418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Gunslinger
    #44341
    Bizony a T1 Heavy egy nagyon pocsék konstrukció, még az M6 is szerintem, utána viszont állat gépek jönnek, szóval kitartás. Amennyire most szenvedsz később a T29-től annyira fogod élvezni.
  • FreezerKiller
    #44340
    Sziasztok!

    Eddig M3 Lee-vel toltam, majd megvettem a Shermant, amivel egész szépen haladok. Aztán megvettem a T1-est, amivel egyáltalán nem. Az esetek 70%-ában veszt a csapatunk (nemtom miattam-e), alig sebzek valamit a többi heavy tankon, és tök hamar kilőnek. Így XP is alig jön... Én csinálom rosszul, vagy ilyen xar a tank? Szerintetek?
  • Metalmilitiakid
    #44339
    Ide illik :D
  • MuldR
    #44338
    53 ig tart a tree. Es a VH utan? Valtozik a tabor.
  • bgabor
    #44337
    Japán tankok témakörben:

    Tessék, olvasgasd EZT meg EZT.

    Ha nem is a tankfejlesztés csúcsai, azért egy tech tree bőven kijön belőlük. De mondom, ha a franciák kaphatnak saját tech treet, akiknek 1940 után nem volt tankiparuk, akkor bárki.
  • MuldR
    #44336
    En a Pz 35/38-at is imadom. Nekem hianyoznak a Toldik, Turanok, Zrinyik, es persze leginkabb a TAS. :)

    Amugy csomo olyan tank van benne, ami csak rajzasztalon letezett, ergo, biztos fel tudnak barmalyik nemzetnel turni meg nem valosult tervrajzokat.
  • I.C.ram
    #44335
    Sokkal jobban el tudom képzelni, hogy a német ágat átnevezik "AXIS" ágra, és oda beszórják az olasz, román, magyar, tankokat. A meglévőkkel párhuzamosan, hogy mindenki eldönthesse, hogy melyik ágon szeretne haladni.
  • lexlutor
    #44334
    ..jol osszefoglaltad. nekem is ez a velemenyem.
  • bgabor
    #44333
    Hát ha a fejlesztők a francia ágon meg tudták oldani a felsőbb tieres tankokat, akkor bármire képesek. Ugyebár a franciák 1940-től a '44-es felszabadulásukig nem léteztek mint önálló ország, szóval tankot sem terveztek és nem építettek. Ennek fényében érdekelne hogy a francia fölső tieres tankokat miféle varázskalapból varázsolták elő a fejlesztők. A szövetségesek oldalán harcoló maroknyi francia tankos is amerikai technikát használt.

    A japánok egyébként jóval reálisabbak lennének a játékban, náluk voltak tervek és prototípusok is. (Pl ha valaki játszott a Men of War:Assault Squadddal, láthatta a japán tankok széles választékát.)

    De hogy magyar tankok? Toldi I-II, Zrínyi meg hasonló szegecselt páncélzatú, már megjelenésükkor elavult szarok? Nem hinném hogy bárkinek is hiányoznak.
  • PLaci #44332
    Itt vehető kód Paypal -al!
  • Gunslinger
    #44331
    Az új játékmódok nekem is bejönnek így elsőre, a "garázs csata" már a wot fórumon is és asszem ezen a fórumon is felmerült, mint ötlet. Tök jó lesz, ha ezekből a rajongói ötletekből megvalósítanak párat.
  • Armisael
    #44330
    CW-ben ez a "Tank Freezing out" pontossan mit takar? Meddig nem lehet egy kilőtt tankot használni? (Gondoom csak CW csatában nem lehet normálban attól majd még lehet)
  • Gunslinger
    #44329
    Valahogy nem tudom elképzelni hogy össze tudnának rakni egy logikus research fát egy kevert EU-hoz. Hogy kéne elképzelni? Valami olasz szutyokból lehet majd kifejleszteni a Zrínyiket vagy fordítva? Egyszerűbb lenne prémiumnak megcsinálni őket, bár nekem nem hiányoznak.
  • MuldR
    #44328
    Honnan ez az info?
  • marchizor
    #44327
    Erlenbergen K5 legalsó bokrába is lehet bújni, az I-es oldalon, ha meghal ott minden tankunk és elkezdenek átjönni, még a hídon átérve se nagyon vesznek észre :)
  • ximix #44326
    Ó nem azt akartam hanem ezt ez jópofább szmájli.
  • ximix #44325

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1271188541&mit=%2344248
  • lexlutor
    #44324
    ..csak tudnam h minek... akkro mar lesz 5 ag, amibol a japan mar elegge santit majd. egy kevert europaiba megis honnan raknak majd tier 7-8-9es tankokat?

  • Nazarov77
    #44323
    Tech tree képen captcured orosz tankokból BT-7 T-34 meg KV-1 van ezek elég gagyik lesznek, kinek kell captcured KV-1? olyan jó volt a stock KV hogy kell neki prémiumnak? :D
  • Nazarov77
    #44322
    Ne izgulj lesznek magyar tankok ( legalábbis remélem ). Terveznek egy kevert EU ágat ott már csak lesznek magyar tankok.
  • Renegade
    #44321
    sok pénzt tennék rá, hogy Captured Soviet (meglepne, ha axis) Premium lesz, így már a nagyon gazdag és nagyon ügyetlen játékosok is sity-suty bénázhatnak t10+ csatában, milyen jó is lesz, ha így lesz, 0 csatával a háta mögött top tank a nagyok között ;)
  • lammaer
    #44320
    Nem is értem minek a japán ág? Volt azoknak bármi értelmes tankjuk? Nekem úgy rémlik hogy csak ilyen kis szutykaik voltak, amiket még egy sherman is gallyra vághatott volna...

    Ilyen erővel csinálhatnának magyar tank tree-t is.
  • Renegade
    #44319
    most nézem, hogy volt egy super hvy prototípusuk (1944) 130 tonna, ő volt az O-I, és volt koncepcióba ultra hvy ötlet, a 4 toronnyal, kis kerttel, nyüszifüllel, már ha igazak a leírtak. :-)
  • Renegade
    #44318
    papíron 25 km/h volt a vége, szóval a játékban is annyi lesz, mondjuk a 9 fős személyzet mókás lesz, mondjuk a 105-öshöz, a két 37-eshez meg az aprókhoz kell is annyi :-)

    + még a 200 mm (itt-ott döntött) is vicces lesz :-)
  • Renegade
    #44317
    na jól van már, legyen inkább a gömböc amit a németek gyártottak és a japók gurltak benne :-)
  • Nazarov77
    #44316
    Végén még lesz egy T95nél is lassabb tank :D
  • Ninju
    #44315
    De az is lehet, hogy ez. :)
  • Renegade
    #44314
    bár de, szinte biztos, hogy ez lesz :-)

    Típe 100 bővebben

  • XenHai
    #44313
    Az amcsi nehéz ág mikor változik lehet már tudni??
  • Nazarov77
    #44312
    Igen én is egyből felmentem ide megnézni a heavyket de nem találtam sok görgőst.
  • Renegade
    #44311
    talán ez, bár a 80 görgő sántít

    Type 100 O-I
  • Torzonborz
    #44310
    "80 görgő? MI A FRANC LESZ AZ ? :D"

    szárazföldi mini Yamamoto
  • Nazarov77
    #44309
    http://forums.goharu.com/showthread.php?p=41#post41

    Érdekes interjú, az új game modokat várom már nagyon rá kéne gyúrniuk a megvalósítására kéne valami ami feldobja a játékot, ne csak random battle legyen, 6.6 után ezt várom a legjobban.

    Ez viszont érdekes:

    And the Japanese Tier 10 heavy tank will be a real surprise for many.

    GoHaRu.Com : Can you tell at least two words about this tank to lift a secrecy veil at least a bit?

    Sergey Burkatovskyi : Eighty rollers. Exactly two words, as asked.


    80 görgő? MI A FRANC LESZ AZ ? :D
  • lammaer
    #44308
    Jön majd a tracer azt lesz L2P. Piócák :)
  • Forolto
    #44307
    Pontosan erről van szó.Mi csak Jackpot-nak hívjuk.Type e-vel csak mellélövök kipurcan. :)
  • Forolto
    #44306
    Erre azt tudom mondani,hogy L2P.Tudom,beismerem,nem könnyű mesterség,de aki a medet választja erre kell gyakorolnia,egy arty sem megy scoutolni,nem ez a szerepe.Tanulja meg mindenki a helyét a csapatban,ez az első lépés.Ezért utálom,mikor egy arty mögött kempel egy medium...ilyenkor szoktam elsütni,hogy megmozdulsz,vagy csak ugy melléd csobbantok egy golyót...
  • Me Ga
    #44305
    Köszi!
  • lammaer
    #44304
    Na megnéztem, a playspan-ra nyomjál.
  • lammaer
    #44303
    Mindnnel lehet, csak az első ablaknál van a tetején egy fül amivel megjelennek a további opciók (van bankkártya és paypal is)
  • Me Ga
    #44302
    Srácok, ki akartam próbálni a kredit vásárlást. Az komoly, hogy csak banki átutalással lehet fizetni?
    Nem láttam sem PayPal-t, sem online fizetést...