63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Solt
    #360
    Hát, ha ez így van, akkor meg is érdemlik... ennyire hülyék nem lehetnek...
  • Stig95
    #359
    Én is dobozosra várok...
  • ManBoy
    #358
    nem de eddig a forumon is ez van :D mindenki 1 serialt kap
  • ManBoy
    #357
    nem baj :) de legalább meg lesz eredetibe "úgy mond" . csak ez a fránya svájci frank ne emelkedne :D
  • Solt
    #356
    Gondolod olyan hülyék, hogy minden letöltős verzió azonos serial alatt fut? Ha ez a te játékod lenne, így csinálnád?

    Én megvárom a dobozost... kibírom azt a pár hetet... addig játszom mással.
  • Tomsteel
    #355
    Én még hó elején félreraktam rá, dobozos verzió meg picivel drágább lesz, 8100Ft-ot kóstált.
  • ManBoy
    #354
    én is meg venném ha nem hónap vége fele járnánk és lenne felesleges pénzem :D de így is úgy is meg fogom venni ha a dobozos verzió meg jelenik
  • ManBoy
    #353
    azért mondom h nem lehetetlen mert ez még csak letöltős verzió ! ne hogy már mindegyikhez csináljanak serialt. majd a dobozoshoz tuti h lesz külön külön
  • Tomsteel
    #352
    Én már töltöm, Simmarketről működik a vásárlás.
  • Solt
    #351
    Nem hiszem, hogy ilyen hülyék lennének! Az max véletlen lehet... Egyébként pedig megvehető... kifizeted, és töltheted!
  • Stig95
    #349
    Türelem OMSI-t terem!
  • ManBoy
    #348
    legalább 1 jó fajta vidit csinálj már :D vágd össze hogy milyen gépek vannak gyorsulás irányításról infót :D
  • Solt
    #347
    NEM! Egyébként meg mit kezdenél vele? Van serialod, vagy törésed? Nincs... akkor?
  • ManBoy
    #346
    fel is tölthetné nem ?:D
  • Apocalipto
    #345
    Haha.. :D
  • Apocalipto
    #344
    Támogatja
  • Tomsteel
    #343
    Berosálok, tűkön ülök napok óta, erre bejön és halál nyugodtan közli, hogy Ő már játszik, csak a kormánnyal bibi van...megáll az eszem. :D

    Köszönjük az infót !
  • Stig95
    #342
    Én most igazából a modokra gondoltam, hogy azoknál meglehet e oldani majd, de akkor lehet hogy nem.
  • Máté94
    #341
    Ezek a buszok a valóságban automata váltósak, tehát gondolom nem. :)
  • Stig95
    #340
    Manuális váltós buszt támogatja a játék?
  • Ben92
    #339
    Sziasztok amit Apocalipto mondott elvileg működik.

    Csak kéne egy segítség, vásárlásnál a BANK TRANSFER válasszam? Gondolom a bankkártyáról utalás nem?

    Szeretném meg venni a játékot.
  • Solt
    #338
    Irányításról, fizikáról kérünk majd infókat... :)
  • Apocalipto
    #337
    Sikerült beállítani, a játékban a gázt meg a féket degressive-re kellett állítani :) Na, akkor lássuk :) Ezzel szenvedtem vagy fél órája :D
  • Stig95
    #336
    Beindult a topik
  • papi08
    #335

  • Solt
    #334
    Köszi az infót!

    5.09-s logitech profiler felrak, hozzárendelsz egy profilt a játékhoz, és reversre állítod a tengelyeket... ;)
  • Apocalipto
    #333
    A letöltősben benne van az angol nyelv is...kiraktak egy másik webshopot az omsi oldalára, onnan lehet már rendelni. Én is azzal játszok már, és van is egy probléma: Logitech force formula EX kormány nemjó, nem jól érzékeli a pedálokat, ha felvannak engedve olyan mintha teljesen padlóig lennének nyomva.
  • Geri556
    #332
    jaja, nem lenne rossz :-)
    Valamit lehet kezdeni a letöltéssel ?
  • Rayden02
    #331
    Végül is igazad van!
  • Solt
    #330
    Jó lenne, ha így lenne... ennyi agytorna kell... :)
  • Máté94
    #329
    Hát ha valóságban sincs ilyen, akkor játékba minek? :D
    Az úgy csalás. :D
  • Ben92
    #328
    Szerintem nem mutatja több videót láthattunk már ugye, és
    egyikbe volt semmi ilyesmi, úgyhogy be kell tanulni a viszonylatokat.
  • Rayden02
    #327
    Erre én is kíváncsi lennék,de ha tippelnem kellene így videó alapján,akkor azt mondanám hogy semmi alapján!
    Hát reméljük hogy lesz benne azért valami segítség!
  • Tomsteel
    #326
    Útvonalat mi alapján lehet majd követni? Mivel jelzi majd a játék, hogy következő letérőnél le kell fordulni?
  • Tomsteel
    #325
    Konkrétan halálfélelmem volt. :) Utasok is reklamáltak.
  • Solt
    #324
    Szevasz kolléga. Elvileg hétfőn lesz letölthető angol verzió, a dobozos meg majd márciusban. Az irányítás a videók alapján nagyon jó... az élő fülke meg egyszerűen fél orgazmus! :)
  • csige791
    #323
    Sziasztok tegnap este próbáltam megvenni, de nem jött össze. Ha német oldalon nézem van letölthető verzió, ha átmegyek az angol nyelvűre akkor nincs, csak dobozos, de az is csak pre-order.

    help.

    Valakinek megvan már? A kormányzás annyira fos mint a cbs-ben vagy ebben megcsinálták rendesre?
  • Rayden02
    #322
    Küldi rendesen a csávó!
  • Solt
    #321
    Például az én esetemben ráhibáztál... 14. éve csinálom...
  • Grr1234
    #320
    Úgy is nekik van igazuk, elvégre buszsofőrök. :D