2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Laza
    #307
    A Platinumshopban vette egy gyerek másik fórumon, ott 63.900 Ft. Ez megbízhatóbb.

    http://www.platinumshop.hu/index.php?data[mid]=2&data[id]=2586
  • kisgabo
    #306
    üdv

    elindultam beszerezni a gépet, tegnap kinéztem a joeytation szutyokboltot a blahánál, a honlapjukon 63000 forinttól van gép, a képen fekete. kérdem a flegma gyökeret, 63000 az melyik gép, mert a pultban 69000 ért van. az a nettó ár, ugat le a pacni. az 78750 ft bruttó, annyiért inkább a mediamarktban veszem, ha jól látom itt 69000, miért nem irja ki a honlapra ezt az árat? innentől már kussolt a faszi, inkább nyomkodta a gépét. beszóltam, és távoztam. asszem benézek inkább a kinizsi utcába, ott is van konzolbolt, de ha tényleg 4k a difi, akkor tényleg marad a media /ott sem egységes a boltok közötti ár/.

    joey, és a 63000.
  • Laza
    #305
    Hát ha nem hw hiba okozza, akkor igen :)
  • Gabe19
    #304
    De hát gondolom majd kijavítják egy rendszer frissítéssel nem?
  • #303
    A linket elfelejtettem
  • Gabe19
    #302
    Mi történt?
  • #301
  • Sir Cryalot
    #300
    baaaaaaaaw
  • Gabe19
    #299
    Hát remélem hogy nem, hallottam róla hogy kell hozzá egy másik kártya vagy ds hogy újra működjön. Én valami ilyesmit hallottam.
  • Laza
    #298
    Gondolom sehogy, mivel az Acekardnál nem tudok olyan módszert (mint pl az EZ-Flash 4-nél), hogy adott gomb megnyomására is magától megcsinálja a frissítést. Tehát ha nem jön be a menüje, nagy valószínűséggel kuka.

    De aztán lehet valaki megcáfolja a fentieket :)
  • Gabe19
    #297
    Csáó!Ha Acekard-nál brick történik vagyis nem megy a frissítésnél a százalék akkor hogy lehet visszaállítani? Meg a másik hogy DSTWO kártyánál hogy kell frissíteni hogy vigye a 3ds?
  • ReVisor
    #296
    Jééé! Egy hülye troll! :)

    De komolyan, ezt miért kell itt? Mennyé' oszt másik topikba told ezt a dumát pls!
  • Sir Cryalot
    #295
    "A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron"

    lol!

    ha a valódi 3d ,30% fillfactort , és 2% -os optikai hatékonyságot , sub VGA felbontást jelent akkor inkább kihagyom.
  • Sir Cryalot
    #294
    Elég hosszú ideig ez lesz pedig utána fel sem tünik majd. Persze én projektoron nyomom , lehet itt más a menetrend.
  • zola2000
    #293
    "egy bolt, ami éjfélkor kinyitott a 3DS miatt"

    nézem város: magyarországon kívül -> gondoltam.
  • Beton Fej
    #292
    Valószínüleg bannolnának, ha én azt most elmondanám... :)
  • Laza
    #291
    És azt hogy? Milyen kívánságát teljesítetted az éjszakai műszakban? :)
  • Beton Fej
    #290
    Egyébként jó üzletet csináltam mert a munkahelyemmel szemben éppen van egy bolt, ami éjfélkor kinyitott a 3DS miatt, én meg pont éjszakai műszakoztam, az "ebédszünetemben" 1:30-kor átmentem, megvettem két játékkal, de az eladó srác adott mellé egy plusz játékot, plusz 5(!)db PS3-as játékot ajándékba.
  • Beton Fej
    #289
    Olvastam előtte erről, hogy nem bírja mindenki, de eddig pl. IMAX-ben soha semmi bajunk nem volt, tehát azt gondoltam, ezzel se lesz baj. Egyébként jól összerakott kis gép, csak úgy tűnik, mi pont a gép lényegét nem tudjuk igazán élvezni. Másnak kívánok több szerencsét.
  • Laza
    #288
    Nem bírja mindenki. Én azt nem tudom, hogy ezt szemészeti szakemberek milyen vizsgálatoknak vetették alá, és mi a javasolt napi max játékidő. Mert míg egy film 1,5-2 órás, addig ezzel nyomhatod egész nap is.
  • zola2000
    #287
    sokan írták egy másik fórumon mikor rákérdeztem, hogy nincs semmi bajuk a 3Dvel több óra játék után sem, de volt aki azt írja, hogy nem bírja a 3Dt, tényleg ki kell próbálni, ha meg valaki nem bírja akkor sem rossz gép a 3DS, max kikapcsolt 3Dvel kell játszani.
  • Gabe19
    #286
    Sziasztok! Keresnék olyan embert akinek nintendo ds/lite/xl/dsi valamelyik géppel rendelkezik. Vettem egy nintendo 3ds-t és az acekard-ot frissiteni kell hogy tudja vinni a sima ds-es játékot pár perc lenne az egész. Ha úgy van még fizetnék is érte. Nyíregyháza és környékén hogy ha van valaki azt nagyon megköszönném.
  • Beton Fej
    #285
    Ma vettem egy 3DS-t. Van DSi XL-em is, ahhoz képest apró a képernyője, ami egy kissé zavar, valamint a 3D mód igencsak megerőlteti a szemet. Mintha kancsalítanék amikor nézem és nagyon oda kell figyelni arra is milyen szögből nézi az ember. A feleségem is mondta, hogy "olyan furcsán érzi magát" egy óra játék után. Kicsit olyan, mintha valami kiforratlan technológiát kapna kézbe az ember. Mindenképpen érdemes kipróbálni mielőtt megveszi az ember.
    (Persze lehet, csak mi vagyunk bénák.)
  • Jak16
    #284
    KonzolHQ nyereményjáték: 3DS-re akár Super Street Fighter IV-et

    http://konzolhq.hu/story-2238-KonzolHQ-nyeremnyjtk-8211-a-frenetikus-jtkok-csak-Rtok-vrnak.html
  • Laza
    #283
    Mennyi lesz nálunk kb a tényleges ár?
    Most néztem, hogy az Überkonzolon (ami olcsó szokott lenni ált) 68.900 Ft lesz, míg a Konzolikumban meg 63.500 Ft van kiírva...
  • DemonHunterW
    #282
    Amerikában ez megy!
  • Beast Machine
    #281
    "SZerény Véleményem SZerint"
  • jackoneill90
    #280
    3d hatású képet tudsz csinálni szimpla kamerával is. mozgásban levő tárgyat és embereket nem, de álló témákat jó lehet fotózni a második fotózásnál kicsit félre és felfele v lefele kell tolni a kamerát én így csinálom. aztán anamaker szoftverrel öszerakom a két képet és kész.

    Azért írtam le mert ha veszek 3ds-t legtöbbet fényképezésre használnám az biztos.
  • jackoneill90
    #279
    mi az szvsz ???? olyan butának érzem magam.
  • WiZZaRD
    #278
    Ez elég karcsú:(. A két külső lehetne kicsit nagyobb (hiába nem nagyobb a felbontása a kijelzőnek).
  • Beast Machine
    #277
    Én nagyon várom a 3DS-t már itt EUban is, de mindenképp megvárom a következő, "Lite" verziót - tudom, vmi tervező muksó azt nyilatkozta, hogy ennél lejjebb nem tudják tolni már a technológia miatt, de bakker, csak annyit mondok: Gameboy Advance Micro.

    Csókolom :)
  • zola2000
    #276
    Elvileg van aki jobban, van aki rosszabul birjaa 3Dt, aki a 3DStöl rosszul van, az nem birná a 3d tvt/3d mozit sem annyira, és aki birja ezeket, az birni fogja a 3dst is.
  • Csuzi1
    #275
    Egy belső, és két külső kamera 0.3 megapixeles (640*480) felbontással. Ennyit tudni jelenleg. :)
  • darkmore
    #274
    Közben egy kis ellenmarketing:

    http://kotaku.com/#!5776305/why-i-stopped-playing-the-3ds-in-3d

    a lényeg, hogy kiesik a szemed a sok 3dézéstől...
  • WiZZaRD
    #273
    :))

    megígérem én nem veszem reklámnak:D
  • Csuzi1
    #272
    Én megmondanám neked nagyon szívesen, de ha leírom, az marketing hadjáratnak minősül! :D Itt ahol a 3DS a téma! :D
  • WiZZaRD
    #271
    Milyen felbontása van a két elülső kamerának?
  • darkmore
    #270
    Arra a 3d-s kamerára kíváncsi vagyok, ha lehet vele nem csak képet, hanem későbbiekben(lehet nem a 3DS-el) mozgóképet is rögzíteni, akkor már csak egy lépésre vagyunk attól, hogy női ruhát öltsek és:
    "Help me, Obi-Wan Kenobi; you're my only hope. "

    XD
  • zola2000
    #269
    Annak aki szerint csak a mhz számit: a ds csak 66mhzs ugyebár, tehát elvileg nem lehetne jobb mint egy régi 486os gép (és akkor pl a dragon quest monsters joker 2 nem létezik hogy ds játék legyen : )
  • Csibe001
    #268
    Atyaúristen. :)
    S akkor pont.