36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #2502
  • 59th Ducky
    #2500
    Felmerült a kérdés miszerint:
    Mikor lesz a DCS világban JHMS-es F-15C AIM-9X-szel?
    Ha kevéske orosz tudásom és a Google páros nem csal akkor az Flaming Cliffs 3 modulban realizálódik a megoldás.
    Több infót itt olvashatsz:
    http://forums.eagle.ru/showthread.php?p=1473191#post1473191
    USSR_Rik postjait kéretik alapul venni, a többi "Én biztosan tudom hogy ez meg az lesz" állítás csak egy-két FUN csávó kiugrása 1 üveg bor után :D

    Az alábbi ures post youtube videója pedig:
    [flash]http://www.youtube.com/v/Ckd0a2mnJTc/flash]
  • Molnibalage
    #2499
  • 59th Ducky
    #2498
    Ott hazabeszélnek, itt meg "kussolunk".
    Aki nem ismeri a BMS-t, nem hasonlítgat, de fordítva is igaz (remélem) ;)
  • Molnibalage
    #2497
    Ment pm.
  • Kapido
    #2496
    Vajon közelebb áll e a valósághoz a DCS A-10, BS, P51 szimulációja, mint a BMS F-16 szimulációja? Illetve mennyivel?
    Ha ezt a kérdést a Falcon topic-ban tenném fel, sokan "hazabeszélnének".
  • Molnibalage
    #2495
    Így van.
  • 59th Ducky
    #2494
    Nincs is a DCS World-ben (még xD) F-16-os csak a "butácska" AI-k.
    Ilyen indíttatásból az összehasonlításnak nincs alapja ;)
  • Solt
    #2493
    Nem értem a logikádat. Ha van Falcon topik, a kérdésed azzal kapcsolatos, ráadásul az válaszol neked, aki ott is tenné, akkor miért itt akarod ezt kitárgyalni?

    Nem kötekedni akarok, csak nem értem...
  • Kapido
    #2492
    Pont azért nem oda írtam!!!

    Arra lennék kiváncsi mennyire van a valósághoz köze a DCS-hez képest (és be is fejezném).
  • Solt
    #2491
    Uraim! Van Falcon topik... Köszönjük!
  • Kapido
    #2490
    Tudtommal F-16C, és mindegyikre kíváncsi vagyok.
  • Molnibalage
    #2489
    Avionika, FM, fegyverzet modellezés? Melyik F-16 modell, stb.
  • Kapido
    #2488
    Bár nem ez a topic,mégis itt tenném fel a kérdést, mert a valósághoz legközelebb álló választ is itt kapom!

    A BMS 4.32 Falcon-nak mennyi köze van a valósághoz?!
  • Molnibalage
    #2487
    A XP64 még kb. két hónapig lesz a gépemen. Azután már új vasam lesz, amire felrakom a W7-et. Erre nincs értleme. Azért nem használok W7-et, mert nem volt kedvem kísérletezni. 2008-ban még nem volt, de a 4GB RAM miatt kellett valami. Vista felejtős volt, maradt az XP64. Mivel nekem semmi bajom nincs vele, ezért mai napig az ketyeg. A mostani gépem a DCS-hez kevés...
  • LeonSilver
    #2486
    Má lopom is :D
  • 59th Ducky
    #2485
    Ez jóóóóó !!!
    Guminő sünmalacoknak :D :D :D
  • LeonSilver
    #2484
  • Caterpillar
    #2483
  • LeonSilver
    #2482
    Előfordul az, még a legjobb családban is.
  • Caterpillar
    #2481
    Jaja, ezt benéztem mint süni a drótkefét...:D
  • Solt
    #2480
    Őőő, hááát, izé!!! E......d, nem kicsit, nagyon! :DD Viszont az utolsó mondattal egyetértek! ;)
  • 59th Ducky
    #2479
    Fagyis lett az orrod Cutter xD Ennyi...
  • Caterpillar
    #2478
    Akkó' SORRY! xD
  • LeonSilver
    #2477
    Az XP-ről beszélt ;) Félreértetted!!
  • Caterpillar
    #2476
    Cáfolom, amióta van 64bites W7 (tehát rc óta) használom, és érdekes módon nekem minden megy, sőt a 32 bites w7 el szemben ez lekezeli az ezer éves x45 is!

    Aki azt mondja a w7 64bit szar, az nem tudja mit beszél...
  • Solt
    #2475
    A 64 bites meg úgy kb mindenhez felejtős... a driver támogatása kb a nullával egyenlő. Pár órát volt a gépemen... olyan érzés volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. :D
  • Caterpillar
    #2474
    Egyáltalán, ki az a mazochista aki 64bit -es XP -t használ? Nem értem egyszerűen nem értem....
  • 59th Ducky
    #2473
    Sőt az XP teljesen felejtős a DCS-hez.
    Win7 x64 4GB RAM-mal és 1GB videókarival.
    Egy Home Premium változat tökéletesen elég.
  • Solt
    #2472
    Továbbra is javaslom a 64bites XP mellőzését.
  • Molnibalage
    #2471
    Na, nagynehezen csak sikerült. Ugyanis ezek a balfaszok nem azt a SN-t írták a manual hátuljára, amit alapból kér, hanem azt, amit a "kacifántos" módon kell aktiválni.

    Az különérdekes volt, hogy a Proactive oldal meg azt jelezte, hogy már kétszer aktiváltam, mikor egyszer sem sikerült.

    Eddig egy instant mission belépés és kilépés alatt kaptam egy CTD-t. Hát nem egy pozitív kezdet...
  • LeonSilver
    #2470
    A szűzfal nem blokkolja? Nekem egy rakat ilyen szarom van már (BS, 10C, Musztáng) de soha nem tapasztaltam ilyent.
  • Caterpillar
    #2469
    Fórum techsupport levélírás..
  • Molnibalage
    #2468
    Megvettem az A-10C-t és nem tudok aktiválni. Azt írja, hogy szerver connection failed. Tegnap is... Kurva jó... Akkor most mi legyen...?
  • Caterpillar
    #2467
    A Super Bug és a Raptor sem reálisan megvalósítható, a lokátorokról az orrukban semmit sem lehet tudni, nem véletlenül. És tulajdonképpen ez igaz az F-15E -re is, ami meg ugye részben a SuperBug radarját viszi.

    Nagyon kíváncsi leszek, hogyan oldják meg a szintetikus apertúra üzemmódot, ami nélkül a 15E semmit sem ér ugye...

    Másik, elvileg támogatja, gyakorlatilag senki sem látta még. Anno nagyon régen működött, persze nem hivatalosan, és volt egy fél sec késés a Joy reagálási idejében (az okát nem értem), hogy most hogy állnak vele, lövésem sincs, de a 15E egy kabinnal eléggé nevetséges lenne.
  • Molnibalage
    #2466
    Amen. Semmi szükség az F-22-re, meg csupa olyan gépre, amiről még kabinfotó sem igen van... Az AMRAAM shooter F-15 nem elég tápos így is a félaktív rakétás Szu-27 és MiG-29 ellen?

    Az F-14D jó, mert Navy gép. Az F-15E jó, mert fő USAF csapásmérő. Egy szépséghiba azért még van. Egyiknek sincs SEAD képessége... Tehát vagy jöhet olyan extrém ötlet, hogy F-4G - azért ez már elég vicces lenne - vagy marad az F/A-18C/D és F-16C/D.

    A DCS támogatja az két játékos egy gépben irányítást?

    A másik téren meg igaza van Vampire-nek. Lehet akármilyen szép egy 3D modell, ha a repmodell köszönőviszonyban sincs a valósággal. Nem a stall és egyéb szélőséges jelenségekre gondolok. A mezei Lomac-ben az F-15 gyorsulása és légellenállása fényévekre volt a valóstól...
  • 97th Vampire
    #2465
    Sziasztok!
    Én az IRIS csapat FS9 - FSX-ben nyújtott alkotásaitól (pl. F-14) nem vagyok elájulva. Szépnek szép csak a repmodellel vannak gondok. Így egy kicsit félve tekintek a DCS irányzatukra. Remélem ezúttal szigorúan nézik a repmodelleket.

    Remélem hamar elkészülnek az F-15E, F-14D, MiG-21 -el a fejlesztő csapatok, mert már nagyon viszket a tenyerem a joystick-on .
  • Kapido
    #2464
    Na ezért nem szeretnék F-22-őt, meg F-35-öt látni, mert semmi valós adatot nem kaphatna a fejlesztő. Nem is csoda!

    Viszont az F-15E, F-16C, F-18E/F Super Hornet reális lehet.
  • Sidewinder
    #2463
    F-22 AFM-el meg tolóerővektorálással? Hű,de bele erősítettek.Kiváncsi vagyok mi sül ki ebből és főleg,hogy mikorra. Remélem az orosz vonalat sem hanyagolják,azért a Szu-35-öt vagy legalább a 30MKI-t belerakhatnák. Örömteli hírek ezek. Az orosz vonalban szívesen látnám a MiG-29OVT-t is,ahhoz talán még komolyabb gyári segítséget is kapnának a megfelelő megvalósításra,aminél a Szu-35 vagy főleg a PAK-FA esetében nem igazán hiszek.
  • Kapido
    #2462
    Köszi a felvilágosítást!