418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Husimoto
    #44501
    És ezt mennyi meccsből szürted le? Mert a legtöbb tankra elmondható ez a jelző az első 20 meccs után, amivel illetted a gémeskutat. :D

    Amúgy a nagyobb ágyúval 100-s legénységgel, töltés és célzás gyorsítóval egész türhetően oda lehet verni mindenkinek.
  • Lator3
    #44500
    Heló. Bocs, de 3 napja mintavételen vagyok az országban, aztse tudom, hol a világon


    Valószinü Fővárosi vagy és legalább két vagy három kerülettel odább mentél :(
  • Trucker39
    #44499
    Konkrétabban is leírod, hogy mi is a gond vele?
  • malystryx
    #44498
    Urak!

    Az orosz tesztszeró már nincs is így, hogy felpatchelte nekem a rendes 6.5-öt???
    Ha nincs már, mikor indulna újra?
  • Tuvok #44497
    Na azt hiszem az utóbbi évek legnagyobb időpazarlása volt a 270 meccset végigszenvedni a KV-val, hogy megszerezzem a wot legótvarabb, leghányingerkeltőbb, legsiralmasabb ipari hulladékát ... :(
    Azt hittem a béta után újra elővenni a kis tankokat járhat a legnagyobb traumával és csalódással, de megvettem a várva várt S51-et és rájöttem: tévedtem, van még lejjebb ... pff, pokolba az egész wot-tal .. :(
  • rrally
    #44496
    OK meg van.KÖszi
  • hellokitty92
    #44495
    world of tanks telepítési helyed, ott a res mappa, majd vehicles, és ott megkeresed melyik nemzet tankja, majd bemásolod és felülírod... érdemes természetesen biztonsági mentést csinálni elötte az eredeti fájlokról!

    pl az elérési út nálam:
    E:\Program Files\WoT\res\vehicles

    Ámen
  • rrally
    #44494
    Hali
    ha letöltöm a camo-t hova kell bemásolnom hogy a működjön?
  • TVelvet
    #44493
    inkább vedd meg :)
  • f24sg
    #44492
    Heló. Bocs, de 3 napja mintavételen vagyok az országban, aztse tudom, hol a világom.
    Hallottam, hogy holnap jön a patch!

    KÉRDÉS: (ki van kutatva a T23.) DE, hogyan járok jobban?
    Ha még ma megveszem, és konvertálódik persingre, vagy nem számít az egész?
    Mer pl. ha a legénységet 100%-ra cserélik, esetemben jobb lenne (új crew kell majd a tankhoz). Illetve, ha a T23 olcsóbb, mint m26 LESZ, akkor is oké...

    VAN tanácsotok??
    Előre is kösz!
  • Trucker39
    #44491
    Nem saját. Nem értek az ilyesmihez(sem).

    Innen szoktam skineket nézegetni. Skin
  • MEdievil
    #44490
    Saját? ha nem és vagy megosztanád akkor linket kérnék létszíves!
  • lexlutor
    #44489
    .. kar h nem lehet felfuggeszteni a premiumot.
  • lexlutor
    #44488
    ..azthiszem most kezd telelenni a tokoma fejlesztokkel. mi az isten haragjaert nem tudtak megheggeszteni azt a rohadt tracert. volt ra egy honapjuk nem? ennyire azert nem lehet bonyolult.. bar mondjuk gondolom itt is igaz h nem akarasnak..
  • Trucker39
    #44487
    Ez túl hivalkodó festés? Már untam az alap zöldet.

  • Renegade
    #44486
    nem írták, hogy melyik év
  • Trucker39
    #44485
    World of Tanks game server will be unavailable on June 30th from 4:00 UTC due to 0.6.5 Update Release. Please, follow the news.
  • Czdano
    #44484
    Kezdem megszeretni a kis Leopardot is, elég jól szuperál a legjobb motorral. Btw nekem a felderítés nem bokorcampből áll mert a láthatósági rendszer miatt kiszedtek a francba. Helyette berohanok a heavy-k közé, és bohócot csinálok belőlük =D Tegnap kilőtték a saját artyjukat mert mögötte bújtam el :DDD
  • Zegi Norbi HUN
    #44483
    A játékban is most jelent meg üzenet formájában:)
  • Eagle16
    #44482
    Na kiírták az időpontot, holnap 6:00-tól 14:00-ig nem lesz szerver.
  • lammaer
    #44481
    Nem előtted. Mögötted :)
  • lammaer
    #44480
    Ha nem lesz, az athéni zavargások kutya füle lesz ahhoz képest amit én művelek. Otthon :)
  • TVelvet
    #44479
    elméletileg nincs tracer még. Majd valamikor később...
  • Trucker39
    #44478
    Én a láthatósági rendszer működésétől tartok. Most is hol volt, hol nem-et játszik a szerver. Nagyobb létszámnál ez hogy lesz majd ? Egyszer csak hopp ott terem elöttem 4-5 ellenség a semmiből ?
  • SirArcheer
    #44477
    Az szép lesz.
    Ha most sem bírja a szerver a számolásokat akkor mi lesz 45vs45 esetén?
    Csak akkor látom az ellent ha neki megyek??
  • Eagle16
    #44476
    Azt írják hogy még ma este felrakják a 0.6.5-öst az EU szerverre.

    Az oroszra felraktam, de nincs kedvem megnézni hogy van-e tracer :) Este kiderül.
  • Zegi Norbi HUN
    #44475
    Hányszor hallottuk már ezt:D De várjuk szeretettel:)
  • lammaer
    #44474
    Ezt csak akkor fogják betenni, amikor egy arty egy lövéssel már képes lesz egy egész gridet befedni. Olyan 40-60m-es splash rádiuszt már el tudok képzelni az addigra már biztos megjelenő Tier XI artiknak.

    ui: tényleg nincs benne az arty tracer a 6.5-ben????
  • Eagle16
    #44473
    Novemberig be akarják rakni :)
  • Faboo
    #44472
    Én meg pont most akarom kipróbálni a TD-ket, mint ahogy SPG-t is most vettem.
  • Zegi Norbi HUN
    #44471
    Ilyen mikor lesz?:)
  • gvarga12
    #44470
    Magyaritast javitanank de sajna ruszkik egy ideje nem rakjak be hiaba adjuk le. Meg egy csomo mindent leforditottunk mar amit szinten nem raktak be az uj patch-ekkel... mostanaban meg szabin vannak szal azert is csuszhat
    nah panaszkodas off...

    Stug meg jo nekem beta alatt egyik kedvencem volt de valahogy elesben mar nem fekszik annyira nem vagom mert hetzernel bizony jobb kell neki az a mozgekonysag nagyon
  • Eagle16
    #44469
    Nyehehe.

    "the bigger maps will be released in autumn - begin of winter , along with 30vs30 and 45vs45 battles"

    Ez kell nekem.
  • Trucker39
    #44468
    Szerintem nagyon is jónak mondható a fordítás. Láttam már ennél sokkal gyengébb magyarítást is és mégis elégedettek voltak vele a játékosok. Egyből áttértem a magyar nyelvre, ahogy olvastam, hogy lehetőség van rá.

  • FreezerKiller
    #44467
    Ti milyen nyelven játsszátok a játékot? Magyarul vagy angolul? A magyarítás elég jó ahhoz, hogy ne angolul játsszak?
  • lammaer
    #44466
    Hetzer elad, stug megvesz. Nem kell garázshely.
  • VanDaal
    #44465
    Hát igen, megfordult a fejemben, hogy a német td-ket abbahagyom, mert nem olyan sok az a 6 garázyhely, és még rengeteg dolgot ki szeretnék próbálni. Mivel a KV-t meg a KV-3-at is meg kell tartanom a későbbi extra garázyhely miatt, így viszonylag szűk a mozgásterem, viszont a kíváncsiságom annál nagyobb.
  • lammaer
    #44464
    Várd meg amig a PZ38NA átrobog hozzátok a zászlóhoz. Lődd ki. Ha a srácmeghalt, gyújtsd fel a T1-et. :)
  • lammaer
    #44463
    "TD-zőket kérdezném, hogy a stugot érdemes egyáltalán megvenni? "

    Nem értem a kérdést. Ha mondjuk a Stug gyengébb lenne mint a Hetzer, akkor itt félbe is hagynád a TD ágat?
    Sose azt nézd hogy a következő tank milyen, hanem a végső célt. Szinte minden ágon van olyan tank, ami nem akkora előrelépés mint amit az ember elvárna, sőt az esetek többségében amikor megveszed az új tankot alapfelszereléssel, az konkrétan szarabb mint az alacsonyabb tierű ámde fullos társa.
  • Trucker39
    #44462
    Szintén csak az 57mm-s fegyvert ajánlom. Eleinte nagyon gyengének és szokatlannak tünt, de amikor rájöttem, hogyan is kell használni, nagyon jó kis fegyver lett. Még nagyobb tankok ellen is. Mire újra töltött a KV-3, addigra kétszer megkerültem és vagy 5-6 lövést bele eresztettem. Ez volt az első olyan fegyverem, amivel IS tankot sikerült felgyújtanom. Nem velem foglalkozott, hanem a nagyokkal, én meg rendületlenül löttem az üzemanyagtankjait és a motor részt. Kifeküdt szegény. Ja és a kill-t is nekem adta.