2411
tsw
  • TDC Geronimo
    #490
    Legnagyobb arcok, nub vagy
  • TDC Geronimo
    #489
    Van valami alapja :p
  • Although
    #488
    *volt lesz
  • Although
    #487
    Ebben biztos lehetsz még mindig jobb egy ilyen mint egy befejezetten kiadott wow clone, sorry nekünk ez a mértékegység, abból már sose lesz jó. Ez meg sajna ilyen volt ez a cég kell türelem amig befejezik. Br ahogy elnéztem a streamen pár online játszót se lag se ctd, szóval a conanhoz képest ez 100x jobb állapotban kerül kiadásra az biztos!
  • najó
    #486
    Köszi,asszem egy-két hót igyis ugyis jól fogok szórakozni. Mivel a világ tetszik nagy csalódást nem fog okozni,ha pár animáció "nem 2012es szintü". Ami azért nagy szó,mert most amugyis mindenki a GW2hez hasonlitgat mindent,ami hirtelen lett a szint. Az is megvan,de mire megjelenik ezt már valszeg ki is játszom. Azok akik most annyira odavannak a GW2ert többségébe többet várnak egy játékra mint amennyit játszanak vele:)Én akkor már inkább játszom,minthogy folyton csak csorogjon a nyálam...
  • Fpocok
    #485
    Előbbit nem ismerem. Yogcastet meg NEM NÉZEK, mert kurvára irritálnak.
  • Although
    #484
    Ok sorry azért tettem be mert én nem akartam letölteni a bétát nehogy kísértésbe essek és megvegyem:D szóval csak a véleményeket szedem össze :)
  • Although
    #483
    Összefoglalva mindenki szerint aki kipróbálta.......
    world, quests, story is very very nice but combat is really BAD
    mondjuk egy mondatba ami a lényeg félkész a termék még
  • Susarc
    #482
    Force Strategy meg Yogscast? ők is? akkor lehet,hogy nem oknélkül:P
    azok a srácok ebből élnek.....0/24 játékokat tesztelnek....én szoktam adni a véleményükre...bár TSW-t még nem elemezték ki.....
  • Although
    #481
    Ez nem a raid leader volt.
  • s1lkforrent
    #480
    Mondjuk ehhez nem kell raid leadernek lenni hogy meglássa az ember. A Londoni gyakorlóteremben lehet látni hogy a varázslás és a fegyverek használata között alig van különbség, csak spamolni kell a szám gombokat, és közben oldalazni/hátrálni.
  • Although
    #479
    A harcrendszer egy része csak a játéknak de a videok alapján ettől tartottam a legjobban. Persze rá lehet fogni hogy ezt is félkészen adják.ki ettől még lehet jó játék de szerintem a hosszú távú élményhez kell az hogy ne csak pár gombot kelljen nyomogatni. Mert különben életbe lép a skyrim effektus, bármennyire is látványos esetleg valami...
  • Tatyla
    #478
    én nem az ugrás után uninstalláltam,egy kicsit belemerültem de kár volt szánalmas és gagyi erőlködés az egész...
  • Fpocok
    #477
    TB teljesen el van szállva a GW2-től. Szóval ez esetben mindenképpen elfogult.
  • Susarc
    #476
    A korrektség miatt várjuk meg mint mond mondjuk TotalBiscuit:P:)
  • Although
    #475
    Hát most kaptam a huszadik tell a harcrendszerről...
    Elég lehangoló..Persze erre számítottam de ez azért elkeserítőbb.
    slow...you just walking backwards all time shoot shoot...1,2,3,1,2,3.... 7 abilties only
    its all the same...if you use magic, gun or melee its the same abilites 'ability x does 102 damage' for gun, magic or melee its all same
    Hát egyszerűbb mint gondoltam. A Srác az egyik legjobb ranger a szerveren aki írta a ruszkik átkozzák a nevét. Szóval adok arra amit mond.
  • Susarc
    #474
    "a lényeg a részletekben rejlik"
  • Susarc
    #473
    sok sikert! ,de csak annyit,hogy éppenséggel pont nem az átag playerek húzzák le "az ugrás miatt" hanem azok akik kicsit is kapizsgálnak valamit a játékok terén.....mivel éppen egy ilyen "kicsinyke" dolog pontos megtestesitője annak,hogy a játék mennyire fényévekre van a kész állapottól....szerinted 2012 -ben ez egy elfogadható animáció?
  • Although
    #472
    Egyébként nem gondoltam volna. Nagyon tartottam az EA-tól. Éa pár conanos barátom is leszólta. Köztük egy elég komoly raid leader is akinek adok a véleményére. Gondolom nem hazudott mikor a harcrendszert lehúzta. De ettől függetlenül lehetnek értékei. Amit írtatok az alapján majd adok egy esélyt neki.
  • najó
    #471
    Egy átlag playernek elhiszem,hogy elég megnéznie,hogy hogyan ugrik a karakter és törli.Legalább nem lesznek trollok a topicba:) A pvp kihagyása miatt tényleg csalódás a béta.Ez mondjuk csak az első hétvége,mivel megvettem majd a többibe remélem bekerül.A sztori nem érdekelt a bétába,az majd elég lesz az élesbe,igymost csak félórát toltam.
  • Although
    #470
    Egyébként itt most az EA speciel nem jön jól. A funcom alapból se fejez be megjelenésre semmit időben. Egy ilyen mellé egy EA szintű gyorsan adjuk ki cég pont tökéletes választás.
  • Susarc
    #469
    én nem bántam meg,hogy leszedtem.....nem értem én ezeket a készitőket"tükörbe nem néznek" mielőtt csinálnak valamit?
    Ha jól tudom már nincs 1 hónap se a kiadásig.....kemény
  • Nephin
    #468
    Pont ez az a játék, ahol az első 10 perc teljesen csalóka képet ad... pénteken majdnem töröltem az egészet, de szombaton adtam neki egy kis időt és feltárultak a helyenként remek részek is.
  • Susarc
    #467
    aki még nem próbálta itt az első 10 perc.....ez a legtöbb emberkének általában elég is egy pár évre:P:)



  • Although
    #466
    Elkeserítelek benneteket. Ha csak félmillió játékos lesz akkor se fogják ingyenesé tenni. Amit írtatok az alapján ezt sem tömegjátéknak szánják. Valszeg az lesz mint a Conanál ha meg lesz az első nagyobb kieg esetleg afrikai tereppel vagy nem tudom, akkor esetleg az alap ingyenes lesz mintegy ingyenes próba lehetőséget adva és akinek tetszik előfizet. Vagy, számomra nem teljesen érthető miért ilyen népszerű, a mikrotranzakciós formában, vásárolgat. De lesz fizetős tartalom. Ez egy zseniális koncepció ami akár 1-2 évvel meghosszabbítja a játék "élettartalmát".
  • Although
    #465
    A fene lehet én is kipróbálom majd ha olcsóbb lesz. Tapasztalt funcomos játékosként még várok fél évet.Akkor már okés lesz az ár meg a pistikék is elhúznak. Az agyalós ötletelős questek azok funcomnál nem új dolgok a Conanba is van :) Sőt solo dungeont is építettek egy hidak le fel eresztésével való útkereséssel. :) Ez azegyik amiért kedvelem őket Rajtuk kívül a Bioware tud ilyet még és pár kalandjáték gyártó. :) De hát ők is azok voltak lásd longest journey :)
  • Omlás
    #464
    Pontosan :]
  • Nephin
    #463
    Teljesen kalandjáték feeling, rejtvényes, szövevényes, agyalós, ami tök jó és hiányzott is, havidíjat csak a megvalósítás miatt nem adnék érte, azon sokat lehetne javítani. F2p-ként instant get lesz. :)
  • Omlás
    #462
    Lesz ez még mikrós f2p majd akkor jól kijátsszuk ;]] temetni nem kell mert ebből egy elég jó kis réteg játék lesz szerintem ami anyagilag megéri majd a Funcomnak. Kifejezetten tetszenek az agyalós küldetések mikor kicsit keresgélni kutatni kell sok "pistikének" ez már kapásból negatívum lesz és talán nem fog vele játszani :]
  • Nephin
    #461
    Én is így voltam vele.
  • BoneDragon
    #460
    Kicsit tovább játszottam ma. Így már nem tűnt annyira gagyinak, sőt... Még a questek is tetszettek. Ha f2p lenne, szerintem nagy sikere lehetne, de így...
  • Omlás
    #459
    Havidíj nélkül még megérteném az árat de így....
  • s1lkforrent
    #458
    Valahogy engem is a Hellgate: London-ra emlékeztet(talán mert mind a kettő félkész a maga módján?), és hangulata mindekttőnek igen csak bejön.
    Viszont simán bukta lesz az 50 eurós árával, a jó ég tudja hány tucat eurós booster pack-jaival, meg a havidíjával. Pedig akár még értelmes dolog is lehetett volna belőle.
  • Fpocok
    #457
    Nálam most behalt a szerver, így kiléptem.
  • Tatyla
    #456
    én eljutottam valami dimenzió szakadásig a metróban majd jött a töltőképernyő és nem töltött...
    újraindítottam megint metro eleje...
  • Susarc
    #455
    én is sotival lőttem:P de mivel az sörétes igy van szórása is:P /ez pozitivum/ nem akkora sebzés mint a tabolt target,de kap az is aki a cső előtt flangál

    ja és a support 2 perc alatt válaszolt ez is pozitivum,de persze a játék attól még tré:S:(
  • Barbosa
    #454
    Az a soti speckója, 1-es támadás cone-ban sebez mindenkit x méterig. Más fegyvereknél máshogy működik. Én assault rifle-al tolom, ász!
  • Fpocok
    #453
    Én mégcsak a metróban járok, de eddig tetszik. Ez nem hotkeyes játék, mint a wow? Csak mert löttem sotival és sebeztem őket, pedig nem voltak kitargetelve.
  • BoneDragon
    #452
    Én is kipróbáltam... fél óráig bírtam. Akkor már inkább Hellgate: London és az ráadásul ingyenes.
  • Susarc
    #451
    Biztos picsán leszek rugva,de ez a játék egy fabatkát sem ér......kiszenvedtem vele 2 órát,de már azt is bánom!
    A félkész az erős bók a játéknak véleményem szerint.....egy közepes browseres játék szintjén van a gamma!
    Valószinüleg orbitális pofára esés lesz ha ezt kiadják.

    valakinek bejött?