6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • ToCsEk
    #1
    Az új dota. Azt hiszem el is mondtam mindent ;)
    Jelenleg béta teszt van.

    Itt tudtok kulcsot szerezni.

    Itt pedig a hőslista.


    És egy kis kedvcsináló:



    Aki kedvet kapott hozzá jöjjön a hun chanelre és inveljük a hun klánba, kb 25en már vagyunk.

  • ruffirant
    #2
    megnézzük milyen
  • Hegi90
    #3
    a régi már nem is jó?

    yurnero ultiját jól elkúrták szvsz, bár lehet így balanszosabb a többihez képest.
  • ToCsEk
    #4
    de jó az is persze ;)

    elkurták? mert? ugyan azt tudja mint eddig ahogy tapasztaltam.
  • Hegi90
    #5
    régen játszottam már, de nem úgy volt, hogy a damja alapján számolta?
  • Muki100
    #6
    Fix korlátok között (150-250) sebez, ha nagyon nagy attack speeded van akkor még az ultik között is üti.
    Ez elég régóta így van.

    A videó alapján ez meg egy 100%-ban dotáról másolt cucc, nem tudom ki játszik majd ezzel.
  • ToCsEk
    #7
    10k ember volt a rekord eddig, átlagban 6-8k gamel.
  • Hegi90
    #8
    wow. ha lesz hely a gépemen, lehet hogy felrakom :)
  • Muki100
    #9
    Az mondjuk elég sok.
    De nem is hallottak a dotáról, vagy ismerik vagy csak valamiért nem tetszik / csalódtak benne és ezért játszanak ezzel?
  • ToCsEk
    #10
    #8 max 300mb rak fel :) 280valamennyit.

    #9 hát jó kérdés, (sokan jöttek a war3as dotábol szerintem, mert vágják mi a dörgés) mondjuk ez a game teljesen ugyan az mint a dota csak új köntösben, mondjuk a herok mások, a hangok is, tárgyaknak is más a nevük, szerintem sokan a jobb graf miatt gamelnak vele, meg amúgy sem rossz szerintem, nekem jobban bejön mint a war3as dota.
  • Hegi90
    #11
    Meg a Kani egyre szarabb. :D (magyar részről)
  • donatus13
    #12
    Cső , fent van tetszik nagyon kihez tudok csatlakozni ? van most fent magyar?
  • Kicsikiraly
    #13
    miért van az, hogy amikor új channelre csatlakoznék chaten mindig disconnectel a chatről? ha meg játékba akarok lépni mindegyiknél server is fullt kapok
  • ToCsEk
    #14
    most néztem én is, nem tudtam chanelre csatlakozni, bár a szerveres dolgot nem néztem :)

    előző patchben is volt bug, nem lehetett szervert csinálni :D kb fél nap alatt megoldották :D mondjuk az bétánál természetes. :D
  • Hegi90
    #15
    "Limit: Invite limit reached. Sorry, only 1 per IP address."

    WTF?

    valamelyik haverodnak szóljál már, hogy küldjön meghívót :D

    és hol lehet letölteni? :P
  • ToCsEk
    #16
    huzd ki a modemet és máris tudsz újatregelni :D
    http://beta.heroesofnewerth.com/
    bejelentkezel majd fent lesz hogy download.
  • Hegi90
    #17
    nem a regisztrálás limited, hanem az invite.
    magyarul nem tudsz több embert meghívni 1nél.
  • ToCsEk
    #18
    jah az más xD
    én egyet sem tudok meghívni :D
    * Invites: 0/0 used.
  • Borgi
    #19
    valóban, 100% dota
    a hösök mások, de vannak amik egy az egybe át lettek hozva, pl void
    szerintem azért játszanak ezzel az emberek, mert eddig nem tapasztaltam olyan durva leaveléseket mint a war3-as dotánál, eddig 5 játéknál 1-nél volt leaver,
    ami hatalmas plusz: ha megszakad a neted, vissza tudsz lépni a játékba, és ez igenis angyon csábitó.
    accountonként kapsz 1500 pontot, és ha nyersz kapsz még ha nem vesztesz, ez is a leaverek ellen jó, hiszen remélem lesz majd olyan (talán van is), hogy x rank fölött lehet csak belépni, tehát nem éri meg amjd mindig uj accot csinálni.
    olyasmi módon mint a dota-league.com
  • Borgi
    #20
    ahogy nézegettem még, bár azokat még nem probáltam ki, pudge meg zeusz is egy az egybe átvan hozva, csak más ugye a nevük meg máshogy néznek ki

    igaz a pudge az hasonlit az originálra, csak itt a nyelvével cibálja az enemit :P
  • Hegi90
    #21
    ha lesz, küldj privit légyszi :)
  • donatus13
    #22
    Olyan idegesítő hallgatni ,hogy dota klón mekkora felfedezés mivel a készítők megmondták ,hogy abból csinálták végre ,hogy mindenki rájön
    Amúgy szerintem nagyon jó nekem tetszik, én jereziahhal játszok általában nagyon jó assisst kari.
  • Pio
    #23
    Hát ez az, első belogoláskor egy leírás fogad amiben ott van feketén fehéren, hogy a játék készítői nagy dota rajongók és ez egy dota-leszármazott szebb grafikával és néhány apró átalakítással.

    Sokfelé írják, hogy a játék halálát az okozhatja majd, hogy nagyon széles a szakadék a dotások és a friss husik között és a dotások nagyon elitisták és inkább núboznak, anyáznak ha jön egy újonc ahelyett, hogy segítenének neki megismerni a játékot.
    Persze valahol érthető is a dolog, mert ahogy néztem minden meccs ranked. Kéne lehetőség nem ranked meccsek szervezésére és még valamilyen tutorial is, akkor minden szép és jó lenne. Utóbbi tényleg nagyon fontos lenne, mert aki nem ismeri a műfajt (nagyon sokan vannak) azt se tudja, hogy hova kell kattintani, mert ez egyik szabványos műfajhoz se igazán hasonlít, legfeljebb irányításában az RTSekre, szóval simán lehet látni olyat, hogy valaki áll a kezdőhelyen és néz ki a fejéből, mert azt se tudja, hogy most akkor mi van aztán mire rájön, hogy hogy-s-mint addig a többiek elhúznak 3-4 szinttel és 2 ütésből megölik, tehát még úgy se tud majd fejlődni, közben pedig chaten a dotások jópofiznak egymással, hogy "húú szép volt" "húúú ez jó csata volt" "húúú nincs esélyem, mert itt egy núb" satöbbi...
  • ToCsEk
    #24
    jaja, kevés a levaer :)
    mert van benne ez a büntetés rendszer :) megvan hogy x gamee lejátszása után hány %os levaer %od lehet :) ha több akkor nem mehetsz be gamekba :)
    meg vannnak ezek az only noobs szerverek asszem zöld jelzi vagy talán sárga, na ha 80gamet játszottál már akkor ezekben nem léphetsz be :)
    a reconnect kurva jó dolog benne :)
  • Pio
    #25
    Sajnos mindkét játszott meccsem alatt összeomlott a játék, a második meccs alatti második kidobás után pedig vissza se engedett.
    3 haverral játszottunk, mindegyik legalább egyszer kidobódott a 2 óra alatt és rajtam kívül még egy csapattagunk járt úgy, hogy vissza se engedte. a játék. Szóval egyelőre inkább bosszantó a leaver rendszer semmint hasznos, de ha stabilabb lesz a játék akkor tényleg nagyon hasznos feature-ről lesz szó.

    Én féltem a játékot, hisz szeptemberben jön a League of Legends, ami ugyan ilyen lesz, a fejlesztésében részt vesznek a dota kitalálói és ráadásul ingyenes is lesz (kérdés, hogy mennyire fajul el benne a micropayment rendszer).
    Mondjuk képi világ, atmoszféra tekintetében nálam ez magasan veri a League of Legendset, de kérdés, hogy a többség hogy áll ezzel és hogy ez elég-e egyáltalán valamire.
  • ToCsEk
    #26
    ezzel a kidobással még nem találkoztam
    :S
    szerintem nem kell félteni :)
  • Hegi90
    #27
    sikerült regelni
    +fav

    Ez nem lesz ingyenes?
  • Pio
    #28
    Nem olvastam róla, igaz árazásról se.

    Persze a legtöbb játék esetében az ingyenesség csak mese habbal, ha esélyt akarsz magadnak az élmezőnyben általában sokkal több pénzt kell beleölnöd a micropaymentbe, mint amennyibe egy játék amúgy kerülne.

    Másik nagy előnye ennek a LoL-lal szemben, hogy egy ideje boldog-boldogtalan bekerülhet a bétára, így akik ilyesmi játékkal szeretnének játszani előbb fognak ebbe belefutni, mint a LoLba (LoLból most jöttek ki még csak az első closed bétás leakelt videók :) ) és minőségileg teljesen rendben van a játék a műfaj pedig nem kicsit addiktív, szóval jó eséllyel meg is ragadnak itt.
  • Hegi90
    #29
    Jó lenne, ha boltban megvevős, aztán ingyen játszós lenne, úgy mint a war 3 :(
    Nem szeretnék ilyen donate szerűen fizetni egy játékért, az a legrosszabb, és általában el is veszi a kedvem a játéktól ha ilyesmi van.
  • Hegi90
    #30
    Na megvolt az első játékom.
    Játékélmény: 10/10

    A látványvilág tökéletes, a zene tökéletes, a balance tökéletes, a kezelőfelület tökéletes.

    Átlátható HUD, és végre megoldották azt, ami a dotában annyira zavart: a tárgyak vásárlását.

    A hangulat végig a toppon volt... éssss GYŐZTÜNK :D

    Egész jól játszottam, ahhoz képest hogy mennyit dotáztam, meg milyen régen.
  • ToCsEk
    #31
    jaja a balancet elég jól megcsinálták :) meg a tárgyakat is, nagy segítség hogy nem kell keresgélni hanem pár katt és kész is a tárgy ;)
  • gyepesjoint
    #32
    fültövön basszalak kicsirigó?
  • Hegi90
    #33
    just do it.
  • ToCsEk
    #34
    23 magyar friendem van :)
  • Hegi90
    #35
    mek hun channelre :D
  • Hegi90
    #36
    Jó meccs volt, lehet, ha anyám nem pakolja közben tele az asztalomat, meg magyaráz, akkor jobban oda tudtam volna
  • donatus13
    #37
    Bétára már nem lehet reggelni?
  • ToCsEk
    #38
    miért ne lehetne?
  • donatus13
    #39
    There has been an error in your submission!
    Please fix the following issues and re-submit.

    Capacity: Invite limit reached. Sorry.

    nekem ezt írja , meg haveromnak is aki reggelni szeretett volna
  • Hegi90
    #40
    már tiszta pro vagyok a blood hunterel.
    ha nem lettek volna olyan balfasz társaim, simán lehetett volna 11/4-es statom is. (ami nekem elég jó :D)