330
HAWX 2
  • zola2000
    #290
    "ha nincs varez akkor a topik se pörög"

    érdekes, nálam működik a warez verzió mind xbox360amon, mind a wiimen, csak a notebookomon nem tudok ingyen hawx2zni, nemtom nálatok tényleg semmin sem megy warezverzió?

  • nyirog
    #289
    Nem néztelek hülyének, szerintem kicsit félreértetted a stílusom akkor, de mindegy annyi baj legyen :D
  • The Protector
    #288
    Most azért mert segíteni próbáltam nem kell hülyének nézni.
    Tudom mi az az Onlive.De most h mondod ki is próbálom h mennyire működik a rendszer.
  • nyirog
    #287
    És most légyszíves had ne magyarázzam el h mi is az az onlive :D
  • nyirog
    #286
    Hogyne lenne, onlive-ra beregisztrálsz és ott minden játéknak van játszható demója, ha nem hiszed olvass utána.
  • Lucifair
    #285
    Éppenséggel DEMO van,csak az a demo egy benchmark amivel megnézheted hogy hogyan menne a játék a gépeden.Játszható demo nincsen sajnos.
  • sanya200
    #284
    És ez pc-s demo engem az érdekelne ha létezik.
  • nyirog
    #283
    onlive-ról
  • Shane
    #282
    Nem tudja vki , hogy honna lehet működő Demot letölteni ? ( ha létezik ugyan )

    Köszi
  • CptXecutor
    #281
    Sziasztok!
    Érdekes, hogy az Ubisoftnak talán sikerült crack-elhetetlen játékokat kiadni, lásd HAWX 2, Silent Hunter V .... az Assassin's Creed - Brotherhood-hoz készült crack, de sokan panaszolták azok közül akik megvették eredetiben, hogy a telepítés után hasonló kedves üzenet fogadta őket: CD key is in use! XD SH 5-re is panaszkodtak sokan. Lehet kicsit túlzásba vitték a védelmet, és még az eredeti-seknek sem künnyű játszani :) 100 szónak is 1 a vége, akinek nincs pénze a HAWX 2-re, de szeretne játszani annak ajánlom a HAWX 1-et. Egy okos kis program segítségével simán lehet crack-elt verzióval is neten játszani:
    1. lépés: letöltöd a Tunngle-t INNEN
    2. lépés: feltelepíted, és a beléptető ablakon regisztráció
    3. lépés: regisztrálás, és e-mail-es visszaigazolás
    4. lépés: belépés a Tunngle-be, azon belül a HAWX szobába
    5. lépés: HAWX indítása, és a LAN játékokon belül vagy szerver készítés, vagy egy már meglévőhöz csatlakozás
    Ilyen egyszerű. A Tunngle tulajdonképpen a Hamachi egy változata. Mintha az Xfire-t kombinálták volna össze a Hamachival. Ezerszer jobb, és rengeteg játék játszható vele. Jó szórakozást!
  • kader
    #280
    @nyirog
    Helyedben vigyáznék magadra,arab vagyok. /hatásszünet/
    és mérges. =)
    Én most megpróbálkozom egy random crack-el illet egy WaitingForCrack release-val.
    Írjatok ,ha rettentő felesleges.
    =)
    Kader.
  • szobipeet
    #279
    Itt a weboldal egyébként, oda kell a promo code és már szedheted is.
  • szobipeet
    #278
    STEAM edition. Van egy kódom amit ha a weboldalon beírsz le tudod tölteni. Teljes verzió nem torrent. Egyébként a lapot, amin az egész levan írva meg rajta van a kód beszkennelem, de ha akarod postán is el tudom küldeni levélben.
  • The Protector
    #277
    és hogyan gondoltad a dolgot?
    posta stb....
  • szobipeet
    #276
    Sziasztok
    Eladó egy HAWX 2 pc game az ára 2000 ft.
  • Rage47
    #275
    Onlive.com-on ki lehet próbálni a teljes játékot.
  • Laaccoo
    #274
    :) sikerült elindítanom, a törtet, de nm enged játszani,mert azt írja hogy nem sikerült internet kapcsolatot létrehozni. a játékon belül hol lehet bejelentkezni ?
  • nyirog
    #273
    A második kijelentésed a helyénvaló :\ . Most cdgalaxisban akciós volt (lehet még az), 4000 Ft.
  • Laaccoo
    #272
    Ennek van értelme: http://hawx2keys.blogspot.com/
    Vagy egyátalán nem is lehet használni a játékot anélkül hogy meg nem vennéd?
  • nyirog
    #271
    Szerintem olvass vissza pár sort és rögvest nyilvánvalóvá fog válni h nincs működő törés ehhez a játékhoz ;)
  • falcon16
    #270
    Sziasztok

    Abban kérném a segítségeteket hogy leszedtem a Hawx2-höz egy crack-t de nem igazán működik elküldeném amit itt leír mert nem igazán értem és lehet hogy ezért nem működik, ha tudtok esetleg egy linket adni amin magát a HAWX 2-t leszedhetem és egy működő crack-t, vagy ha leírnátok amit elküldök hogy konkrétan sorba hogy is kell csinálni akkor azt nagyon megköszönném.
    Ez az utasítás:1) Place MadCHook.dll in your system32 folder

    2) Open mchEvaluation.exe (Do not close it until you finish playing)

    3) Open cppInjector.exe

    - Select Logger.dll

    - In process watcher settings, write "UbisoftGameLauncher.exe" and tick Use Watcher

    4) Start the game normally and the most important step, have fun.

    5) Replace original Game Launcher with the one I included


    Üdv:falcon16
  • nyirog
    #269
    Há' hogy az istenbe ne... :DDD. Csak arabokat fel ne bőszítsük xD
  • Carloska
    #268
    megyünk együtt késezni keletibe maciba? :D :D lol
  • Carloska
    #267
  • nyirog
    #266
    Nah akkor felejtős, helyette inkább a puma melegítőnaciba invesztálom a pénzem
  • w77d
    #265
    kössz XXXD
  • Rage47
    #264
    grat
  • w77d
    #263
    sajnos nem, semmiben sem jobb, mint az első rész, még grafikában sem... és még mindíg nem tudom hogy kell a repziket unlockolni.. az 1-ben minden küldetés után szépen megkaptam jutalomként párat, itt semmi...
    ráadásul olyan küldetések vannak, hogy behányok a sok pörgéstől meg fordulózástól..
  • nyirog
    #262
    Ez kérdő mondat akart lenni, csak lemaradt az írásjel :D
  • nyirog
    #261
    És megérte, csak mert gondolkodok h majd beruházok rá május tájékán...
  • w77d
    #260
    dehogynem én emgjelenés napján megvettem...
  • zotya10002
    #259
    Ha valakinek esetleg lenne egy eredetibe, akkor adnák érte egy Battlefield Bad Company 2 gamét!Vagy Medal OF Honor 2010-et!

    üdv
  • zotya10002
    #258
    Én most akarom megvenni!!
  • The Protector
    #257
    XD.Való igaz:)
  • Carloska
    #256
    senkinek nincs meg eredetiben :D
  • w77d
    #255
    gyerekek hogy lehet unlockolni a repülőket, hogy free flight-ba is lehessen velük menni. A sztoriban már szépen előre haladtam, de csak úgy repkedésre még mindig az alap 2 orosz gépet lehet választani
  • davidka003
    #254
    Lesz ez még olcsóbb is. Már alig várom. :D
  • grebber
    #253
    Csak van egy ismerősőd akinek van netes vásárlásra alkamlas kártyája mivel dobozás 3500ft és házhoz is viszik!
    Zavvin!!
  • sanya200
    #252
    Meg is venném de 8000-et nem adok érte a cdgalaxisnál, dobozos verziót szeretnék.Majd ha lemegy az ára a felére akkor majd megveszem de 8-at nem ér.
  • davidka003
    #251
    Azt hitték a marhák, hogy ha nincs warez akkor mindenki rohan megvenni a játékot. Tévedtek.