6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • Pio
    #172
    Egy ideje meg lehet venni a játékot, elővételben 30 dollárba kerül.
  • donatus13
    #171
    Ááá ez elfog múlni miután kiadták most azért ilyen mert béta és 15 k ember nyomja ha majd kiadták már nem fogja ennyi :D csak úgy érzem most a készítők nagyon beindultak a béta teszterek számára aztán elmernek majd kérni 10-12 k t érte ami szerintem nagyon irreális lenne.
  • Hegi90
    #170
    sajnos minden multi játék ilyen.
    de ha beletanul az ember, akkor már nem kell mindig Pub-ba játszania, hanem mehetnek a warok a teammel
  • Borgi
    #169
    ennyi stresszt nem ér ez a játék srácok... :C
  • Hegi90
    #168
    én inkább le se írom mi votl, mert megint felbaszom magam
  • donatus13
    #167
    Azt a legjobb belépsz játszani :D erre kétszer kinyírnak és elkezdenek neked ugatni mekkora noob köcsög vagy stb na nekem ez volt tegnap night hound kinyírt állandóan aztán egyszer csak oda jött a nagy pofájú gyerek moon queen el és mondta mekkora noob vagyok már megint mit ad isten kellett 10 mp és oda ért a night hound kinyírta pillanat alatt erre ALL ba egyből FUCKING NOOB HERO stb szóval ennyit a pro gémerekről:D
  • Hegi90
    #166
    úgy látszik ma énis kikapom a noobokat -.-

    0:6 kétszer egymás után. és kurvára felidegesített néhány nagyképű faszláma :@
  • donatus13
    #165
    Ez érthető :D szerintem te is jegeld magad :D
  • ToCsEk
    #164
    hop az az 1898 az 1698 akart lenni :P
  • ToCsEk
    #163
    én mindig meg találom a nobokat istenem... mindig velem vannak...
    1898ról itt jár a psr-em :S

    szánalom.. de le is szarom a psr-t a kd a lényeg hogy minél nagyobb legyen :P
    mint látszik nem velem van a gond mert nem vagyok egy fasznoob...
    msot is nyomtam egy socutot 18.5.14 és vesztettünk... igaz szar gémbe mentem mert 2 zeus volt meg 3 defiler... azok meg ha benyomták az ultit mindenki halt... igaz volt vagy 65ös hpregem meg 400at sebeztem és 700-800körül criteltem de egy fecske nem csinál nyarat :P
    nah mind1 ...
    ennek örömére ma elkezdtem a banlistemet :D már vannak rajta 4en ^^
    de lesz ez még több is :D
  • Hegi90
    #162
    én már rájöttem: nem szabad noob game-be játszani, csak ha kibaszott kezdő vagy. Amióta "semleges" játékokban (se noob, se pro, semmilyen kikötés nincs, viszont KÉK) játszok, azóta kurva jó meccseket tolok, PSR-em is felment 1200-ról 1500-ra, K:D-m is javult picit, bár most ha nyerek, akkor nincs ilyen 20:1:20-as statom, viszont még ígyis 1++ az arány.

    #161: kár, h ne voltam ott, Swiftblade nagy favorit :D. Amúgy én ezekkel szoktam menni (kb ilyen sorrendben rakom is ki őket): agis csuka, runed axe, helm, brutalizer, hack, slash. Bár a slashre sosincs elég idő :D. Kb ha eljutsz a brutalizerig, nincs szükséged frenzyre meg ultira se, olyanokat ütsz és olyan sebességgel, szinte állandó stunban.
  • ToCsEk
    #161
    nyomtam egy fun kört :D


    11.1.11 :D
    kár hogy nem számított bele a statba
  • donatus13
    #160
    Na eljött a pillanat :D abba hagyom ezt a hányadékot tetszik a játék de meg kell várni amíg kiadják ezt így nem lehet játszani, 1290 re süllyedtem(1580 ról) és már a tököm tele van ma is 2 meccsből ki van írva auto balance erre 80 % vs 20% persze ,hogy kikapunk másikon ugyan ez csak kicsit arányosabban 70% vs 30 % undorító a sok idióta host belépünk egy hülye már is megy megdögleni siralmas... Remélem hamar kiadják akkor visszatérek rá sajnálom a játékot a sok retardált miatt.
  • Hegi90
    #159
    ne írdd le publikus helyre az email címed mert sok lesz a spam :D
    amúgy külföldi fórumokon próbáltad már?
  • Southy
    #158
    Sziasztok!

    Nagy dota fan vagyok, szeretném kipróbálni a HoN-t is, de nincsen béta kulcsom. Lenne valaki olyan kedves/aranyos/imádnivaló, hogy küldd nekem egyet? =) Nagyon hálás lennék.

    Előre is köszönöm.

    [email protected]
  • ToCsEk
    #157
    és megint:

    Version 0.1.40
    --------------
    NOTE: If you have custom interface mods installed, you may need to remove them until the authors can distribute updated versions. Failure to do so may prevent some of your item slots from functioning.

    Pebbles:
    - Fixed Enlarge modifying attack speed as a percentage rather than just subtracting attack speed
    - Added additional information to Enlarge's tool tip

    Bug fixes:
    - Fixed Remake vote passing with one vote
    - Fixed stats drop down in CC Panel not displaying level properly
    - Fix Succubus tool tip for Heartache referencing Magic damage instead of True damage
    * Note that the ability was actually dealing True damage as it was intended, this was simply a typo in the tool tip itself
    - Fixed Wretched Hag and Succubus showing up as teapots on lower detail model settings
  • ToCsEk
    #156
    új patch:

    Version 0.1.39
    --------------

    General:
    - Added PSR and clan information to the in-game player stats screen
    - Changed requirements for Remake vote to pass
    * It now requires the total number of players minus 2 to vote yes. If less than 4 people are voting, it requires
    * If more than 4 people are voting, (total players - 2) votes are required to pass. If more than 2 people are voting, (total players - 1) votes required. Otherwise, 100% required to pass.
    - Restricted game data not relevant to a players' team
    * This will prevent map hacks from working in HoN
    - Fixed several effects showing up through the fog of war
    - Updated Portuguese translation

    New heroes:
    - Wretched Hag, based on DOTA's Akasha, the Queen of Pain
    - Succubus, based on DOTA's Bane Elemental

    General Gameplay:
    - Added team-based skills, Demonic Fortification for Hellbourne and Fortification of Sol for Legion
    * These skills are accessed by clicking on any team structure then clicking on the corresponding button in the info pane in the lower right of the screen
    * These skills share a global cool down time. Anyone on the team may activate them, but then they go into cool down for everyone
    * When used, these skills apply +9999 armor to all allied structures

    Arachna:
    - Slightly increased visual size of the Spiderling
    - Fixed a bug causing Spider Sting to not hit stealth units if they go stealth before the projectile hits them

    Behemoth:
    - Fixed some issues with fissure not impacting properly on higher level terrain or impacting units standing near the behemoth

    Magmus:
    - Added more detailed cast effects to Eruption and modified the animation. It should now be clearer when Magmus starts this skill

    Pebbles:
    - Reworked Chuck, it should now deal its damage consistently
    - Units affected by Chuck will now take double the damage from Stalagmites
    - Chuck will no longer be greyed out when no valid units are nearby to throw
    - Reworked Stalagmites to properly delay based on distance
    - Stalagmites now has a 600 base cast range, to match its DOTA counter-part
    * Enlarge still increases the range of this skill by 50/100/150, making the maximum range now 750, from 700

    Pestilence:
    - Fixed a bug causing Swarm to not hit stealth units if they go stealth before the projectile hits them

    Swiftblade:
    - Swift Slashes will no longer hit siege units or gadgets

    Bug fixes:
    - Fixed a missing icon for Kongor's Cheese
  • donatus13
    #155
    Mindig noobs allowedre állítom. másra nem is tudom
  • Hegi90
    #154
    "You are not allowed play this tier"
    Azt jelenti, hogy nem játszhatsz ebben a kategóriában. Ergo zöldet vagy pirosat kreáltál véletlenül
  • donatus13
    #153
    A játék maga nagyon jó csak sok ember nagyon hülye, totál tönkre teszik a másik játékát, de maga a játék sem ér ennyit ,hogy pay to play es legyen vagy micros annyi nincs benne ,hogy ilyenné tegyék, én úgy gondolom 7-8 ezer forint a reális érte de akkor már nagyon jó indulattal mert semmi nincs benne ami nagyon sok pénzt érne... hősből dotaban jóval több van.Pályákból is jó lenne még pár szerintem balance ról meg ne is beszéljünk.Van hova fejlődnie a játéknak bőven.
  • ToCsEk
    #152
    remélem majd 1x fizetni kell a megvételért és akkor eltűnnek a segglámák
  • donatus13
    #151
    Ezzel én is így vagyok , remélem hamar kiadják aztán csinálok új accountot és ezek az idioták eltűnnek már nagyon unom ezt az egészet ez a játék így egy kalap szar.Meg állandóan create elni akarok You are not allowed play this tier vagy valami ilyesmit ír ki kb 10 perc mire le create eli a játékot baromira unom már...
  • RedDevilsza
    #150
    inkább leaveljen valaki minthogy bentmaradjon feedelni... egyébként nemtom mien kokkáradat van de most végeztem, luna egész gaqme alatt semmi itemet nem vett, 0-10-0. Kurvára unom hogy így szopunk le egyfolytában, de persze az ellen végig tolta hogy ők mekkora prok. Kezdek igen kiábrándulni ebből a játékból...
  • Hegi90
    #149
    Én ezt már megszoktam mióta játszok.

    Mindig van legalább 1 valaki aki szét kúrja a meccset.
  • donatus13
    #148
    Szintén ugyan ez nekem ma egy meccset se tudtam normálisan lejátszani mindig vagy 2 kilépett
  • ToCsEk
    #147
    hogy nyaljon sót az összes f*szláma kok geci....
    ma nem játszottam olyan gamet amit 5v5be tudtam volna befejezni...
    kb 15öt gémeltem..
    jah és éljen a 5v3.. hurrá -.-
  • Solid Snake
    #146
    grat
  • ToCsEk
    #145
  • ToCsEk
    #144
    hát hiába criteltem ennyit vesztettünk :(

  • Hegi90
    #143
    amúgy nagyzsiványok mert nem írják, hogy mennyibe fog kerülni az eredeti game, vagy hogy kéne egyáltalán fizetni érte....
  • ToCsEk
    #142
    lépj ba hivatalos honlapra...
    30dodért át leeht vinni a neved meg írja hogy mit kapsz a telejs gameban..
  • Hegi90
    #141
    mér mivan? én nem láttam semmi különöset
  • Borgi
    #140
    taunt mire (lesz/lehet) jo?
  • Borgi
    #139
    fölléptem játszottam láttam már tudom
  • Borgi
    #138
    mer mér? :C
  • Hegi90
    #137
    hm

    kíváncsi vagyok hogyan kell érte fizetni :S
  • ToCsEk
    #136
    új patch:
    Version 0.1.38
    --------------
    - Fix client stall when reconnecting to the chat server ingame
    - Full Games filter on the game list
    - Fix games getting stuck in the lobby phase with 0 players and no host
    - Misc interface improvements


    azt hiszem hamarosan vég a bétának :(
  • Hegi90
    #135
    jah, tegnap még nem mutatta, de ma már megvan a győzelem. Már befostam :c
  • Borgi
    #134
    micsoda?
    szerintem beszámítja azt is győzelemnek, csak ha rögtön utána nézed, akkor még lehet páran benntvannak és még nem adta hozzá. legalábbis nekem ez az elképzelésem :C
  • ToCsEk
    #133
    elvileg jah, concedenek számítja be nekik :)
    és ha már volt concede akkor semmit sem számít be a statba...