6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • Pio
    #292
    Tudok küldeni meghívót, csak adj egy mailcímet privátban.
  • amodent67
    #291
    Az utolsó patch óta lehet Practice játékos is létrehozni. Egyébként igen, azért játszik a sok hülyegyerek a noob-only játékban, hogy a kezdőket alázhassák miközben gyávák a pro kategóriában tolni.
  • Vucli
    #290
    Itt látom elég sok a "pro" játékos. Én öszintén full kezdő vagyok és ennek megfelelően "noob only" játékokba játszok, de ezekben a játokokban is van rengeteg ember, aki azt várja a másiktól, hogy full profin nyomja és ha nem azt történik amit elvár, akkor dumál. Csak azt nem értem, hogy akkor miért csatlakozik "noob" játékhoz (vagyis tudom, hogy növelje a ratingjét), ha ne itt tanuljam meg az alapokat, akkor hol? Egyébként annyira nem vészes, azért arra vigyázok, hogy ne nagyon halljak meg, csak engem baromira zavar, hogy nincs valóban kezdőknek szóló játék (a teszt szervert hagyjuk), szerintem erre lennének a "noob" szerverek, de úgy látom ezt sokan nem tartják be, utána még nekik áll feljebb.

    Egyébként, aki tud részletes guide-ot vagy ha van magyar ventri szerver, ahol szivesen segítenek kezdőknek, akkor azt üzibe írja meg nekem, előre is köszi.
  • Dredikeke
    #289
    Hellosztok..már nagyon régóta szeretnék accot erre a játékra..de egyszerüen nem találok semelyik fórumon maradék betakey-t és ahhfff.kiakadok..ha tudnádok segiteni..azt nagyon megköszönném..
  • ToCsEk
    #288
    kicsit elimbultam
  • ToCsEk
    #287
    jah erről nem is beszélve...


    (képet nem én csináltam)
  • Hugh Hefner
    #286
    sikerült szereznem, de azért köszi

    hát jól elpicsáztak, meg kéne tanulnom a hősöket, meg hogy egyáltalán melyik hogy néz ki...
  • ToCsEk
    #285
    ma játszottam 3db gamet, persze no noob-ot erre mind3 loss volt és mind3at 5v4ben vesztettük persze... mentek is a faszlámák a banlistre..
  • Hugh Hefner
    #284
    nagyon megköszönném : )
  • RaSzTaH
    #283
    van is, de nem egészen ugyanaz a hangminőség mint a ventrilo, mi inkább azt használjuk.
  • amodent67
    #282
    Mintha lenne beépített voice chat a HoN-ban...
  • RaSzTaH
    #281
    ezt támogatnám, mi általában 3an játszunk, barátnőmmel meg egy haverommal, de ventrilo must have:P
  • RaSzTaH
    #280
    Azthiszem még van 1 key valamelyik email címemen, majd megnézem ha hazaértem melóból, ha addig még nem kaptál.
  • Hugh Hefner
    #279
    hogy erről a játékról hogy lemaradtam : |

    szóval ha esetleg van valakinek tippje, hogy hogy szerezhetnék még beta keyt, vagy esetleg valakinek van egy felesleges, nagyon hálás lennék, ha kérhetnék egyet.

    nem menne kárba, évek óta DotA játékos vagyok, gyakorlatilag az egyetlen játék pc-n amit játszom évek óta, jelenleg a League of Legends bétában bontogatom szárnyaimat.
  • Borgi
    #278
    PRS-t nem érdemes figyelni. azér ha 1 van a csapatba, akkor az már bőven elég hogy vesszetek. és nem is noobkodásra gondolok, hanem akik nem képesek együttmüködni a csapattal. ilye modon nagyon könnyü lecseszni a prs-ed, és simán lehet látni 1200-asokat darálni. amugy szia Sheltem :C
  • Sheltem
    #277
    Van megoldás, hogy elkerüld.
    1. Te kreálj és ha valakinek 1-2% nál több a leaver statja kick(én csak így játszok).
    2. 1500 alatti arc ne maradjon a csapatodban vagy ha mégis akkor 3as pont lép érvénybe.
    3. ami nehezen kivitelezőbb, hogy csak ismerős legyen a csapatodban.

    Amúgy jó lenne sg-s arcoknak felvenni egymást friendbe és együtt játszani... Több értelme lenne. Én mindenesetre megadom az accomat még nyilvánosan is(ha valaki fel akar venni): Sheltem
    Arachnával küzdök k/d mindig 1 felett van hálistennek(dotás múlt azért befigyel )
  • amodent67
    #276
    Toljad pro-only-ben apám, ott nem lesz gond a leaverekkel! :)
  • donatus13
    #275
    Kúrva életbe a low köcsögökbe 1240 en vagyok a hülye buzik miatt miért mindig én fogok ki 3 leavert vagy 4056456465 faszlámát hihetetlen
  • KingPunisher
    #274
    Forumtársak.
    ha valaki megtudna dobni egy beta kulccsal igen megköszönném.
    Thx ha valaki küld előre is.
  • Facek
    #273
    Még béta van szval szerintem annyira nem gáz. Megtehetik.
  • donatus13
    #272
    Egy vicces dolog van , ha már vevőt akarok magamnak hódítani ráadásul elővásárlót akit rakat féle képpen lelehet szopatni akkor egy kicsit stabilabb szervert csinálko:D
  • Hegi90
    #271
    Szóltam nekik, hogy majd akkor javítgassák, amikor nincs normális netem
  • donatus13
    #270
    :D ez már lassan szokásos:D
  • ToCsEk
    #269
    chat szerver megint lehalt.... :S
  • Pio
    #268
    Teljesen ugyan az, mint a dota.
    Talán épp ezért is kötött le két meccsel tovább a LoL, ott azért vannak eltérő játékelemek :)
  • donatus13
    #267
    3 meccset ?:D jól ki ismerted...
  • Pio
    #266
    Szerintem annyira nem rossz pedig. Én például HoNnal 3 meccset bírtam LoLlal meg ötöt... :D
  • donatus13
    #265
    Kaptam kulcsot a liga of legends hez megint :D akit érdekel szólhat annyi jó van a játékba ami segíti az újakat , hogy minden herohoz kapsz item listet mit kell venni azon kívül egy rakat rakás szar.
  • donatus13
    #264
    nekem is login fail:D
  • ToCsEk
    #263
    csak nekem nem jó a béta honlap? meg login failed van játékban is..
  • Masakari
    #262
    hát most általában inkább concede,a - ratinget amúgyis megkapod ha végig szívod az egészet + a statodat is tovább rontod(kivéve ha beparkolsz a kúthoz).amugy csak nekem nem tud beloginolni? valami karbantartás van?
  • RaSzTaH
    #261
    jah igen, concede ha az idióta aki feedeli őket leszavazza, szóval legtöbb esetben ez se ér semmit... vagy végiszenveded van leavelsz... a leavelés meg ugye megint nem jó :)
  • RaSzTaH
    #260
    igen, minden egyes concede -rating :) köszi
  • Masakari
    #259
    első alkalommal mikor látni hogy tényleg reménytelen concede-elni kell és nem szopni tovább:) csak mindenki jóljár
  • amodent67
    #258
    Hát ja, a noobs-allowed az elég elbaszott kategória, mert ott egy gyenge/kezdő játékos tényleg kinyírja a jó játékosok játékélményét.
  • RaSzTaH
    #257
    noob only? egy gamet se toltam le úgy, pro-ba nem megyek be, így marad a noobs allowed, csak az a baj, hogy ez feljogosítja az ilyen balfaszlámákat h agyon feedelik az ellent, ellenbe adott egy puppet master (egyik kedvencem), srác midelt ellene 0/3, fogtuk legankeltük hogy azért mégis nah, a puppet master csak a srácot kereste mindenhol és rajta tápolódott az meg ment neki folyamatosan a végén puppet master 16/4 hagy ne mondjam milyen cuccai voltak és kb megölhetetlen lett a végére... hát köszi
  • amodent67
    #256
    De ugye nem noob-only játékban toljátok? Mert én viszont azon bírom kurvára felidegelni magam, hogy bár kezdőként csak ilyenben játszom, ennek ellenére mindig akad egy-két értelmi sérült barom, aki végig noobozik meg kickvote-ol...
  • RaSzTaH
    #255
    ne is mond tegnap kicsit sem basztuk fel magunkat asszonnyal 6 meccsből 6szor volt leaver és valahogy mindig csak a mi csapatunkba ált 4v5/3v5-be toltuk végig, ráadásul aki bent is maradt az meg feedelte az ellent ezerrel... hát köszi.... nem akarunk mi magyarok valamit összehozni?!
  • ToCsEk
    #254
    még sincs még openbéta :(
    éljen továbbra is a sok köcsög...
    hurrá 5v4 és 5v3.. de már vannak vagy 50en a banlistámon
  • ToCsEk
    #253