12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • berczely
    #942
    Dead Island!
  • Punker
    #941
    feliratot mikorra ígérték?
  • Narxis
    #940
    Left 4 Dead 2
  • mijki
    #939
    OFF:


    Tudtok olyan zombis játékot, amiben nagyjából úgy kell menni mint itt a filmben? Lopakodni, gyűjtögetni és ha kell akkor ölni.


    Válaszotokat előre is köszönöm.


    ON:
  • mascarun
    #938
    Képregény izelítő!

    Ha gondolkodtatok ti is hogy megvennétek de nem tudjátok mire számítsatok (minőségre) akkor nézzetek bele a videóba hátha kedvet kaptok!

    Vol1
    Vol2
  • mascarun
    #937
    Walking Dead motion Picture
  • Narxis
    #936
    Jön a tél aztán meghalnak a zombik, ennyi.
  • trident
    #935
    Vagy akár csak önmagát emészti, működnek a mitokondriumok valami groteszk módon, ami biztosít elég energiát egy kezdetleges, rossz izomműködéshez. Az izomműködés és rothadás is hővel jár. De szerintem sem kell belemenni a zombi biológiába...
  • Evoluti0N
    #934
    Tudom, h egy kicsit off, de gondolom az idejárókat érdeklik a zombis témák. Szóval:
    1. rész
    2. rész
    Jó olvasást :)
  • tutituti
    #933
    Ha az öreg meghal szerintem történetileg a legnagyobb érvágás lenne.Ő a békítő és a legokosabb/bölcsebb egyben.
    Ezt a mostani részben ráaggatott 'mindenbe beleszólok' szerepet nem kellett volna erőltetni.Mert előző évadban meg mindenki imádta most meg közellenség mert rendes!És amúgy is magyar vonatkoztatású a papi:Dale Horvath a neve ugyebár;)
    Én Andreát csaptam volna már le rég.Ez az öngyilkosság és a csapat veszélyeztetése miatt már shut up,get uot! lett volna a sorsa.
  • desigo
    #932
    Még ha volt benne pár logikai bukfenc hozta az első évad hangulatát.
    Remélem méghogyha ha nem is pörögnek fel az események megmarad a nyomasztó,izgalmas hangulat.
    Az öregember kicsit irritál a nagy szónoklataival meg bárgyú nézésével.
    Többi karakterrel nincs bajom.
  • G_ArchAngel #931
    Leteztek, leteznek zombik, de azok nem halottak, hanem tudatmodosito szereken (novenyi fozet) alapulo voodoo magia.
  • tigeroo
    #930
    ez egy zombis film, felesleges tudományos attribútumokon gondolkozni :D
  • [HUN]Crassus
    #929
    mivel gondolom nem rendes emésztésük van így csak minimális tápanyagot szív fel a test,mert gyomorfunkciók biztos nincsenek....ez az egész zombi mizéria csak egy reflex...mármint ,hogy enni kell hús-hús-hús,de hasznosítani a halott test már nem tudja így szerintem egy Zombi a "való életben" kb 2 hét után összesne és képtelen lenne létezni....SZERINTEM:P
  • Malakai
    #928
    Habár nem ez volt a lényeg, de egyébként képregényben Rick októberben ébredt a kórházban. :)
    Tehát ott hamar a tél küszöbén állnak.

    Kirkman egyébként nem igazán szeret a részletek magyarázatába belemenni, elméletileg a végleges pusztulásig elrohadnak idővel, de ugye akkor elég hamar vége kéne lennie és mostmár igencsak sok idő eltelt (ahol tartok ott már túl vagyunk a tavaszon), a hullák meg csak jönnek... :)

    Az, hogy a kajálással húzza ki úgymond ezt az időt az teljesen oké teória szerintem. :)
  • Prof William
    #927
    Az első rész gyomorszondázásról jut eszembe... Mondta a vadász csóka már tapintásra hogy "nemrég evett". Ez azt feltételezi hogy akkor ezek szerint távozik és néha a Z-k gyomárból az anyag mert különben már rég szétdurrant volna. Ezek szerint valamilyen szinten működhet az anyagcseréjük? Lehet hogy valamennyit hasznosítanak a bezabált húsból és pl emiatt lassabban rohadnak?
    Azért egy ilyen szép nyári időben ha pl nyár elején is kezdődött a zombivész az első fagyokig elrohadna a Z-k 90%-a és probléma megoldva.
    Lehet hogy a kajálás miatt viszont lassabban rohadnak? Vagy beállnak egy ilyen köztes állapotba amikor is nem rohadnak tovább?

    Azért a legtöbb zombi sosem férgektől hemzsegő félig szétrohadt felpuffadt húsú váz hanem olyan mint a filmekben...
  • tutituti
    #926
    felettéb:D
  • Prof William
    #925
    Ebben az esetben a szőke csaj csúnya véget ért volna.
  • zotja22
    #924
    sztem vmi vadász lőtt rá az őzre,aztán a kis srác útba volt..
  • tutituti
    #923
    semmi gond.Ezek szerint elévültős a dolog.
    makrók gomb alatt ott van.
    [ spoiler] Spoiler szöveg [ /spoiler]
  • mijki
    #922
    Bocsánat, ezt nem tudtam.


    Mi a SPOILER kódja, amibe bele kell írni a szöveget?
  • Herold
    #921
    Ez a kiscsávó nem ugyanaz, mint aki a Falling Skiesban játssza a törpe rambót? Csak ott valamivel idősebbnek tűnik.
  • [HUN]Crassus
    #920
    sorozatos topikokban egy napig él a spoiler veszély.....utánna aki nem látta és beleolvas az magára vessen....
  • tutituti
    #919
    S-S-S-S-SPOILER ALERT!!!!!

    Ilyet máskor spoilerben mert van aki nem látta!!
  • mijki
    #918
    Sziasztok!


    Hát ez a sorozat nagyon ütős. Egyszerűen fantasztikus. Most néztem meg a második évad 1. részét, és nagyon jó. A kis kölköt pedig nagyon sajnálom. Nem hiszem hogy meg fog halni, de akkor is hasba lőtték.
  • tutituti
    #917
    Ezt speciel én is megkérdeztem magamban.
    eleve egy lomha,nehéz,rosszul forduló és öreg lakóbusszal mennek,ha ezt leváltják két kombira már nincs is annyi gond,több a kaja és ital cipelésére használható hely.
    Na meg én azért az ablakokat ledrótoztam volna hogy ha elütök vagy felmászik a kocsira pár zomboid akkor ne ugorjanak be egyből.
    ilyesmik
    De persze akkor nincs cselekmény,nem robbannak le,és vígan elszáguldoznak a falka mellett.
  • [HUN]Crassus
    #916
    humorizáljunk:P

  • Lantee
    #915
    De miért ragaszkodnak szinte minden ilyen filmben/sorozatban a 30 éves, lepukkant járgányukhoz?!
    Itt is, az autópályán tologatják odébb a Ford Expedition, F-150 és hasonló finomságokat, de ahelyett, hogy átcuccolnának valamelyikbe, inkább javítgatják a roncsaikat.
  • tutituti
    #914
    Igen a motel rémlett nekem is,meg hogy lesz/lenne majd valami lakópark szerű hely is majd(az télen játszódik ha minden igaz),én azt várom.


    A lényeg hogy nem kell az apróbb hibáért elásni a sorozatot.Eleve ritkaság a minőség,főleg ebben a műfajban.
    És az új gárda is kitett magáért,bár várom még pár részt.Mert ugye lázongtunk az első évad utolsó részein,most meg már 2-3 hónapja itt ugráltunk örömünkben ha kijött egy két leaked kép.
  • G_ArchAngel #913
    Itt is az volt, ahogy mentek az autok fele a szalagkorlatok kozott, igaz a kozvetkezo resznek egy motelnek kellett volna lennie, jo kis mesterlovesz puska a reklamtablanal...
  • tutituti
    #912
    Na tegnap meglestem felirattal.
    ÉS hát igen.Nálam befutó(olvastam a képregényt is)!
    Már hintem megint ismerősök között a jóságot.Az új részig meg L4D2
  • [HUN]Crassus
    #911
    LOLOL
  • Jim Morrison
    #910
    lol :DDD
  • Herold
    #909
    Az epizódot látva örülök, hogy még nem találták fel a szagos filmet.
  • ldavid
    #908
    talking dead show-t nézte valaki?
    Robert Kirkman beszélt arról (is), hogy annyira azért nem jó a szaglásuk, ezért nem vették őket észre a kocsik alatt
    meg volt még behind the scenes a belezésről, infók az autópályás jelenetról, és egy klip a következő részből

    +szavazás :D
  • Herold
    #907
    Ki ez a Mike nevű fordító? Még nem hallottam a nevét.
  • KaBuTo666
    #906
  • tutituti
    #905
    köszönjük!
  • davidka003
    #904
    Magyar felirat
  • mascarun
    #903
    Azt azért ne feledjétek hogy elvileg volt egy rendezőváltás.
    Lehet hogy ő már másképp látja a dolgokat vagy csak nem nézett utána az előző évadnak, amit kétlek.