36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • repvez
    Szüli
    #2020
    Ezek idörendi sorrendiséget jelölnek?
    Mert akkor nagyon messze vagyunk megint egy uj gép megjelenésétöl.

    1."már hálózati szinten is kompatibilis " Miért még milyen szinten , mert singlében nem lehet egymásra telepiteni őket.

    2.Aki ilyet akar játszani az megveszi az ARMA-t

    3. ha nem lesz minden gépnek 3D-s kabinja Advanced FM-el akkor ezt már régen ki tudták addni mert semmivel sem másabb a grafikus motor a 2 seria között.Ez ugyan az a lehüzás lesz mint a BS és BS2 aminél a HDR és din árnyékokra kelett kifizetni 20 dodót.

    4.Ez jó ha van, de nem különálló termékként hanem az A10-el kellett volna kiadni , és ugy hogy mindegyik más verzio is kompatibilis legyen vele.

    5.Elösször egy szériát fejezzenek be majd utánna fogjanak egy másikba.

    6. Ha ez mind elötte lesz akkor még vagy 5 év mire kijön és még 2 mire a patcheket kiadják hozzá hogy játszható legyen a többi verzioval is.

    Ha ezeket az eröforrásokat csak egyfelé irányitanák, már lehet hogy tudták volna tartani a 9 honapos ciklusokat és nem lenne ennyire bugos és erőforrászabáló.Ez olyan hűbele balázs modszer ebböl is egy kicsit meg abbol is egy kicsit aztán a vége az lesz hogy semmelyik sem használható arra amire elöször kitalálták.
  • Sanyo
    #2019
    DCS folytatás és a Flaming Cliffs 3.
  • GaBika6
    #2018
  • GaBika6
    #2017
    Rádiózás is jobb lett a recsegés miatt sztem...
  • GaBika6
    #2016
    Hi! Az új CBU bombáknál alapból 500 HOF érték van állítva. Így kell állítani hogy működjön, utána szépen rotyog és terít. De lehet még picit bugos, mert nálam pattogott amit elvileg nem szabadna...

  • wittman
    #2015
    Elvileg nincs.

    AFM-et használ az A-10C. Az AI gépekről nincs infom.
  • Molnibalage
    #2014
    A DCS-hez van olyan mod, hogy minden gép repülhető legyen? Vagy az csak FC2-höz van? Milyen FM-et használnak a gépek?

    Lehet, hogy hülyén hangzik, de csak videókészítésre venném meg a progit. :)
  • GaBika6
    #2013
    THX! Nem nagy dolognak tűnik, de ha működik dolgozhattak rajta rendesen.
  • Sanyo
    #2012
    A JTAC nem világít meg lézerrel olyan célt, amit nem láthat (mert eltakarja a terep). Ekkor átvált egy másik irányítási módra. (nem tudom mi a type3 mód)
  • GaBika6
    #2011
    Ez mit jelent? Patch-ben van, de nem értem...

    JTAC will no longer Sparkle unrelated terrain if it obstructs Line of sight to the target, will switch to Type 3 engagement.
  • Sanyo
    #2010
    Ki fogom tenni, köszi. :) A patchet én is csak most olvastam, reggel óta nem voltam itthon.
  • Papa01 #2009
    Köszi, nem is kicsi a mérete! :)
  • Bögyörő
    #2008
    Megjelent a 1.1.1.0 Patch link.
  • moho
    #2007
    thx
  • LeonSilver
    #2006
    Ott nem találom, de ITT fent van. Nézd meg, talán segít.
  • LeonSilver
    #2005
    Csináltam hozzá már leírást ha jól emléxxem. Valahol korábban linkelve van. Vagy talán Sanyo mester oldalán is fent van.
  • moho
    #2004
    hogy? :)
  • LeonSilver
    #2003
    Így
  • moho
    #2002
    Sziasztok

    TGP által kijelölt célra lehet közvetlenül MAVERICK-el célozni? Mert a tutorialok alapján TGP-vel becélzom ami STP közelében van majd "V" hosszan és az STP-re ugrik a MAV keresője majd onnan manuálisan lehet keresni a célt. Ez tényleg igy van?

    Köszi
  • Bögyörő
    #2001
    Sziasztok, most olvasgatom Molnibalage FreeFalcon kézikönyvét és abban azt irja hogy a Maverick rakéta optikáján van egy védőburok amit használat előtt le kell dobni de a Warthogban ilyennel nem találkoztam, arra lennék kiváncsi hogy ez akkor nincs leszimulálva, vagy nem mindeggyik Maverick rakétának kell ez a védőburok.
  • zsoltfireman
    #2000
    Egyébbként kapható lesz itthon? Engem csak dobozos érdekel!
  • zsoltfireman
    #1999
    Durva!
  • Sanyo
    #1998
    Még nem, köszönet érte. :)
  • Sanyo
    #1997
    Amennyire tudom, sajnos nem.
  • zsoltfireman
    #1996
    Lehet már itthon kapni?
  • Molnibalage
    #1995
    Volt már?

  • Balu0
    #1994
    Be lehet már 1.09-ben is.
    DSMS -> Inventory Page-en.
  • HungaroJET
    #1993
    Majd, most a 10. folt után állítólag rendesen működik majd.
    Reméljük programozható lesz minden lényeges funkció. ;)
  • SzKrisztian
    #1992
    Sziasztok, most tanulom a bombázást és arra lennék kiváncsi hogy a CBU87 és CBU97-nél azt belehet állitani hogy milyen magasságon nyiljanak szét, vagyis hogy mekkora terüteten szórodjon szét, vagy ezt nem lehet állítani.
  • Papa01 #1991
    Köszönjük, azért foglalkoznak ezzel a szimmel is.. :)
  • Sanyo
    #1990
    1.1.1.0 patch várható újdonságai és néhány kép a nevadai gyakorlóterületről.
  • repvez
    Szüli
    #1989
    Hely ha 4 évvel ezelött lett volna egy ilyen , amit használhattam volna, mikor tanultam a tipust .
  • Sanyo
    #1988
    Egy valódi gép sem romlik el egyfolytában, de érdekel, hogy a DCS milyen időközönként dob be egy műszaki hibát. Csak repült továbbra is így és tudasd velünk a tapasztalataidat. :)
  • majonur
    #1987
    Ezt nagyon varom, mikor lesz kesz vajon? Az Fc2 ben mar repkedtem a beczl fele Mig-21 el, de igy azert meg jobb lesz.
  • Bögyörő
    #1986
    Ez nagyon jó, arról van valami info hogy kb mennyire lesznek leszimulálva a különböző rendszerek? FC2 ben a radarkép kicsit mozgot és gondolon navigációs kép nem volt a MIG-21-en csak radar, de gondolom ez az FC2 kódjai miatt volt igy, kiváncsi vagyok DCS-ben mennyire sikerül valóságosra megcsinálni. Arra azért kiváncsi vagyok hány hasónló gép fog megjelenni mire kijön az újabb DCS gép.
    A Warthogban pár napja vettem észre a "Random system failures" opciót, be is kapcsoltam, gondoltam néha generál egy véletlen hibát, azóta repültem kb 4 órát de semmi hibát nem tapasztaltam, nem tudjátok ez pontosan mit takar, hogy néha csak véletlenszerüen belök egy egy hibát, vagy esetleg megpróbálja szimulálni azt hogy egy valódi gépen milyen időnkét fordulhat elő, és a szerint ad be itt is egy hibát?
  • LeonSilver
    #1985
    Mikor megláttam simán letettem a hajamat. Minden tiszteletem, de most komolyan!
  • Sanyo
    #1984
    Tegnap írtam róla, csak elfelejtettem linkelni. :) Szép munka.
  • LeonSilver
    #1983



  • LeonSilver
    #1982
    Pedig azzal lett volna ütős ;)
  • Sanyo
    #1981
    Az Air Traktor-t bele sem írtam. :)