418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • FairCO
    #44221
    továbbá 100%-os legénység, álcázás skill, álcaháló, kukker (vagy kukkerek, ha eggyel nincs meg a max 500 méter), venti alap kell hogy legyen.
  • FairCO
    #44220
    addigra mire ők a bokor látótávolságába érnek, neked már illik mögötte kuksolnod. mozgás közben könnyebb észrevenni. keresd azokat a bokrokat, amiket rögtön a játék legelején indulva padlógázzal még el tudsz érni anélkül, hogy észrevennének, aztán állj meg MÖGÖTTE. ne lőj, ne mozdulj. ha jól választottál, a fél pályát beláthatod, ás a csapattársaid sorban szedhetik ki az ellent.
  • lammaer
    #44219
    A láthatósági rendszert jelenleg a szerencsejáték Rt által használt lottósorsoló szoftver helyettesíti. Szóval nem a te hibád.
  • Czdano
    #44218
    Egyébként elolvastam a FAQ-t egy ideje de még mindig nem megy a felderítés igazából. Mindig előbb vesznek észre akárhogy vagyok a bokorban =(
  • FairCO
    #44217
    igaz
  • Czdano
    #44216
    Álca skill az 100%os képzettség után elérhető igaz?
  • Gunslinger
    #44215
    Az összes legényed halott, de még van HP-ja a tankodnak. Láttunk már ilyet párszor. :-)
  • hellokitty92
    #44214
    ezen a képen még egy strucc tojást se tudnék biztonsággal beazonosítani:)
  • nobodyattis
    #44213
    pill rakok be nagyobb képet
  • nobodyattis
    #44212
    na kitalálja meg a kakukktojást
  • nobodyattis
    #44211
    [IMG]kép[/IMG]
  • ximix #44210
    A Leopárd egy scout tank azaz felderítő nem arról híres hogy nagy puskaropogással száguldozik fel-alá.
    Álca skill, álcaháló, periszkóp
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1271188541&no=23965
  • Gunslinger
    #44209
    Jó, de csak a fél garázst, nem az egészet. :-D
  • hellokitty92
    #44208
    halkan megjegyzem, h a tigernél én is eladtam szinte a fél garázsomat, de csak azért h minél előbb átmehessek a kt-ra, még ha minimális pénzzel is a zsebemben:D:D
  • Lator3
    #44207
    Köszi szépen !
  • Gunslinger
    #44206
    Átáll rá, a fejlesztések nem törlődnek.
  • Lator3
    #44205
    Szevasztok!
    Tanácsot szeretnék kérni. Kifejlesztettem a T-23-at, de megvenni nem akarom.
    A kérdésem az lenne,hogy ha lentebb hozzák a Pershiget egy tierrel, mint ahogy erről szó volt,akkor ez a fejlesztés automatikusan átáll rá.Vagy pedig előbb meg kell venni a T-23-at.

    Köszi ha valaki válaszol.
  • Czdano
    #44204
    Megvan a leopard...hát rájöttem hogy nem fogom magamat szarrá keresni vele :/ 2 tankot lőttem ki vele és így voltam 600+-ba..hűha
  • Renegade
    #44203
    100% legénység + élő commander: 87.5%

    100% legénység + élő commander + ventri:94%

    döglött kommender: egy zsák minusz, de ott a wikin nézd meg :-)
  • MuldR
    #44202
    Nekem rendszeresen eleri a 34-et. Nem tudom nalad mi a baj.
    Biztos orosz benzint tankolsz?:)
  • Gunslinger
    #44201
    Hmm, ventit megéri-e felrakni, ha már a legénység 100%-os? Mert a venti csak +5%-ot ad, míg a commander a többi legénynek +10%-ot. Tudom, hogy venti nélkül 87.5 vagy mennyi % az a 100%, de a parancsnok bónuszával sztem már jobban áll a brigád és tök felesleges a venti.
  • virkir
    #44200
    Na ez az "ha van összhang" csak sajnos ez a legritkább.
    Tegnap hasonló Ensk-en 2/6 arány t9 medeknél erre beírom, hogy elsőre védjük a bázist.
    Mit csinál a sok retardált? Gongra berohan a város közepére én meg a két Panther kettővel maradok. Kilőni nem tudtam senkit mire ledarált a 4 T54 a lomha VK-val.
  • I.C.ram
    #44199
    ja, csak vízszintes terepen soha nem éri el. Kb 28-cal tud menni max.
  • Fec papa
    #44198
    Bár most hogy belegondolok kimeneti nyílás, LOL. nemszóltam. :D
  • ximix #44197
    Kösz megnéztem, felraktam és egy jót derültem mikor megláttam a csapatot mint valami békésen legelésző zebra csorda .
    .
  • Fec papa
    #44196
    Alsó sor hasonlít kimeneti nyílásokhoz, bár olyannal még nem találkoztam a játékban.
  • Renegade
    #44195
    wow, most nézem, 35 a vége? Akkor az a leggyorsabb német hvy és így már nem igaz a "leggyorsabb német tank is lassabb, mint a leglassúbb szovjet" definíció :-)
  • I.C.ram
    #44194
    úgy megyek.
  • MuldR
    #44193
    100%os legenyseggel + ventivel kell menni.
    34el van hogy elso vagyok. :P
  • ximix #44192
    Ismered a problémát akkor már közel a gyógymód.
    Ruinbergi pályán délen kezdtünk enemi 4darab T-54-el vajon hol jobb oldalt végig rohant be a bázisra csakhogy nálunk még szinte minden tank ott volt.
    Így az enemi 4 tank mínusszal kezdet, mert egy sem jutott el az artykig.
    A random emberkéket nehéz rávenni összjátékra néha meg egy szó nélkül vágják mi a dörgés.
    Hiába van eneminek sok T-54 elvileg ha elején együtt maradtok akkor nincs esélyük az más dolog hogyan veszed rá a többieket a helyben maradásra.
  • Eagle16
    #44191
    Hát kösz hogy megvédesz, de az ISU fele prémiumos volt már, ahogy a T-43 kisebb részét is azzal csináltam.

    A többit viszont prémium nélkül értem el.

    79Alba: szép, szép, de ahogy mondtam, nekem kb. 1 hete van csak prémiumom :)
  • ximix #44190
    Az eredetibe fekete a lepattanó a többi színes.
    .

    .

    A felső sor az átmenő az alatta lévő a lepattanó a legalsóval még nem találkoztam.

  • Oddball29
    #44189
    Részben ezért nem fűlik a fogom a high tier-hez, azon áll vagy bukik többnyire, hogy kinek van több t54-e, hogy lerohanhassák az ellen artiját...
  • TOMSILENT
    #44188
    Az ingyen van :D
  • lammaer
    #44187
    Ja, tényleg, el is felejtettem :)
  • I.C.ram
    #44186
    Vehet loltraktort...
  • lammaer
    #44185
    Elég rizikós igy beáldozni mindent, nem?

    Tényleg, mi van ha ezek után a kolléga fut egy minuszos kört? :)
  • lammaer
    #44184
    Ilyenről még nem hallottam. Esetleg próbáld meg állitgatni a grafikai beállításikat egy picit alacsonyabbra.
  • TOMSILENT
    #44183
    Na én meg csóró vagyok és akkor mi van?!
  • Me Ga
    #44182
    Sziasztok!
    Elnézést kérek, ha ezerszer átbeszélt dolgot kérdezek, ma kezdtem játszani, és nem értek valamit.
    Ha egy teljesen nyílt terepen találkozom egy ellenséges tankkal, akkor ha 10 méterre van tőlem, és semmi sincs köztünk, akkor miért csak a sziluettjét látom? Ezt menüben lehet valahol állítani?
    Köszönöm.