63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Solt
    #319
    +1 Kacsának.
  • Geri556
    #318
    Jól meg lett hajtva
  • Geri556
    #317
    Üdv. új vagyok itt!
    2009 augusztusa óta várom ezt a fantasztikus játékot, és végre kijött
    Volna egy kérdésem: Perpillanat le lehet tölteni ?
    előre is köszi:geri
  • Tomsteel
    #316
    30 perc...voaaaaah :) szupi
  • Rayden02
    #315
    Újabb videó!

  • Tomsteel
    #314
    +1 kacsának
  • Rayden02
    #313
    Én is!
  • Zsolek123
    #312
    ariak game, nekem megér egy misét.
  • gumikacsa
    #311
    Nem kell új topikot nyitni.

    A témaindító nem egyenlő a házigazdával.
  • ManBoy
    #305
    am igen ! nyitni kellene 1 másikat ide ki linkelni és csókolom . csak aki ért hozzá az csinálja xD
  • ManBoy
    #304
    valvetronic
    Utolsó látogatás időpontja: 2010. 03. 15. 16:55
  • szabii98
    #303
    Nincs még házigazdánk
  • Tomsteel
    #302
    Nyitni kellene egy új topikot, ezt pedig a házigazda inaktivitására hivatkozva bezáratni.
  • szabii98
    #301
    énis elvállalnám:)
  • papi08
    #300
    Én szívesen elvállalom a HG szerepét, a CBS topik is megy:D
  • Tomsteel
    #299
    2. videóban látszik, hogy van némi fénye, indexxel egyetemben.
  • gregtom6
    #298
    Mindegy, próbálkozni azért lehet:D
  • Solt
    #297
    Pedig elég egyszerű. Jelen játék esetében a vezetési élmény az ami vonzó. Ha nem érezted még soha, hogy milyen érzés 10, 20, 40 tonnát irányítani, akkor úgysem fogod megérteni, hogy ez egyeseknek miért vonzó... ez is olyan mint a például a repülés... vannak az életben olyan dolgok, amikre nincs magyarázat... vagy maximum annyi, hogy "csak".
  • Isti1
    #296
    Ha téged nem érdekel ez a fajta játék, mert pl. unalmasnak találod, akkor nem fogod megérteni sose, hogy mások miért vannak úgy oda érte. Jobb, ha ezt elfogadod.
  • gregtom6
    #295
    Jó, mindegy. Én csak azokat akarnám megérteni, akik ilyenekkel játszanak, de valahogy nem sikerül.
  • Isti1
    #294
    Akkor köszönjük a véleményedet, most, hogy már elmondtad akár mehetsz is innen! Akik ide írnak - túlnyomórészt - érdeklődnek a játék iránt. Azért mert őket ez a fajta játék érdekli. Igen, rétegjáték, mert kevesebbeket érdekel. De azokat akiket mégis, azok nem kíváncsiak az általad leírt marhaságokra.
  • Solt
    #293
    Nem is okoz gondot, amíg nem megy át provokálásba. ( stílus ) Engem például hidegen hagy a cod és társai, mégsem írom be a topikjába, hogy a véleményem szerint mekkora egy árkád fos.

    Elmondtad a véleményed, most már tudjuk, hogy neked nem tetszik, de enged meg nekünk, hogy mi azért foglalkozzunk vele.

    ( a játékban pedig nem az utasokon van a hangsúly, hanem a vezetési élményen )
  • gregtom6
    #292
    Azért, mert a fórum egy véleménnyilvánító eszköz. Én leírtam a véleményem. Szerintem nem kellene ennek gondot okoznia.
  • gumikacsa
    #291
    Ha nem érdekel, minek látogatod a topikot?
  • gregtom6
    #290
    Már vártam, h mit reagáltok ráXD
    És nem vezettem még buszt...de nem is akarok.
    Na de játékban sima "agy" nélküli karaktereket szállítgatni biztos hihetetlen élmény lehet.
    Legalább megszólalnának, v valami, mert ahogy néztem, teljesen zombik.

    Ugyanilyen pocsék játék szerény véleményem szerint a Trainz is:)
  • Ben92
    #289
    Jó te is meg akartad venni csak nem sikerült, mint nekem , de akkor most már elég legyen nem tenne jót a fórumnak ha szét lenne offolva.
  • Stig95
    #288
    Az biztos, mert aki a témát indította nem nagyon látogatja a fórumot.
    Szerintem te nagyon jó lennél HG-nak, én rád szavazok!
  • alberti83
    #287
    CSAK HOYG TUDJA EGY KÉT EMBER ÉN IS MEG AKATRAM VENNI AZ AEROSOFT OLDALROL MERT TEGNAP IS EGÉSZNAP MÉG A MELO HELYRŐL IS AZT NÉZTEM HOGY MEGLEHET E VENI MEGINT DE SEMIT ÉN ELŐRENDELTEMA VIRTUÁL TRANSPORT OLDALON 9000 EZER +1800 A KISZÁLITÁS ÉS TÉNYLEG MEG ÉRI A PÉNZT
  • Ben92
    #286
    Milyen a 2. videó? Vélemény?
  • gumikacsa
    #285
    Akkor tőled elnézést, legalább Te értelmes ember vagy.
  • gumikacsa
    #284
    ebből a hozzászólásodból lejött az értelmi színvonalad. innentől veled nem fársztanám magam.

    Kellene egy házigazda
  • Ben92
    #283
    Látom félre értettél, nem célom ingyen megszerezni a játékot, hisz szerintem simán megéri a pénzét, és már le is töltöttem volna, ha az AEROSOFT nem cseszi el a dolgot.

    Na mindegy inkább maga a játékról beszéljünk.
  • Solt
    #282
    Akkor várd meg amíg megkapod! Amit művelsz, az pedig koldulás... ráadásul totál értelmetlenül, mert, ha fel is tenné valaki valahová, úgysem tudnál játszani vele, mivel se serial, se törés nincs... ergo fejezd be a nyűglődést.
  • alberti83
    #281
    na figyu ikarus én már előrendeltem egy oldalom de szerintem az nem koldulást de talán azért mondod hogy kuldulás mert te már kudultál életedbe
  • Solt
    #280
    Mondjuk, ha tudnád miről beszélsz, akkor nem tennél ilyen buta kijelentéseket.

    Előző kérdésedre a válasz meg egyértelműen igen... szűk látókörű vagy.
  • gumikacsa
    #279
    Ahogy érzed. Bár ha nem érdekel, akkor meglettünk volna a hozzászólásod nélkül is.

    #278 ezek szerint nem vezettél még buszt...
  • gregtom6
    #278
    Mondjuk amúgyis a világ legunalmasabb munkái közé tartozik a buszvezetés. De élőben legalább pénzt kapsz érte, itt meg te fizetsz, hogy unatkozhass.
  • gumikacsa
    #277
    várd ki, és vedd meg ba+, az alberti83 haveroddal együtt. A kunyerálást meg be lehet fejezni
  • gregtom6
    #276
    Nemtom, lehet, h csak én vagyok így, de engem elfog a nevetés, ha arra gondolok, hogy ilyen szimulátorokra van igény. Az oké, hogy valaki 5 percig kipróbálja, és uninstall, de hogy órákig ilyenekkel játszani?:D És még fizetni is érte?:D
    Csak én vagyok ilyen szűk látókörű, hogy abszolút nem érdekel az ilyesmi?
  • gumikacsa
    #275
    Ahogy elnézem, világítás csak dísznek vana buszon.