36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • moho
    #2004
    hogy? :)
  • LeonSilver
    #2003
    Így
  • moho
    #2002
    Sziasztok

    TGP által kijelölt célra lehet közvetlenül MAVERICK-el célozni? Mert a tutorialok alapján TGP-vel becélzom ami STP közelében van majd "V" hosszan és az STP-re ugrik a MAV keresője majd onnan manuálisan lehet keresni a célt. Ez tényleg igy van?

    Köszi
  • Bögyörő
    #2001
    Sziasztok, most olvasgatom Molnibalage FreeFalcon kézikönyvét és abban azt irja hogy a Maverick rakéta optikáján van egy védőburok amit használat előtt le kell dobni de a Warthogban ilyennel nem találkoztam, arra lennék kiváncsi hogy ez akkor nincs leszimulálva, vagy nem mindeggyik Maverick rakétának kell ez a védőburok.
  • zsoltfireman
    #2000
    Egyébbként kapható lesz itthon? Engem csak dobozos érdekel!
  • zsoltfireman
    #1999
    Durva!
  • Sanyo
    #1998
    Még nem, köszönet érte. :)
  • Sanyo
    #1997
    Amennyire tudom, sajnos nem.
  • zsoltfireman
    #1996
    Lehet már itthon kapni?
  • Molnibalage
    #1995
    Volt már?

  • Balu0
    #1994
    Be lehet már 1.09-ben is.
    DSMS -> Inventory Page-en.
  • HungaroJET
    #1993
    Majd, most a 10. folt után állítólag rendesen működik majd.
    Reméljük programozható lesz minden lényeges funkció. ;)
  • SzKrisztian
    #1992
    Sziasztok, most tanulom a bombázást és arra lennék kiváncsi hogy a CBU87 és CBU97-nél azt belehet állitani hogy milyen magasságon nyiljanak szét, vagyis hogy mekkora terüteten szórodjon szét, vagy ezt nem lehet állítani.
  • Papa01 #1991
    Köszönjük, azért foglalkoznak ezzel a szimmel is.. :)
  • Sanyo
    #1990
    1.1.1.0 patch várható újdonságai és néhány kép a nevadai gyakorlóterületről.
  • repvez
    #1989
    Hely ha 4 évvel ezelött lett volna egy ilyen , amit használhattam volna, mikor tanultam a tipust .
  • Sanyo
    #1988
    Egy valódi gép sem romlik el egyfolytában, de érdekel, hogy a DCS milyen időközönként dob be egy műszaki hibát. Csak repült továbbra is így és tudasd velünk a tapasztalataidat. :)
  • majonur
    #1987
    Ezt nagyon varom, mikor lesz kesz vajon? Az Fc2 ben mar repkedtem a beczl fele Mig-21 el, de igy azert meg jobb lesz.
  • Bögyörő
    #1986
    Ez nagyon jó, arról van valami info hogy kb mennyire lesznek leszimulálva a különböző rendszerek? FC2 ben a radarkép kicsit mozgot és gondolon navigációs kép nem volt a MIG-21-en csak radar, de gondolom ez az FC2 kódjai miatt volt igy, kiváncsi vagyok DCS-ben mennyire sikerül valóságosra megcsinálni. Arra azért kiváncsi vagyok hány hasónló gép fog megjelenni mire kijön az újabb DCS gép.
    A Warthogban pár napja vettem észre a "Random system failures" opciót, be is kapcsoltam, gondoltam néha generál egy véletlen hibát, azóta repültem kb 4 órát de semmi hibát nem tapasztaltam, nem tudjátok ez pontosan mit takar, hogy néha csak véletlenszerüen belök egy egy hibát, vagy esetleg megpróbálja szimulálni azt hogy egy valódi gépen milyen időnkét fordulhat elő, és a szerint ad be itt is egy hibát?
  • LeonSilver
    #1985
    Mikor megláttam simán letettem a hajamat. Minden tiszteletem, de most komolyan!
  • Sanyo
    #1984
    Tegnap írtam róla, csak elfelejtettem linkelni. :) Szép munka.
  • LeonSilver
    #1983



  • LeonSilver
    #1982
    Pedig azzal lett volna ütős ;)
  • Sanyo
    #1981
    Az Air Traktor-t bele sem írtam. :)
  • LeonSilver
    #1980
    #1975 ;)
  • Sanyo
    #1979
    Vitaindítónak, mi lesz a következő a DCS sorozatban?
  • Wampa
    #1978
    Bocs főnök,nem olvastalak el elég figyelmesen ,meg az uj egerem valamiért idegesitően
    nem kopizik rendesen,ugyhogy a képeket nem néztem meg.Szerintem a szóösszetétel az lehet Universal Aerial Refueling Receptacle Slipway Installation is
  • repvez
    #1977
    ha arra a fluoreszkálo csikra gondosz az orrán és a törzs többi részén az ilyen szinü. de sztem nem sugároz ki magábol nagyobb távolságra fényt
  • HungaroJET
    #1976
    Ha jó utántöltős fotó kell, íme néhány:

    http://www.380aew.afcent.af.mil/photos/media_search.asp?q=a-10&btnG.x=30&btnG.y=8

    Viszont nem az utántöltős fényekkel van a gondom,- az elbaxta EDe ugyancsak: a szelep világít --> textúrázták :kocc, - mert azt rendbe tudom tenni, és tudom is, hogy hogyan kéne kinéznie. (Mindenki láthatja: a csukott ajtó alatti két oldalsó nyilásból jön a fény. Mikor le van nyitva az ajtó és be van kapcsolva az UARRSI fény, akkor rávilágít a fogadó szelepre/tölcsérre és a lenyitott ajtó tetejére. F-15 dettó)
    Szóval csak az UARRSI rövidítés szóösszetétele kellene, és amit Sanyótól kértem, hogy látja-e a fülkéből a Nose-Illumination fényeket a pilcsi. ;)

    Viszont, ha valaki tudna fotót linkelni, oldalról megvilágított orrú Varacskosról ^, azt örömmel venném :D
  • LeonSilver
    #1975
    A DCS sorozat következő része!!!

    DCS: Yellow Tram

    Faszaaaa!!!
  • Wampa
    #1974
    Szia
    Hátha ez segit,A10 nél:
    klikk

    Erre gondolok....

    Air refueling lights

    Air refueling (slipway) lights, consisting of two flush lamp assemblies, are located on each side of the UARRSI slipway to illuminate the slipway and receptacle. The slipway lights are powered by the left DC bus, and are controlled by the air refueling lights switch.

    Amennyire meg tudtam nézni,szvsz jól érted az UARRSI-t
    Szvsz de lehet hogy tévedek,ezt a két irány fényt akkor látod,mikor (vigyázz szakszó:)az utántöltő fityesz nyitva van
    Ilyesmi kép kellene ,csak nem találok nagyobbat,
  • HungaroJET
    #1973
    Rendben, kivárom :)
    Mégegyszer köszönöm !
  • Sanyo
    #1972
    Megkérdezem, de a válasz lehet hogy csak 1 hónap múlva érkezik meg.
  • HungaroJET
    #1971
    YAHOO-n találtam ilyet: UARRSI door

    Universal Aerial Refueling Receptacle Slipway Installation

    ... de biztos, hogy ez rövidítés helyes "kicsomagolása" ? :D
  • HungaroJET
    #1970
    Lehet, hogy nem jót linkeltem és nem fog betöltődni :(
    Ez lenne az első kép:

    http://img571.imageshack.us/img571/424/screen110918205303.jpg
  • HungaroJET
    #1969
    Sanyo nagyon jók az írásaid !
    Viszont lenne egy kérésem: Megkérdeznéd emil-ben a Varacskos pilóta ismerősödet, hogy ez a "Nose Illumination" az kifejezetten csak a légi utántöltéshez használatos-e, ill. hogy a valóságban is ilyen-e a vetített fény a gép oldalán/orrán (mert gyanítom, hogy nem, és ezt szeretném rendbe rakni, hogy jobban közelítsen a valós fényekhez).
    Szóval van az a két kis fényszóró a szélső pilonok belső oldalán. (a képen csak 1 látszik) ;)

    http://imageshack.us/photo/my-images/571/screen110918205303.jpg

    ...és ilyen fényt vetít:

    http://img94.imageshack.us/img94/7941/screen110918205427.jpg

    ...viszont ha "belemászok" a fényforrásba,

    http://img838.imageshack.us/img838/735/screen110918205016.jpg

    ... és ha helyes EDe A-10 modellje, akkor a szárny és a beljebb lévő 2. ill 10. pylon jócskán leárnyékol

    http://img220.imageshack.us/img220/8683/screen110918204711.jpg
    http://img215.imageshack.us/img215/307/screen110918204719.jpg

    ...szóval szerintem nem világíthatna a fülkére, a pilóta szemébe, vállára. Egyszóval ezt a fényt a fülkéből sem lehet ugye látni ?
    ...és a valóságban ez a fényszóró milyen szögben "sugározza" a fényt ?
    Ezek lennének a kérdéseim :)

    Ja, és még egy "általános" kérdés: minek a rövidítése a "UARRSI" light ?
    - valmi olyasmi lesz szerintem, hogy:
    U.Air.Refuel.R.Self.Illumination ? de pontosan ki tudná megmondani ?

    Előre is köszönöm !
  • Sanyo
    #1968
    Köszönöm, ki fogom próbálni!
  • Kapido
    #1967
    A yaw, pitch, x, y sensitivity-t emeld és hozzá a smoothing-ot, hogy ne "rángatózzon" a kép! Főleg az advanced fülnél az average-t és a zoom smoothing multiplier-t!
    Nekem FreeTrack-nél bevált.
  • Sanyo
    #1966
    Köszönöm. :)

    Ha kikapcsolom a real head movement-et (vagy valami nagyon hasonló), akkor közelebbről is meg tudom nézni a műszereket? Csinálnám a videót, de az istennek se megy a 6DOF rendesen, de leginkább az oldalpanelek felé nem.
  • LeonSilver
    #1965
    A már megszokott minőség! Nagyon szuper lett!