12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Szolnokboy1
    #862
    este semmiképp nem fog kikerülni, az nem lehetséges. én holnap költözöm, örülök, ha a hétvégén meg tudom nézni. :(
  • ForzaInter
    #861
    90 perc? király.:)

    csak felirat akkor feliratra biztos kell várni pár napot.
  • tutituti
    #860
    jó lenne még este.Felirat nélkül megnézném.
    bár a nagyobb sorozatoknál(odaát californication) pár fordító(köszi innen) megcsinálja gyorsabban.
  • mascarun
    #859
    Szerintem legkésőbb reggelre kint lesz neten!
  • Prof William
    #858
    Leht tudni mikor kerül ki a netre az első rész. Talán már ma? Vagy holnap?
  • tutituti
    #857
    Spoiler tag-et ne felejtsük majd használni:)
    Már alig várom.
  • Prof William
    #856
    Hát itt a nagy nap. :)
  • mascarun
    #855
    Ha jól értelmeztem a hírt akkor ma 90 perces lesz a premier epizód!

    Link
  • mascarun
    #854
    The Walking Dead
    In 2 days, regroup

    You and 16.980 további ember like this.



    Akkor nem csak mi várjuk! xD
  • Herold
    #853
    Annak a bicikli melletti zombi csajnak az első részben, milyen jó segge volt, mi?
  • Evoluti0N
    #852
    Nézzétek meg újra az első évadot. Én most az csinálom, h minden nap megnézek belőle egy részt és hétfőre pont fejezek a hatodikkal :)
  • Szolnokboy1
    #851
    én nem várom nagyon, csak mikor lesz már hétfő?????!!! :D
  • [HUN]Crassus
    #850
    jelen
  • tutituti
    #849
    na már csak néhány nap.ki ült tűkön?
    Fb-on, blogon,official site-on már hergelik a tömeget a T.W.D.-sek:)

    Addig meg ma nekiálltam a dead set-nek végre.nem tudom miért maradt ki eddig a repertoármból,pedig aztán lassan beszéd helyett is hörgök annyi zombie/élőhalott filmé s játék megy nálam.
  • mascarun
    #848
    link
  • Andr0
    #847
    Én azért gondolnék a fogyasztásra is.
  • [HUN]Crassus
    #846
  • [HUN]Crassus
    #845
    és összeheggesztenék egy ilyet:P:D

  • KaBuTo666
    #844
    én tankkal.
  • [HUN]Crassus
    #843
    ok nem egy 8 tonnás csapatszállítóban mennék én sem,de egy páncélozott humwee az alap lenne....,mert nem hiányozna,hogy a vagány cabriómban belémkarmoljanak:P vagy a 3 litert fogysztó VW pólómat felnyissák mint egy konzervdobozt:P:D
  • mascarun
    #842
    Azért ha belegondolsz szerintem ők azt is belekalkulálták hogy mi az ami kevesebbet fogyaszt mert gondolom nem vannak eleresztve üzemanyaggal.
    Gondolom a japó mustang-ját sem véletlenül hagyták hátra, szerelték ki a jobb alkatrészeket.
  • tigeroo
    #841
    a jerichot mégsem sikerült felülmúlniuk ilyen tekintetben, ahhoz képest valóban logikátlanabbak az emberi érzelmek bemutatásai.
  • Evoluti0N
    #840
    Nekem pont ez tetszik a sorozatban. Nem mennek el szappanopera szintű csöpögős, nyáladzós szenvedésbe, de van benne dráma is. Sokkal jobb így, mintha csak zombihentelésről szólna a film. Így egy kicsit "reálisabb", életszerűbb. Már ha lehet ilyent egy zombis filmre mondani :D.
  • [HUN]Crassus
    #839
    mondjuk ez nálam is sarkalatos pont,hogy ott egy rakat katona holt teste,de nem szedik össze a használható cuccokat/fegyvereket....és ha nem is tankot,de egy páncélos humwee-t vagy egy csapatszállítót használnék és nem egy NYITOTT!!! jeep-et.....
  • modellmaker
    #838
    Azt azért ne felejtsétek el, hogy az alapja ennek a sorozatnak, még mindig a hasonló címmel rendelkező képregény. Az is tele van drámai részekkel. És jól is áll neki. Értelem szerűen egy olcsóbb ezt a vonalat előtérbe helyezni. Nem lehet 40 perc tömény zombi hentet forgatni, azt is megunnák a nézők.
  • tutituti
    #837
    The Walking Dead facebook trailer!
  • mascarun
    #836
    Mégiscsak van már a második Kötet!Úton (Második kötet)
  • mascarun
    #835
    Képregény még nem jelent meg csak előrendelés van ha jól tudom.
    De amúgy ne is olvassatok utána mert egy lényeges dolgot már a képregény leírásában lelőnek. Gondolok én arra hogy mit súgott a doki a végén a főhősnek. De nem kell 100% ra venni mert a képregény kicsit máshogy is alakul mint a sorozat.
  • tigeroo
    #834
    szerintem pont jól cselekedtek, gondolj arra hogy a főhős rengeteg emberért felel akiket vezet.

    a nagyvárosi részben láttuk hogy mennyien vannak azok a dögök, attól hogy nyílt terepen esetleg megállnak időzni mert nincsenek zombik még attól odacsődíthetnek egy csomót.


    a képregénynek nem néztem utána de remélem hogy visszatér a néger csávó (aki a jerichoban is bennevolt), azt a részt nagyon elcsípték érzelmileg is, igazatok van amúgy, a fasznak bele ez a melodráma :) erkölcsi vívódás jöhet (pl. fertőzött ismerőst lelőni ér-e stb.) de ilyen szappanoperás elem kurvára nem kéne bele.

    szal várós
  • Prof William
    #833
    Ez igaz.

    A közpére az a 1-2 Bartok közt zombikkal nagyon nem hiányzott. Ha ilyet "ki-kivel csalt meg" -et akarok nézni akkor megnézek egy szappanoperát, vagyis inkább nem nézek meg. :)

    Amúgy remélhetőleg fojtatni fogják az országbejárást a 2-ik évadban és majdcsak kiderül találnak e valahol túlélőket. Pl az első részben is látott a főhős egy halikoptert + lehetelennek tartom hogy pl legalább 1-2 katonai bázis ne úszta volna meg. Végül is ezek nem bespeedezett gepárdzombik hanem max lassú futásra képes zombik.

    Elég egy fal eléjük és már meg vannak lőve és nem jutnak át.
  • Narxis
    #832
    1-2 logikátlanság, de amúgy összeségében tetszett. Ami nagyon bántsa a szemem az az, hogy soha nem kutatják át a katonai cuccokat, nem azt mondom, hogy vigyenek el egy tankot, de hogy hozzá se nyúlnak...meg ez az egy helyben toporgás. Én bejárnám az egész országot táborok, túlélők után kutatva, ha nincs akkor telepednék le valami jól védhető helyre. Aztán meg ez a doki is...valahol értem, hogy kétségbe vannak esve, na de ennyire? Az, hogy nincs kommunikáció még nem jelenti azt, hogy mindenki zombi lett. Szerintem ezekből az emberekből alapvető túlélési ösztönök hiányoznak. De biztos a dráma miatt kellett beáldozni pár szereplőt. Bejárták kb. Atlantat és környékét és máris azt hiszik, hogy meghalt mindenki, ez kicsit vicces.


    Amúgy jó sori, nézni fogom továbbra is.
  • davidka003
    #831
    Egyetértek. De azért bízom benne, hogy jó lesz.
  • [HUN]Crassus
    #830
    mi nem tetszett?
  • Evoluti0N
    #829
    16-án kezdődik a második évad.
    Btw szerintem lefelé ívelt az első évadban az epizódok minősége. A 6. rész pedig tök felesleges, értelmetlen és logikátlan volt. Remélem, hogy a 2. évadra kicsit összeszedik magukat.
  • Narxis
    #828
    Megnéztem, tényleg durván logikátlan volt. :D Mikor fog folytatódni?


    Nagyon tökölnek ezekkel a zombikkal, én simán elintézném az összeset, egy géppityu és egy jó autó kell, itt megint volt egy pár katonai jármű, nem hiszem el, hogy egyik sem használható. Vagy a lőszerek és fegyverek a halott katonákon...
  • kissssss
    #827
    jajj ha már az 5 részre kiakadsz akkor meg se nézd a 6 részt, attól égnek fog állni a hajad. (logikátlan lépések egymás hegyén hátán)
  • Narxis
    #826
    Most tartok az 5. résznél. Nem vágom, hogy miért töketlenkednek ennyit. Lopni kell egy kamiont, teletankolni, felszerelni 2 tolólapátot ferdén az elejére és meg se állni a katonai bázisig. Fegyverekkel megpakolni, aztán ha jön a zombi sereg akkor rambo styleban szétlőni mindet, meg ott volt egy tank is. Az se lenne rossz.
  • CharrDen
    #825
    aha :D
  • Evoluti0N
    #824
    Hát én a Spartacusból 2-3 részt láttam, de nem jött be. A későbbi részek is csak fröcsögő vérről és kefélésről szólnak?
  • toysoldier
    #823
    a 2. évad még csak januárban jön