63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Solt
    #626
    Nekem mindegy ki lesz az, csak tartson rendet és becsülettel végezze a munkáját...
  • papi08
    #625
    Én szívesen elvállalnám, a CBS topikban is rend van;)
  • Solt
    #624
    Pont ezt akartam írni... ideje lenne valami értelmes és keménykezű házigazdát választani, mert kezd előkerülni a sok kis hülyegyerek.
  • Solt
    #623
    Látom nem te nem érted, hogy mit akarok mondani! Az, hogy rászólsz ezekre a kreténekre, hogy ne járassák le az országot, az teljesen jogos, és egyet is értek vele.

    Nekem azzal van problémám, hogy te mint magyar ember, pár hülye gyerek miatt a saját nemzetedet gyalázod egy magyar fórumon. Azért mert pár kretén idióta módjára viselkedik, még nem lesz egy egész nemzet tuskó.

    Konkrét leszek:

    "Na pár magyar megint bizonygatják mennyire egy tuskó nép vagyunk!"

    Ezzel a mondatoddal van problémám. Nem elég, hogy értelmetlen, de ráadásul még indokolatlanul sértő is.
  • [HUN]FaTaL
    #622
    Ó istenem, látom a kamionos topicok szintjére kezd sűllyedni a téma. Kellene egy házigazda mert ez borzalom.
  • Rayden02
    #621
    Király videók!Állati!
  • retoucher
    #620
    Látom nem érted mire akarok kilyukadni, de hagyjuk akkor...
    Ha 6 kreténből történetesen mind a 6 magyar akkor mi a közös nevező jelen esetben az ottani orosz fórumozók szemében, hmm?!
    Nem az, h ki ez a sok **** magyar itt?! De igen!
    Na érted már a "kirohanásom" okát? Nem azt mondom, h csak nálunk vannak kretének, hanem konkrétan azon a fórumon egyértelműen csak és kizárólag a magyarok csinálták a feszkót! Ennyi!
  • akos512
    #619
    Nkeme megvan fel is töltöttem a legnagyobb N betűs torrentoldalra de crack sajna még nincs hozzá.
  • Solt
    #618
    Reggelig tudnám neked sorolni, hogy egyéb nemzetek kreténjei miket művelnek például online repkedések alkalmával. A hülye nem attól hülye, hogy milyen nemzet tagja.

    Szánalmas és totál értelmetlen ez a kirohanás a saját nemzeted ellen. Ha találkozol pár hülyével, akkor ne a magyarságuk mentén keress közös nevezőt.
  • retoucher
    #617
    Ha egy külföldi fórumot elözönlik a magyar userek és elkezdenek offolni, akkor mkibe az jön le, h itt nem 1 ember csinálja a feszkót hanem többen is onnan, ergo rögtön lehet véleményt alkotni az adott nemzetiségiekről. És jelen esetben az jött le, h igenis csak rossz hírünket kelti 1-2 töketlen aki nem bír magával és csak lejáratja az adott nemzetiséget az ottani fórumon. De a magyar már csak ilyen, hiába ez van, ezért nem szeretik a magyarokat sehol se, mert ilyenek vagyunk. Jó tudom, most jön az a közhely, h tisztelet a kivételnek. Na ez is megvolt, lehet tovább haladni.
  • Solt
    #615
    Mennyire értelmes az a magyar, aki pár kretén miatt az egész nemzetét gyalázza? A szituációt illetően igazad van, de ez a "tuskó nép vagyunk" kirohanás eléggé sértő és indokolatlan.
  • Ben92
    #614
    Jól van értem a gondolatmenetedet, nem ez volt a célom.
    Nem kéregettem cracket csak informálódtam hogy mi is van.
  • retoucher
    #613
    Na van ott legalább egy értelmes magyar is (rajtam kívül)!

    aerohu köszi!
  • retoucher
    #612
    Ha te is írogatsz oda magyarul akkor te is ugyanolyan szarházi vagy, h nem bírsz magaddal! Szerinted az ottaniak nem várják a krekket?! Minek kell percenként kérni, gondoljátok ha meglesz nem fogják maguktól beírni??
    Minek kell magyarul beírogatni oda, csak lejáratjátok az egész országot és azt éritek el h kitiltanak onnan mkit és akkor majd sírni! Fejezzétek be az offolást, és légy türelmes nem csak te várod akrekket hidd el!
  • Ben92
    #611
    Engem ne említs légy szíves nem tudom mi bajuk lett hirtelen.

    Nem offoltuk szét, próbálok én is oroszul informálódni.
  • Ben92
    #609
    Nem baj így az élethű.
  • Apocalipto
    #608
    Na, a havas pálya nem egyszerű...ha túl nagy gázt nyomsz csúszol mindefele, a blokkolásgátló is összevissza kattog.. :D
  • Ben92
    #607
    Valami havas, téli videó nyugodtan jöhetne.
  • Tomsteel
    #603
    Köszi, erre nem gondoltam. Egész pofás lett.
  • sapkafej
    #602
    dehogy vetted
  • Apocalipto
    #601
    Basszus, tényleg ennyire vannak fogyatékos emberek? Fogjátok már fel, hogy NEM FOGOK SENKINEK SEM KÓDOT SEM TELEPÍTŐT KÜLDENI!!! Én megvettem a saját pénzemből, vedd meg te is b+...
  • Apocalipto
    #600
    Ehhez is adtak, feltelepült a játékkal együtt.. :)
  • Geri556
    #599
    Neked is ment egy privát üzenet.
  • szabii98
    #598
    hmm :D
    lehet dobozoshoz, ha lesz, majd adnak térképet :D
  • Apocalipto
    #597
    Vidkari progijában lehet állítani jobbra. Atinál a catalysban, nvidiánál nemtom.
  • Geri556
    #596
    Írtam egy üzenetet.
  • Tomsteel
    #595
    Ez jogos, nekem egy kis élsimítás is hiányzik, mivel felbontást nem lehet állítani a játékban.
  • Apocalipto
    #594
    Be lehet kapcsolni a segítséget, akkor mutatja merre vannak az útvonalak.
  • csige791
    #593
    kinyomtattam a térképet ami egy pdf-ben van. Anélkül könnyű eltévedni.
  • szabii98
    #592
    És amúgy van mi segítsen abban hogy merre menj vagy magadtól?:D
  • csige791
    #591
    Valahogy a mip-mappet kéne megcsinálni , mert az nagyon alcsony, és nem tudom feljebb vinni. Valakinek ötlet?
  • Ben92
    #590
    Hát igen minél többet játszik az ember anál jobb az egész.
    Talán nemsokára már nekem is meg lesz.
  • csige791
    #589
    Hát én az életben is buszsofőr vagyok, szóval elhiheted, hogy nem játszanék vele, ha nem lenne jó. Elég nekem a munkában buszt vezetni, pl CBS-el nem játszom, hiába szebb a grafikája.

    Minden tökéletesen megvan csinálva, pénzt kell vissza adni, pont annyit amennyi a visszajáró (csak advanced jegy módban) valaki napi jegyet kér valaki csak pár megállóra, teljesen reális.
    Ha nagyot fékezel az emberek pofáznak, de még akkor is beszólnak, ha a visszajárót nagyon apróban adod vissza. pl 2.70 a visszajáró és sok 10 centest adsz, akkor némelyik beugat, hogy too many coins :)

    Ha meg csinálsz egy koccanást, mindenki pofázik, és a következőnél az összes leszáll a buszról és elkezd gyalogolni tovább.

    A megállók is jók, vannak ahol mindig sokan szállnak le-fel (pl a metró megállónál) vannak ahol szinte senki.

    Sorolhatnám tovább, de szinte minden reálisan megvan csinálva. Vannak idióta sofőrök, de van amelyik megáll is kienged...
  • Héeder
    #588
    a hangulata milyen a játéknak?
  • csige791
    #587
    Na, ma rádöbbentem, hogy ez a szim, nem csak a legjobb busz szim, hanem sz összes kategoriában a legjobb.

    10 percet vártam a jéghidegben a végállomáson az indulásra, közben játszottam a fűtéssel. Ha nyitva hagytam az ajtót, lehűlt a levegő, ha becsuktam vissza melegedett, sőt az is befolyásolta, hogy a levegőt csak bent keringettem, vagy kívülről is beengedtem. Ráadsul miközben várakoztam szállingóztak az utasok is, szép lassan, az indulás előtt már leglább 10-en figyeltek a buszon.
  • Apocalipto
    #586
    A retarder istenien megvan csinálva :)
  • Ben92
    #585
    Szívesebben vezetnék helyközi járatokon helyközi autóbuszokkal.
  • szabii98
    #584
    faszaa
    meg a volvo is
  • gumikacsa
    #583
    majd jönnek a távolsági pályák :D
  • papi08
    #582
    Az Off-topik tökéletes, de mivel Saját Fórumok közt van, így ha az sg kijelentkeztet, akkor nem tudod megtekinteni ;)