2411
tsw
  • Barbosa
    #450
    Toltam még egy kicsit, és azt kell mondjam, van a világnak hangulata. Single player game-ként instant buy lenne, így viszont elgondolkoztató.

    A színes térkép nagyon bejön! :)
  • Although
    #449
    Azt írták hogy nem. Szóval demo szaga van. Úgy látszik az EA nem véletlenül lépet be a játékba. Ez egy ügyes húzás. :) Így kell kivetni a csalit :) Mindegy egyszerű a helyzet 15k az félhavi kajapénz :)
  • Barbosa
    #448
    Bug: A metróban, amikor elválok a csapattól, és elvileg mögöttem beomlik a folyosó, "kiestem" a világból. Csillagok és bolygók között lebegtem és a távolban látszott a metróállomás szelete. /stuck-ra azt írta, hogy "you're character doesn't appear to be stuck". :)
    Ebben az esetben szerencse, hogy ez a küldetés instance-olt. Visszadob az elejére, ahogy betöltöm a játékot.

    PVP-zni lehet egyáltalán? A másik két frakció nem játszható most.
  • TDC Geronimo
    #447
    lál, hát sok sikert :D
  • Fpocok
    #446
    Hát jó.
    Videók alapján szimpatikusabb, mint a GW2.
  • TDC Geronimo
    #445
    Azt csinálsz amit akarsz :p
  • Fpocok
    #444
    Reggel 10 óta töltöm lefelé a kliens. Ne tegyem? :DDD
  • Tomy Lee
    #443
    Azt szeretném kérdezni,hogy a beépített video recorder az nem működik?Ott a file video mappában de 0KB-os:(
  • Tomy Lee
    #442
    Igen,ez a "kenguru" ugrás szvsz is elég gagyi de még mindig jobb mint ezelött egy évvel.Jó lenne megpróbálnának más animot hozzá..
  • Nephin
    #441
    Kenguruhopp. :D
  • Although
    #440
    Az ugrálás anim az félelmetes. Nem is értem a conaba tökéletes hogy tudták így elrontani. Ha azt átveszik már akkor jobban jártak volna.
  • Although
    #439
    Nos biztos nem próbálom ki a bétát. :) 15e-t egy játékért sem akarok adni :)
  • Tomy Lee
    #438
    Method Blade+Enforce Shotgun igen komoly:)
  • Nephin
    #437
    Ma sokkal jobb a véleményem, mint tegnap, a hangok, a hangulat és Tornquist keze nyoma mindenütt ott van, üt és remek, a skillrendszer is tetszik, az animációk és néhány egyéb dolog az, ami hol kissé, hol nagyon elrontja. Potenciál van benne szerintem, kérdés, mi sül ki a végére.
  • Although
    #436
    Ok akkor úgy írom hogy nekem bugyuta :)
  • Although
    #435
    Ettől nem tartanék :)
  • Although
    #434
    Ok úgy mondom akkor ehhez képest jelentősen vagy mondhatom úgy hogy egy classnak több perkje abilityje aA-ja van mint a skyrimbe összesen. De igazad van bonyolultnak legfeljebb egy EVe vagy egy X3 nevezhető, tehát kellően elég variálási lehetőséget ad a karakteredre. A buildnál bőven van variálási lehetőséged. A komolyabb raidjait meg egy év alatt se tudod le ennyi.
  • TDC Geronimo
    #433
    koreai graf? Ki nem állom a keleti gamekat. GW2 messze nem az
  • TDC Geronimo
    #432
    Nem véletlen van már beépítve az az ingame store indulásra. Sejtenek azok valamit :D

    Szerintem se kell sokat várni, hogy átálljanak az aoc modelljére, ahogy olvasom a külföldi fórumokon is az "élménybeszámolókat"
  • Although
    #431
    Ok. Biztos tetszeni fog neked. nekem spec a "koreai" graf nem jön be tehát ki se fogom próbálni :) A videok és anyagok alapján jónak ígérkezik ezt elismertem már. :)
  • Torzonborz
    #430
    Mondjuk Én továbbra sem értem hogy az AoCban mi az ami olyan nagyon de hihetetlenül bonyolult meg komplex.
  • Omlás
    #429
    Az a baj szerintem itt is ez lesz megjelenéskor eladják jó pénzért lesznek sokan akik megveszik meg fizetik a havidíjat fél év után meg jön a mikro meg a f2p azok meg akik megvették mondhatno át lesznek vágva a palánkon... :(
  • Although
    #428
    Hát okosan csinálják, én azért a helyedbe várnék azért a vétellel. Nem hiszem hogy a funcom valaha is indulásra fog jó játékot produkálni. Bár amit írtál az alapján azt mondom sokat fejlődtek a conannál még egy év után se tartottak itt.
  • TDC Geronimo
    #427
    gw2nek wowhoz annyi köze van, hogy MMO meg fantasy. Itt ki is merül a hasonlóság a kettő között. Minden máshogy működik, mint azt előtte láttuk máshol
  • Tomy Lee
    #426
    Duel se lehet semmi?Ne már:(
  • darth devil
    #425
    Mivel csak egy frakció elérhető, gyanítom nem is fogod tudni kirpóbálni. Am nekem folyamatosan crash ha kilépek és utána vissa szeretnék logolni a régi karakterrel.
  • Tomy Lee
    #424
    Ezt a Wertigo-t,hogy kell leölni?Félre vonul a dög és feltolja hp-t fullra:/
    Kicsi a dps-em még vagy trükközni kell vele?
  • Although
    #423
    Azért szeretem a funcomot mert nagyon de nagyon nem tömegjátékokat csinált eddig. Nagyon nem érdekel a wow rajongók klubja nem járok oda fikázni egy hét után unistall volt nem tetszett, ennyi. Nem tudom miért kell mindig azt várni pláne egy olyan cégtől ami eleve komplex játékokat készít. Már a stream alapján láttom ez nagyság rendekkel egyszerűbb játék mint az AOc. Elhiszem sok embernek ez is kevés ott a wow meg a többi hulladék lehet nyomulni lehet a GW2 is olyan lesz nem tudom. De jó lenne ha nem az lenne a kívánság hogy a funcom is olyan játékokat készítsen mint az említettek mert akkor nekem nem fog jutni semmi Így is egyre kevesebb van. Nem rád vonatkozott csak eszembe jutott.
  • Tomy Lee
    #422
    Hát igen,inkább egy demo-t kaptunk mint bétát én is úgy látom.Mindenesetre tetszik.40-50 fps stabil dx11 jó erős medium,AA bekapcsolva,1080p.
    Hangulat nagyon adja ebben a világban,quest+missziók is illenek hozzá.
    UI egyszerü könnyen kezelhető,quest tracker teljesen jó(itt mondjuk nem tudom mitől függ de world mapon nem mindet mutatja,mission journal-ben van ahol nem tudom megnyitni mapra).
    Bug report-ot nem használtam eddig mert még nem találkoztam bug-al.
    Most így hirtelen ennyit tudtam írni,nem fogom részletezni mert az nem próbálja csak ki aki nem akarja.
    Szerintem ehez a világhoz egész jól megcsinálták a játékot.
    Pvp-t még nem próbáltam ki sajnos.
  • darth devil
    #421
    Idővel lehet. De ahogy lentebb írták, rétegjátékként talán életben marad majd. Az ötlet nem rossz van egy kis hangulata is. De sajnos az endgame/pvpből semmit sem lehet megnézni.
  • Omlás
    #420
    AOC esetében is a kezdő területekkel ál leejtés volt meg hú meg minden az a rossz érzésem van, hogy szerintem itt is ez van az eleje elég jól össze van rakva de, hogy a vége felé is kész van e a cucc az más kérdés szerintem nem véletlenül vannak a "megkötések" a bétában :(.

    Mindemellett én szurkolok a játéknak mert így több óra játék után is azt mondom a hangulat ötös csak a kivitelezés kicsit "körülményes".

    Lehet ebből azért egy elég jo játék is akár.
  • Torzonborz
    #419
    nem a reklám meg egyéb költségekre vagyok kíváncsi hanem a fejlesztésre . a pénzügyi jelentésekből általában ezt egész jól be szokták lőni az elemzők.
  • Although
    #418
    Ez is egy vélemény. :)
  • Although
    #417
    Nem költöttek annyit reklámra meg egyebekre. Már az Conan unchaied óta a funcom jól működő nyereséges cég.
  • TDC Geronimo
    #416
    Kíméljétek meg magatokat ettől és ne dobjatok ki ennyi pénzt az ablakon én csak ezt tudom javasolni így kipróbálás után -.-
  • Although
    #415
    Pvpseknek biztos jó lesz 100 feletti warzone területfoglalós factionháborúk és pve sem rossz általában a funcom jó storykat csinál. De nagyon sok függ attól hogy mennyire sikerül a béta állapotot javítani indulásra. Nagyon nem aggódok 600-800.e emberrel már működni fog. De az emberek 90%-a egyszer megnézős és fikázos kategória. Ha a funcom nem akar a wow babérjaira törni, ami elképzelhető. Akkor ez egy jó rétegjáték lesz fenntartható fizető réteggel.
  • Morpheus_v2
    #414
    Azért remélem hogy a karakterkészítésnél nem az lesz, hogy külön venni kell majd új komponenseket, hogy nem nézzek ki úgy mint a többi emberke...
  • Torzonborz
    #413
    azért kíváncsi lennék mennyit költöttek rá és mennyi a várható bevétel. nem biztos hogy "véletlen" ez a túlárazás.
  • tusken
    #412
    Nem olyan rossz azért a gw2 de egy kaptafára készült a többivel,
    funcom mert újitani és bukni nem is buktak rajta mint lejebb emlitik.

    Az hogy bejön a népeknek az más kérdés én dijazom hogy nem egy wow clone






  • Morpheus_v2
    #411
    Szerintem sem rossz a játék, kicsit zavar az hogy most kb csak egy demót láthatunk, de attól még nem rossz. A dolgok nagy részén még úgyis javítani fognak.
    Viszont mi lesz majd az emberekkel, ha a gw2 se lesz majd olyan jó mint amennyire jó páran látatlanban hiszik?