2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Laza
    #467
    Mondjuk nem tudom mit lehet ezzel a játékkal játszani, de jó szórakozást hozzá :)))
  • zola2000
    #466
    de ugyanígy van pl a sakura taisen (wars) első két része is van japánul, kínaiul, oroszul, csak épp angolul nem, meg az emil chronicles online is japán, kínai, indonéz, thai, koreaiul van, angolul nincs, és még az angolra kimondják hogy világnyelv, sokszor amire kéne arra nem az.
  • zola2000
    #465
    Most játszadozok DSen az angolra fanpatchelt sima love plusszal, aztán már jön a 3DS változat, miért nem lehet ezt errefelé is kiadni, mikor lesz japánul, koreaiul, de még kínaiul is, itt egy kínai trailer:



    de az már tényleg durva, hogyha valami 3 keleti nyelven is megjelenik, de angolul meg nem...
  • Csibe001
    #464
    Ok már nem szóltam. :)
  • Csibe001
    #463
    Úristen, látta valaki nintendo konferenciát???Mi ez a tablet = új nintendo konzol??? :O
    Miért mennek el ebbe az irányba, bár lehet én vagyok maradi, de remélem ki lehet lőni tv-re, különben részemről felejtős..
  • cloud.strife
    #462
    Friend kódom: 1289-8274-1560

    Jó ez valamire? :)
  • Csibe001
    #461
    Neem, pont nézegettem, hogy nincs e mame emulator ds-re, mert shadow dancer-t kipörgetném meg black tigert, de sajnos nincs. :(
  • Laza
    #460
    Ja úgy :) úgy nekem is megvan ... hirtelen azt hittem lemaradtam valamiről :)
  • Csibe001
    #459
    Ma délután Nintendo konferencia.
  • Csibe001
    #458
    Ja, bocsi, emulatorral SEGA Genesis részeket.
  • Laza
    #457
    Miket? Nincs DS-re Shinobi tudtommal ...
  • cloud.strife
    #456
    Holnap software update... :D
  • Csibe001
    #455
    Érdekes, hogy most mondod, mert pont DS-en tolom a SEGA részeket. :D
  • Laza
    #454
    Én imádtam eddig a Shinobikat, legalábbis a régieket ...
    Az első nagy kedvencem volt játékteremben, a második (Shadow Dancer) szintén játékteremben, aztán a 3. rész Mega Driveon ... imádtam őket.
    De a PS2-es vonalat már nem szerettem, az inkább akart lenni Ninja Gaiden, mint Shinobi ... na és a 3DS-es változat trailere alapján megpróbálják a 3. rész ill a PS2 részt ötvözni, de eddig szerintem eléggé kaka(ó) az egész ... :(
  • Csibe001
    #453
    Nem mondhatom hogy nagyon lenyűgözött. Na majd E3-on hátha meggyőznek. :)
    Köszi amúgy!
  • Anubys
    #452
    De, 3DS releselist...
  • cloud.strife
    #451
    Splinter Cell cserélhető....
  • Csibe001
    #450
    Nem tudtok véletlenül valami linket ahol jövőben megjelenő játékokat lehet megnézni? Mert eddig oltári gyenge a 3DS felhozatal, amiket én látok, SSF4 (már ps3-on fossá játszva), MGS (PS2 port), Resident Evil (konkrétan egy játékmód (Mercenaries) lehúzás), Zelda (remake) meg egy halom gagyinak tűnő cím mellett, nem mondanám, hogy kiadnék 60.000.-et a gépért. Pedig vártam nagyon, egyedül még egy Mario játék van ami valószínűleg nem port, remake stb... (a halom gagyi az a sims, rayman (port?), állatsimogató, dinoszaurusz harc ilyesmikre gondolok. Ja, Dead or Alive nem érdekel. Szóval ezeken kívül van valami ami miatt érdemes 3DS-en akár elgondolkodni is?
  • Csibe001
    #449
    Végülis jah, bár postás válogatja, nálunk mindig kézbe hozza, illetve felcsenget, hogy van e itthon valaki. :)
  • kisgabo
    #448
    de hogy? sima levél? begyűri a posás a gamét, aztán vagy megvan mire hazaérsz v sem.
  • Csibe001
    #447
    Nézd végig, asszem a send this order as a gift-nél rátesz még pár fontot. Ez az a hely ahonnan még mindig minden megérkezett hozzám. :)
  • kisgabo
    #446
    a zavvi-ról simán jön a posta? / nem légi, nem ajánlott esetleg eltünhet... /

    mit ikszeljek be: Gift Wrap this order vagy Send this order as a Gift ?

    köszi.
  • Inquisitor
    #445
    Metal Gear Solid 3: Snake Eater 3D
    Érdekes ez a fotó kamuflázs, csak ne jönne ilyen sokára a game.
  • Laza
    #444
    Nincs posta? Az fasza :)
    Akkor rendelem is elő a Zeldát :)
  • kalimpa
    #443
    A Puzzle Quest 2-t vettem meg (tudom, le is tölthettem volna és a sima DS-el játszhattam volna már rég, de én a 3ds-el akartam), az első rész nagy kedvenc volt. Csak a játék árát kellett fizetni (12 font), a posta ingyen volt. Múlt hét szerdán adták fel, hétfőn már megjött, de csak kedden vettem át.
  • cloud.strife
    #442
    Mit vettél? :)
  • Laza
    #441
    Ha azokkal nem tesznek semmit, akik nagy szatyor parfümmel, napszemüveggel, stb. rohangálnak pl az Árkád parkolójában a gyanútlan balek vásárlókat keresgélve, akkor ezzel mit csinálnának? :)
  • Laza
    #440
    Mennyi volt a posta?
  • kalimpa
    #439
    Na megjött a Zavvi.com-ról rendelt cuccom, csak ajánlani tudom őket.
  • zola2000
    #438
    az ilyen hírdetésekre szerintem illene e-mailben felhívni a rendőrség figyelmét, hátha tesznek valamit...
  • Laza
    #437
    Megkérdeztem az eladót, hogy lopott e a cucc ... elhajtott :)
    Végülis doboz, számla, garancia nélkül mi más lenne. Még ha külföldön veszem és még ott eldobom a csomagolását, a számlát és a garanciát csak megtartom ...
  • kalimpa
    #436
    Doboz, kézikönyv nélkül....meg garancia nélkül....gyorsan kellett futni vele, és ott maradt a doboz? :)
  • Laza
    #435
    45.000 Ft-ért lehet venni 3DS-t egy játékkal :)

    http://jatek.vatera.hu/jatekkonzol_jatek/konzol/nintendo/nintendo_3ds_1_jatek_aqua_blue_1_ft_rol_1459076505.html
  • kalimpa
    #434
    Kiegészíteném: más régióból származó régebbi játékok...
  • kalimpa
    #433
    Szelíden megjegyezném, hogy elképzelhető, hogy más régióból származó DS játékok nem fognak elindulni az európai 3DS-eken, hiába állítják az ellenkezőjét még a Nintendo supportja is...:(
  • Laza
    #432
    Pf :)
  • ReVisor
    #431
    Nem, mert a mikrofon a G pont. Fújásra pörögnek a cuccok.
  • Laza
    #430
    Ebben a ketyerében van mozgásérzékelő, nem?
    A menüben a zenelejátszó programra állva a felső képernyőn látható lemez csak akkor pörög nekem, ha pöcögtetem a gépem alját. Rázásra, mozgatásra nem reagál.
    Másnak is csak így megy?
  • Laza
    #429
    Felbontottam a második csomagot is ... majdnem szíven döftem magam :)
    Teszem rá az alsó kijelzőre (amit ugye legutóbb elbasztam), erre ahogy húzom le a fóliát, a végén pont nem fért bele a résbe ... az elején a ragasztószalagnál elment egy fél milit, és kapásból nem fért a helyére.
    Na, óvatosan visszaszedtem, és sikerült a helyére tennem úgy, hogy nem ment alá semmi. Csak a jobb alsó sarkánál van egy apró újlenyomat maradvány, amit nem tudok letörölni, de szerencsére játék alatt nem látszik.

    Fakk, genya ez a fóliázás! És képesek egy szettet adni ennyi pénzért!
  • shenmuedc #428
    Fürdés után fürdő. Nekem eddig bevált.