418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Szakesz
    #44581
    Ez az arty utálat már megfékezhetetlenül elburjánzott. Pech. :)
  • lammaer
    #44580
    Már miért lenne legutolsó. Artista, tehát piszkálni való, ezt már kitárgyaltuk. :)

    De nemsokára egy időre megint kiveszem a favból a topikot, és akkor nem fogok vizet zavarni... :)
  • exoterm
    #44579
    Anélkül is ki lehet lőni őket, csak tudnod kell, h hol vannak az "arty helyek". Engem mindig lecsítereznek, amikor véletlenül bingó van a bokor mögött :D:D
  • bornofakone
    #44578
    nem?! a büdös....
    pedig direkt eddig nem artyztam (mióta nincs tracer...), eddig is csak azért artyztam (igaz low tier artykkal) h kiszedjem enemy artyjait, nekem csak az volt élvezet mikor láttam h a kis spot-ban ülő arty offolva lett általam :) imádtam mikor még mérgelődtek is :D
  • lammaer
    #44577
    Ez érdekes összesküvés elmélet (mármint hogy a prém tankokat mindig a tetejére rakja). Én ugyan mindig ott látom őket 2-3as csoportokban, de mivel ugye nincs még T8-nál nagyobb cuccom, ez nem mérvadó.


    Valami Tier9-10es ember meg tudná mondani a frankót? Vagy egy lőve tulaj - szokott a lőve meg a KV5 legalul lenni? :)


    A prémes account biztos nem számít, csak azzal tolom, és az óriáskerék mindig forog (egyszer fenn, egyszer lenn, és töbször ÉRZEM magam lenn mint fenn :) )
  • Imation
    #44576
    Jó de egyáltalán honnan veszi ki a premi és ki nem, mert hogy az nem látszik, csak azt látja hogy van egy premi tankja.
  • Renegade
    #44575
    nagyjából te leszel az utolsó akit piszkálnél, ha jól látom prém nélkül értél el igen szép eredményeket :-)
  • lammaer
    #44574
    Azt mondják nem lesz visszarakva a tracer.
  • lammaer
    #44573
    Tuvi, már megint tiszta emó vagy :)
  • bornofakone
    #44572
    óhh most látom csak h holnap patch :)
    ááá :D végre mehetek artyzni :) alig várom már h a másik eddig oly nyugodt artykat kiszedjem a helyükről :)
  • lammaer
    #44571
    Minden bétás április 12-ei regisztrációval látszik :)
  • Trucker39
    #44570
    Ettől még nagyon bosszantó tud lenni a dolog és érthető, ha a játékosoknak elveszi a kedvét, mikor ránéz a sorra és a legalsó harmadban találja magát igencsak sűrűn.
  • Trucker39
    #44569
    És engem ki véd meg ? No béke. Senkinek nem kívánom a múltját firtatni. Mindenki azzal és úgy játszik, ami legjobban kézre esik neki.
  • Imation
    #44568
    Ez tényleg eget verő hülyeség a premiket ugyan úgy sorolja be mint a free játékosokat. Az hogy sok löwe meg kv5 van felül azért van mert azok tier 8 as tankok, de lehet hogy mellette nincs is premi előfizetése. Ha neked is lesz tier 8 as tankod te is sokszor leszel felül, kb ennyi.
  • Trucker39
    #44567
    Akkor csak regisztrációra került sor ápr 12-n ? Amúgy nincs közöm hozzá, meg a beta teszt eredményeket amúgy sem tudnám hol megnézni.

    Mint korábban írtam, nekem nincs bajom az SPG-kkel, csak akkor ha sokan vannak egy csatában. Igyekszem túl tenni magam azon, ha kilőnek. Természetesen más tankokat is szeretnék kipróbálni, illetve most is azon dolgozom.
  • Renegade
    #44566
    No offence, na de Lammaernek van egy múltja, olyan, amilyen ;)
    szóval ő is a régi motorosok közé tartozik, hidd el, nagyjából képbe van a játékról :-)
  • Tuvok #44565
    na jó elég volt az S51-ből, felfordul a gyomrom tőle, semmit nem lehet vele eltalálni, és csak a rohadt kicseszett vesztes csapatba képes betenni, eladtam a fenébe és a játéktól is elvette a kedvem . szemét hulladék .
  • Gunslinger
    #44564
    Ez mekkora baromság... Prémiumosként mondhatom, hogy baromi sűrűn pakol be a lista alsó harmadába közepes tierű tankkal, amit beraktam képet előző oldalra a T-34-el legalsóként azt is prémiummal kaptam ki.
  • lammaer
    #44563
    Hát, pontos számot én se tudnék mondani, de saccra hogyha most 1 hónap alatt megvolt az 1000, akkor a béta alatt hasonló intenzitás mellett 10 hónap alatt kb reális is a 8000 :)
  • tenkenorman
    #44562
    MEGVAN A TIGRIS!
  • Imation
    #44561
    Akkor rosszul emlékszem vagy a hard wipe miatt láttam nálad a bétában kevesebb csatát.
  • lammaer
    #44560
    + fanatizmust úgy vedd, hogy vmi 8000+ csatát toltam le tavaly június óta a bétában, majd miután félretettem egy időre, most kezdtem el 25 napja :)

    Maus, IS7, T32, T54, Zojject, Ferdinand, Pershing, Panther2 megvolt, becsülettel kigrindelve. Artyból csak S51 és hummel, elég is volt belőlük :D
  • Imation
    #44559
    Az itt látott 1000 csatájához ha jól emlékszem kb 3000 béta csatát is hozzá lehet adni. :)
  • lammaer
    #44558
    Azért nem megyek SPGvel, mert a bétában szénné hummeleztem és S51-eztem magam.

    Szarkazmusodat értékelem.
  • Trucker39
    #44557
    Megnézegetve a statodat, kicsit fanatikusabb játékosnak gondoltalak. Az viszont becsülendő benned, hogy ha törik, ha szakad, ki tartasz azon véleményed mellett, amit kialakitottál. Bár úgy alkotni véleményt egy járműről, hogy itt élesben ki sem próbáltad, meggondolandó dolog. Egyetlen csatát sem láttam, hogy mentél volna SPG-vel, de mégis állítod, amit felsoroltál korábban. Bizonyára beta teszteken tesztelhetted ezek szerint ezen technikákat.

    Sok mindenben egyetértek, de nem az SPG-vel játszó játékosok programozták bele a játékba ezeket a járműveket, illetve nem hiszem, hogy ők követelték volna ezt az értelmetlen műhold nézetet sem. Azt sem tartom jó dolognak, hogy bizonyos csaták tele vannak SPG-kkel. Játszahatlan. Kettő, max 3 SPG kellene körönként.



  • bgabor
    #44556
    Én is erre gyanakszom, egyértelműen ez a játék legnagyobb hibája. Szerintem is a prémium felhasználókat a mindenkori lista felső harmadába sorolja a játék, a free usereket meg az alsóba. Csakhát ezzel gyorsan elmegy a free userek kedve a játéktól. Én is hiába szereztem meg a KV-3ast(Tier6), nem volt olyan menet hogy ne Tier 8-9es ellenfelek ellen mentem volna, ahol ugyebár max a céltábla szerepét tölthetem be. Ennek viszont így semmi értelme, nem azért játszom, hogy a köcsög fizetősöknek céltáblaként meg easy killként funkcionáljak. Le is álltam emiatt ideiglenesen a játékkal.
  • Khaosz5
    #44555
    Eh most próbáltam megenni egy tigert T28-al. Valahogy nem ment. :) Akárki akármint mond szerintem kinézetre a Tiger 1. a király. Nekem ez a tank a legbejövősebb. Bár oroszt tolok.
  • lammaer
    #44554
    Artyval azért nem platoonozok, mert az nem együttműködés hogy én megyek elöl, kapom a lövéseket, meghalok, majd várhatok arra amig az arty - a meccs végén - meghal.

    A platoon nálam azt jelenti, hogy együtt megyünk, együtt halunk. Mindenki harcol, senki nem száll ki (á'la Starship Troopers).
  • Szakesz
    #44553
    Nem platoonoztál még artykkal? Ha velük vagy, szinte biztos, hogy kapsz támogatást.
    Ha nem, a csata első percében meg lehet ítélni, hogy a szövetséges arty hajlandó-e lőni is néhanapján, vagy valami más elfoglaltsága miatt éppen nem ér rá.

    Az meg, hogy kinek mennyi a helyzetfelismerő képessége nagyon relatív. Gyakrabban látok idiótákat tankban, hiszen alapból is többen játszanak velük, s már csak ezért is World of tanks a játék neve.


  • FairCO
    #44552
    nekem egyre gyakrabban fordul az elő, hogy lövök, van hangja, van füst effekt, de nem történik semmi, a lövedék betöltve marad. kattinthatom el magam ismét, ha egyáltalán észreveszem, mert ilyenkor automatikusan indul az ujjamban a visszaszámláló, amíg tölt ..
  • Egerwin
    #44551
    Ha holnap valaki kérdezné, hogy miért nem tud belépni a játékba:
    http://worldoftanks.net16.net/2011/06/29/167/
  • lexlutor
    #44550
    ..vannak erdekes sebzesek mostanaban. ketszer is tigris ketto egy lovessel levett 700hp-t az is3asombol. valahogy fura..
  • Eagle16
    #44549
    Ma mentem T-43-mal, meglő egy M4 Sherman 105-össel (láttam hogy az volt rajta). Lekap 400 Hp-t, és a becsapódás hangja nem HE-s volt. Megkérdezem a csetbe hogy gold ammo? Aszondja csak szerencsés lövés...aha...furcsa hogy még szégyenli is :D
  • Eagle16
    #44548
    +1
  • lammaer
    #44547
    EGyszerűen nem szeretem a risk / reward arányt amit az artykkal lehet csinálni. 0 risk, nagy reward.

    Másfelől, az arty playerek többségére egyszerűen nem lehet építeni. Arra alkalmasak hogy a piros pöttyökre ráigyék a kurzort és megnyomják a gombot.

    - Helyezkedés, helyzetfelismerés közelít a zéróhoz (hiszen minek)
    - ha scoutolsz neki azt se tudod hogy arra figyel-e amerre te vagy (célpontokat nem jelölik meg)
    - ha esetleg eddig arra lőtt amit te mutattál és egy pillanatra eltűnik a cél, egyből átpörögnek más éppen látható célra, és többé sosem lövik azt amit te mutatsz. Te meg kockáztatod a segged, hogy mutasd neki a célpontot...
    - ha rajta vagy egy célponton (közelharc), a legtöbb arty mohó, és akkor is odapörköl ha ezzel téged is veszélyeztet (kell a kill kalácsra)
    - ha védekezni kéne elszaladnak
    - és persze hajcsárkodnak hogy mennyé spottolni.
  • Trucker39
    #44546
    Hát azt nem tudom, hogy a premeseket hova sorolják, de eddig minden fejlesztésnél hasonló módon sorolt be szerver. Próbáld nézni a dolog jó oldalát. Folyamatosan erősebb ellenfelekkel küzdesz és mikor már top tankod lesz, mindenkit röhögve lenyomsz, mert te nem a gyenge ellenfelekhez szoktál.
  • Khaosz5
    #44545
    Ezt már nem értem.
    Amikor -3as szinten voltam megállás nélkül 5-ös tankok ellen kellett harcolnom. Most hogy 4-es lettem a T28-al Jagdpanterek még keményebbek ellen megyek. Megállás nélkül az erőlista legalján vagyok. Legalább ha egy olyan csatába részt vennék ahol a tankom nem legalul szerepel.

    Szerintem ez valami bunda. Szerintem ha prémium felhasználó lennék akkor nem állandóan a 2 szinttel magasabb tankok közé dobna be.
  • mozesapo
    #44544
    Csak az isten nézetet kéne kivenni, másképp kéne megoldani a célzást.
  • Szakesz
    #44543
    Plusz2óra.
  • Imation
    #44542
    Hagyjuk már ezt hogy a pro játékosokat sose lövik ki mert annyira ügyesen mozognak és mindenhol fedezéket találnak. Ez a játék sajnos csak az artyk-ról szól és nem arról ami a neve.