • Papa01 #2222
    Köszönjük szépen! :)
  • Solt
    #2221
  • Sanyo
    #2220
    MiG-21bis Fishbed interjú.
  • Papa01 #2219
    Urak, nem tudjátok van olyan sugárhajtóműves, vagy helikopter szimulátor, amivel -mint a ROF-ban- egy több személyes géppel többen lehet online repülni?
  • LeonSilver
    #2218
    nm
  • Papa01 #2217
    Érdekes, csinálok majd tracket, köszi az infót! :)
  • LeonSilver
    #2216
    Most dobtam le 8db FAB-250-et, semmi probléma nem volt.
  • Papa01 #2215
    Ami alapértelmezés fent volt! :)
  • LeonSilver
    #2214
    Mindjárt megnézem. Milyen bomba? Vagy akármelyiknél?
  • Papa01 #2213
  • Sanyo
    #2212
    Becz Laci interjú nemsokára. :)
  • Papa01 #2211
    Urak, ha az Instant Action-ban a Szu-25T-vel a 2. bombát oldjátok, vagy egyszerre mind a kettőt, nálatok nem fagy ki a szimulátor? Nálam elég derekasan.. :)
  • LeonSilver
    #2210
    EZ itt a Digital Combat Series: World totyik. Tök felesleges újat nyitni, mert a többi beleintegrálódik ebbe.
    Az alapról ott a válasz a banner alatt, de mivel BÉTA még a szoftevr, így igazából ennél nem nagyon lehet többet tudni. De ha olyan kérdés merül fel, azt fel lehet tenni, legfeljebb nem tudunk rá válaszolni.
  • beci43
    #2209
    Szerintem házigazdaként létre kellene hoznod egy DCS World fórumot és az összes kérdés,probléma odakerülhetne.Szerintem ez az egyik legjobb húzás volt a fejlesztőktől,hogy végre egységesítik a sorozatot.
  • LeonSilver
    #2208
    Ott a banner alatt basszus.
  • Bögyörő
    #2207
    Ha jól értelmezem akkor a DCS World valami olyasmi mint a MS Flight Simulator, vagyis ez lessz az alap és erre lehetlessz a különböző kiegészitőket, tájak, repülők, stb. Így ha fel akarod tenni mondjuk az A-10C-t meg a Ka-50-et, akkor nem lessz fent kétszer ugyan az a táj, AI modellek és nagyjából ugyan az a program, hanem fent lessz a DCS World ami tartalmazza mindezt és ezen kivül azok a gépek amiket külön felteszel. Ha esetleg rosszul tudom javítsatok ki.
  • hooah
    #2206
    Valaki elmagyarázná ezt a DCS World.