12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • [HUN]Crassus
    #822
    hát én speciel anno a Spartacus első 3 részét kb három hét alatt néztem meg...aztán mikor már egy tucat ismerős oltott naponta ,hogy hülye vagyok bazze! nekiveselkedtem és elkapott a hév és ledaráltam pár nap alatt a többit,mert iszonyat elkapott a gépszíj...a 2. évadot már úgy vártam mint az állat! a 3.at meg úgy várom mint a messiást!:D

    walking dead 2. évadot is:P:)
  • Narxis
    #821
    Reméljük nem cseszik el. Nekem ami az első 2-3 részben tetszett eddig az később is tetszett, ami meg már az első 2-3 részben nem köt le, unalmasnak találom stb. az később is az nekem.
  • Szolnokboy1
    #820
    én már elég sok jó pilotot láttam, de a sorozat maga szar volt. ez egyébként tényleg egy nagyon jó sorozatnak tűnik, de eddig csak 6 rész ment le, nem merek messzemenő következtetéseket levonni. a kés/alatt első 3-4 évada pl. szinte tökéletes volt, az utolsó 3 pedig egy kalap szar, így alaposan lerontotta az egész sorozat összképét, anno a prison breakkel és a heroes-zal ugyanez volt a helyzet. 3 évadot megvárok, mire nyugodtan rámondhatom, hogy ez egy jó sorozat. vagy nem.
  • Narxis
    #819
    Én az első részből már megérzem, am. nem rövid részek. :P
  • Szolnokboy1
    #818
    az első részből hogy derül ki, hogy mennyire jó a sorozat? :)
  • Narxis
    #817
    Most nézem az első részt, kegyetlen jó sori.
  • Szolnokboy1
    #816
    engem meg nem hívtak vissza, pedig voltam castingon. :(
  • [HUN]Crassus
    #815
    ja ok:P akkor azt láthattam egészben:D
  • Prof William
    #814
    Ezen besírtam...

    "Brad Pitt ősszel Kőbányára jön, mivel új, „World War Z” címet viselő zombis filmjének akciódús FINÁLÉJÁT Budapest XIX. kerületében, egy régi KONZERVGYÁRI épületben fogják forgatni."

    Nem tudom de az ilyen konzervgyári finálé inkább az alacsony költségvetésű Asylium produkciókhoz illene mint egy 150 milliós filmhez. Valószínűleg félreértettek valamit mert nem hinném hogy ilyen "akciódús konzervgyári finálét" szánnak a filmnek. :) Amúgy a hírt Blikk hozta le elsőre de már minden nagyobb médium átvette tőle.

    amúgy jövő héttől kezdődik hazánkban WWZ film forgatása.
  • Malakai
    #813
    Ha jól látom fél óra plussz lesz.
  • Andr0
    #812
    ez a webepisodes picit felkeltette bennem a Walking dead hiányt ;)
  • safranyn
    #811
    remélem, hogy dupla :)
  • stargatelost
    #810
    Minisorozat volt.
  • [HUN]Crassus
    #809
    az sorozat? annak egy hosszú része volt vagy tévedek??
  • davidka003
    #808
    Aki még nem látta, nézze meg a Dead Set sorozatot. Ugyan ilyen zombis és elég jó, most nézem. :)
  • pauly
    #807
    Mármint 10 nap nem? :)okt. 16-tól kezdődik...
  • Prof William
    #806
    A minisorozat jó volt csak úgy tűnik hogy az "első zombiról szól" bejelentést azt tényleg az időrendileg első zombira értették.

    Szívesen megnéznék egy jó kis pörgős sorozatot a vírus terjedéséről amikor még nem, volt ennyire halott a világ.

    Na de már csak 7 nap. Kíváncsi leszek hogy a képregényt sztoriját viszik vagy valami egészen más sorozat-only irányba viszik el a történetszálat.
    Személy szerint nem lenne rossz ha a letelepedés előtt lenne egy kis utazgatós-zombiölős évad.
  • ldavid
    #805
    1,5 óra reklámmal együtt. valószínűleg annyi lesz, mint a pilot volt (kb. 66p)
  • Prof William
    #804
    Vajon az első rész dupla lesz vagy csak sima?
  • böröczk
    #803
    Nézhetném. Idióta autójavító.
  • böröczk
    #802
    Nem tudtok oldalt, ahol esetleg megkérhetném streamen keresztül,mert jelenleg külföldön tartózkodom, és csak telefonnal rendelkezem, még egy hétig.
  • Evoluti0N
    #801
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A film elején a kislány, akit lelő az nem ugyanaz a zombi, akivel először találkozik időrendi sorrendben. Az volt az első zombi a filmben, akit láttunk, de tulajdonképpen nem az első zombi, akivel találkozott. A biciklinél levő félig hiányos zombival találkozik először. Az első lelőtt zombija pedig ha jó emlékszem, akkor egy rendőr, aki a lövöldözésnél is ott volt, amikor megsérül Grimes.
  • zotja22
    #800
    hy hy. Felirat készűlőben van??
  • Jim Morrison
    #799

    Első rész
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    -Jamie?!Jamie?!Jamie?! Valaki?
    -ArghaRghAr
    -Ide
  • Freddycom
    #798
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De akivel először találkozik, az az akit le is lő, nem? A kislányt. Vagy a kislányt nem lövi le?
  • Evoluti0N
    #797
    Eh, rosszul írtam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem az első zombiról szól, akit lelő, hanem az első zombiról, akivel találkozik.
  • tutituti
    #796
    Ehhez kéne egy felirat,hogy ne kelljen megerőltetnem az agyamat csak olvasnom..
  • Szolnokboy1
    #795
    ááááá, munkába most nem tudom megnézni...
  • Evoluti0N
    #794
    Huhu. Ez nagyon jó volt :). Nem a kislánytól szól, akit lelő Grimes az elején,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hanem az első zombiról, akit időrendi sorrendben kinyír :).
    Nagyon tetszett, tiszta libabőr lettem a végén :)
  • Kaplan
    #793
    Valami itt nem stimmel. Most akkor két websorozat lesz? Mert akiről konkrétan szólt ez a websorozat: "Ennek történései Hannah-ra koncentrálnak, ő volt az a kislány" <- Az biztos nem ő volt :)
  • AntiHero
    #792
    Ep: 05 | The Walking Dead: Torn Apart - "Step-Mother" |


    [center]Ep: 06 | The Walking Dead: Torn Apart - "Everything Dies" |
  • AntiHero
    #791
    Ep: 03 | The Walking Dead: Torn Apart - "Domestic Violence" |


    [center]Ep: 04 | The Walking Dead: Torn Apart - "Neighborly Advice" |
  • AntiHero
    #790
    Ep: 01 | The Walking Dead: Torn Apart - "A New Day" |



    Ep:02 | The Walking Dead: Torn Apart - "Family Matters" |
  • mascarun
    #789
    Mi lesz a címe a websorozatnak? Mi alapján kell rákeresni?
  • csubakkamuki
    #788
    szupi.. már várom.., remélem a websorozatnál is hamar kikerül majd a felirat.. :D
  • tutituti
    #787
    hip hip ...hurráááá.Minél több dolog walking dead-es annál jobb.
    már csak dead island film kell.
  • CharrDen
    #786
    Ahh igaz, köszi, most elég hülyén érzem magam :D
  • Andr0
    #785
    "Október 16-án indul a Walking Dead második évada, az AMC viszont bejelentette, hogy egy websorozattal alapozza meg Rick Games (Grimes -szerk) és csapata visszatérését. A hat részes széria október 3-án az amctv.com-on lesz elérhető." Posted by Szolnokboy1 #782
  • CharrDen
    #784
    nem 16tól?
  • Kaplan
    #783
    Wáow! Ezt nem is tudtam, nagyon jól hangzik. Akkor indulhat a zombiinvázió harmadikától! :)