330
HAWX 2
  • Prince23
    #10
    Állítólag már novemberre kész lesz a HAWX 2.
  • ajem kisa
    #9
    Főleghogy az ati-hoz is járt néhány gém (köztük a hóksz is), meg valamimiatt kaptak(talán az assassin's creed 2 valami edísön után ingyen kiadott dls miatt a dls-t előzőleg drágábban megvásárolt verziósoknak osztottak még hókszból!) kárpótlásként a "zubi"-tól 1-et!
    Mindenesetre én kimaradtam az 1millából pedig nemis vagyok fekete (báránysem)!
  • arty
    #8
    szerintem azt nem fogják tudni a folytatással sem :)
  • Muttley
    #7
    Ja, majdnem kifelejtettem:
    a földközeli sebességélmény az első részben lóf.sz
    Erre kéne még odafigyelniük, no meg, h multiplatform legyen.
  • Cat 02 #6
    Első 10 perc után kifagyott, remélem ez nem fog :D
  • tmisi
    #5
    1 millió példány az szép (tekintettel arra hogy bizonyos fokig rétegjáték), bár nem tudom ebből mennyi a PC-s, de annak ellenére, hogy nem volt rajta másolásvédelem, szép eredmény. :)
    Csak a hülyék még mindig nem jöttek rá hogy DRM helyett minőséget kell adni...
  • Muttley
    #4
    Remélem ezúttal TÉNYLEG túl akarják szárnyalni az Ace Combat 6-ot.
    + a földközeli textúra is jó lenne ha sokkal kidolgozottabb lenne.
  • Prince23
    #3
    :)

    akkor kezdjük előröl:



    "Örömmel jelentem, hogy a Ubisoft hosszas titkolózás után végre hivatalosan is bejelentette a Tom Clancy nevével fémjelzett HAWX második felvonását. A fejlesztéseket a bukaresti stúdió fogja elvégezni a legújabb repülős-árkádjátékon. A román Ubisoft kreatív igazgatója, Bogdan Bridinel szerint a HAWX első részéből eddig több, mint 1 millió példányt értékesítettek a kis keresekdők segítségével, így hát nem csoda, hogy folytatják a játékot. A játék egy igazi Tom Clancy projekt lesz sztorilag és játékmenetileg, ami PC és konzolok mellett már Wii-re is meg fog jelenni, valamikor 2011 magasságában! Az E3-on pedig nagyon valószínű, hogy a Tom Clancy's Vegas 3-at fogják bejelenteni egy hatalmas teaser videóval:) Istencsászár vagy VG247, köszi!"



  • The Protector
    #2
    Szép kezdő hsz.
    Amúgy tényleg fasza h jön:)
    Mondjuk erre lehetett is számítani.
  • Prince23
    #1
    Igennnn!!!!!!!!!!!!!!444

    Forrás