330
HAWX 2
  • The Protector
    #170
    ha steamen kint lesz akkor valóban nagy esély lesz a warezra.
  • samsung123
    #169
    Na elérhető Steamen(mától), és nemsokára jön a warez is rá..(szerencsére)
  • darkstreet89
    #168
    Apache: Air Assault ezzel si elehet szórakozni és szép grafra :)
  • ricsa008
    #167
    és ez mi?
  • nyirog
    #166
    Teljesen igazad van, ezt pont most olvastam a témával kapcsolatban:

    Do Anythin 4 U
    ——————————–
    – This Is A REMAIDER To All –
    ——————————–
    .
    You See, There Is NO CRACK Yet!!!!
    I Bet With Anyone That That SKiDROW Will Be The 1st To Release A n Orgenized Crack (and the key word is ORGENIZED)
    -
    I Bet With Anyone That The 1st one To Release A WORKING Crack Will Be The Russians – It Will Be An Un Official Crack Be It Will Work PERFECTLY!!!
    -
    I Bet That A FEW Hours LATER SKiDROW Will Release Thire Crack Saying They Worked HArd On IT Cause They Had To Remove All Kind of Activisions- and of course They Will Take All The CREDIT For Them Selves!!!
    -
    I Am Writing This CAUSE :
    ——————————–
    – This Is A REMAIDER To All –
    ——————————–
    -
    I Know Cause Just The Other Day I Overheard One Of The Team Members Sayin .. (& I Quote) “The Min’ They(the russians) Will Post It, I’ll(skidrow) Run A Check And Post The New CRACK as SKiDROWs”"!
    -
    -
    Shame For The Reputation!
  • The Protector
    #165
    új védelem van.kulcspárokat kell másolgatni hozzá....azaz kéne ha lennének egyáltalán kulcspárok.De nincsenek mert az csak az Ubi szerverein vannak ahogyan az AC"-esetében.Ennyi...ennek neki kell hasalni.
    Majd vki megcsinálja a kulcsosdit utána pedig egy release csapat ellopja a cuccait és kiadja a sajátjaként jelezve.Mint ahogy az AC2.nél SKIDROW tette.
  • Vraaanyek
    #164
    Talált azóta valaki valami megoldást???? nem hiszem el, az első résszel tized ennyi szívás nem volt... csak crackelted, és ment minden, ahogy kell, még a lan is simán ment! erre meg másfél hete semmi megoldás:S:S:S
  • Carloska
    #163
    amúgy nem működik
  • Vádá
    #162
    Semmi gond az eredetivel , nálam simán felment minden , simán beregisztráltam és a multi meg a story mod is hibátlanul fut. Másik teszteket olvastam egyáltalán nem rondák az épületek sőt kimondottan szépen meg vannak csinálva táj magáért beszél nem azt mondom nincs hova fejlődni de kimondottan szép , Olajfúrótornyos pályán vagyok a tornyom maximálisan kidolgozva aprólékosan , nekem nagyon bejött ez az első repülős játékom amit nem virágbolti de megéri az árát ez a cucc. Tudom nem simulátor , de nem is azt kerestem , modern harcigépek , élvezetes játékmenet , nem pénzkidobás.
  • Carloska
    #161
    az csak rossz képlinkelés hűlt helye :d
  • Firerock
    #160
    ?
  • Carloska
    #159
  • Carloska
    #158
  • Firerock
    #157
    nemtudom
    ha igen akkor elnézést
  • ManoNegra
    #156
    ez esetben eredetiről volt szó nem?
  • Firerock
    #155
    most nehogymár rohadékok legyenek azért mert megvédik a saját terméküket a "rablóktól".
    Én is a crackre várok de azért nem szidom őket csak azért mert védekeznek...
  • nyirog
    #154
    kéri a serialt
  • ricsa008
    #153
    UbisoftGameLauncher.exe: Code:
    http://www.mediafire.com/?mrnabiylma98f5q

    Ubisoft Game Launcher (Folder): Code:
    http://www.mediafire.com/?wozp1o65bf2c7h2

    Download The Bypass (Patch): Code:
    http://www.mediafire.com/?lgqa8qug65r48bg

    ezt nem tudja valaki kipróbálni bypass munka
  • tmisi
    #152
    Hja és az igazi tiltakozás az, ha nem lesz crack, inkább nem játszunk vele.
  • zsozso29
    #151
    Köszönd meg az UBISOFT-nak ök találták ki a buzi internetes védelmüket... !
  • hekhubá
    #150
    Sziasztok!
    Olyan problémám vam a Hawx2-vel ma vettem meg eredetibe, felraktam és azt irja ki hogy nincs internetes hozzáférés és nem tom be irni a kódót mi lehet a hiba mert nem volt olcsó game.A gépem pedig lazán viszi full grafon, aki tud segíteni az írjon privátba. Előre is kösz.
  • Vádá
    #149
    D - célpontok közötti váltás.
  • Vádá
    #148
    Van kézikönyved , és elolvasod benne hogy melyikkel kell .
  • zsozso29
    #147
    Majd ha lesz crakkk akkor megmondjuk.
  • Prince23
    #146
    Mert egy nagy rakás szar. Mi le se teszteltük HG-n. :S
  • fapipa
    #145
    Hali. Most jutottam el(360/hawx2)oda,hogy több rakétát tudnék egyszerre kilőni,de csak egy célpontot jelöl ki.Melyik gombbal kell meg hogy?
  • tmisi
    #144
    Az első rész jó volt, mert azon nem volt védelem, elég volt egy clone dvd.
  • Carloska
    #143
    jah igen csak sajnos nincsen rá keret , mert már csak az ételen tudnék spórolni de azért enni kell :D
  • nyirog
    #142
    Kábé, de szerintem most inkább mással kockul a nép mint hawx-val , azaz aki vett eredeti játékot az inkább másra ruházott be mint sem erre (jó magam is inkább NFS -t vettem meg eredetiben) - tisztelet a kivételnek
  • The Protector
    #141
    az eredetit elfelejtetted:)
    Mellesleg kvajó nézni,mert ha lenne warez akkor menne egy darabig ez a topik meg stb.....Így meg,mint ha nem is létezne a game.
  • Carloska
    #140
    semmi senki új védelem durva itt egyenlőre max az ima marad :D
  • nyirog
    #139
    Szóljunk MerlinW-nek itt az SG fórumon, anno ő volt a nagy varázsló az AC 2-nél is - hátha tud ehhez is valamit :)
  • darkstreet89
    #138
    Én nem akartam leszedni csak azt mondtam ,hogy működhet mikor le se tudja tölteni a fájlt! De látom csak a menüig akkor nézegessétek! Úgy se lesz erre se crack 1 darabig majd talán december eleje fele !
  • Ati810
    #137
    Nem tudom, hogy működik-e de akit érdekel annak itt van egy crack.
  • Carloska
    #136
    csak neked biztos fog menni hajrá...
  • darkstreet89
    #135
    Lese lehet szedni nem tom ,hogy működhet ?:D
  • ricsa008
    #134
    amíg nem jön addig nézzétek a top gun -t a tv2 -őn :D
  • nyirog
    #133
    Biztos h van, mert menüben ott van rá a lehetőség. Amúgy én meglepődtem h most ősszel íz EA-s játékok zöme nem 12ezres induló árral érkezik a boltokba hanem 8ezressel, így bemertem vállalni h az új NFS-t eredetiben vegyem meg. Másrészről meg vicces h mikor még a Mass Effect 2-t megvettem januárban 12-ért akkor még nem volt ez az akciózás sőt, most már 2ezerért dobják utánad a mass effect 2 -t, pedig még egy éve sincs h megjelent :D
  • Vádá
    #132
    Ha nem lenne ennyire drága akkor lehet nem foglalkoznánk a warezzal hanem megvennénk eredetibe , mondjuk ha 5000 Ft lenne én simán gondolkodás nélkül megvettem volna már , de a 10.000-et azért meggondolja az ember. Multi lehetőség van a játékban , ki mit tud róla ?
  • nyirog
    #131
    Érzem h megint majd hónapokat kell várni arra h játszhassunk vele, bezzeg ha nem tolták volna el a megjelenést mostanra már lehet kijött volna egy működő warez :DDD