330
HAWX 2
  • Prince23
    #1
    Igennnn!!!!!!!!!!!!!!444

    Forrás

  • The Protector
    #2
    Szép kezdő hsz.
    Amúgy tényleg fasza h jön:)
    Mondjuk erre lehetett is számítani.
  • Prince23
    #3
    :)

    akkor kezdjük előröl:



    "Örömmel jelentem, hogy a Ubisoft hosszas titkolózás után végre hivatalosan is bejelentette a Tom Clancy nevével fémjelzett HAWX második felvonását. A fejlesztéseket a bukaresti stúdió fogja elvégezni a legújabb repülős-árkádjátékon. A román Ubisoft kreatív igazgatója, Bogdan Bridinel szerint a HAWX első részéből eddig több, mint 1 millió példányt értékesítettek a kis keresekdők segítségével, így hát nem csoda, hogy folytatják a játékot. A játék egy igazi Tom Clancy projekt lesz sztorilag és játékmenetileg, ami PC és konzolok mellett már Wii-re is meg fog jelenni, valamikor 2011 magasságában! Az E3-on pedig nagyon valószínű, hogy a Tom Clancy's Vegas 3-at fogják bejelenteni egy hatalmas teaser videóval:) Istencsászár vagy VG247, köszi!"



  • Muttley
    #4
    Remélem ezúttal TÉNYLEG túl akarják szárnyalni az Ace Combat 6-ot.
    + a földközeli textúra is jó lenne ha sokkal kidolgozottabb lenne.
  • tmisi
    #5
    1 millió példány az szép (tekintettel arra hogy bizonyos fokig rétegjáték), bár nem tudom ebből mennyi a PC-s, de annak ellenére, hogy nem volt rajta másolásvédelem, szép eredmény. :)
    Csak a hülyék még mindig nem jöttek rá hogy DRM helyett minőséget kell adni...
  • Cat 02 #6
    Első 10 perc után kifagyott, remélem ez nem fog :D
  • Muttley
    #7
    Ja, majdnem kifelejtettem:
    a földközeli sebességélmény az első részben lóf.sz
    Erre kéne még odafigyelniük, no meg, h multiplatform legyen.
  • arty
    #8
    szerintem azt nem fogják tudni a folytatással sem :)
  • ajem kisa
    #9
    Főleghogy az ati-hoz is járt néhány gém (köztük a hóksz is), meg valamimiatt kaptak(talán az assassin's creed 2 valami edísön után ingyen kiadott dls miatt a dls-t előzőleg drágábban megvásárolt verziósoknak osztottak még hókszból!) kárpótlásként a "zubi"-tól 1-et!
    Mindenesetre én kimaradtam az 1millából pedig nemis vagyok fekete (báránysem)!
  • Prince23
    #10
    Állítólag már novemberre kész lesz a HAWX 2.
  • Muttley
    #11
    Elég baj az...
    A Star Wars Racer Revenge 2002-ben tudta...
    Most 2010-et írunk kedves Ubisoft!
  • Falconer
    #12
    Én meg azt remélem, hogy lehssen benne választani kicsit is realisztikus fizikát. Mondjuk ne menjen folyamatosan az utánégető, meg a leglassabb sebesség ne 800kph legyen, stb. Igy még a demoját is letöröltem 10perc után, mert annyira óvodás szintű az egész. Nomeg a VC minősége is szánalmasan gyenge.
  • MerlinW
    #13
    Elsővel sokat repkedtünk:)
  • Prince23
    #14
    Igen... még most is fent van a gépen a játék
  • Muttley
    #15
    Az első rész az első ilyen játék az Ubisoft-tól.
    Sokat loptak az Ace Combat sorozatból, viszont, valaki már írta, hogy nem voltak képesek túlszárnyalni annak legutolsó részét, pedig volt rá +2 évük.
    Ace Combat háza táján nagy a csend, ezért bízom benne, hogy Uborkáék a 2. részt nem b.sszák el annyira, mint az elsőt.
  • MerlinW
    #16
    Az első részt a Románok fejlesztették:) (Ubisoft Romania fejlesztőcsoport)
  • Prince23
    #17
    Ezt is ők fogják csinálni.
  • Muttley
    #18
    A Silent Hunter III. részét is románok csinálták, mégis mestermű a mai napig is.
    Hozzáértők és nem balf.szok kezébe kell adni a fejlesztést. Ennyi az egész.
  • MerlinW
    #19
    Ja ez nem degradálás volt, csupán érdekesség.
  • Vogel
    #20
    Gyere inkább Lock-onra, mert ez nem a te játékod. Komolytalan az egész...
  • DARYL
    #21
    Jöhetnek HAWX 11-el is, én a Falcon 4-et nem hagyom. :P
  • MerlinW
    #22
    Semmi köze a két játéknak egymáshoz. F4 szimulátor HAWX pedig szórakoztató árkád lövölde. Ez kb olyan volt, mintha az Live for speed-et hasonlítanád az Need for speed-hez.
  • ATi0021
    #23
    HAWX 2 Képek
  • Fehercsoki
    #24
    Gamestar.Hát mégis mi az a "40 centis felbontás"?:O Eddig is sok értelmetlen szarságot leírtak a gamestaron,de ezt most egyáltalán nem értem.
  • MerlinW
    #25
    Csak rosszul van megfogalmazva.

    "A GeoEye műholdrendszer fekete-fehér felbontásban akár 40cm-es részletességgel készít képeket, ami azt jelenti, hogy műholddal megnézhetjük, hogy a szomszéd előző nap leparkolt autója ma ugyanott áll-e a kocsibehajtón, vagy a hogy hány méter autópálya épült a tegnapi eredményhez képest."
  • Fehercsoki
    #26
    Igen,mert azt sem tudják hogy mi az a felbontás,és még egy ilyet sem tudnak kicopyzni máshonnan.
  • Prince23
    #27
    Új képek
  • lammaer
    #28
    Nos, kivételesen az ön készülékében van a hiba, ugyanis nemcsak a számítástechnikában létezik a felbontás fogalma, és nem csak pixelben lehet megadni :)

    http://www.satimagingcorp.com/satellite-sensors/geoeye-1.html

    "GeoEye-1 is capable of acquiring image data at 0.41 meter panchromatic (B&W) and 1.65 meter multispectral resolution."

    Valóban, a GeoEye-1 felbontása fekete fehérben tényleg 41 cm :)
  • Fehercsoki
    #29
    De nem fogod fel hogy nincs ilyen hogy 41 centis felbontás?41 centire be lehet rakni egy 5x5 centis képet is széthúzva...Szóval ennek semmi értelme.

    Illetve:"Data reflects ground sample distance resolution"
  • Prince23
    #30
    élő IGN

  • vajo
    #31
    lesz 2??? :O:O nekem az 1 megvan eredetiben! xd szóljatok ha kijött :D
  • Fehercsoki
    #32
    Szép!
  • Muttley
    #33
    - Végre most már eléri a Ace Combat 6 szintjét
    - Van benne Night Vision
    - A föld közeli textúra is elég pofás
    - Gamespot szerint 2010 aug. 31-én jön. Lehet ez?

    Freeplay-ről egyelőre nem szóltak semmit.
    Remélem lesz benne.
  • Prince23
    #34
  • lammaer
    #35
    Figyelj, ha TE nem vagy képes felfogni valamit, és valaki megmutatja neked a tényeket, legalább normális hangnemben válaszolj.

    Mennyé azt vitatkozzál azzal, amit a geoeye műhold hivatalos leirásában találsz :) És ha nem tudsz angolul, használj szótárt vagy google translatet (resolution = felbontás).

    De nyilván azok is hülyék a témához, akik felderítő müholdakba építenek kamerákat és optikákat.

  • lammaer
    #36
    Tudod mit. Nem hagylak a sötétségben:

    http://ismeret.virtus.hu/?id=detailed_article&aid=55240
  • lammaer
    #37
    És nesze mégegy, keress rá a felbontás definiciójára, és rájössz mindenre:

    http://geothink.net/?q=hu/geothink/segedanyagok/97/spektrometria.html

  • Fehercsoki
    #38
    De te ,a felbontás nem lehet 41 centis,nem lehet így megadni,ellenben van sok féle felbontás,itt az egyik:
    Térbeli felbontás azt jelenti, hogy egy képelem mekkora felszíni területet reprezentál. A jelenlegi műholdak felbontóképessége már 1 m alattiak. Minél nagyobb a kép felbontása, annál kisebb területről tud felvételezni, mivel hamarabb megtelik a műhold adatpuffere.
    Erre értették a 41 centit,amit be is másoltam angolul,röviden,de úgy tűnik ne értetted meg.És most mondhatod hogy nincs igazam mivel lehet rá mondani hogy felbontás,de nem ugyanaz a kettő akkor sem.
  • lammaer
    #39
    Igy van odairva hogy "felbontás", csavargasd a szavakat ahogy akarod. A cikket meg nem kell idézned, én linkeltem be neked :D

    Fikáztad a gamestart, megmutattam hogy nincs rá okod. A 29ben megmutattad bőven hogy mennyire képben voltál (41 cmre 5x5 centis képet széthúzni) de mostmár okosakat is tudsz idézni, tehát segítettem. Ez elégedettséggel tölt el :)
  • Fehercsoki
    #40
    De hát épp ezaz hogy nem így van odaírva hogy felbontás.Ez a térbeli felbontás,nem minden féle felbontás felbontás,mivel mindegyik mást mutat meg.Gamestarosok balfaszok,csak kimásolták egy olyan helyről ahol szintén nem tudják hogy milyen felbontás is ez.