2411
tsw
  • drop
    #210
    hát nda ide ilyen vacak bétát régen toltam már 5 percenkén crash dc
  • tutituti
    #209
    http://gamepod.hu/hir/secret_world_fejlesztoi_naplo_2.html
  • Jockey
    #208
    nem
  • Fpocok
    #207
    Te betázol?
  • Jockey
    #206
    hat, betas velemenyek alapjan ez megint nagyon messze van meg, hogy ne legyen bukas, sanszo, hogy elkurjak ezt is mint age of conan-t, no de bizzunk benne nem..
    a combat animok fertelmesek..
  • tutituti
    #205
    Most már igazán jöhetne.
    Elég sok a fikázás a jutub videó alatt.
    Eddig a látottak alapján a véleményem:
    Nem rossz a grafika,amire kell arra tökéletes(nem kell izomgép hozzá)
    A loot rendszer meg a craftolás se rossz.
    A mapok is azt az érzést keltik hogy óriási helyen barangolunk.
    A harcrendszer viszont kicsit tényleg furcsa,de ez megszokás kérdése gondolom.
    Én nagyon várom már.Talán első mmo amit nem hagyok annyiban fél év után mert ellaposodik a dolog.
  • Morpheus_v2
    #204
  • Tababo
    #203
    már volt egy hasonló bejelentésük. ez még nem jelent semmit.
  • Árnyjárok
    #202
    Ez már a sokadik megjelenési dátum, és korántsem biztos, hogy a végleges!

    Nem akarnak még egy epic failt a srácok, és van még min dolgozniuk az eddigi béta tapasztalatok alapján.

    Mindenesetre szurkolunk nekik!
  • tutituti
    #201
  • Torzonborz
    #200
    no örülhettek , megvan a megjelenési dátum. :P
  • Tababo
    #199
    én konkrétan a saját szememnek hiszek. megnézem majd milyen lett. ha szar akkor szar. ha egyszerre jönne ki pl a gw2-vel akkor nyilván nem gondolkodnék melyiket válasszam.
  • Torzonborz
    #198
    megengedem én persze , nem vagyok senkinek a semmije hogy megtiltsam.
    hidd el örülnék én végre annak ha nem agy rakást szart adnának ki.
    csak az eddigi teljesítményüket ismerve erre vajmi kevés az esély.
    na meg amit Huma írt az AoC fórumon azok alapján is. ugyanis benne van TSW bétában és hát....minden volt csak nem pozitív a véleménye.

    az életemből nem fogom kitörölni failcomot. :P
  • Tababo
    #197
    193as hozzászólással te kezdted. tudja már az öreganyám is hogy az aocot elcseszték. nem kell hetente beírni.
    megenged hogy pár ember várja ezektől függetlenül a játékot vagy megtiltod nekik?
    próbálj elmenni emellett.

    töröld ki az életedből a funcomot, ennyire 1szerű
  • Torzonborz
    #196
    lehet itt lefelé mutogatni csak felesleges. failcom már 2szer is bizonyította hogy megjelenéskor közelébe sem szabad menni a produktumuknak. inkább fél-egy évet várni kell hogy gatyába rázzák.
    ez van . :(
  • Tababo
    #195
  • foxxi
    #194
  • Torzonborz
    #193
    részvétem
  • Árnyjárok
    #192
    Már várjuk!
  • Tababo
    #191
    áprilisban lesz a megjelenés. előtte egy hónappal szerintem lesz béta.
  • tutituti
    #190

    már jöhetne az open beta vagy valami kézzelfogható.
  • Tababo
    #189
  • Prince23
    #188
    Illumiati videó
  • darkling
    #187
    Illuminati hét
  • Tomy Lee
    #186
  • darkling
    #185
    MMORPG Hands-on
  • Tomy Lee
    #184


  • Tomy Lee
    #183
    Szerintem nagyon komoly gameilyen jó videók meg jobban hype-olnak:-)
    Egyértelmü vétel lesz.
  • Omlás
    #182
    Legyen olyan szintű karaktergenerálás mint az Age Of Conan-ban az már elég is :] Ha már a motor az AOC javított csinosított verziója akkor ezt sem kellene kihagyniuk.
  • Morpheus_v2
    #181
    Remélem azért lesz a játékban rendes karakter készítés, sose tetszettek az előre létrehozott karakterek, ráadásul akkor biztosra vehetjük hogy nagyon sok hasonló kinézetű játékos lesz és fizetni kell majd azért hogy ne néz úgy ki sokan mások...
  • Omlás
    #180
    Beta Gameplay: Beta
  • Morpheus_v2
    #179
    Most már van facebook nélküli regisztráció is, ha esetleg valaki csak emiatt nem regisztrált volna. :)
  • menorel
    #178
    Nem biztos, hogy ezt annyira jól tetted :) Ez most a regnek az első fázisa, akik most regisztrálnak azok kaphatnak béta kulcsot, de ugye itt a nagy merítésből kevesen fognak csak kapni, persze próba szerencse. Azonban el fog indulni a második fázis, amikor is ugye beindul a "Secret War" event. Ennek keretei között mindenféle facebook aktivitásért (pl. haver behúzása, ingame screenshot megsharelése, stb.) mindenféle pontokat gyűjthetsz. Ezzel folyamatosan emelkedsz a frakciód ranglétráján, majd egyszer csak elérve a plafont -> garantált béta kulcs.

    Tehát nem annyira biztos, hogy érdemes boldog-boldogtalant behúzni még a phase2 előtt :) Jól fognak ők még jönni a pontgyűjtéshez...
  • bujcsik555
    #177
    Én meg beregisztráltam a család minden tagjának facebookjával :D
  • Fpocok
    #176
    Na előkapartam az accom. Egyszer csináltam, hogy kapjak ingyen riot tristanat. Azóta nem használtam :D
  • Morpheus_v2
    #175
    Én regisztráltam egy hamis profilt is facebookra, sehol se írták hogy igazi adatokkal kell csatlakozni. :D
  • tutituti
    #174
    sajna nincs,nem örülök neki,mert így az adataimat is elérik.
    De a beta kulcs remélem jön majd.
  • Fpocok
    #173
    Sry... nem azzal van a gond. NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM, HOGY SZÓLTÁL! Nekem egyedül a faszkönyvvel van bajom. Nincs is más opció úgy látom. Undorító.
  • Morpheus_v2
    #172
    Oh, azon én is meglepődtem, de most már legalább látom hogy miért volt annyi gond az indulással...
  • tutituti
    #171
    facebook miatt volt szerintem a nemtetszés