2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Seth
    #547
    Hát ha téged kielégít egy sztori nélküli, pontokra menő lövölde,akkor jó neked :D
  • koccadam
    #546
    Naaah :) Ma meghozta a postás a Resident Evil : The Mercenaries 3D-t, és megkell mondjam pozitívan csalódtam!! Nagyon jóóóó! De tényleg, tök jó a 3D-je is, nagyon szép a graf, + még ott az exclusive Revelations demo is rajta :) Annak is kegyetlen jó a grafja, meg a 3D-je!! :) Nem bántam meg,hogy megvettem.
  • Laza
    #545
    Háát, egyébként a fostalicska játékoknál simán ... még mindig tartom azt, hogy a konzoljátékoknak sem szabadna egy árkategóriában lenniük megjelenéskor ...
  • kisgabo
    #544
    reform? acekard és társai.... a megoldás adott. :D
  • PHM
    #543
    "Mert egy játékot végig lehet vinni akár 1 nap alatt is."
    Na ez a szégyen. (És egyre több ilyen van.)
    Azért egy tizenezer forintos játéktól kicsit több szavatosságot várna az ember...
  • koccadam
    #542
    Azt kéne,de ha már megvettem akkor már kipróbálom. Így sincs rá egy játékom se,csak egy raving rabbids, ami tudod milyen .... -.-' Ha ennyit tud a játék akkor ennyit :) Máskor majd figyelmesebb leszek
  • Seth
    #541
    Mert egy játékot végig lehet vinni akár 1 nap alatt is. Namost visszaviszed miután végigjátszottad és reklamálsz hogy szar volt ,választanál vmi mást ? :D
  • Laza
    #540
    Egyébként azt nem értem, hogy ha egy TV-t vagy bármit vissza lehet dobni, mert 'hibás', akkor egy játékot miért nem lehet visszavetetni? Bezsebelik az irreálisan magas árat, és semmilyen jogod nincs reklamálni a szarért ... meg kéne reformálni ezt a szoftverpiacot.
  • Laza
    #539
    Jaja, Zelda 3D nagyon jó ... bár engem továbbra is zavar, főleg egy ilyen nagyszabású játéknál, hogy elég egy cseppet rossz szögben tartani a gépet, és már szellemképes meg szemzavaró ... nem egyszerű 1-2 órán keresztül egy szögben tartani a gépet ...

    Egyébként a grafika 'szépsége', részletei még mindig 2D módban jönnek ki jobban ... egy csomó részlet elveszik a 3D-ben.
    Pl Link kidolgozottsága is jobban látszik.
  • Seth
    #538
    Szerintem add el még bontatlanul :D
  • Laza
    #537
    Meg azért is problémás lesz, mert csak egy mentést tárol amit nem lehet resetelni ... tehát a használt piaci ára a béka segge alatt lesz, mivel nem lehet elölről kezdeni ... szóval űber szopás az a játék :)
  • koccadam
    #536
    Hát az marhajó, akkor kidobtam 10 ezret a "semmire"... Eladni meg nemigen tudom, mert USA ugye..
  • Seth
    #535
    Nincs semmi sztori. Ismered a Resi 4-5-ból a Mercenaries módot? Na ez olyan
  • koccadam
    #534
    Hát azt igen, igazából nem is tudtam,hogy lesz egy másik ami majd jön ezután. Azt hittem ez az :) de ebben is van story mód nem? Nem csak egy egypályás faxság?!:) Mert akkor már most KOPP van ...
  • TDC Geronimo
    #533
    Na ma megjött a gép a zeldával együtt. Hát...nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz a 3d ezen a kis gépen.
  • TDC Geronimo
    #532
    Az új eshop használatához lehet netről accot regisztrálni valahol?
  • Laza
    #531
    ReEvil: Mercenaries a GameTrailers.com szerint ... nem vártam mást :)
    design 6.1
    gameplay 6.6
    presentation 6.8
  • Laza
    #530
    Nem is ez a baj a Mercenariessel ... hanem az, hogy képesek ezt is 10-12eFt-ért adni ...
    Miért nem csak 5eFt ?? Mondjuk még ezt is meggondolnám ...

    Sokan pofátlanul megteszik azt, hogy a legnagyobb játékok áraival azonosan adják ki a vackaikat ... és itt nincs olyan, hogy vásárlói elégedettség, vagy hogy visszaviszed a játékot, mert nem azt kaptad amit vártál ... itt nincs semmi. És ez sajnos a konzol iparban így megy már elég régóta.

    Ez olyan, mintha a szakadt rongyot és a márkás, minőségi ruhát is egy árban adnák, de majdhogynem fekete zacskóban ... és vásárlás után ugye nincs reklamáció a tartalomra!
  • Csibe001
    #529
    Jó de kiadni egy játékot úgy, hogy az a Resident Evil 5-ben egy mod... :D
    Szerintem is gáz. Kb inkább Revelations-be is be kellett volna pakolni online módnak..de nem inkább lehúzás. :D
  • darkmore
    #528
    Biza, érdemes várni a Revelations-re, mert ez a Mercenaries csak egy grafikus motor gagyi bemutató...
    (bár anno a serious sam is az volt XD)
  • Beast Machine
    #527
    Érrrrrrrdekes... Vélemények?
  • Seth
    #526
    Melyik újat, a Mercenariest ? Csak nehogy koppanj egy nagyot. Állati lehúzásnak tűnik egy ilyen aljátéknak tekinthető valamit kiadni.
  • koccadam
    #525
    Én most rendeltem meg az új resi-t, remélem faja lesz :) Nekem USA gépem van, ezért külföldről kellett előrendelnem,de ahhoz képest még jó árat is kaptam, 10500.- postával. Itthon is 12 körül vannak az újak azt hiszem,tehát annyira nem rossz ár:)
  • Laza
    #524
    Hát mert a kedvenc játékom :)
  • Beast Machine
    #523
    "Oh boy, you'll cum buckets :)"
  • kalimpa
    #522
    :) Nekem eddig nem volt szerencsém egy Zeldához sem, úgyhogy akkor lehet, hogy én jól fogok szórakozni?
  • Csibe001
    #521
    Akkor minek vetted meg? :D
  • Laza
    #520
    Most is nyomtam kicsit melóban ... az a bajom, hogy hiába a 3D meg az új grafika, mégiscsak unom már, nincs benne semmi 'újdonság'. Az az érzésem van, mint mikor 20. alkalommal viszek valamit végig (ami kb így is van :) ).
  • Laza
    #519
    Megvettem, király ... csak az a baj, hogy ismerem már mint a tenyerem.
    Fel kéne már találni egy olyan masinát, ami célzottan tud emlékeket törölni. Így bizonyos játékokat 100x is végig tudnék vinni az első játék élményével :)

    Van már valami, hogy a patkányoknál ki tudták kapcsolni az emlékezés képességét, csak attól tartok, hogy az mindent érint :)
  • mikisanzi
    #518
    Sziasztok! eladóvá váltak az alábbi játékai a kölyöknek. super street fighter 4, és samurai warriors. egyben 15000 huf darabja 8000 Huf. alku on.
  • koccadam
    #517
    Valakinek esetleg eladó USA játéka?:)
  • TDC Geronimo
    #516
    Valaki megvette az új zeldat? Vélemények?
  • TDC Geronimo
    #515
    Ezekre választ senki? :)
  • Laza
    #514
    Nálam a Zelda csinált updatet, de így is csak Ver. 1.1.0-0E fut.

    Most ezt a genya Acekard firmware frissítést nem lehet 3DS-en rátenni? Mert ugyan elindul, de nem csinál semmit, mert a Start gombbal kellene elindítani a műveletet, amire nem reagál :(
  • Laza
    #513
    Az a bajom a Zeldával, hogy ától cetig vágom az egészet. Az első dungeont a Deku fában valami nagyon minimális idő alatt végeztem ki. Szinte végigrohantam, annyira rutinszerű volt :(
  • Laza
    #512
    Kényelmesen lehet nézni, szóval nem kell vele 'szenvedni'.
  • TDC Geronimo
    #511
    2 gyors kérdés. Most, hogy megjelent ez az eshop 3dsen. Lehet használni tőlünk is? Gondolom UK kamureg kell oda is. A másik meg az lenne, hogy mennyire gáz a 3D betekintési szöge? Úgy hallottam, hogy viszonylag egy helyben kell tartani végig a konzolt megfelelő távolságba, hogy a kép ne essen szét.
  • TDC Geronimo
    #510
    ahh hát ettől még a hátamon is feláll a szőr :)

  • Csokis
    #509
    Áhh, szóval különböző lett a két verzió. Köszi! Bár, nem igazán értem, hogy miért jó mind a kettőt megvenni, de ez már legyen az én problémám.
  • TDC Geronimo
    #508
    Bal oldali az EUs jobb meg a US verzió