2411
tsw
  • Although
    #530
    Szerintem az emberek nagy részének tetszeni fog ez a harcrendszer nem kell hozzá sokat gondolkodni. De majd kiderül. Nekem se jön be. Annyira egyszerű hogy az siralmas kezet foghat a skyrim készítőivel aki kitalálta. Viszont a Funcom név nekem garancia a jó sztorira és a nem unalmas játékmenetre. Tehát majd amikor már pár ezerért meg lehet venni akkor lehet befizetek majd. De hosszútávra semmiképp ahhoz több kell.
  • Tomy Lee
    #529
    Majd ha f2p lesz bekapcsolódok addig felejtős..
  • Tomy Lee
    #528
    Ingyen ellennék vele de pénzt nem adok érte.Következő bétán pár órát még eljátszok azt annyi:)
  • s1lkforrent
    #527
    Végül csak bemutató változatként kezelik a bétateszt intézményét.

    Mondjuk ha a harcrendszer olyan marad, mint volt pár hete, akkor ingyen q@rvákat is küldhetnek az előfizetés mellé, engem akkor sem fog érdekelni.
  • BoneDragon
    #526
    Itt is lehet kulcsot szerezni, akit érdekel.
  • tutituti
    #525
    már töltöm a kliens.meglesem azért.ha már olvasom egy ideje a topikot én is
  • Tomy Lee
    #524
    http://www.ausgamers.com/news/read/3217890/the-secret-world-beta-weekend-giveaway
  • Tomy Lee
    #523
    We have now opened up the giveaway to anyone and everyone, no need for an account!
  • Tomy Lee
    #522
    "Online gamers only have 3 weeks left to wait until July 3, 2003, when The Secret World MMORPG will finally be available to play."
    2003:)
  • darkling
    #521
    Alienware CB kulcs osztás
  • Although
    #520
    http://www.pcdome.hu/cikk/3102/the-secret-world-betateszt-pc
  • darkling
    #519
    További béták időpontjai

    Jövő hétvégéről szó sincs benne.
  • tutituti
    #518
    Ez mondjuk igaz.A problémám viszont hogy felmegyek hivatalos honlapra.és a facebook csatlakozás valahogy nem jön össze.Bár ez előzőleg is probléma volt.Más tapasztalta ezt a hibát?(chrome böngészőn próbáltam)
  • s1lkforrent
    #517
    Aki kitalálta azt az idióta olvashatatlan captcha baromságot a geforce.comra, az minimum életfogytiglani faszkorbácsot érdemelne.
  • Tomy Lee
    #516
    Igen ezzel regisztráltam reggel csak nem tudtam mikor lesz béta:)
  • darkling
    #515
    Nem, de pl. itt osztogatnak kulcsot a jövő hétvégére, amiről a hivatalos oldalon még szó sincs.
  • Tomy Lee
    #514
    Most nem lesz béta hétvégén?
  • darkling
    #513
    Hell Raised beszámoló
  • BoneDragon
    #512
    Eddig is kiprobálhattad volna, több oldal is be volt linkelve kulcs szerzésre. :)
  • tutituti
    #511

    You Have Been Selected for The Secret World Final Beta Weekend!

    most kaptam.pedig nem is facebook game-eltem.
    mindegy örülök hogy kipróbálhatom!
  • SZEG007
    #510
    Elég vacak volt ez a második béta hétvége, zéro uj tartalom, pár questet leszámitva, igazándibol bétának se nevezhetö az egész, mert nincs mit tesztelni. PvP nincs benne, pár alap skillen kivül semmi se elérhetö, karakter generálo kiherélve, de még az se mondhato hogy a szerver teherbirását nézik hiszen csont üresek voltak a szerverek, 5 embernél többet egy helyen legalábbis biztos nem láttam. Hiába jo a hangulat, ez igy bétának epic fail, ha valami akkor ez inkább egy demo.
  • SZEG007
    #509
    Itt egy béta kulcs ha valakinek esetleg még kell: NBFQPKG5XRN8MCW8
  • Tomy Lee
    #508
    Processzorba integrált vga-tol sokat ne is várj.Betennél mellé valami 40K körüli vga-t akkor jó lenne meg +4G ramot.
  • IgH
    #507
    ez lehet hülye kérdés alapból is, nem hogy ilyen bétateszteknél, de azért felteszem. nincs nagy tapasztalatom sem a funcom játékok, sem alapból az mmorpg-k terén, viszont ennek tényleg ekkora gépigénye van, hogy 4 mag, 4 gb ram meg egy hd 6550d mellett is játszhatatlan directx9-ben is? nagyobb területeken, mint london, kingsmouth, gyakorlatilag a kamerát nem tudom elforgatni. vagy ez csak ilyenkor van, mert annyira megszállták a szervereket? bocsi, tényleg ez az első ilyen probálkozásom, szóval nem vagyok otthon a témában.
  • Rannah
    #506
    Bár eddig csak követtem ezt a topicot, én is támogatom Menorelt :)
  • Nephin
    #505
    +1
  • Jockey
    #504
    +1
  • Tomy Lee
    #503
    +1
  • weky
    #502
    1 szavazat Menorelnek a házigazdai poszthoz! :)
  • BoneDragon
    #501
    Innen még lehet szerezni jó sok beta keyt!
  • menorel
    #500
    Sziasztok. elérte a topic az 500 hozzászólást, ami nagy szó az sg.hu fórumon, mivel ennyi kell ahhoz, hogy egy topicnak saját házigazdája lehessen. Ennek az egyik legfontosabb előnye, hogy saját fejléce/panelje lehet az oldalnak. Mivel már más sg fórumnak is vagyok házigazdája és mivel nálam van a tsw.hu fan-site valamint a forum ezért szeretnem magam jelölni a házigazda posztra, ha van bárkinek bármi problémája ezzel, vagy lenne ellen jelölt, akkor kérem, hogy ezt jelezzetek mihamarabb.
    Apropó jeleznek, hogy elindult a tsw.hu saját tematikus fóruma, ahol mar beindultak a hazai tematikus secret society és Cabal szervezkedések és van béta ki beszélő is: Tsw.hu/forum
  • LSC
    #499
    kösz, király!
  • Tomy Lee
    #498
    Köszi szépen.Folytathatom akkor
  • darkling
    #497
    Nem:
    Pcgames.de

    A 20.000 keys für The Secret World linkre katt.
  • Tomy Lee
    #496
    Oda már csak az elővásárlók mehetnek ugye?
  • Although
    #495
    http://massively.joystiq.com/2012/05/11/hands-on-with-the-secret-worlds-templar-experience/
    http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/404/feature/6400/The-Secret-World-Magic-Skills-Interview.html

  • darkling
    #494
    2. béta hétvége
  • Susarc
    #493
    Yogscastosok valóban érdekes fazonok,de én pont azért bírom őket,mert szakadni lehet rajtuk...és igen már ahogy beszálnek:)
  • TDC Geronimo
    #492
    Az a legjobb. Simon <3
  • Fpocok
    #491
    Már a hangja, ahogy beszél... irritál.