418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • szabii98
    #44381
    Szép is lenne....:D
  • Torzonborz
    #44380
    Ez teljesen reális ! A robbanás erejétől a szikla túloldalán leváló törmelék darabok lyuggatták ki szegény kicsi PZIII-at ! Bizony ebben a játékban ilyen komoly fizikai szimuláció van !

  • Eagle16
    #44379
    Akkor holnap, mert pénteken meg hétvégén nem szoktak patchelni.
  • Nazarov77
    #44378
    Lehet mégiscsak a héten jön:
    twitter:
    The 0.6.5 patch will probably released this week.
  • Nazarov77
    #44377
    Ma kapják a ruszkik a 6.5öt, akkor nekünk nagy valószínűséggel jövő héten jön.
  • lammaer
    #44376
    Jah, aki atomtöltettel lő, min csodálkozik? :)
  • VanDaal
    #44375
    Ezt biztos szegény PzIII is hasonló örömök közt konstatálta :)
  • exoterm
    #44374
    Eltaláltam a sziklát, ahol a célkereszt van és a pz3 megdöglött! Nóómális? Ezér szeretemén a wotot gyerekek! Realitás a legfÖlsŐbb szinteken
  • Renegade
    #44373


    I. az eleje közepes, irány HJ9-en lévő bokor, a város keleti része illetve a völgy lesz bespottolva, a viadukton a nehezek, illetve kellően hamar a viadukt mögül támadó medek. Ami még kivitelezhetőnek tűnik, az a DK sarokban lévő kiserdőben sunnyogás, egészen a széléig (G0), itt viszont a várost + a völgy nagy részét bukjuk, ez teljes egészében med támogatás.

    II. könnyű: a viadukt alatt (E8) átszaladva G9, véletlenül sem a medekkel tartani a viadukt északi oldalán, ezután két lehetőség van, vagy elsunnyogunk J8 ig és világítunk, vagy a G vonalon elszaladunk G4-ig világítani a visszaforduló és lecsüngő hvyket, tdket, viszont akkor látszunk, tehát, ha K1-2 környékén vannak cemperek, az rossz nekünk. :-) Persze az is járható, ha van fedezetünk, hogy K-n elszaladunk K1ig és utána G4

    Sztyeppén még nem Leoztam, a másik új pályáról meg nem találtam rácshálós térképet, ha lesz, majd mondom azt is. :-)
  • malystryx
    #44372
    Teljesen műxik, köszönöm szépen. Az audio része tetszik. Az marad :)
  • Renegade
    #44371


    könnyű, mindkét oldalról F5 a cél, illetve, az I-esből egy picit nehezebb, mert meg kell állni időzni az F6 északi szélén lévő bokorban, bespottolni a D4-5öt, ha ott elvonultak a tankok, a szokásos BC7 helyükre, na akkor kell bokorról, bokorra, innen spottolható a dny vonulási út + a bázisok is.
  • Renegade
    #44370
    Na, a maradék, ja a római számok a kezdőpoziciót jelentik, a nehézség, meg azt, hogy szerintem mennyire macerás



    Ez sem az a scout barát pálya

    I. Nehéz, C7, onnan a nagykörút egy rész látható, illetve a kertvárosból a "nullás" útra igyekvő hvyk. Ha a medjeink áttörnek a nulláson, akkor érdemes velük tartani, csak óvatosan, mert a JK78-ban szeret bújkálni pár hvy, ami azért jó, mert akkor a városban hiányban lesznek, ha itt is továbbjutunk, akkor értelemszerűen K8ból K6, kis nézelődés és irány a standard arty hely a városban.

    II. közepes. sovány malac vágta G9, vagy F8, bár így a nullást nem látjuk, de a nagykörút illetve a zöldövezet ( már, amit nem takarnak ki a házak)látható. Áttörésnél nullás, majd A, D0 környékén érdemes időzni egy keveset, hogy felfedjük a zöldövezetben búslakodó TD-ket.
  • Tono34
    #44369
    Gondolom német gyengül ruszki erősödik :)
  • Khaosz5
    #44368
    6.5-ben milyen változás lesz ki gyengül? Ki erősödik?
  • Imation
    #44367
    Ha jól látom, holnap rakják fel az orosz szerverre a 6.5 öt!
  • virkir
    #44366
    Átmásolod a teljes World_of_Tanks_closed_Beta\res\text\ könyvtárat és a World_of_Tanks_closed_Beta\res\audio\ könyvtárat nálam így műkszik jól.
    Azért biztonsági mentés javallott.
  • malystryx
    #44365
    Hopp, kicsit visszaolvastam, napi 5 tankot lehet csak eladni.. Bocsi.

    De az angolosítás még érdekelne..
  • Rue East
    #44364
    KV-1S-hez (IS-hez) milyen modulok a menők?
    most van egy rammer, binocular és egy camo rajta, de az álcát és a távcsövet le akarom cserélni, mert nem sok értelme van, +10 aiming speed-el szemezek, meg talán egy venti
  • malystryx
    #44363
    Urak!

    2 kérdésem is volna. Az orosz teszt szerón vagyok, vettem 2 garázshelyet, és elkezdtem a pz4 felé menni, megvettem a pz2-t, de nem mentem vele. El akartam adni, de nem engedi. Mi lehet a baj? Az hogy a lenti üres helyre kattintva vettem meg?

    A másik pedig ebből következik, hogy tudnám én ezt angollá tenni?
    Előre is köszi.
  • Ravasak
    #44362
    erre inni kell akkor :)
  • Tuvok #44361
    Hát urak ... kb. 1 éves WoT-os pályafutás, megannyi átkozódás, kigyulladás, hajtépés, sörivás és pisztáciazabálás után minden felelősségem tudatában kijelentem, hogy a legtöbb szopás árán megszerezhető jármű a játékban az: S-51 ... DE VÉGRE MEGVAN !!!
  • ximix #44360
    A nagy motor még hiányzik, de ez az a tank amire lánc nélkül még batyu szénát sem lehet felrakni.
  • lammaer
    #44359
    Motor / lánc megvan már? Meglepően agilis lesz utána. Már már sokkolóan :)
  • virkir
    #44358
    Ezért jó a "fürgesége" mint a VK-nak mire oda ér az ember már kibontakozik a csata lehet osztogatni a taslikat.
  • ximix #44357
    Szokni kell a Frédit a 128-al, más stílust igényel nem az a előre szaladok lövök jobbra lövök balra amolyan öregesen hátul battyogós.
    Annyiból jobb ha valakit meglőttél nem akar a nyakamba borulni mint régen.
  • lammaer
    #44356
    Ha nem lőttem akkor kb 30 méterrel később szúrtak ki :)
  • Gunslinger
    #44355
    Az alap tornya minden irányból. :-)
  • Szakesz
    #44354
    Nem tettem hozzá, de szemből. :)
  • a.carkey
    #44353
    Oldalról simán átlőhető a T32 tornya is.
  • Gunslinger
    #44352
    Érdekesen kerekít a játék. A 88%-os legényeimet átképeztem T-34-85-be, már a felajánlásnál 79%-ot írt, de a végén 80%-osak lettek. Két százalékot kedvezett a játék, pedig elvileg 10%-ot kéne levennie, nem nyolcat, baromi furcsa, bár ennek örülök, jobb mintha fordítva lenne. :-)
  • marchizor
    #44351
    De a scoutok nem lőnek ;)
  • Szakesz
    #44350
    T29-től T32-ig nem lövik át, T34&T30-nál már lazán.
  • Neutralpoint
    #44349
    Olvasdd el a FAQ-t és rájössz.
  • Plata
    #44348
    Ezeket a pályaleírásokat betehetnétek F.A.Q-ba.
  • I.C.ram
    #44347
    Nem semmi ez az M4...

    58 meccsből 90 killt szereztem vele :)
  • lammaer
    #44346
    Hát hallod, én mindig ott vagyok a TDimmel Erlenbergen a K5ben (próbáltam a 3-as bokrot, meg a legalsó magányost is), de eddig egyetlen egyszer volt csak (asszem su85-ben) hogy a hídon átjövő Lee nem vett észre.

    Minden más esetben (kipróbálva az összes orosz TD-t egészen a SU152ig és a németeket a StugIII-ig) már J8-ból észrevesznek (Lővék és Tigrisek is) amint leadom az első lövést. Mindezt természetesen álcahálóval.
  • lammaer
    #44345
    Jópofa. Kösz a tippet :)
  • I.C.ram
    #44344
    Tévedés. Nagyon jó kis tank. Össze se lehet hasonlítani a valóban szar M3 Leevel. M6 már kevésbé jó, mert durvábbak közé rak, de a T1gyel lehet aratni, ha ügyes az ember. Jól fordul, viszonylag jól megy, és az ágyúja se szar. Egyedül a papír páncél, ami rossz benne.
  • Neutralpoint
    #44343
    Meg az M6-ot is, T29-től már jobb a helyzet mert ott a tornyot legalább nem tudják átlőni.
  • Oddball29
    #44342
    T1-nek/M6-nak elvileg az lenne az előnye, hogy könnyen tudott teknő-rejtve, takarásból tüzelni, de ezt a legutóbbi patch-el tönkretették. Fejlesztett motorral és ágyúval nem olyan rossz, de úgy kell inkább kezelni, mint egy túlméretes médiumot, mert a KV-k (mily meglepő egy ruszki game-ben) egyszerűen erősebbek. Túl kell élni a T1-et valahogy...