2411
tsw
  • Omlás
    #250
    Félreértesz nem az egyszerűséggel vagy bonyolultsággal van bajom, mert jó ötletektől egy "egyszerű" játék is lehet lebilincselő és szórakoztató konkrétan a fejlesztő csapattal van bajom prezentálni tudnak de a kivitelezés sajnos nem igazán úgy sikerül általában ://

    Puding próbája az evés szóval majd kiderül :)
  • Although
    #249
    Nem sok köze lesz az AOc féle rendszerhez. Nekem a videok és egyébb infok alapján, azt mondanám ha az AOc a Dragon Age akkor a Secret world talán egy "skyrim". nyilván nem voltam bétás így csak felületes véleményt tudok mondani de elsőre nekem ez egy pvpseknek készülő játéknak tűnik. De lehet jó lesz a pve tartalom is. Bár a skyrimnál hallottam utoljára hogy forradalmi lesz és az egyik cikkben összefoglalóként ilyesmit olvastam egy külföldi oldalon hogy ez is forradalmi lesz. Szóval ilyen meséket már a skyrimnál is hallottam és ott se hittem el. :)Ez egy rém egyszerű játék lesz szerintem :)
  • Omlás
    #248
    Hangulatra meg maga a játék "világa" nagyon bejövős a videók hangulatosak de ezt eljátszották már az AOC-nál is :/ remélem itt kicsit össze kapják magukat bár szerintem erre vajmi kevés esély van. Minden esetre max nem fizetek be az első hónap után :]
  • Although
    #247
    Igen az egy régi iskolás rpg rendszert használt, gyakorlatilag negyon távolról nézve egy tipikus hc rpg rendszert tank, dps, heal. És erre nagyon jó instance rendszert épített. Igen aki ezt a fajta játékstílust nem szereti azoknak ez nem jön be. De mivel nagy Dragon Age fan vagyok nekem 100%-os volt :D Nyilván én is tudom az igazán népszerű a skyrim féle azt csinálsz amit akarsz :) Bár szerintem a három faction azért ad valami korlátozást. Szerintem az illuminator spelleket nem fog tudni használni vagy igen?
  • Since
    #246
    Azért a TSW-nek vannak egyedi tualjdonságai. Pl. hogy bármire skillelhetsz, nincsen kasztra "akasztható" skill. Ugye Conanan-ba meghatározott skillek vanna classonként, ez TSW-be nincs ami tetszik.
    Az hogy nincsen combo rendszer az engem is meglepett, ugyanis a grafikus motor alapján hasonló mint a conan, berakhatták volna...
  • Although
    #245
    Nekem a combo rendszer az egyik ami miatt nagyon bejött a Conan. Ez adja vissza azt hogy a több lépcsőből álló combo vég effectkét nagyobb sebzést ad de időigényes. És ez meg sok minden adta azt hogy nagyon jól lehetet taktikázni minden ellenfélnél végig kellett gondolnom hogy van esélyem. Mára egy kicsit elrontotta ezt a funcom mert már számít jelentősen a felszerelés. 1-1.5 évvel ezelőtt a Conanak egészen egyedi pvp rendszere volt, ahol egy lv70-es is le tudott csapni és még bénáznom se kellett hozzá legalábbis magamhoz képest. :) Nos ebből a rendszerből a funcom átsétált a másik oldalra. Egész biztos hogy ez a játék engem nem fog érdekelni. Persze ettől ez még lehet jó játék. És lehet sokan fogják szeretni. :)
  • Since
    #244
    Kíváncsi leszek mi fog kisülni belőle! Köszi az infót!
  • Although
    #243
    Amire azt mondta hogy jó van benne puzzle quest is. Amit a funcom általában tényleg jól meg tud csinálni.
  • Although
    #242
    Tegnap beszéltem egy friendel aki bétás. Ami biztos combo rendszer nem lesz, mondjuk a videok alapján nekem is így jött le. Azt mondja még hogy relative kevés a pve tartalom. Lehet nagy méretű a világ és nem volt idő még telepakolni questekkel, nem tudom vagy csak ő nem talált eleget. combo hiányában a pvp is relative egyszerű lesz szerintem. Mindenesetre ha a pvp fejlődést teljesen elkülönítenék a pve résztől és cuccokat is raknak be 0-tól a pvpseknek akkor ez nyilván a pvp fanokat nem fogja érdekelni. Innentől csak a területen lévő mobok lesznek a kérdés.
  • Since
    #241
    Megmondom őszintén nekem az "ingyenes" MMORPG-k nem nagyon vonzanak. Ezért bízom benne hogy sikerül valami használhatót összehozni. Bízom benne hogy tanultak a hibákból és sikerül a lehetlenet összehozni :-) Az előzetes leírások alapján jónak tűnik.
  • Although
    #240
    A TSW nem lesz ingyenes 2 hónap múlva szerintem. Egyszerűen annyira egyszerű játék lesz, hogy a tömeg imádni fogja a Conan kiegészítőjére céloztam. Persze lehet tévedek és nem lesz népszerű. Ezt nehéz megmondani. Ha jól eltalálják a nehézséget meg könnyű lesz használni és relative lag nélkül fog futni, az utóbbira a Funcomnál kicsi az esély, akkor működhet. De nehéz látni mi jön be a playerek többségének és mi nem.
  • Since
    #239
    Úgy láttam hogy minden csomaghoz jár béta hozzáférés, igaz május 10.-től és csak a hétvégi eventekre jó. Más : Én is gonodolkozom hogy mi legyen, ugyanis ha megvesszük a játékot de 2 hónap múlva meg ingyenessé teszik, akkor sok értelme nincsen fizetni érte. Bár az is igaz hogy a nemrég megjelent cikk az mmorpg.com-on eléggé biztató... Akit érdekel az látogasson el ide : http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/404/feature/6289/PAX-East-Skills-and-Chaos-Magic.html/page/1

    Nincsen valakinek "kölcsönbe" béta accountja hogy kitudjam próbálni a játékot hogyan fut? Cserébe adnék D3 béta accot :-)
  • Although
    #238
    Ott van az is ha egy ajánlatot úgy vettél meg hogy benne volt a csomagba a béta kulcs, olvasd el a te offered tartalmazza e először. Tehát gondolom a minimum csomagokhoz nem adtak béta kulcsot. Mondjuk a logikus az lenne ha mindegyikhez adnának, annyira látszik hogy erre mennek rá és a Conanhoz a kiegészítő tartalmakat is csúsztatják hogy nem igaz. Egyébként szerintem a Godslayert is ingyenesé tehetik ha kijön a TSW mert ez vinni fogja a premium játékosokat is a Conanból. persze így hogy több mint két éve nem adtak ki addont a Conanhoz nem nehéz.
  • Tomy Lee
    #237
    Igen azt írja,hogy kapott kulcsot,tehát megkapta.Viszont én nem.
    Írok support-nak de legutobbi társalgásom nem volt valami szép velük:D
    Azért megpróbálom,köszi
  • Although
    #236
    Ezt kaptam....
    [Indicalis]: only if you bought an offer with beta key, i got it for Nov 09 one with free khitai , some got it later


    I do not know more about it
  • eurom
    #235
    tsw-t leszartam idáig nagyon rossz emlékeim vannak aoc miatt a funcomrol
    DE januártol GW2 figyelem miota kiderult hogy SWTOR endgame=0(föleg pvp re gondolok it

    GW2 grafika- tényleg csak belépö szint :D
    GW2 pve - semmi biztatót nem láttam
    GW2 wolrld pvp - az 0 nem fognak rád ugrani questelés közben meg te se másra az biztos ,nem tarolják le a quest hubokat stb

    be kell menni a WvWvW nek nevezett nagy BGre vagy arena
    namost a WvWvW akár még jo is lehet de lehet olyan is mint warhammerben hogy megy a zerg vártol várig ha benne vagy jo ha nem az nagyon rossz

    ugyhogy finoman a nagy rajongással ugyan azokat a puskákat sütögetik mint mindenki más idáig én 1-2 hónap után nyiltkoznék olyat hogy belépöszint

    Visszatérve a TSWre most kezdem el nézegetni ,hogy kialakult ez a véleményem a GW2 röl de ettöl függetlenül valamelyiket elkezdem biztos
  • Kasadya
    #234
    vártam ezt a játékot,de nagyon gyenguszka lett sztem:S:(
    a belépőszint a GW2 jelen pillanatban az MMO piacon....szerintem!
  • eurom
    #233
    ha f2p lesz a játék akkor sem buktad al a pénzt sztem mert az AoCból ki indulva ott is szépen le van korlátozva az f2p rész pl: ha megvan a khitai kieg akkor sem mehetsz be f2p ként a khitai területre.
    gondolom szépen ki is ürültek már a szerverek ujra:D

    Although: a pve sek mindig is többen voltak mint a pvp sek és ugy veszem észre tök jol elvannak Rift ben vagy akár SWTOR ban aminek én a monotonitását nagyon nem birtam de ez igaz a minikre is aocbol.

    nem merek belekezdeni TSWbe pedig jobban tetszik mint a GW2 ,rohadt funcom miatt ki kell várni jópár hónapot
  • Although
    #232
    Na igen de nem ez volt a kérdés :)
  • Torzonborz
    #231
    hopphopp
    "de ez bizony már a wowsoknak készül... "

    nem ez lesz az első
  • Although
    #230
    De majd rákérdezek holnap hogy lépet be a bétába...
  • Although
    #229
    Hát már futnak a béták beszéltem is pár taggal akik már benne vannak, van aki várja van aki nem. Az egyik srác, raid leader ő annyit mondott nagyon le van egyszerűsítve és nem vált át. Kicsit sykrim feeling van a levegőben szerintem. Nagy a hype de ez bizony már a wowsoknak készül...
  • Tomy Lee
    #228
    Az Age of conan előfizetésért járó SW bétát,hogy lehet majd felhasználni?Vagy már most van valami módja ezt elintézni?
  • krisz073
    #227
    Nem lesz valamikor open beta megjelenés előtt?
  • s1lkforrent
    #226
    Ehe, aszondja:"a 200 eurós csomagért cserébe gyakorlatilag free to play-é válik a játék"
    És mi van akkor, ha 200€ kiperkálása nélkül is pree to play-é válik?

    Más:
    YuPlay.ru oldalon csak 7600 Ft lenne a játék, azt EU-ból vajon lehetne használni?
    A hivatalos Origin boltban ugye 15000 forint, és kutyát adnak a kommersz EA macsek helyett.
  • Although
    #225
    Na majd mesélj :), nekem mondjuk ez a sf-fantasy keverék nagyon határeset de ki tudja...mondjuk szerintem a funcom most a pvp-re megy. Abba nagyon jók. Így tartok tőle storyba nem lesz annyira erős mint az AOC pláne nem mint az SWTOR gondolom. Egyébként szerintem a Bioware jobb döntést hozott a pve tartalom favorizálással mint az Funcom a pvp-vel mert hiába van sok nagyhangú gyerek az swtor forumon is, pvp így pvp úgy. Az igazi pvp rajongók mint te is, nincsenek annyian mint pve fanok...de meglátjuk.
  • Torzonborz
    #224
    jahogy az alap 50 ojró + az extra cuccok ....ööö :D
  • Tomy Lee
    #223
    Na igen.Azt már nem biztos kifizetném mostanában így Gw2 megvétel mellett.
    Ez a világ mindenesetre vonzó ahogy itt lesz és ha úgy eltalálták ezt a modernizált dolgot mint ahogy AoC-ba is tették ezt a barbár story alapú gameplay-t akkor bizony le tudna kötni:)
  • Tababo
    #222
    pontosan mi is a gáz?
  • Tababo
    #221
    igen az ár valós de nincsen benne 30nap.
    a 60 euros master packhoz jár extra 30nap +egyéb bónuszok.
  • darkling
    #220
    Szerintem nem így van.
    Az alap 49.99 euró. E mellé választható a 3 upgrade packból valamelyik.
  • Fpocok
    #219
    Hmm... EZ NAGYON GÁZ. Lehet, hogy ennyi a játék. Maximum egy nagyon jó bétával tudnának meggyőzni... de ez akkor is ultra gáz.
  • Tomy Lee
    #218
    Az tényleg nagyon olcsó és benne van 30 nap is.Valós árat írtak oda biztosan?
  • Torzonborz
    #217
    hmm az Initiate Pack csak 15 ojró ? oO
  • menorel
    #216
    Elindult a játék preordere és azt is megtudhattuk, hogy május 11-től indulnak a béták, melyeken azok biztosan ott lesznek, akik előrendelnek.
    Háromféle előrendelői csomag van, amik különböző alap játék időt adnak és különböző ingame javakat is. Van pl olyan csomag (igen borsos áron), ami után nem kell többet havidíjat fizetni.
    A részleteket megtaláljátok a nemrégiben felélesztett és újraindított http://www.tsw.hu/ oldalon.
  • Although
    #215
    Megnéztem ezt a fejlesztői videot. A Graf nagyjából a Conan csak felturbozva egy kicsit. A Lore az beteges. A harcrendszer meg meglepő a Funcomtól. A Funcom relative eddig jól felépített bonyolultnak nevezhető harcrendszereket épített ami variálható volt és taktikázásra adott lehetőséget, mire építesz, knockra stuntra és túlélésre vagy lehengerlő dps-re vagy kombinálsz, etc. Ez így nekem totál meglepetés nyilván teljesen más lesz de ami feltűnő gondolkodni nemigen kell majd hozzá. Hát kérem nekem ez elsőre egy szimpla shootem up játéknak tűnik.
  • Omlás
    #214
    Remélhetőleg a "béta" verzió miatt tapasztalható, hogy el fogy 8GB-ram ha majd a "végleges" kliensnél is ez lesz az nagyobb gond lesz :/

    Gép meg kelleni fog hozzá tetszik nem tetszik ez van :)
  • Although
    #213
    Nem tom, de nekem nem jön be se lore se érdekes storyk mint a Conanba ez csak egy keret a pvpseknek. Abba biztos atom lesz. Ahogy nézem a pvpsek nagy résez ezt várja a Conanba és nem az SWTOR-t, ez tényleg komoly szívóhatással lesz sajna. Bár remélem az idiótább népség is odábbáll, nem fognak hiányozni cseppet sem. Akkor legalább a normális f2psek pvp részbe is beleszagolhatnak, akiknek legfeljebb idő kell hogy belejöjjenek de még mindig sokkal jobbak mint a sok hülye a Blood and Glory szerveren :D
  • drop
    #212
    hát kell 8gb ramnál kapom idönként hogy kevés a memoria hiba üzi stb
  • Omlás
    #211
    Álmodod, hogy nem kell izom gép hozzá ? :]
    Azért majd ne lepődj meg ;]