330
HAWX 2
  • simonl #330
    Sziasztok, kadétok,
    Próbálta már valaki a játékot Windows 8 -ra telepíteni? Működik?

    Köszönöm a válaszokat...
  • Bucsek
    #329
    Sziasztok, hawx2-vel játszanék gamepaddal (Logitech F710) viszont hiába xinputos csak a xbox-al ismeri fel magát teljesen. Van valaki aki tud küldeni 1 képet, hogy neki hogy van beállítva alapból az xbox kontrollerén? (már ha van ilyen :) ) köszi.
  • pajti
    #328
    ma reggel még ment, de most már nem indul nálam.. (#325 féle)
  • kjhun
    #327
    A hírek szerint megy már. Vagy frissíted, mint a korábbiaknál is, vagy telepít, crack, blokkolsz a tűzfalon, és játék. Holnapra, csak lesz DVD5-öd is belőle, ha sokallod a méretét. Magyarítás lesz-e hozzá valamikor?
  • Starfarer
    #326
    Végre van tört!
  • kjhun
    #325
    Újabb release:

    02/19/13 06:13 PM H.A.W.X.2-TiNYiSO Cracked -- TiNYiSO 6344 MB
  • kjhun
    #324
    xrel.to-ról:

    02/17/13 11:59 AM Tom.Clancys.H.A.W.X.2.v1.01.Cracked-3DM 6300 MB

    02/17/13 12:02 PM Tom.Clancys.H.A.W.X.2.Update.v1.01.Crack.Only-SHIELD 107MB

    Szerintem ezek is ugyanazok mint a korábbiak.
  • kjhun
    #323
    aki mér leszedte rég a CloneDVD-t, és még talonban ott van a cinyón neki, és nem akarja az egészet újra leszedni, akkor, csak az Update1.01-et és a cracket kell csak letöltenie.

    Update 1.01 + Crack Only


    rlslog.net-ről:

    3DM didn’t crack anything!!!!!!!
    Ubisoft released an offline update today that makes the game NOT require the internet to play!.. since we now have offline files, Steam006′s uplay crack(the same one from AC3) now works to get the ownership file needed to bypass the uplay launcher serial check!!!… so if anyone is responsible for making the game playable, its Steam006 from cs.rin.ru not 3DM!!!!
    also 3DM forgets to mention you need the latest uplay launcher set to offline mode too!

  • kjhun
    #322
    És, ha nem ereszted ki a netre? Bár lehet, hogy lesz másik crack is.
  • nyirog
    #321
    igen, elindítom és utána uőplay bejön és updatel... o.O végigmegy a csík aztán kezdődik előlről
  • kjhun
    #320
    Miért nem megy?? Update 1.01-et felraktad a telepítés után, crackelés előtt?
  • pcgammer
    #319
    Jól fút :D

  • nyirog
    #318
    valakink sikerült már elindítani a black echo-s verziót?
  • kjhun
    #317
    Nafene, kér újabb release:

    Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 v1.01 Cracked-3DM

    02/15/13 09:19 PM Tom.Clancys.H.A.W.X.2.v1.01.Cracked-P2P 6697 MB
  • mester1987
    #316
  • kjhun
    #315
    Van tört verzió!

    H.A.W.X.2-BlackEcho
  • mester1987
    #314
    Sztornó, nincs hozzá!!!
  • mester1987
    #313
    Akit érdekel, van már hozzá törés. Vagy az Assassin's Creed III-é vagy a Far Cry 3-é működni fog vele. A patch-cselés nem szól bele.
  • GaBika6
    #312
    Megvettem Steam-es, de mikor regisztráció után indítanám a Uplay-en HAWX2.exe működése leállt. Win7 64bit! A gépen szakít, bírnia kell! Ati videókarim van. Esetleg valaki találkozott hasonlóval? Megoldás?
    THX!
  • Fpocok
    #311
    Faszom az ubiba.
  • Fpocok
    #310
    Lófaszt. Még annyit sem. Nem lehet online játszani. Egyszerűen... nem lehet.
  • HJ
    #309
    Tegnap 1 euró volt az Ubisoftnál a HAWX 2. Annyit azért megért :)
  • Maxtreme
    #308
    is :)
  • gosumofo
    #307
    megbukott az interneten?!
  • Maxtreme
    #306
    Helyesírás elégtelen, fogalmazás elégtelen.
  • Frenklin737
    #305
    Sziasztok Ha Van Valakinek Crack Fel Tenné Valaki Ellőre Is Kössz
  • norbee46
    #304
    Sziasztok!
    Ma megvettem a hawx 2-öt! És nagy nehezen sikerült életet lehelni belé!
    Tetszik hogy a 2. részben már van le/fel szállás, ez nagy pozitívum nekem.
    Mondjuk a magyar nyelvet nagyon hiányolom belőle!
    Hát így első nekifutásra nem rossz a game, megérte a 3 rugót.
    Jó vadászatot mindenkinek!
  • mester1987
    #303
    Nálam is.
  • Frenklin737
    #302
    Nem tudom elinditani odáig eljutottam hogy ki jön a panel login stb........
  • mester1987
    #301
    Nameg a DNF DLC-jének Single rész működőjével se, ami hangulatos és néhol szebb is mint az alapjáték.
  • Newreg345
    #300
    Nem is foglalkoztak vele igazán. Ha fel akarták volna törni feltörték volna (lásd AC 2).
    De mint ahogy láthatod nem nagy érdeklődés van a játék iránt így nem is foglalkoznak vele.
  • HJ
    #299
    Azt hiszem ez a játék lett az első olyan komolyabb kategóriájú játék, amit senki se tudott feltörni :)
  • mester1987
    #298
    Kár, hogy nincs még crack hozzá, jó kis game lehet.
  • kjhun
    #297
    Ez mire lenne jó?? HAWX 2 Update (NoCD)
  • zola2000
    #296
    biztos? a call of dutyt mindenki szidja hogy nem jó (nemtudom nem próbáltam)...
  • tarrdani93
    #295
    Sziasztok!
    Valaki nem tudna serial kódót adni?
    Mert csak akkor tudok játszani vele.
    Már nagyon sokat kerestem a neten, de nem találtam sehol kódot hozzá.
    Ha mégis valaki tudna adni 1-et akkor legyen szíves írja le.
    Köszönöm.
  • vzsoca
    #294
    Sziasztok!
    Találtam 1 crack-es verziót,amit a README-be leírtak szerint próbáltam csinálni,de a végén serial key-t kér...
    Tudna valaki adni 1 key-t?
    Előre is köszönöm!
  • zozox333
    #293
    Sziasztok!

    Tegnap kaptam meg a lemezt, a Zavvi-tól rendeltem. A gondom az, hogy nem tudom indítani!
    Regisztráltam a már meglévő UBI-s ID-vel, kiírta, hogy köszi...
    Amikor indítanám, azt közli, hogy nincs megadva termékazonosító! De azt reg. nél nem is kért!

    Légyszi segítsetek! Köszi!
  • The Protector
    #292
    ugyan ezzel a védelemmel van ellátva a shaun white skateboarding és 2 hete törték fel a játékot.akár még esély is van rá h hamarosan felrtörik ezt is
  • Elmör
    #291
    Lehet, bár azt sejtették, hogy nem olyan húzó cím, mint mondjuk egy Call of Duty, tehát ha abból lenne hasonló szitu akkor azért jóval többen vennék meg szerintem, a H.A.W.X. 2 valószínűleg sokkal kevesebb embert érdekel. Durva hogy PC-re még mindig nem lett tört verzió, ami rendesen működne is. AC 2-t meg majdnem megvettem, de aztán pont akkor jött ki játszható formában. :)