63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gumikacsa
    #405
    jól értem, hogy 3X lehet telepíteni?
  • alberti83
    #402
    DE ÉN INKÁBB MEG VESZEM AZ A BIZTOS ÉS TISZTA
  • gumikacsa
    #401
    Nekem tele van grafikai hibákkal, de ez valószínűleg az alább említett memóriahibának köszönhető (már telepítéskor is kidobott egy csomó hibaüzenetet).
    A játék egyébként nagyon pazar, eddig tetszik. Most már a g25-tel is teljesen együtt működik, de a pedálokra egyik megoldás (#334, #337) sem volt jó. Képen mutatom, hogyan kell kinézni a beállításnak.

    Ha elkezdenek a modderek mindenfélét készíteni a játékhoz, akkor nagyon durva cucc lehet belőle.

  • alberti83
    #399
    10800 ft
  • alberti83
    #398
    hát én nagyon kiváncsi vagyok mert én csak mikkor megjeleni a dobz változat akkor kapom meg 10800 lesz már várom nagyon adig mindenkinek jo játszást kivánok
  • Máté94
    #397
    Átszámolja a bank az árfolyamára a forintot...
  • Ben92
    #396
    Sziasztok!

    A vásárláskor Euróban fizetettek? Nem forintban? apám azt mondja hogy ehhez ugye EURÓBAN kell fizetni így van feltüntetve az ár, de viszont a bankkártyán FORINTBAN van a pénz. És így nem lehet fizetni.
    Most pontosan hogy is van ez?
  • Tomsteel
    #395
    Emailben küldik, meg az oldalról is elő lehet varázsolni valahogy. Kormány már nincs meg, egyelőre billel tekergek.
  • sandor72
    #394
    Még mielőtt kéregetnék a játékot én ezt találtam 1 fórumon a játékról:

    Angol:
    the activation procedure is much more complicated. The OMSI-team has done a pretty good job to protect their game! Look at page 12 in the PDF-manual: An "Aerosoft Launcher" which is connected to their servers every time you play.
    Now i am pretty sure, that OMSI is nearly impossible to crack, since it "checks" the online activation everytime you start the program
    Aerosoft's attempts at digital rights management. I just read at the OMSI forums that you have to register online, activate with an internet connection, your product is limited to your own account, you can't install it more than three times...

    Magyar: (google fordító mivel nem nagyon tudok angolul)

    Az aktiválási folyamat sokkal bonyolultabb. A OMSI-csapat végzett elég jó munkát, hogy megvédjék a játékot! Nézd meg a 12. oldalon a PDF-kézikönyv: A "Aerosoft Launcher", amely kapcsolódik a szerver minden alkalommal, amikor játszanak.
    Most én vagyok nagyon biztos, hogy OMSI szinte lehetetlen feltörni, mert "ellenőrzés " az online aktiválás minden indításakor a program
    Aerosoft megpróbálja a digitális jogok kezelése. Most olvastam a OMSI fórumok regisztrálnia online, aktiválni egy internet-kapcsolat, a termék csak a saját számlára, akkor nem lehet telepíteni, hogy több, mint háromszor ...

    OMSI kézikönyve Német változat

    Én személy szerint biztos megveszem, de megvárom a dobozos verziót.
  • Rayden02
    #392
    Jaja,szerintem is!Ja meg a jegyvásárlás!
  • cSuwwi
    #391
    ha egyszer serialos nem teljesen mindegy, hogy odaadod? úgysem megy vele semmire
    ugyanígy nem értem, hogy 2011-ben miért nem használnak korszerű megoldást a terjesztésre (pl. cdn vagy torrent, ami ingyenes). 1 mezei szerverrel támogatva letölthetné bárki, kulcsot meg külön megvenni (torrent esetében)
  • Ben92
    #390
    Akkor nem te vagy az egyetlen aki ilyen üzit kapott, pedig nekem még nincs is meg a játék.
  • Apocalipto
    #388
    Ha van vmi kérdés állok rendelkezésetekre :D
  • Máté94
    #387
    Ha rossz lesz megkaphatom? :D
  • csige791
    #386
    most toltom. remelem jo lesz a kormany, ha nem ideges leszek :)
  • Ben92
    #385
    Hát ja pl. viszonylatoknak az útvonalát.
  • kitt2000
    #384
    Az útvonal teljes bejárását kéne videóra venni!
    Nagy segítség lenne!
  • Ben92
    #383
    Valami képet,videót csinált már innen valaki akinek már meg van, ha igen akkor megoszthatná velünk.
  • Solt
    #382
    #334, #337
  • Ben92
    #381
    OK!Köszi!Innen már menni fog, remélem.
  • gumikacsa
    #380
    nekem G25 van. Úgy forog ahogy kell, de még nem indultam el a busszal.
    Egyelőre szenvedek a beállításokkal, akármit állítok be a pedálokat fordítva érzékeli
  • csige791
    #379
    Tommy, a kormányt rendesen kezeli, vagy olyan fos mint cbs? engem ez érdekel, ha jó megveszem azonnal. plz reply.
  • Tomsteel
    #378
    Simmarketen regisztrálj, aztán EZEN az oldalon jobb felül vörös alapon találsz egy "BUY NOW" gombot, figyelj rá, hogy felette a "Direct Download" legyen kiválasztva, ezután a játék (észrevétlenül, én is alig találtam meg) bekerül a kosárba, amit a jobb felső sarokban találsz. Ezen a kék részen kattints a "Checkout"-ra, bejön egy ellenőrző oldal, ahol szintén "checkout". Ezután kell megadnod a fizetési adatokat, én bankkártyával fizettem, ezért én a "Credit Card" részt használtam. Kártya tulajdonosa, Kártya száma, biztonsági kód, amit a kártya hátán találsz (click for help-re kattintva megmutatja hol találod), Kártya lejárati ideje. Innentől már egyértelmű a dolog, de ha elakadsz, kérdezz nyugodtan.
  • atila4
    #377
    azt hittem több lesz :D
  • Ben92
    #376
    Helló Tomsteel!

    Leírnád nekem pontról pontra hogy kell rendelni, a simmarket oldaláról.
    Mert még nem csináltam ilyet.

    A regisztráció meg van már és banki átutalással szeretnék fizetni.
  • Tomsteel
    #375
    1,8 gigát foglal telepítve.
  • Tomsteel
    #374
    Memória gond lesz az nagy valószínűséggel.
  • Tomsteel
    #373
    Nekem működik tökéletesen. 680 megát tölt le, telepítésnél is kéri a regisztrációs kulcsot, és utána a launcherben is regisztrálni kell a terméket. Hihetetlen jó fílingje van, vannak bugok, de az összkép nagyon jó.
  • Máté94
    #372
    710MB.
  • atila4
    #371
    hány gigás a játék?
  • Anonymus20
    #370
    Nekem is megvan már, a hivatalos oldalon van két link is ahol meg lehet venni, úgy látszik mégiscsak sikerült hétfő előtt megoldani.
  • Ben92
    #369
    Ja értem akkor meg nyugodtam.
  • gumikacsa
    #368
    Nekem a gépemmel van valami, mert majdnem minden tömöríett fájlra ezt írja ki. win7-en is ezt csinálta, most xp-vel is, többféle tömörítőt próbáltam.

    A fájl egyébként jó, asszony gépével letöltve hibátlanul működik
  • Ben92
    #367
    Jaja engem is érdekelne?

    Jelentést kérünk.
  • ManBoy
    #366
    Tomsteel te hogy állsz vele ? jó a game?
  • Ben92
    #365
    Húha!

    Akkor lehet hogy még se kéne letöltenem?
  • gumikacsa
    #364
    Nekem azt írja ki, mikor ki akarom csomagolni, hogy hibás file...
  • DJKonya
    #363
    Lehet hogy unalmas, csak hatalmas teher van a válladon.
  • Solt
    #362
    Attól függetlenül, hogy ilyen hülyék, én nem használom ezt ki. Megérdemlik a pénzt a munkájukért, megvárom a dobozost. Ettől függetlenül döbbenten állok ez előtt...
  • ManBoy
    #361
    ennyi ott a pont :D de látod ez van sajna . ezért várom h valamelyik aranyos német állampolgár vagy hun feltegye ncorra vagy beloadra:D