2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Csokis
    #507
    Miért van két fajta borítós Zelda?

  • koccadam
    #506
    Én sem tudtam, és az első reakcióm az volt, hogy áh ez hogy a [email protected], ezt nem hiszem el.Aztán nagynehezen felfogtam,hogy márpedig ez tényleg ilyen durva :) Ami kicsit zavaró lehet, hogy csak 1 adott szemszögből nézve fullos a 3d.Kicsit elmozdítod a fejed és már nem az igazi. Biztos meglehet szokni mondjuk.

    Van eShop-ban egy ingyenes Green Lantert 3D trailer, majdnem 3 perces, az állam leesett annyira durva. Mellesleg ingyenes, töltsétek aki még nem tette:)
  • TDC Geronimo
    #505
    Na és milyen lett? Én is fogok nemsokára venni egy gépet, de egyelőre el nem tudom képzelni, hogy milyen 3ds élményt nyújt ez a szemüveg nélküli megoldás a 3dsnél. Zeldanal ódákat zengenek róla. Kíváncsi vagyok.
  • Anubys
    #504
    Átalakító, vagy veszel magyar töltőt hozzá pár ezer forintért
  • Joe004
    #503
    Sziasztok! 3ds vasarlason gondolkodok es ebay-en mar eleg jo aron 55 alatt is lattam a uk valtozatot. Namarmost a kovetkezo a kerdesem: kell hozza venem atalakitot a uk aljazat miatt vagy esetleg valami trukkel van megoldva az adapter mint pl iphonenal, esetleg usb-s toltes lehetseges e stb..?
  • Csokis
    #502
    Az előző frissítésre (tehát nem ami ma jött ki) volt már update Acekard-hoz (csak a HW81-hez azt hiszem)! Persze előtte egy másik DS/DS Lite/DSi/ DSi XL-en kellett frissíteni (esetleg a mostani 3DS-en, ha még nem frissítetted fel). Gondolom a mostanihoz is készül majd frissítés, szóval addig semmi esetre se frissítsd!
  • CéZé
    #501
    Az első frissítés után még ment vele az enyém :)
  • Laza
    #500
    Én még egyszer sem updateltem :)
    Volt már több is? Nem mertem még, nehogy letiltsa az Acekardomat ... mivel fogok akkor játszani? Na jó, most a Zeldával :D
  • CéZé
    #499
    Na akkor Zeldázzunk. Kösz a gyorsaságot 576
  • Csokis
    #498
    Jött ki update!
  • Csokis
    #497
    Ráadásul úgy néz ki, hogy a PS Vita régiófüggetlen lesz!
  • zola2000
    #496
    ezt én sem értem, meg azt sem, hogy a ds régiófüggetlen volt, a psp régiófüggő, a ps3 régiófüggetlen a wii régiófüggő a 360nál meg a kiadók dönthetnek hogy mit akarnak kiadni régiófüggően és mit nem, de a legtöbb japán x360 játék régiófüggő, nem is értem mit akarnak ezzel? (pedig arra kéne még japánul is az idol master című ritmusjáték, amihez annyira kéne nyelvtudás mint DSen a két Osu! Tatakae! Ouendanhoz)
  • koccadam
    #495
    Nekem mennek az EU-s ds játékaim a gépen, de nem értem miért kell ez a 100 fajta régiós cucc a 3DS játékokhoz, véletlenül se vehessen az ember ebayről használtan olcsóbban játékokat. Warezoljon a nép, vagy mit akartak ezzel elérni? -.-
  • Laza
    #494
    Na, akkor kapják be :)
    Egyébként ez hülyeség és nagy átbaszás.
  • Csokis
    #493
    Review: Legend Of Zelda: Ocarina Of Time 3D - 10/10
  • kalimpa
    #492
    Ezt cáfolnám, Eu gépem van, USA Animal Crossing nem működött vele, a Nintendonak írt kérdő levelemre az volt a válasz, hogy hát igen, a régi DS játékok se mennek ha nem egyezik a régió.
  • cloud.strife
    #491
    Elszórakoztam vele... a térkép nézse szar, a többi rendbe van.
  • Laza
    #490
    Jó az?
  • Laza
    #489
    A régiózár csak a 3DS játékokra érvényes, a DS játékokra nem.
  • koccadam
    #488
    Sziasztok, lenne egy kérdésem 3DS-el kapcsolatban. Ez a régió cucc akkor most tényleg igaz? Tehát teszem azt ha nekem van egy USA konzolom, akkor abba csak USA gamek jók? Nem játsza le a japán, eu, uk stb kazikat csak az USA-t? Mert a DS-nél ez nem így volt, és ha jól tudom a DS kazikat viszi mindegyiket a 3DS. Előre is köszönöm a válaszokat.
  • cloud.strife
    #487
    Splinter Cell-em nem érdekel valakit?
  • Anubys
    #486
    Mindkettőt megveszem majd, de a Mercenaries az inkább TPS, mint FPS, a bemutató videó alapján.
    No meg a Revelations-re még várni kell.
  • kozmiviktor
    #485
    Sziasztok!

    Most indult egy új 3(DS)-el foglalkozó oldal,ha érdekel titeket,akkor
    www.3dshungary.com

    Viktor
  • Inquisitor
    #484
    Melyik Bios ... Resident Evil? A Mercenaries (FPS) vagy a Revelations féle?
  • Laza
    #483
    Hát jah, Én is azért vettem meg az SSF4-et, mert Boxra csak a sima SF4 van meg. És csak 2D-ben nyomom, a 3D borzalom egy verekedős játéknál szvsz.
  • Anubys
    #482
    Jó, de az SSF4 megvan PS3-ra, semmi extra nincs a 3DS verzióban, amiért kicsengetnék megint 10k-t, csak a 3D grafika, ami állítólag ennél a játéknál crap, mert csak a karakterek 3D-sek.
    Más játék nem nagyon érdekel rá, csak a Resident Evil még, az viszont annyira, hogy nekem tuti system seller cucc.
  • Laza
    #481
    Na a DoA az a játék, amiért még a fele árat is nehezen adnám ki ... tuti nagyon hamar unható, mint az elődei.
  • zola2000
    #480
    talán azért, mert a mai luxushajók belseje tényleg úgy néz ki mint egy nagy villa.
  • Anubys
    #479
    Ja, lassan esedékes lesz utánajárni, hol a legolcsóbb a gép... :D
    Dead or Alive Dimensions milyen lett rá, megvan valakinek?
  • Inquisitor
    #478
    Új Resident Evil játék elég jól néz ki, a hangulata meg a régi részeket idézi, de nem értem egy hajó belsejének miért kell úgy kinéznie, mint egy nagy villának belülről?
  • cloud.strife
    #477
    Én 3500-nál járok. Korábban is összeszedtem vagy 2500-at. Abból már szépen lehet cuccot venni. igaz kis szar cuccok, de ingyér van. :)
    Ellenben a 3DS-en cseszhetem... :(
  • Laza
    #476
    Mennyi pontot lehet így összeszedni? Nekem van gépem meg egy játékom.
  • cloud.strife
    #475
    Pedig ugye a 3DS játékokhoz és a géphez is volt kód. Akkor hol vásároljam le?

    Ezekhülyék™
  • cloud.strife
    #474
    Valaki mondja meg nekem, hogy a játékokhoz és géphez kapott kuponokkal és regisztrációkkal összeszedett csillagaimból vásárolt DSiWare pontjaimmal mit kezdjek? Az egy kicsit buziság hogy a 3DS store-ban nem lehet levásárolni. A DSi-met meg eladtam, ott meg megint nem tudom levásárolni, pedig összeszedtem egy valag pontot. Pedig a 3DS Store-ban van DSiWare rész. Nem is értem.
  • Laza
    #473
    Akkor mi a jutalom? Legalább vetkőznek? :D
  • zola2000
    #472
    ja, bár a dolognak az a része már nincs benn a játékban ^^
  • Laza
    #471
    Na ja, a csajokat is a 'ceruzával' kell bökdösni :D
  • zola2000
    #470
    de, a foci is jobb élőben, mégis ott a fifa, meg hány olyan profi f1 pilótát hallani aki szimulátoron kezdte, és onnan váltak profivá ^^
  • Laza
    #469
    Nem jobb ez élőben? Mondjuk többe kerül, az biztos :D
  • zola2000
    #468
    jó ^^ kb hasonlít a simsre, csak a dating sim rész van kiemelve...