2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • cloud.strife
    #427
    Mikor lesz szoftverfrissítés? Nincs valami hír róla?
    Nintendo-s híreket honnan olvastok? (magyar érdekelne, blog, stb.)
  • kalimpa
    #426
    Ja ezekkel a fóliákkal én is mindig így járok...pont 2 napja dobtam ki ilyen módon az ablakon 1500 Ft-ot, mert az érintőképernyőre akartam rárakni, és alászorult egy szösz...és hiába nyugtatgattam magam, hogy nyugi, úgyse látszik, úgyse látszik, de igenis k@rvára látszik! :) Úgyhogy leszedtem és kidobtam a francba. Steril környezet, vákuumkamra, nem tudom mi kéne hozzá...eddig 4-ből 1-et tudtam rendesen felrakni.
  • Laza
    #425
    Utálom ezeket a fóliákat ... már direkt 2 csomag HORI fóliát vettem, mert szinte sejtettem, hogy el fogom baszni.
    A felsőt még úgy ahogy rátettem jól, de az alsónál alá ment egy mikró méretű száll. Gondoltam visszaszedem és kiveszem ... ja, elbasztam az egészet. Most bonthatom ki a második csomagot is :(
  • kisgabo
    #424
    ez volt a kérdés, uk free delivery nem izgat, náluk majd alap.
  • Laza
    #423
    Rengeteg terméknél "Free Delivery" van ... persze kérdés, hogy ide is így hozzák e ki.
  • kisgabo
    #422
    uff

    mennyi a postaköltség a zavvi ról?
  • kalimpa
    #421
    Én a Street Fighteremet cserélném, mondjuk Samurai Warriorsra.

    Semmi baja, csak nem játszom vele, nem fogott meg.
  • Laza
    #420
    Remélem beindul lassan a játékdömping, mert elég unalmas lett eddig a masina.
  • cloud.strife
    #419
    Hamarosan lesz egy Splinter Cell-em cserélhető.
    Szóljatok ha érdekes.
  • kalimpa
    #418
    Kösz az infót! :)
  • Beast Machine
    #417
    A Help szerint: "Tick the box and click the "Send this order as a Gift" button if you do not want us to list the monetary value of the goods on the receipt which is sent with your order. This could be because you do not want the recipient to know the cost of the order, for example if it is a gift."

    Ha EU-n kívülről jönne, jól jönne a VÁM és az ÁFA ellen, de mivel UK-ban székelnek, ezért ez felesleges :)
  • kalimpa
    #416
    Ok, kihagytam. A Puzzle Quest első része nagy kedvencem volt, megrendeltem a második részét, ócsóért. Persze le is szedhetném warezba, de egyenlőre megbecsülöm az új gépet, és csak eredeti játékot rakok bele.
  • Laza
    #415
    Gondolom nem. Ált ez akkor kell, ha valaki másnak veszed ajándékba.
  • kalimpa
    #414
    Próbálgatom a zavvi.com-ot, a megrendelésnél van olyan, hogy gift wrap this order, meg olyan, hogy send this order as a gift. Ezzel kell foglalkoznom?
  • Laza
    #413
    Pf, ez gyors volt, ma már hozta a postás a cuccot.
  • Laza
    #412
    Rendeltem az Amazonról (UK) HORI fóliát meg HORI átlátszó tokot.
    Elég érdekes volt, hogy úgy rántották le a manit a kártyámról, hogy a CVC kódot nem is kellett megadnom. Mondjuk az is érdekes, hogy egy ekkora oldalnál nincs Paypal fizetési lehetőség.
  • kalimpa
    #411
    Lesz valami update még májusban? Valahol olvastam, és hogy további funkciók válnak elérhetővé vele.
  • kalimpa
    #410
    Csatlakoztam a tulajdonosok klubjához...:)
  • kalimpa
    #409
    Elég gyér még a kínálat, remélem hamarosan beindulnak a fejlesztők/kiadók!
  • Laza
    #408
    Persze hogy a posta hozza ki, ki más? :)
    Általában csak ráírnak valamit a tartalmát illetően, de úgy csinálják, hogy ne legyen vám köteles. A csomagba meg úgysem nézhetnek bele.

    Nem minde helyen, de van ahol viszont már az árba bekalkulálják az ÁFÁ-t (pl Amazon), amit VAT-ként találsz meg.

    Itt jól látszik, hogy vannak dolgok amire megrántanak 25% plusszal.
  • zola2000
    #407
    bár azt az ebayrol rendeltem, hogy mennyire megbizhato az elado azt meg a pozitiv visszajelzésekböl látható.
  • zola2000
    #406
    az eddigi csúcs: hongkongbol 800forintért wii-nunchuck ingyen postával ideért.
  • kalimpa
    #405
    Na ez jó hír, mert szemre is olcsóbb, mint itthon (kivéve az alapgép), meg aztán lehet, hogy hamarosan én is tulaj leszek vén fejemmel.
  • Csibe001
    #404
    S igen, ingyenes szállítás.
  • Csibe001
    #403
    Zavvi teljesen megbízható, rendszeresen rendelek onnan!
  • kalimpa
    #402
    Akkor nekem eddig ez kimaradt az életemből...


    És ilyenkor a Magyar Posta hozza ki? Vám, stb?
  • Laza
    #401
    Mert miért?
    Én Hong-Kongból rendelgetek 2-3eFt értékű dolgokat, és azon az oldalon is ingyen van a posta. Eddig minden megjött probléma nélkül.
  • kalimpa
    #400
    Én ezt az ingyen kiszállítást kicsit hihetetlennek tartom...talán mondjuk az anyaországon belül, igen.
  • Alblink
    #399
    www.zavvi.com rol rendelem a 3ds-t akkor vamolhatnak?
  • cloud.strife
    #398
    Nem rossz. Aszem PS3-as fórumból már rendeltek páran.
    thehut-ot is nézd.
  • Laza
    #397
    Rendelt már valaki valamit a Zavvi.com-ról?
    Ingyenes kiszállítást írnak és elég jó árakat.
    Pl: Zelda
  • Laza
    #396
    Még ilyet, pakolászom a GBA játékaimat, és ahogy a polcon piszkálom a dobozukat, amihet nem nyúltam már évek óta, a régi Castlevaniám doboza nagyon zörgött (még használtan vettem egy boltban). Zörgött az régen is, de gondoltam a kis papírok, stb. Mondom ezért belenézek ...... kinyitom, és egy Golden Sun játék kerül elő belőle (sötétzöld címkés). Nézem, hogy a Nintendo karika kerek, nem ovális. Mondom az enyém elvileg hamis GS volt, még Thaiföldről hozták nekem. Meg a címkéje sem ilyen volt ... kutakodtam, hogy megkeressem a sajátom, meg is találtam.
    Betettem az újonnan talált GS-t a gépbe, és nem is az Én mentéseim voltak rajta ......

    Na a lényeg a lényeg, hogy valószínűleg valaki anno beletette a Castlevania dobozába ezt a kazit is, így vettem meg, és évek óta itt pihen a szekrényen az ingyen játék :)))))))
  • Laza
    #395
    Megmondom őszintén, Én 2D-ben nyomom az SF4-et :) Nekem már az is elég, hogy egy handheldből ezt is ki tudják csikarni.
  • cloud.strife
    #394
    Én most el is cseréltem gyorsan egy Splinter Cell-re, SF-et sose komáltam, meg verekedni se szeretek... :)
  • Alblink
    #393
    Dead or Alive: Dimensions elvileg majus 20.an lesz itthon,akkor megvarom azt.
    Verekedos jatekoknal milyen a 3d hatas?
  • Laza
    #392
    Azt nem csodálom :)))
    Már a DS-es rész is gyenge volt.

    Az SF4 az egyetlen játék, ami jelenleg ér valamit.
  • cloud.strife
    #391
    Jelenleg ami érdekelt az még nem jelent meg, Monkey Ball-t vettem meg, de már bánom..... :)

    Ha kell vkinek cserélhető, eladó... :)
  • Laza
    #390
    Érdekel valaki HORI képernyővédő fólia rendelés?
    Most állok éppen össze egy emberkével, Amazonon 8 font jelenleg.
  • Alblink
    #389
    Melik jatekot veszed hozza?
  • cloud.strife
    #388
    Érik a 3DS nekem is.
    Holnap sztem meg is veszem.
    Pár játék jöhetne már.