flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • RaSzTaH
    #240
    5 évig dotáztam kb. kisebb kihagyásokkal, nekem ez a játék felüdülés azután, korábbban leírtam miért...
    "akik warezon dotáznak" <- ők azok akik sose fogják megvenni ezt a játékot (tisztelet a kivételnek), merthát ingyéé is tudunk dotázni
    Anno wc3+FT-t csak a dota miatt vettem meg a PG-k, scenario-k egyáltalán nem érdekelnek, nem is tudnak lekötni, sokkal jobban szeretem a csapatjátékot ahol nem kell építkezni etc... ettől függetlenül igazad van, hogy ha úgy nézzük a wc3-akkal az ember mennyi féle játékmódot kap, de az olyanok mint én akik a dotán kívül nem nagyon használták másra a játékot azoknak szerintem nem pénz 30$-ért a game...
    Sokan mondják, hogy a grafika nem minden, ez igaz, de ha van rá lehetőség miért ne játszak egy sokkal de sokkal szebb játékkal, ami alapjaiban ugyanaz, ám hiába ír néha 70ms-t itt semmi skillkésést nem tapasztalok ami fura :) (sajnos bnetről ez nem mondható el)
    Ám ha elolvasod a lentebb lévő postomat felsoroltam benne jópár dolgot szerintem miért jó a játék, de ez teljesen szubjektív, lehet kontrázni :)
    U.I.: Ráfért már valami újítás a DOTA-ra, a Demigod, LoL meg hát olyan amilyen, közelébe se ér ennek,csak az elején szokni kell :)