2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Animefox
    #347
    Olvassál vissza kérlek szépen nem én jövök itt az okostelefonokkal, azért példálóztam mert már unom az összehasonlításokat... a 3Ds az 3DS és semmi köze más konzolhoz vagy elektronikai kütyühöz...
  • Laza
    #346
    Játszik valaki 3DS-el?
    Mondjon már tapasztalatokat arra vonatkozóan, hogy napi többszöri fél - 1 óra játék mennyire b@ssz@ a szemet.
    Vagy pl gyors játékoknál, mint pl a SF4, mennyire 'kényelmes' a szemnek a játék?
  • Laza
    #345
    Meg az Agency-t is :)
  • Laza
    #344
    X360 GunLoco fejlesztését már egy hónapja lelőtték :)
  • zola2000
    #343
    A PS3nál kimaradt a tales of graces F, pcnél meg a tropico 4, a microsoft flight elvileg lesz x360ra is (a sims3 medieval meg nem csak egy kiegészítő lemez?) wiinél meg a last story sajna nem biztos hogy idén jön pedig a wii egyik legszebb játéka (és legnagyobb húzócíme lehetne) a xenoblade mellett...
  • Pio
    #342
    Weh...

  • Laza
    #341
    A Pólusban járt valaki mostanában, kint van még a gép?
  • Laza
    #340
    Béka jégkockában? Az jó :)
  • Pio
    #339
    Ezzel a képpel zárható az OFFolás:

  • Laza
    #338
    "A nagy játékok 3DS-re jönnek ki és ezek nem fognak kijönni okostelefonokra hiába erősebbek."

    És kit érdekelnek az okostelefonok? Mi köze ennek a PC-khez? Mi az a hű de nagy játék, ami kijött konzolra és nem jött ki PC-re? Nézz már körül ember ... objektivitás rulez! Meg a sok hülyeség! ;)

    És ez a téma tényleg nem ide való!
  • Laza
    #337
    Ja, és már jó 3 éve a multi címek 90%-a sokkal jobb minőségű, mint a konzolos társaiké ... és persze akkor a rengeteg MMO és stratégiai játék mind multi cím ... mert ugye szerinted nincs PC-n exkluzív cím :)
    Pl a WoW, a SC2, a RIFT, majd a Diablo3, a GW2 .... ezek mik? Konzolon csak álomvilág ;)
  • zola2000
    #336
    Jogos, iphonera nincsenek dragon quest mélységü, akár több száz óráig is élvezetes játékok.

    a pcröl olyan szinten igazad van, hogy konzolokon is mennek a multiplatform cuccok, de az exkoluzivak egy szinttel magasabb minöséget képviselnek minden platformon, de pcn ahogy elnézem csak multiplatform cuccokkal nyomul mindenki, a multis játékoknál magasabb szinten álló exkluzivok pcn mostanában nincsenek (meg nem is lehetne, mert az exkluzivok konzolon azért jók, mert csak EGY hardverre tervezik az egész játékot, pcn meg nem egy hw van)...
  • Animefox
    #335
    Ezen nem fogunk összeveszni... örülök ha tudsz vele játszani én nem és hidd el van olyan gépem otthon ami megfelel a mai követelményeknek... vagyis a bátyámé de ez már nem számít. A nagy játékok 3DS-re jönnek ki és ezek nem fognak kijönni okostelefonokra hiába erősebbek. PC effekt...
  • Laza
    #334
    Állítólag a Pólusban volt kirakva a megjelenést követően ... lehet beugrom Én is oda valamikor, meg kéne már fogdosni :)
  • Laza
    #333
    Ez megint hülyeség ... a hozzád hasonló embereknek nincs is játékra alkalmas PC-je, azért hordja össze ezt a sok sületlenséget :)

    De ez a téma tényleg nem ide való.
  • Animefox
    #332
    Én is voltam ma de nem :(
  • Beast Machine
    #331
    Emberek! Látott valaki valahol kicsiny hazánk rothadó szívében (gyk. Budapesen) kiállítva kipróbálható, megtaperolható 3DS-t? Voltam a Westendes és az Árkádos Media Marktban, de ottan nincs :C
  • zola2000
    #330
    a legnagyobb gond meg az, hogy a legtöbb zavaró hiba pc játékoknál van (ami a legtöbbször amiatt van, hogy sokféle hwre kéne optimalizálni) ... de ez biztos hogy a 3DS topicba való?
  • Animefox
    #329
    Töredéke :) Játékok nagy része konzolra jön ki és ezen nem lehet mit vitatni... Lehet kicsit túloztam de most pontosítottam...
  • zola2000
    #328
    magyarorszáág, magyarorszáááág ^^
  • Laza
    #327
    "Színvonalas játék csak konzolra van."

    Ha ezzel arra célzol, hogy többek között PC-re meg nincs, akkor ez egy nagy hülyeség ... mondja ezt egy konzol és PC játékos ;)
  • Animefox
    #326
    Okostelefonok VS. Nintendo 3DS = PC VS. Konzol
    Magyarul hiába erősebbek az okostelefonok, hiába erősek a számítógépek ha alig adnak ki rájuk játékokat. Az ilyen olcsó bóvlikkal meg ne jöjjön senki... IPhone próbált befuttatni pár játékot de nem jött össze neki. Színvonalas játék csak konzolra van. Ennyi :)
  • Sund
    #325
    A 3DS ára nálam is bőven meghaladja a tűréshatáromat. bruttó 50.000 környékén venném, HA lenne rá Zelda, Starfox, Kirby stb...


    azt hiszem még várnom kell pár hónapot.

    Usa beszerzés is ugrik így, fasza :(
  • kisgabo
    #324
    új XL t árulnak 40 ért... az az alig több 20k.
    ps3 meg 69900.... vicc. :D
  • Laza
    #323
    Az XL már tényleg nem éri meg, alig több a 3DS.

    Én az analóg karral elleszek meg esetleg a SF4-el, és várom szeretettel a Zeldát :)
  • PHM
    #322
    A kártyát egy rugós mechanika tartja a helyén.
    Hasonló, mint amit az SD kártya aljzatokban találni.
  • Anubys
    #321
    A DS-ből sem esett ki, pedig azon sincs... :)
  • jackoneill90
    #320
    Most néztem ezt és ennek se látok a hátulján fedelet.
    http://www.youtube.com/watch?v=AFd8aowClBc
  • jackoneill90
    #319
    eddig nem láttam, de ahová berakja azokat a kártyákat nincs valami fedlap rajta, hogy vélelenül se essen ki onnan?
  • Rundstedt17
    #318


    Videóval is bizonyítva már egy hete hogy régió lockos

    Már a DSLite után szokás volt a régió kód,de azok csak a digitális copyakra vonatkoztak.

    A 3DS-nél már sehogy sem működik....
  • Sund
    #317
    Talált már valaki arra vonatkozóan hírt, hogy a régiók hogyan lesznek felosztva? 1. USA 2.EUR 3.JAP vagy 1.USA-EUR 2.JAP vagy egyéb...

    Egyelőre a google annyit ír, hogy régiókód van.
  • Rundstedt17
    #316
    abszolút régiókódos
  • ReVisor
    #315
    Nekem van egy eladó (tökéletes állapotban lévő, keveset használt) DSi-m, 88 válogatott programmal (8Gb-os kártyán + Acekard 2i). Ha érdekel, írj.
  • kisgabo
    #314
    lehet...

    én azon agyalok, veszek inkább egy XL-t újonnan, és hali. szép jó ez a 3ds, de barom drága, nem lenne kkihasználva. baromság?
  • Laza
    #313
    Én úgy tudom, hogy régiózáras.
  • Sund
    #312
    mondjuk itt egy kicsit más írnak... :(

    http://www.eurogamer.net/articles/2011-01-19-nintendo-defends-3ds-region-lock

  • Sund
    #311
    óó de jó! :) régebben volt DS Lite-om, és nagyon kellemes volt bárhonnan beszerezni a játékokat.

  • kisgabo
    #310
    nincs. van aki kinából rendeli az usa játékokat. :D
  • Sund
    #309
    Sziasztok!


    Van régiókód a gépen/játékokon?

    (Lenne lehetőség most USA-bol hozatnom egyet)

    Köszi
  • kisgabo
    #308
    konzolstudio /kinizsi u/ is teljesen oké.

    de már dilemmázok, megér e ez a gép ennyit... :( ps3 alig több.