6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • ToCsEk
    #252
    open béta elkezdődött
  • ToCsEk
    #251
    Version 0.1.41
    --------------
    General:
    - Added Practice mode. To access practice mode, create a game online with the server set to "practice"
    - Fixed a couple pathing routes through the trees near the Hellbourne secret stop on Forests of Caldavar
    - Leaver threshold changed to 8% (from 10%)

    New hero:
    - Andromeda, based on DOTA's Vengeful Spirit

    Items:
    - You can now drop items onto the upper left hero portraits and you will attempt to give the item to that hero
    - The bottle can now only be used by heroes
    - Nullstone now properly negates targeted channel spells (such as devour)
    - Shrunken Head's Magic Immunity is no longer dispellable
    - Whispering Helm now plays life steal effects
    - Abyssal Skull's aura will no longer apply to gadgets

    Arachna:
    - Spidersting's Spiderling is now a gadget
    * This fixes an issue causing it to receive life steal and health regen, making it too hard to kill due to the mechanics of how it is killed
    - Added a passive effect to the Spiderling to make it more noticeable

    Behemoth:
    - Cast impact time on Enrage set to 0.69 seconds (from 0.5)
    - Cast impact time on Shockwave set to 0 (from 0.3 seconds)
    - Magic Immune targets will cause Shockwave to spawn an additional wave of damage (though it will not damage them)

    Electrician:
    - Mana shield now auto-toggles off when incoming damage puts electrician's mana below 10

    Hellbringer:
    - The AOE stun from spawning Malphas will now affect units with Magic Immunity

    Pebbles:
    - Chuck now throws the closest nearby targets, rather than a random one
    - Increased speed of Pebbles' stalagmites' projectile to 1200 from 1000
    - Fixed Grow causing Chucked units to not take double damage from Stalagmites
    - Attack animations now scale properly with Grow

    Swiftblade:
    - Swift Slashes now applies a 0.1 second ministun to the primary target

    Torturer:
    - Impalement will no longer hit splash-immune targets (such as Arachna's Spiderling and couriers)

    Wretched Hag:
    - Fixed an issue causing Haunt's effects to display abnormally large on some heroes
    - Added improved impact effects to Sonar Scream
    - Added improved impact effects to Bat Blast
    - Fixed an issue causing Bat Blast's effects not to play when Wretched Hag has Staff of the Master

    Valkyrie:
    - Call of the Valkyrie now only hits visible units
    - The extra wave of damage to one nearby target on Call of the Valkyrie now correctly deals half damage rather than full


    Bug fixes:
    - Fixed an issue that would cause some players to be unable to buy back sometimes
    - Fixed an issue with units bound to projectiles (Valkyrie's leap, electrician's grip) being targetable at their original location
    * This fixes issues like Pyromancer's Dragonfire stunning Valkyrie if it impacts while valkyrie is still in the air, despite having leaped outside the range of the AOE
    - Fixed an issue causing auto-assemble items not to sell for their correct price
    - Fixed an issue causing players to lose an item when it is swapped from a courier into a lot of the stash that already had an item on it


    végre vengeee kedvenc herom :D
    izé mi ez a 14v14? ? ?? ? :D
  • vzajcev
    #250
    Pannerőt a népnek
  • RaSzTaH
    #249
    server maintance volt....
  • RaSzTaH
    #248
    csinálj, bár szóltam asszonykámnak is ő ilyen photoshop mániás, aztán majd meglátjuk :) szóval hajrá!
  • Hegi90
    #247
    nemtok belépni, és a honlap se jön be oO
  • Hegi90
    #246
    ha nem lesz jobb csütörtökig, akkor majd csinálok egyet :D
    mondjuk nem vagyok nagy PS-es, de unatkozni fogok egész nap sztem :D
  • ToCsEk
    #245
    sajna nincs valami nagy fantáziám... :S valami jó háttér kellene...
  • ToCsEk
    #244
    csinálj aztán berakjuk :D
  • RaSzTaH
    #243
  • Pio
    #242
    Amúgy nekem is abszolút tetszett a játék, szóval maga a játék szerintem kategóriáján belül igényesnek mondható, inbkább úgy fogalmaznék, hogy nagyon erősen rétegjáték.
    Például én 5 haverommal próbáltam ki a játékot, hatunk közül mindenkinek tetszett, de mégis csak egyikünk játszott vele később is és csak egyikünk játszik azóta is napi szinten vele. Ő amúgy nagy dotás is volt annak idején.
    Persze ahogy Te is írtad: akinek bejön ez a dota stílus annak ez a játék jelenleg a főnyeremény.
  • RaSzTaH
    #241
    valami bannert nem akarsz ide?:)
  • RaSzTaH
    #240
    5 évig dotáztam kb. kisebb kihagyásokkal, nekem ez a játék felüdülés azután, korábbban leírtam miért...
    "akik warezon dotáznak" <- ők azok akik sose fogják megvenni ezt a játékot (tisztelet a kivételnek), merthát ingyéé is tudunk dotázni
    Anno wc3+FT-t csak a dota miatt vettem meg a PG-k, scenario-k egyáltalán nem érdekelnek, nem is tudnak lekötni, sokkal jobban szeretem a csapatjátékot ahol nem kell építkezni etc... ettől függetlenül igazad van, hogy ha úgy nézzük a wc3-akkal az ember mennyi féle játékmódot kap, de az olyanok mint én akik a dotán kívül nem nagyon használták másra a játékot azoknak szerintem nem pénz 30$-ért a game...
    Sokan mondják, hogy a grafika nem minden, ez igaz, de ha van rá lehetőség miért ne játszak egy sokkal de sokkal szebb játékkal, ami alapjaiban ugyanaz, ám hiába ír néha 70ms-t itt semmi skillkésést nem tapasztalok ami fura :) (sajnos bnetről ez nem mondható el)
    Ám ha elolvasod a lentebb lévő postomat felsoroltam benne jópár dolgot szerintem miért jó a játék, de ez teljesen szubjektív, lehet kontrázni :)
    U.I.: Ráfért már valami újítás a DOTA-ra, a Demigod, LoL meg hát olyan amilyen, közelébe se ér ennek,csak az elején szokni kell :)
  • Hegi90
    #239
    bazmeg :D
  • donatus13
    #238
    EZ is egy nagyon jó játék de más stílus :D hiába is a warcraft 3 az warcraft 3 és kész dota egy mod ez meg egy önálló játék , de tény hogy war 3 nagyon jó de akkor sem sorolom egy kategóriába hiába zúztam sokat.
  • Pio
    #237
    Ha van egy ismerősötök aki elővételben megvette a játékot ő meg tud hívni titeket. Nem hiszem, hogy túl sok lehetőség lesz még ezen kívül bétakulcs szerzésre, az rontaná az üzletet :)
  • [Jakuza]
    #236
    Hozza lehet meg valahol jutni betakulcshoz ? A facebooknal mar elertek a limitet sajnos.
  • D4v3
    #235
    Hi!
    Nekem ugyan van már accom, de 2 régi dotás haverom is jönne, de sehonnan nem tudunk szerezni. Ha valaki lenne olyan rendes és küldnene 1 vagy 2 kulcsot, azt megköszönném.
  • Pio
    #234
    Gondolom nem leszek túl népszerű ezzel a poszttal, de azért valahol megérthető az ő gondolatmenetük is.
    Most nem azokra gondolok, akik warezon dotáznak, de aki megvesz egy eredeti warcraft 3-at kieggel az ingyen kapja mellé a dotát, ami többé-kevésbé ugyan ez a játék gyengébb grafikával és még kismillió másik hasonlóan színvonalas játékmódot (amik között rengeteg dota variáció is van) nem beszélve arról, hogy az alapjáték is baromi szórakoztató multiban és kapunk két igencsak epikus single player kampányt ami mellé ugyancsak ingyen letölthető több száz fanmade hadjárat is.
    Persze aki csak dotázik a warcraft 3-mal annak a részéről teljesen érthető a csere, de amúgy ár/teljesítmény tekintetében a warcraft sokszorosan felülmúlja ezt a játékot.
  • ToCsEk
    #233
    $30 a reasonable price?
  • RaSzTaH
    #232
    kösz, ez egyértelmű válasz volt a kérdésemre:D
  • ToCsEk
    #231
    új rekord :D tegnap 10kor

    elvileg decemberig tart a béta de ez nem hivatalos, nekem is úgy mondták
    tess, innen válogathatsz :D igaz van haverok között egy kb 5-10 értelmesebb külföldi is:

  • RaSzTaH
    #230

    lehet tudni amúgy, hogy meddig tart a béta?
    amúgy néztem a hun csatit, meg hungary-t meg egy pár fajtát elvétve találkoztam 1-1 magyarral sajnos... 3-4-en játszunk haverok kb. de azért jó lenne több magyarral játszani, mert némelyik külföldi csak a száját jártatja a játék helyett és nem minősíteném a játékukat (nem csak dotából szabadult emberek játszanak ugye)...
    Bár gondolom itthon nem lesz nagy tábora ennek a játéknak se mert hát ezért FIZETNI kell és miért fizetne a sok magyar ha ingyen is dotázhat!? :P szomorú ...
  • ToCsEk
    #229
    Exclusive Debut Trailer
    Game Rank: 11 of 8,057
    hmhmhm :)
  • RaSzTaH
    #228
    akkor valamit benéztem, nah majd ma este :)
  • ToCsEk
    #227
    hát hun-on meg clan hun-on szokott lenni a jó nép :)
  • RaSzTaH
    #226
    "hun" csatit nem igazán találtam létezik valami hasonló?
  • RaSzTaH
    #225
    Nos, tegnap este volt időm játszani 5 meccset, nekem nagyon tetszett. Ráfért a dotára már egy újítás grafikailag (wc3 motor)...
    A herok egy két kivétellel ugyanaz, mint a dotában, a set itemeket sokkal egyszerűbb összerakni, bár az elején azért sokat kellett keresgélni mire rájöttem melyik micsoda is :)
    A menü különösen tetszett, a rank rendszer is és volt benne egy nagyon de nagyon jó dolog, ha esetleg DC van vagy Crash vissza tudsz lépni az éppen folyó játékba is!!! + game kereső szűrővel, player meghívása a játékba, autobalance (rating alapján), programozható billentyűk (megkímél egy külső program használatától).
    Összegészében eltalálták grafikaliag(szépek az animok, bár míg nem szoktam meg addig néha kavalkád volt a sok effect-től), játszhatóságilag meg úgy mindenhogy méltó utódja a dotának szvsz.
    Nem tudom meddig tart a béta, de biztos, hogy benevezek rá.
  • donatus13
    #224
    Mondjuk én bolti verziónak örülnék akkor inkább megvenném:) de szerintem majd előrendelek.
  • Hegi90
    #223
    de azok nagyrésze úgyis eltakarodik szvsz
  • donatus13
    #222
    szerintem se egy nagyon nagy összeg, megéri az árát mert nagyon jó játék a legrosszabb a sok segghülye állat akik a statodat is tönkre tehetik meg a játék élményedet.
  • Hegi90
    #221
    aki nem bír kiadni 30 dollárt egy fasza játékért az egy fasz
  • werkfilm
    #220
    kérdés hogy ezt ki fogja ennyiért megvenni ha a lehetséges táborának nagy része a wc3ra ennél kevesebbet is sajnált éveken át
    magyarországon halálra van ítélve sajnos :(
  • ToCsEk
    #219

    i'm rock
    szoros volt de 70% damage reductionommal nem tudtak mit kezdeni :D
    még kellett volna egy lifesteel de nem volt hely a gem miatt :S
    sok alma nem vett gemet, ezért muszáj volt nekem :/
  • ToCsEk
    #218
    249mb a kliens a játék meg 279mbt foglal mindenestül :)
  • RaSzTaH
    #217
    Nah este rá is mozdulok majd.. Azt lehet tudni mekkora a kliens?
  • Solid Snake
    #216
  • RaSzTaH
    #215
    priv ment
  • ToCsEk
    #214
    kép
  • ToCsEk
    #213
    béta, jókérdés, majd egyszer vége lesz :)
    én csak annyit tudok hogy decemberig lehet megvenni 30dodoért, (nekem is úgy mondták, nem hivatalos, mármint a dátum) azután meg 50dollárért lehet megvenni, de ezt ne vegye senki készpénznek :)
    annyi biztos ha most megveszed a béta alatt akkor 30dollár és ezt kapod cserébe:

    #211 ha kell akkor adok egy kulcsot, pirvizz ha kell.