2411
tsw
  • Although
    #330
    Ez egy kicsit off. a TSW-hez nem találtam ilyet de mivel elvileg ez lesz a TSW-be is itt van egy leírás milyen lesz a rendszer elvileg hasonló elven működik majd itt is. Szóval valaki mondta ez hasonlít a Lotroban látottakhoz de azt nem ismerem.
    http://www.ageofconan.com/news/monthly_development_update_february_2012
  • Although
    #329
    Igen ezt hallottam, ki se hozzák nekünk amíg ki nem jön a TSW.
    Azt mondják az okos emberek nagyon jó elképzelés. Tény nem volt egy nagy szám eddigi. De egy hc-rpg jelegű játékban nem elsődleges szempont szerintem. Amit olvastam a Conanhoz mellékeltek egy ismertetőt milyen lesz az alapján nagyon érdekes. Biztos jobb mint a jelenlegi mert annál nem nehéz jobbat csinálni. Kíváncsi leszek hogy muzsikál a TSW-be ez a dolog.
  • tusken
    #328
    Én adok nekik még egy esélyt egye fene bétázom a hétvégén :)
  • Omlás
    #327
    Most mé trolkodsz ?
  • Torzonborz
    #326
    ez már unalomig ismert sztori ...lapozzunk

  • Omlás
    #325
    Én is csak ezért "félek" mert az ötletek jók csak a kivitelezést könnyű elbaltázni :/ remélem ha a TSW esetleg! (de ne legyen igazam) nem úgy teljesít ahogy kell lesz aki még ezekkel az ötletekkel kezd valamit.
  • Although
    #324
    Nos nekem a funcom az egyik kedvenc. Érdekes dolgokat csinálnak nem tömegigényekre mentek eddig. Itt talán már nem lesz annyira igaz de ugye ott a longest journey és pár dolog még. Lehet szidni az AOC-t aki akarja nekem akkor is és még sok embernek az lesz a legjobb mmo amit eddig látott :)
  • Although
    #323
    hehehe :)
  • Torzonborz
    #322
    "Itt még egyszerűbb lesz mert nincsenek szintek se. :)"


    vagy nem :) nincs szint /class marhaság -> nincs megkötve a kezed -> több lehetséges kombináció -> nagyobb élvezet. ja bocs failcomról beszélünk...öööö szívááááás lesz :D
  • Omlás
    #321
    Amúgy tény kicsit rosszul fogalmaztam és igen kicsit lehet egyszerűbb lesz, viszont több lehetőséged lesz egyedi testre szabott karaktert kreálni kevesebb a megkötés mint normál mmo-k esetében.

    Szintek nincsenek de a skilleket úgy unlockolod ergo minél többet unlockoltál annál több variáció annál erősebb lehetsz mert több a lehetőség a választás meg a skillek variálása rajtad áll és amennyi skill van azért mondtam, hogy nem annyira egyszerű a rendszer azért.

    Az ötlet nagyon jó én csak a megvalósítástól félek. Bátor dolog elrugaszkodni a tipikus szintezős/kötött kasztos rpg vonaltól de akár még jól is elsülhet.
  • Although
    #320
    Ebbe sose fogunk egyetérteni :) Valóban igazából ez teljesen más renszer amibe bízok hogy esetleg ugyanaz vagy hozzák ami az AOC-ba szuper volt, jól működött a sebzés, páncél érték, és egyéb paraméterek beállítása. Közel mindegy volt milyen páncél volt rajtad ha bénáztál buktad a dolgot. :) Itt még egyszerűbb lesz mert nincsenek szintek se. :)
  • Omlás
    #319
    Aki már letöltötte a klienst a holnapi start előtt futtassa le a launchert elég szép méretű "update" jött a klienshez:]
  • eurom
    #318
    á van az már honapok óta
  • Tomy Lee
    #317
    2 napja se,hogy van free reg bétára nem?Így akkor nem kevés ez szerintem,hétvégén még lehet ez több is..
  • eurom
    #316
    1kk alap manapság inkább kevésnek is mondanám,

    állitolag a craft is jo lesz és a rendszer megy az AoC ba is
    forrás:Crom global chat :D
  • Omlás
    #315
    A skill rendszer nem lesz egyszerűbb :] nem lesz kombózás mint az AOC-ban de variációk lesznek töménytelen menyiségben. Illetve ugye nincs Class rendszer éppen oda tartozik a karaktered amilyen skillek vannak unlockolva bármikor rerollolhatsz bármire, ez az ötlet jó mondjuk mert így nem kell 20 altot felhúzni :D

    Negatívum:
    - FUNCOM...PR jó de a termék közelében sincs az elvártaknak általában :(
    - Baromra túl van árazva és a béta után sem fogom szerintem azt érezni, hogy ez meg ér ennyit de majd kiderül :]

    Holnap minden esetre kiderül mit dobta össze a srácok :D
  • Although
    #314
    Azért visszavonom azt gondoltam hogy ez s valami skyrim szintű benyomok pár gombot aztán fasza. De nem annál sokkal komolyabb lesz azért. Most megnézve nagyobb felbontásba meg pár infot összeszedve teljesen nem dobták ki a conan rendszerét csak átalakították xp és class nélkülire meg persze modern fegyverekhez is. Kicsit egyszerűbb lesz ennyi..na ok, megvárom mit írtok meg míg lecseng a 150% túltelítettsége a szervereknek és lehet letöltöm majd free szakaszban kipróbálni. :)
  • Torzonborz
    #313
    gyk az összes hypeolt mmonál van ennyi .
  • Although
    #312
    http://www.youtube.com/watch?v=H1MeETdH9NM&feature=player_embedded#!
    Ebben van pár kép a fejlődési rendszerről amit nem tudok használat alapú lesz?
    http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=556&game=The%20Secret%20World
    Ez meg a minimum gépigény meg valami ajánlott gondolom a képek alapján a minimumot el lehet felejteni szerintem. :)Az ajánlott az már okés.
    De be lehet állítani a sajátot ellenőrzésre.
  • Although
    #311
    Nem rossz szám ahhoz képest hogy még az SWTOR-nál is drágább lesz :))
  • Unknow
    #310
    Kezd a dolog komolyba átfordulni... 1 milka már már nem pite.
  • Tomy Lee
    #309
    Hoppá!
    One Million Gamers Registered for The Secret World Beta
  • Although
    #308
    http://www.youtube.com/watch?v=SswmU2DP1Y4&feature=relmfu
    2:15 Ez mindig a Conanhoz fog kötni :) De szerintem te tudod mit jelent ez :)
  • Tomy Lee
    #307
    Hát nagyon kiváncsi vagyok mert úgy 4 éve várom már TSW-t!!:D
    Itt ha jól megvalósítják ezt a 3 real life faction-t és szintlépés helyett jól lesz megcsinálva a kapott exp.-ért Rankok+achievements bónuszok akkor könnyen rabja lehetek neki:p
  • Although
    #306
    Azért várom mit írsz majd róla....
  • Although
    #305
    Azt mondják az amik nehéz esetek :) Nekem viszont volt egy friend az nagyon nagyon rendes emberke volt. PVP-ben nem volt nagy szám de gondolkodás nélkül jött a ruszki gankerek ellen akkor is maradt amikor már csak 10-en voltunk a 20 ganker ellen és jobbak is voltak. Velünk együtt nevetett a hülye oroszokon :) Szóval lehet kifogni jó fej embereket köztük is.
  • Although
    #304
    Ha meg megnézek valamit az az SWTOR lesz :) Bioware fan vagyok :)
  • Although
    #303
    Nem jelentkeztem. Jelenleg az AOC is f2p van. nem akarom a pénzt költeni mert nem látom mit hoz a holnap :) De sok sikert!!! ÉS ahogy elnéztem a videot ez nekem túl egyszerű játék lezs :) Meg 15k biztos nem adok ki érte :)
  • Tomy Lee
    #302
    Megnézed te is bétát hétvégén?
  • Although
    #301
    Hát ha ez működni fog akkor az összes pvp-s a TSW-be megy:) és itt már nem hibázzák el a world pvp hátterét mint a conanba ahogy látom.
  • Tomy Lee
    #300
    Péntek este 19:00-tól vasárnap este 22:00-ig fog tartani EU idő szerint
  • Tomy Lee
    #299
    "This Beta Weekend will begin on Friday the 11th of May at 9am PST and last until Sunday the 13th of May at 11:59pm PST"
    NDA nem lesz.
  • Tomy Lee
    #298
    Naná!
    Battlefields(arénák).Eddig kettőröl tudok ami egy capture the flag a legendás El-Dorado területén(30 játékos,3 faction 3×10 játékos).Másik a Stonehenge ahol birtokolni kell majd ezt(3×5 játékos).

    Warzone.100 fős(vagy több)

    Fightclub:Fővárosokban (New York, London and Seoul),free for all player versus player címen lehet majd csatázni.
  • Since
    #297
    Én is Templar oldalon gondolkodom.
  • eurom
    #296
    lemondtam erröl a játékról mert gondoltam GW2 lesz majd ,de az nem tetszik ugyhogy nemrég kezdtem el ujra nézegetni
  • eurom
    #295
    azt se tudom mi a különbség ,ezek támadhatják egymást?
  • Tomy Lee
    #294
    Ti mivel kezdtek majd?
    Illuminati,Templars vagy Dragon?

    Én Templar az tuti.
  • Tomy Lee
    #293
    Secret War,leader boards,Magyarország 2.helyezett lettem közben:DD
    Azaz még 3.-nak ír de már több pontom van mint a 2.-nak.
    Csak az a baj,hogy Amcsikkal vagyok és US.propagandába.Értetlenek komolyan.És semmi defense.Elfoglalják és otthagyják a régiót.1% community unlock-ot értünk el vagy 2 nap alatt:/
  • Tomy Lee
    #292
    Legyen már péntek:/
  • Tomy Lee
    #291
    AoC 23 GB letöltve és telepítve összesen most jelenlegi állapotban.