2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • TidusX
    #227
    Hát de nem kaptam választ. Most annyi hogy csak 3D- s játékokat fejlesztenek rá jobb grafikával. Gondolom azért egy-két klasszikus 2D- s az megmarad. Szerintem meg is válaszoltam magamnak a kérdést és még a neten se kellett utánanéznem (?) :)
  • Anubys
    #226
    Arányiban kb., mint a Gameboy Micro, és a DS közt, egy teljesen új platform, új játékokkal, csak éppen kompatibilis lesz a DS-sel is.
    Kimászni meg remélem, nem fog semmi belőle, mert akkor nem veszek Resident Evil-t, kell a fenének kószáló zombi a kéglibe... :)
  • Csuzi1
    #225
    Sokminden!
  • TidusX
    #224
    Mi a különbség a DS Lite meg a3DS között. Tényleg kimásznak a figurák a képernyőből? Mármint kilátszanak? Mert ez hülyeség... :D
  • Csokis
    #223
    Mivel a GamePark hivatalos garanciával adja, a GameStore meg nem, így nem csodálom, hogy olcsóbb. Ez olyan, mint a PS3-as gépek! Ahol olcsóbb, ott nem jár a SONY garancia papír. Valamit valamiért.
  • Csuzi1
    #222
    Így igaz! Viszont a Game Store megbízhatatlan bolt véleményem szerint! Engem már átvertek ott sajnos! Egyszer rendeltem onnan és akkor se a megrendelt terméket küldték! Csak óvatosan! A Game Park teljesen megbízható hely, csak ott meg rátesznek a gépek árára jó sokat sajnos! A Konzolstúdió jó kis bolt! Megbízható, azt küldik amit rendelsz, és az árak a legjobbak! Nem szoktak ezreseket rátenni a termékekre nyereségvágyból! :)
  • Tomek83
    #221
    Gamepark nem az alacsony árairól híres, a gamestore-nál pl 65ért lehet előrendelni.
  • Csuzi1
    #220
    Jó mondod! Te gyerek! :0
  • jackoneill90
    #219
    I love nintendo. ennyi
  • zola2000
    #218
  • Csibe001
    #217
    Na az a kemény..még jó hogy már eldöntöttem, hogy egyenlőre nem kell. :D
  • Csokis
    #216
    Hivatalos forgalmazónál (GamePark) 75eHUF a gép, és már 8 játékot elő lehet rendelni 13eHUF-os áron!
  • Sheltem
    #215
    Nem akarok elkeseríteni senkit, de a gamestop szintű boltok hirtelen feldobott reklámcélú árait ne vegyétek már készpénznek.

    Kb. 75k lesz az új ára szerintem. Az a reális. Én biztos nem veszek a startnál. Elkezdem gyűjtögetni majd a romo...izé pénzt és amikor 50k körül lesz bevásárlok.
  • exoterm
    #214
    Hmmm. Érdekes, hogy egy nap alatt 63.900 FT lett.
  • rnd
    #213
    Két dolog van ami a régiózár ellen szól: a dollárt euróra soxor 1:1-ben váltják, márpedig 200 kontra 270 kábé most az arány, tehát olcsóbb a "szürkeimport" (aki kőgazdag és itthon, boltban veszi a játékokat 15 ezer körül, annak ez nem indok) és a Nintendo európai megjelentetése eléggé lassú és hektikus, aminek technikai okai is vannak (japán játék = japán, usa játék = angol, európai = angol, francia, német, spanyol stb, tehát sokat kell fordítani) nekem elég az angol tehát ez olyan extra ami miatt nem akarok fél éveket várni...
    Nekem minden DS játékom amerikai kiadás, mert olcsóbb és gyorsabb volt onnan. Dreamcast-ből eleve amerikait vettem (Shenmue 2 mivel csak EU, ezért EU). De pölö Gamecube játékból (pár, csak japánban kiadott játéktól eltekintve) EU játékaim vannak. Kicsit arról is szól, hogy ki-mit szeret, de USA holmik általában olcsóbbak és hamarabb jelennek meg Nintendo konzolokon.
  • PHM
    #212
    Ha figyelembe vesszük a DS induló és a DSi XL jelenlegi árát, ennyi egész vállalhatónak tűnik.
    Lehet, hogy el kéne kezdenem spórolni...
  • koryne
    #211
    Na, ha ez tényleg ennyi lesz, akkor nem is olyan rossz.
  • Anubys
    #210
    55 ezer
    (Remélem, nem számít reklámnak, ha igen, szedje ki egy modi a linket...)
  • zola2000
    #209
    Jah, kiiktatják valami supercard 3dsel :)

    persze ha a nintendo változtat a politikáján, és ha nem is azonnal, de kijön a legtöbb jó játék európában is, akkor tartom magam, és a 3DS lesz az első 100%ban feltörésmentes konzolom.
  • Csibe001
    #208
    Az elsőt nem ismerem a második nem érdekel, elég régóta konzolozok szóval tudom miről beszélek, s tudom, hogy engem nem igazán zavar a régiózár, plusz úgyis az lesz az első, hogy kiiktassák...
  • zola2000
    #207
    Próbáld ki az Osu No Takea Oudeant, és az elite beat agentset, és megérted miért rossz a régiózár.
  • Tinman #206
  • Csibe001
    #205
    Oké, megértettem. Amint tudok szerezni 40 körül, beszerzem addig nem. :)
  • Tinman #204
    Te voltál legfelül, semmi konkrét :-)
  • Csibe001
    #203
    Miért nekem címzed? :)
  • Tinman #202
    Ez nektek az elérhető ár? Ez majdnem 70.000! Egy PS3 ára!
  • Csibe001
    #201
    250 dollár..ami azt jelenti, hogy 250 euró..egyenlőre nekem nem kell. :D
    Persze szerintem játék nélkül. ;)
  • Rundstedt17
    #200
    Nem a japán játékokról van szó.
    Hanem hogy a japánok külföldi piac pioritása így nézz ki:
    1,Usa
    2,EU és Ausztrália

    Sok jrpg szerű cucc már a DS idején is csak usában jelent meg.
    Mi európaik meg bekaphatuk egy roppant szűk választékkal....
  • Csibe001
    #199
    Nem csak erről van szó, tény hogy visszalépés ez a régió lock, de úgyis lesz valami unlocker, plusz őszintén én tuti nem akarok japan only játékokkal játszani, ami meg amcsiban megjelenik annak 99%-a európai verzióban is meg fog jelenni..nem értem miért kell túlpörögni ezt a kérdést. Mondj 1 valós indokot, hogy miben gátol téged a régió lock.. :D
  • Csuzi1
    #198
    Má megint ez a régió téma. Ki a francot érdekel ez most! Felejtsd el úgy ahogy írtad, nem neked való ez a gép! Majd játszok én helyetted is a 3DS-en oszt majd elmondom milyenek az Európai játékok jó!? :0
  • Rundstedt17
    #197
    nem kell túl dramatizálni,számomra a régió lock miatt felejtős :D
    (most már hivatalos ahogy olvastam itt)
  • Csuzi1
    #196
    Én itt vagyok, csak várom tûkön ülve a holnap délután 15:00-órát! Addig én már nem alszom, és nem megyek még dolgozni se! :0
  • Csibe001
    #195
    Ennyire senkitse? :O
  • Csibe001
    #194
    Szerdán du.4 órakor lesz a rendezvény amin felfedik a 3DS árát és nyitó címeit eu-ban :)
  • Csuzi1
    #193
    Engem is megvettek! Csak engem már a Super Nintendo óta!
  • PHM
    #192
    Üdv!
    Ha van valaki, aki Székesfehérváron lakik, DS, vagy DSLite tulajdonos
    és hajlandó segíteni, kérem jelezze nekem privátban.
    Előre is köszönöm.
  • Sheltem
    #191
    Új hosszabb trailer:




    Engem megvettek kilóra...
  • Csibe001
    #190
    Hehe, máris van pletyka..egy csapat azt állítja, hogy kikerült hozzájuk egy 3DS és már fel is törték.. :D
    Ezzel elég csúnyán keresztbe tennének a nintendonak...hamarosan kiderül. :)
  • Sheltem
    #189
    Nekem tegnap volt ilyen napom :) Jó pihenést.
  • n000rbi
    #188
    Bocs mindenkinek, szar napom volt...inkább ledőlök.