2411
tsw
  • krisz073
    #290
    sorry kiütötte a szememet a link :D
  • krisz073
    #289
    thx sikerült is kulcsot szerezni :)
    merre tudom beregelni?
  • eurom
    #288
    aha és jön is 11Gb ,aoc valami 28Gb volt indulásnál...
  • Tomy Lee
    #287
    Lehet tölteni klienst is ha hozzáadtad kulcsot!
  • eurom
    #286
    akkor még is csak bétázok :D, kösz az infót
  • Tomy Lee
    #285
    A FB-os béta meghívókat amúgy mikor küldik ki?
  • Tomy Lee
    #284
    Na ezért szenvedtem facebook-on
  • celgene32
    #283
    Hetvegi beta: http://www.gamespot.com/event/codes/secret-world-pc/
  • Since
    #282
    Sajnos nem sok időm lesz bétázni a hétvégén, de majd én is írok egy két sort ha lesz lehetőségem kipróbálni.
  • tusken
    #281
    ill dungeonokat nem láttam csak mintha mondták volna ,world boss ölést láttam amik questek is egyben
  • tusken
    #280
    Nem birom a facebook buzulást, várom a beszámolóitokat .
    Ha tud bárki bármit az end gameröl az most is leirhatja ,
    deathmatches arena dungenök én ennyit láttam eddig.
  • Morpheus_v2
    #279
    A facebookos játékkal és kamu profillal egy nap alatt meg lehet szerezni, feliratkozással nekem sem jött semmi. :D
  • tusken
    #278
    könnyü ? feliratkoztam és lófasz se jött :D
  • Morpheus_v2
    #277
    Szerintem csak szombaton lesz majd csak élvezhető, biztos vagyok benne hogy nagy sorok lesznek és/vagy lag,crashek, viszonylag könnyű volt béta kulcsot szerezni, így nagy tömeg várható. :/
  • Tomy Lee
    #276
    Írni fogok róla mindenképpen.Remélem pénteken időben kezdődik béta,nem éjjel vagy szombat hajnalban:)
  • eurom
    #275
    irj pár sort majd hogy milyen, engem ezek megint megvettek evvel a grafikával + sok mással is amit láttam belöle ,de lehet megint koppanás lesz és csak jövö ilyenkor szabadna elkezdeni.
  • Tomy Lee
    #274
    Na megvan:-)
  • Tomy Lee
    #273
    Ha május 11-ig nem lesz meg Secret war-ba a 650 pontom béta meghívásért,akkor utána már nem is lehet majd?
  • Omlás
    #272
    OFF
    Nem az AOC-ra gondoltam special hanem általánosságban a rétegjátékok pénzügyi szempontból nem a legjobb választás egyik fejlesztő csapatnak sem. manapság mindenki nagyrészt arra megy gyorsan adjunk ki valamit adjuk el soksok millió darabot belőle aztán csináljuk a kövi projectet ismét sok sok millióért...
    ON

    TSW-ben van potenciál meg jó ötletek is vannak én csak a fejlesztőknek nem tudok már semmit elhinni mert prezentálni meg magyarázni tudnak meg terméket eladni de mikor "két kezeddel fogod" akkor jössz rá hogy hát engem biza bepaliztak ennyi :P A másik fele a dolognak az, hogy "ilyen" múlttal ennyire túlárazni a stuffot elég érdekes húzás szerintem.
  • Although
    #271
    Mondjuk nekem nem okozott szomorúságot:) Gyakorlatilag olyan szerveren voltam 2 évig ahol még káromkodás semigen volt :)Mindennek van előnye meg hátránya. A tömegjátékokat hamar meg lehet unni :)
  • Torzonborz
    #270
    ott a pont. ha valamiből milliós példányszámot adnak el megjelenés után az nem rétegjáték. az más kérdés hogy a minőségen nem tudtak javítani sokáig után meg már veszett fejsze nyele...
  • Probatbicol
    #269
    Mondjuk a Conan se rétegjátéknak készült, hanem rohadt nagy mainstream-nek, csak aztán az lett belőle, a kiadó legnagyobb bánatára.
  • Omlás
    #268
    Sajnos a rétegjátékból nem él meg a cég ezért tetszik nem tetszik alapon elmennek a több bevétel irányába. :)
  • Although
    #267
    Conan az rétegjáték. Egy nagyon jól felépített kakarterfejlesztéssel rendelkezik ahol egy classnak több perkje van mint a Skyrimba összesen. Ezenkívül vannak abilytik is. Rendkívül jó pvpvel rendelkezett. És jó storija van valamint elsőosztályú akár évig is vagy tovább elhúzódó raidjei és szintén baromi erős dungeonjai. A videok alapján semmi köze nem lesz a Secret Worldnek a Conanhoz. Ez egy tömegjáték, és nem is a Craig team készíti. Bár a Conan is sajnos elment a tömegjátékok irányába sok szempontból sajnos.
  • s1lkforrent
    #266
    Azért azt vágod, hogy a mai világban nettó semmit nem jelent hogy egy cég mit adott ki eddig. Lehet hogy a The Longest Journey-s időkből már a takarítónő sincs a cégnél, nem hogy a kulcsemberek. De ha mindenki jelen is van, nem biztos hogy egy új stilusban is maradandőt tudnak alkotni, a Bioware is kiadta az MMO-ként középszerű The Old Republic-ot, pedig hány tucat sikeres RPG van a hátuk mögött?

    Már pedig 60k külföldön is sok, és cserébe megígérik, hogy megkapod minden idők legjobb MMO játékát amit évekig játszhatsz barátaiddal. Ha csak nem lesz fél év múlva Free 2 Play, és nem zárják be az egész kócerájt másfél múlva.

    Morpheus_v2: Zaklassa az ismerőseit, és szemetelje tele a Facebook oldalát az akinek két anyja van. Ha meg akarják közelebbről ismertetni a nagyközönséggel a játékukat, akkor csinálnak egy publikus bétát/preview hétvégét, ha nem, akkor meg kenjék a hajukra. Épp elég MMO érkezik mostanában, még ha jó is lesz, akkor is lehet izgulni hogy ne süllyedjen el a többi között, és a titkolódzás közbeni önsztárolás nem segít a helyzetükön, pláne nem egy bukdácsoló Age of Conan után.
  • MerlinW
    #265
    Világos, én sem venném meg, mert távol áll tőlem az MMO mint stílus. Viszont ha belegondolsz, a legtöbb fizetős MMO havidíja 15$ körül mozog. Gyakorlatilag 2 évre előfizethetsz rá, ami után ingyenessé válik számodra. Akik rá vannak pattanva ezekre a játékokra, simán elpepecselnek velük 2-4 évet - lásd WoW, SWG, Lineage, Guild Wars, stb. Tehát hosszútávon NEKIK megéri, megérheti. Nekünk nem, az egy dolog. Nem vagyunk egyformák:) Valakinek megér 50€-t a Call of Duty vagy a BF3, nekem ingyen sem kellene egyik sem.
  • Morpheus_v2
    #264
    50 euró az alapjáték, aki ki akarja próbálni a bétát az eltölt kb egy napot a facebookos játékkal és lesz béta kulcsa.
  • Looooser
    #263
    őszinte leszek én sóher vagyok egy program nem ér nekem 60K-t nem hogy egy játék.... persze értem én hogy hanincsprofitnincsfejlesztőhanincsfejlesztőnincsjáték, de ez akkor is szürreális....
  • MerlinW
    #262
    Aki ismeri a Longest Journey-t és a Dreamfallt, annak szerintem nincsenek ilyen dilemmái:) Funcom ritkán ad ki játékot, de azoknak lelkül van:) (oké az anarchy és conan online-t nem ismerem)
  • Looooser
    #261
    b.meg költsek cirkaperkábé 60K-t egy játékra amit ki sem próbáltam, lehet hogy be se jön stb... ezek meg vannak veszve....
  • tutituti
    #260
    értem.Hát ennyit azért nem ér meg szvsz.
  • Morpheus_v2
    #259
    Az egy facebookos játék, amiben a világ országainak uralmáért folyik a harc . Az ismerőseid akik játszanak azok úgymond a te "ügynökeid" lesznek és őket tudod a különböző országok elfoglalására küldeni... van benne még pár spam küldetés, ahol az ismerőseidet zaklathatod, hogy segítsenek neked a játékban.
    Ezek elvégzése közben kapsz xp-t és előléptetnek (szintet lépsz és új rang). Szint lépésnél különböző in-game tárgyakkal és skinekkel jutalmaznak, majd a max szintnél kapsz garantált béta kulcsot.
  • tutituti
    #258
    A the Secer War az micsoda?
    Mert kaptam e-mailt hogy elindult a beta és hogy loginoljak be.Belépek és a http://secretwar.thesecretworld.com/ ra irányít.Viszont facebook acc kell és sehogy se jut tovább.Chrome-on próbálom.valakinek valami ötlet?:)
  • Since
    #257
    Pontosan. Skilleket úgy osztod el ahogy szeretnéd, persze gondolom lesznek korlátok hogy max pl. 100 skill pontod lesz. De szerintem bármikor resetelhető lesz és újra osztható.
  • Omlás
    #256
    Nekem mondjuk special ez az ötlet tetszik talán a legjobban, végre nem kell mindig új és új karaktert kreálni, csinál az ember egyet és abba tolhatja az "üzemórákat" :]
  • Since
    #255
    Minden faction használhat bármilyen skillt, nincsenek korlátozások. Gondolom a story az mind háromnál különböző.
  • Omlás
    #254
    Remény hal meg utoljára :] nem valószínű, hogy egyből rohanok megvenni mert lesz az az ár olcsóbb is még :]
  • Although
    #253
    Így van. Ami nagyon rossz tapasztalat volt velük most az amikor unchainedé tették a conant nem az hogy nyitottak volna még szervert a várható áradatra. Hanem még be is zártak. Szinte ki se jött a led a vörös zónából az embertelen tömeg miatt. Nem szoktam de írtam egy levelet nekik hogy nem ezért fizetek. Persze lehet főleg most a TSW miatt már nem akarnak 5 szervernél többet de ez akkor is jelez valamit. erre figyelni kell lehet jobb ha nem rögtön indulásnál fizetsz. :) Én is így vagyok az SWTOr-al megvárom a januári szünet időszakomat akkor már talán kevesebb lesz a bug meg olcsóbb is lesz. Mindenesetre a funcomtól nagy meglepetés lenne ha most tanulna a Biowaretól és inkább több szervert nyitna, de ez tényleg meglepetés lenne ezek az északi népek nem sok mindenen izgatják magukat. :)
  • Omlás
    #252
    Hát ha máskor nem majd élesben meglátjuk mire jutottak a srácok :] bár egy béta behívónak is örülnék biztos ami ziher :P :D
  • Although
    #251
    Így van ez a másik fontos kérdés :) Egyébként meg a Funcom tud nagyon jó történetek, lorét csinálni sok embert láttam aki szidja az Aoc-t de azok akik tényleg belemerültek azok között már nem láttam olyat, legalábbis akinek a történettel meg a loréval lett volna baja. Ami gond szokott lenni az a bug meg a lag. Nyilván a Bioware ügyesen kikerülte ezt a problémát relative sok szerverrel. A funcom általában 1000-1500 főig jól megy efölött kezdődik. És általában kezdésnek sem nyit elég szervert és így bizony kemény lagok vannak. Meg a bugok nyilván ez minden mmonál megvan meglátjuk elviselhető lesz vagy sem. Amin gondolkodtam az a magas beszerzési ár ez lehet hogy elég lesz ahhoz hogy ne 5e feletti létszámmal nyisson minden szerver. ÉS így élvezhető lesz de majd júl 19-én meglátjátok.