418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • TOMSILENT
    #44181
    Na hol van az a két szerencsétlen aki Mount passon fel megy a dombra és ott akar valamit kezdeni ? lesli meg a péntek...
  • ximix #44180
    Nagyon jó.
    Ilyenkor mindig eszembe jut az öregapám ötször ment frontszolgálatra.
    A mucis cakcak
  • Lator3
    #44179
    prémium nélkül toltam ki : SU-152
    Tiger II
    T-23
    SU-8
  • Toby0501
    #44178
    Urak, jól látom, hogy a játék nem támogatja az egynél több magos procikat? (értsd: 1 magot használ csak, affinitás beállítástól függetlenül)
  • I.C.ram
    #44177
    előbb összefutottam 5 db T-54-gyel. Kb 15:3ra vertek el minket... Pedig nem toltuk szarul. Egyszerűen minden lepattan azokról a szarokról.
  • Adjunktus
    #44176
    Mielőtt kezdetét venné az össznépi képlinkelgetés,Sas prémium nélkül csinálta.
  • slash1978
    #44175
  • 79Alba
    #44174
    Ne dicsekedj ..... he he!!!
  • bgabor
    #44173
    Igen, hát akinek meg még Löwéje sincs, az még nehezebben termel pénzt. :D

    Mellesleg tutira veszem, hogy nem lehet majd cuccokat cserélgetni a játékosok között, mert a fejlesztőknek az az érdeke, hogy akinek kell, az csengesse ki a $$$-t érte. Visszaesne a bevételük tőle.
  • lammaer
    #44172
    Nem jó neked semmi :)
  • I.C.ram
    #44171
    Azért, mert nincs prémium accom, és valamivel termelnem kell a pénzt :)
  • lammaer
    #44170
    Nem értem, ha élvezni szeretnéd miért nem használsz rendes tankot? Gondolom a prémes mellett van más is :)

    Sajnáltatja itt magát hogy annyit keres mint más megfeszülve egy victory után. Pföjjj :D
  • sanya01
    #44169
    Nekem egyre jobban bejövős a cucc.
    Na olyan "hűdesokat" nem toltam vele de nem rossz az. Az elején kifigyelem merre indulnak el a lassabb, nehéz dögök és arra cammogok én is. Mire kibontakozik a pofozkodás addigra én is odaérek.
    Volt már olyan is, hogy én értem be a zázlóhoz elsőnek...(löwésem sincs hogyan)...
  • I.C.ram
    #44168
    Letojom. Szeretném élvezni a játékot. :(

    Defeat
    Battle: Mountain Pass 2011. június 27. 15:46:03
    Vehicle: Löwe
    Received Experience: 140, credits: 17 325

    (prém nélkül)
  • lammaer
    #44167
    Oszt mennyit kaptál 7 perc autókázásért? :)
  • I.C.ram
    #44166
    Hihetetlen, hogy mennyire fel tud idegesíteni a Löwe... Direkt néztem az órát. 7(!!) percet kellett folyamatosan tempomattal előre mennem, hogy elérjem a legközelebbi csatát. Azt hittem, hogy agyfaszt kapok, amint megyek a csatába, és látom, hogy az embereim hullanak el, miközben én 22-vel vánszorgok a tök egyenes úton. Ilyen egy elbaszott tankot. Legközelebb simán maradok védekezni. Most is amiatt buktunk el, mert nem tudtam időben visszaérni a bázisra. Gyűlölöm ezt a tankot. Amint lehet játékosok közt cserélgetni, első dolgom lesz, hogy elcseréljem valamire. De a legjobb az lenne, ha goldra vissza lehetne váltani.
  • Fritz Von...
    #44165
    Sztem a létező legfosabb tank az M3Stuart. Nem tudom, hogy csak a Gurus cucc van-e ennyire lebutítva, vagy ez a szabvány, de ma annyira berágtam, hogy kibasztam a legénységgel együtt.
  • metlogen
    #44164
    Köszi, így már frankó minden!!!
  • Renegade
    #44163
    egyik sem :-)

    szovjet támad, amcsi supportol középtávról, német kuksizik 450-500m-en és mindenkit ott talál el, ahol kell :-)

    más kérdés, hogy ritkán látni, hogy az IS3-IS7 tankok szaladnak előre soványmalac vágtában, ahogy illene nekik, ha már breaktrougth tankok a kicsikék. :-)
  • lammaer
    #44162
    Azt a mondatot nem is néztem, nekem a másik kettő elég is volt :D
    Na, szolok is ivánéknak hogy nerfelni kéne a maust, mert az nem járja hogy nem 105-ös van rajta :D
  • Gunslinger
    #44161
    Hol van a Mausnak 105-ös ágyúja?
  • lammaer
    #44160
    LOÁL... Maus:

    Excellent second-line support tank. Extremely precise 10.5 cm cannon is able to hit enemy's critical spots at 200 m. Good speed allows it to get at most needed place in time.


    Vajh mi a first line néme tank, ha a Maus is csak second line... és tényleg olyan mobilis a MAus? BRUhahahaha :)
  • lammaer
    #44159
    És itt van a Jpanther is - mostmár tudjuk hogy miért világít a sötétben :)


    Fast and quite well armoured vehicle faces certain camouflage problems due to high profile. Depending on cannon choice this TD can work as sniper or support an assault together with medium tanks.
  • lammaer
    #44158
    Höhö, nézegetve a tankopédiát most szúrtam ki hogy irtak minden tankhoz a devek némi kommentet is.

    Pl vk3001H

    This tank is dynamic and maneuverable, but has very weak hull armor. It should attack from unexpected directions, deal good damage and fall back. It should not get into close combat with any enemy group, because even 1st tier tank can penetrate its hull.


    Tigris

    Legendary tank with very good KwK 43 cannon have relatively weak armor compared to other tanks ingame. Thanks to its cannon it is able to hit its enemy at any range. It is recommended to use this tank as TD with turret, but remember that it is more easily spotted than TDs.


    Hát igen, mostmár tudjátok hogyan is kell a Tigrist használni :) De különben sokszor elég értelmes értékelést adnak. Pl T43-ra kiirják hogy nem close combat tank, mig a T44-re egyértelműen hogy az (nem logikus, az ember azt hinné hogy a t43 is az, pedig tényleg nem :) ). Tanulságos átfutni a szösszeneteket, bár vannak néha egész elképesztőek is.
  • Gunslinger
    #44157
    Már nem azért, de a T-28 kurvajó tank.
  • Armisael
    #44156
    A Paintball modal játszóktól/ismerőktől kérdezném, hogy az normális, hogy csak kék pöttyök vannak a tankomon (átütött) és a lepattanókat nem mutatja? vagy milyen színű a leppattanó/didn't go through? Annak van jelentése, hogy ha kék,piros, sárga stb színű? Ez jelent valamilyen kalibert vagy egy egy szín az köthető egy nemzethez.
  • lammaer
    #44155
    Mi a gond a T28-al? :)

    120as pen és 160-as damage, az egy gyönyörűség :) Még a Tigrist is átlyuggatod vele ha el van foglalva vkivel :)
  • wyx
    #44154
    azt is vedd figyelembe, hogy ha viszont elölről kezded akkor értelemszerűen mégtöbb xp lesz majd mint csak simán "átmenni" oldalról a fán, mert egymás után kell kifejlesztened a tankokat.

    Plusz amint előttem mondták, tépkeded majd a hajad rendesen az alsó tierekben :D
  • MuldR
    #44153
    Mentél már T-28-al vagy Ausf A val? Esetleg M3 Lee? :)
  • VanDaal
    #44152
    Köszönöm a segítséget! Akkor inkább megcsinálom a med vonalat az elejéről :)
  • gseldon
    #44151
    Nekem a t-34-85 még mindig a legtöbb csatát megjátszott tankom, pedig már egy hónapja el kényszerültem adni helyhiány miatt...
  • Gunslinger
    #44150
    Én tegnap kezdtem bele a ruszki med ágba, a heavy vonalat már végigtoltam viszont a KV-1S-t hiába fejlesztettem ki (mert elit lett a KV, annyit mentem már vele) inkább nem foglalkoztam a KV-13-al, elölről belekezdtem a med ágba, az A-20-at mondjuk elegánsan átugrottam free xp-ből, a BT-2/7 pároson meg egy óra alatt túl lehet lenni. Szerintem nem éri meg a T-34-eket átgurani, mert remek harckocsik és a KV-1S-ből átjutni a KV-13-ig sokáig tart, 60k xp az nem kevés. Plusz a T-34-ből át lehet menni a TD vonalra is, ha valakinek majd az is kell.
  • gseldon
    #44149
    A T-34 az első amivel élvezet játszani, a T-34-85 még mindig jó, a T-43 szerintem hulladék, a T-44 csak most lett meg és még a nagyobb ágyút se tudtam feltenni rá, szóval nem tudom. A KV-13 ránézésre elég vicces tanknak tűnik, mert gyors, közepeshez képest nagyon jó páncélja van, viszont tier-7-be az ágyúja nevetséges. De ha azon a vonalon mész, akkor kihagyod pont a t-34-et meg a t-34-85-t, amik szerintem nagyon királyok. Ellenben viszont ha elölről kezded az ágat, bele leszel kényszerítve az A-20-ba, aminél okádékabb tank nincs a földön.
    Döntsd el :)
  • lammaer
    #44148
    Erre én is kiváncsi vagyok...

    Eddigi emlékeim szerint, XP ügyileg az ilyen "átmenetek" ágak közt mindig picit drágábbak voltak (pl régebben a KV -> S51, meg a PZIV -> Hummel) mint ha az ágat rendesen csináltad volna.

    Pszichológiailag ugye ott van, hogy az ágon való átváltáskor egyetlen tankkal kell nagyon sok XPt összeszedni, nincs meg az előrehaladás érzése, mint amikor pár csatánként végre kifejleszthetsz valamit, meg váltogatod a tankokat ahogy mászol felfelé a létrán.

    Plusz, párhuzamosan ugye nem tudod tolni a heavy-med ágat, hiszen egy tankon kell feküdnöd folyamatosan (bár ez a te esetedben nem számít - én egyszerre viszem a med/heavy/td ágat, igy sok keresztfejlesztés gyorsít meg az amúgy is meglévő üresjárat kimarad).


    A pro oldalon ott van, hogy nem kis szutyokkal kell tolnod hanem egy Tier7-es szutyokkal :)

    Összességében: fingom sincs :)
  • TOMSILENT
    #44147
    Azt meghiszem viszont a videó végén az orosz kutyákat nagyon kellett volna páholni :@ senkiháziak...
  • SZU
    #44146
    Nem, de eléggé illik hozzá!
  • TOMSILENT
    #44145
    Nagyon fasza! Zene címét véletlenül nem tudod?
  • Neutralpoint
    #44144
    Akkor helyesbítek, ha már egyszer felvették, akkor ne játszon áldozati bárányt a top tankkal:)
  • MuldR
    #44143
    Talan, mert az nem az elsodleges tankja.
    Majd kovetkezonek arcon nyom a GW Pantherevel, es rajossz, miert vettek fol. :P
  • Neutralpoint
    #44142
    Azon gondolkodom hogy miért vesznek fel T6 körüli embereket a klánok.
    Az előbb is Lakeville Laggoslagger KV-3 ban. És megindul középen, fél másodperc alatt szétszedték...