6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • Hegi90
    #412
    előző játékom: én randomoltam moon queen-t, azzal miden ownoltam hellbringert. Bottomon volt egy faszláma swiftblade aki creepekre ultizott szinte, succubusunk kilépett, és ennyi. Az már csak hab volt a tortán, hogy mikor az ellen midet pusholta, valaki kivitte a succu-t a tömegbe.
  • ToCsEk
    #411
    élljenek a retardált faszlámák, sír hogy legyen miden, másik fasz nem engdei neki, erre befut az ellen bázisára.... 8x megcsinálja, felfeedeli a midest 10szintel erre kilép....
  • Hegi90
    #410
  • donatus13
    #409
    Kaptam megint béta kulcsot akinek kell oda adom írjon privet egy e mail címmel.
  • donatus13
    #408
    Nah megint buktam két meccset :) mind a kettőbe nálunk a leaver meg ezek az ott hagyós srácok elindultok gankolni azt vissza mennek... 5 v 2 be
  • Hegi90
    #407
    írj egy emailt nekik, hogy te egy újságíró vagy, és szeretnél írni a játékról egy rövid kis bemutatót. Aztán a cikket küldd el a pc guru-nak, hátha megtetszik nekik. Ha meg nem írsz, az se baj :D
  • donatus13
    #406
    én mennék játszani.
  • Kiado
    #405
    Welcome Kiado,

    You are about to play a stand alone DotA based game. We have asked IceFrog if he had any objections to this and he did not, he is ok with it. Heroes of Newerth contains both content very similiar to DOTA and brand new content of S2 Games' creation.




    Kaptam beta key-t yuppijájééé.
    Bár arra sem emlékszem mikor kérvényeztem egyáltalán
  • Spuds
    #404
    Hú, későn találtam rá erre a a jó kis gamere.
    Már sehol se találok betakeyt, nincs valakinek 1 fölös?
  • petecz
    #403
    hát ez hős függő amúgy, az nh pont olyan ami üres laneken farmolgat az elején inkább. Mondjuk az jó érv hogy a feederek miatt defelni kellett. :) De amúgy mondom, nem kötöszködés volt, látom én hogy van elég itemed, és killből volt a pénz. :) Ma este valami ?
  • RedDevilsza
    #402
    hülye vagy lvl 6 után haverral mentünk és gankeltünk hogy esélyünk legyen... ha leállok farmolgatni addig 5x beverik a bázist, hidd el azért ígyis voltak jó pushok ellennél, mivel 3v5 volt miután a 2 koki bement ingyenfragnek :D Lehet neked jobban fekszik az erdőzés meg a farmolgatás üres laneken, de én inkább killből szedem a pénzt :P
  • petecz
    #401
    RedDevil azért a creepstat adja:), no offense <3
  • donatus13
    #400
    Én is ismét zuhanó repülésbe kezdtem :D 1260 an on járok de már nem tud érdekelni most is állandóan egyedül hagynak a társak stb megint kezdem kifogni a szar meccseket... legjobb amikor scout és a plague rider van ellenünk kb semmi esély a győzelemre , hihetetlenül imba lett az egész játék.
  • RedDevilsza
    #399
    Ilyen se volt még hogy volt velünk 2 feeder,(egyik ráadásul sztem direkt is csinálta mert írtuk neki hogy mennek felé meg villogtunk de ottmaradt) és így is nyertünk jee
  • ToCsEk
    #398
    nah 4en voltunk :D
    kikaptunk mint a szar.. :D
    :(
  • Hegi90
    #397
    nah ittvagyok énis

    ingame: [HUN]Hegi
  • donatus13
    #396
    Valaki akkor nem jönne ? ingame nevek?
  • donatus13
    #395
    Fent vagyok most is donatus néven szívesen játszanék.
  • Hegi90
    #394
    okay
  • Hugh Hefner
    #393
    én ha fenn vagyok, akkor játszhatunk, nem tudom így előre... nudazz néven elértek
  • ToCsEk
    #392
    ma este egy party? jó lenne magyarokkal nyomni a lófasz külföldiek ellen..
    egy értelmes pick és egy jó teamwork nagyon jó lenne..
    én 21.30ra fent leszek.
  • amodent67
    #391
    Ja, de azt vágod, hogy ez egy closed béta állapotban lévő játék, aminek még bejelentett megjelenési időpontja sincs? Majd a véglegesben ott lesz minden hero és rendben lesz a balance is.
  • Hegi90
    #390
    inkább no scout
  • vzajcev
    #389
    Csak ha only scout
  • Hegi90
    #388
    nem szervezünk majd valamelyik este egy közös meccset? :P

    lehetne akár 3v3 is, ha megvagyunk 6-an.
  • donatus13
    #387
    Hát ez már nálam is minden napos :D scouttal voltam előbb rám ír blacsmith mekkora noob vagyok erre ő volt a csapatba a legkisebb lvl 16 al többi már 18+ én meg 21 voltam kegyetlen imba az új scout:D
  • Hugh Hefner
    #386
    de engem ez úgy felkúr, olyan játékokban veszítünk, amikben szinte lehetetlen elveszíteni, ők folyamatosan 4-en mozognak, mindenki elmegy farmolni, kiveszek egy support herot, de nincs kurva csapat akinek kéne a support.

    amúgy meg balance, hihetetlenül ráférne a játékra, kraken ulti, axe taunt, esélyed nincs, de tényleg, esélyed sincs.
  • ToCsEk
    #385
    én már csak röhögök ilyeneken, vágod megyek tankolni előre stun meg miden ulti, ezek meg szaladnak vissza ful hp-val mondom anyátok :D előbb csináltam egy 0.8as statot xD
  • donatus13
    #384
    én is ne aggódj.
  • Hugh Hefner
    #383
    befjeeztem bazmeg

    ennyi faszlámát mint csapattárs, mindig kifogom ezeket a szerencsétleneket...
  • KMKM
    #382
    pls akinek maradt béta key az privibe küldjön légyszi
  • donatus13
    #381
    A legtöbb bolond scout ellen nem vesz semmit , Predator + bound eye vagy blood hunter + bound eye scout itt már le is van zárva.
  • Hugh Hefner
    #380
    ja, és nagy tragédia, hogy omninak nem lassító aurája van, hanem lassító ütése, ami azért nem mindegy...
  • Hugh Hefner
    #379
    azért rengeteg dolog van, amiben gyengébb... a hősök nagyrésze nincs itt, az összes szemétszar herot áthozták... az, hogy valaki láthatatlan pl egy nagy csatában esélytelen hogy észrevedd ebben a fene nagy részletességben és 10 fps-ben (legalábbis nálam). balance gyakorlatilag sehol, psr úgy szar ahogy van (utálom mikor kirúgnak, oké, nem a legjobb a statsom, 1.1 kd ratio (assist death ratio vagy 3), játékaim 45%-át nyerem, de egy-két társaim miatt elbaszott játék miatt máris 1300-on állok (most 1420), és nem játszhatok sehol, csak noob játékban, ahol aztán sok esélyem van, amikor az ellenfél 1200%-ig szervezett csapat.

    rengeteg finomhangolás vár még erre a játékra... és el tudnám viselni ha megjelenne geomancer, nagy kedvenc.
  • solikka11
    #378
    Hali!
    Tegnap kaptam kulcsot a Games Radar-tól. Lehet még te is találsz ott.

    Jónak tűnik a játék de a gyengécske notim nem viszi normálisan úgyhogy majd otthon meglátjuk :) De az mindenképp látszik hogy komolyan odafigyeltek minden apró részletre, és amit csak lehetett tökéletesítettek a dotán!
  • KMKM
    #377
    PLS Akinek maradtmég béta key az légyszi küldjön plspls
  • ToCsEk
    #376
    imba scout volt velünk :D látszik a staton.
    de az én hammeremet se állította meg semmi

  • Hegi90
    #375
    ja meg a stunos cuccot, esetleg egy kis lifestealt :)
  • ToCsEk
    #374
    hát, jah, nem tudom mit akartak a scouttal így... ez lenen a nagy balance? :D ha vesz slasht, a 70attackspedet adó healsteelt, meg megveszi a crites cuccot (piros kard, nevet nem tudok :D) akkor benyomja a vannisht és ha mind a 4találat crites nagy valószínű hogy halott vagy XD :S
  • Hegi90
    #373
    ugyanmár volt pestilencünk, de még így se bírtuk kinyírni.