63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Warrior888
    #713
    Bár nekem még nincs meg a játék, de a videókban úgy láttam, hogy az a szar mutatja az időt amin beállítod a járatszámot.
  • kisvory
    #712
    Hello!
    Tudna vki olyanba segíteni hogy hogy kell feltelepíteni letölött orosz verzió
    köszi előre is
  • v43 001
    #711
    Helló!
    Azt hogy kell beállítani hogy a kormány visszaforduljon? Kösz a választ előrre is!
  • bemki
    #709
    Sziasztok
    Billenytűzettel használom az omsi-t,és az lenne a kérdésem, hogy azt hol kell beállítani, hogy a kormányt magától tekerje vissza?
    Mert így ha nyomok egy kis balrát akkor folyamatosan balra megy míg meg nem nyomom a középre helyezés gombot vagy amíg nem kormányzok jobbra.
  • papi08
    #708
    csak a kedvedért. A következő Off/Warez HSZ-eket elakadás jelzővel fogjuk jutalmazni.

    És csak egy megjegyzés: a topik "átépítés" alatt áll;)
  • papi08
    #705
    Off topik!
  • cooldogg
    #702
    Sziasztok.

    Nekem olyan problémám lenne, hogy hiába nyomom a görgőt és mozgatom az egeret, nem működik a szabad kamera forgatás. Tudtok rá valami megoldást? Előre is köszönöm! :)
  • ManBoy
    #700
    sry meg ír ez ilyet islink kép
  • ManBoy
    #699
  • ManBoy
    #698
    na így ezt miért írja ki ?
  • ManBoy
    #697
    ezt miért írja ki mikor le startolom ?
  • aerolive
    #696
    holnap érkezik meg hozzájuk
  • cSuwwi
    #695
    így jár az aki nem elég türelmes :D
  • gumikacsa
    #694
    Hazai bankok közt is 2-3 nap szokott lenni.
  • Warrior888
    #693
    Beszarok, tegnap délután elkezdtem a vásárlás menetét, erre estére már volt működő warez... Na mindegy, állítólag úgyis nagyon jó játék, legalább nem lopom meg a készítőket. :)
    Amúgy valaki rajtam kívül vásárolt banki átutalással? Mennyi idő? Tegnap du. elkezdtem, akkor vasárnap révén várakozó listán volt az utalás. Ma reggel viszont elment a pénz az OTP-től, de a SimMarket-nél még nincs ott. Mikorra várható szerintetek? Azért én még szívesen kipróbálnám még ma...
  • Rayden02
    #692
    Nagyszerű,köszönjük szépen!
    Sokunknak elkelt már egy kis nyelvi segítség!
  • muHaHaHa
    #691
    Magyarítás béta
    Nincs teljesen kész, pár sor hiányzik csak, azt a nap folyamán befejezem.
  • Roanake
    #690
    Akkor nem tudom mit irkált a leírás az ajtózárról... :S Okosságot írtam oktalanul :( (vagy csak felcseréltem a számokat :D)
  • ManBoy
    #689
    elméletileg az a H betűs gomb fék . mivel autómata a gép ezért fék elvételkor gurul a jármű . ez álló helyzetben használják . és így nem kell a kézifék . gáz adáskor automatán inaktívba kapcsol a fék és elindul a busz
  • Roanake
    #688
    Pontosan mi a baj? Megállsz a megállóban, kiengeded az ajtózárót, hogy ki tudd nyitni az első ajtót, ekkor pedig rögtön a záró kiengedés után a hátsó ajtó magától nyílik (ha van leszálló). Amikor befejezték a leszállást, akkor bezáródik.

    A tippem az lehet, hogy megnyomtad azt a gombot, aminek a nevét... hát nem tudom leírni :D, de megfogalmazom mit csinál: teljesen zárja a hátsó ajtót és hiába oldod ki az ajtózárat, a hátsó ajtó nem nyílik. Ez a gomb ott van lenn az első ajtót nyitó/záró gombok mellett, szürke és egy nagy H betű van rárajzolva. Szerintem azt megnyomtad :)

    A célja ennek a funkciónak amúgy az lenne, hogy a lenn várakozók előbb kezdjenek el felszállni és senki se osonjon a hátsó ajtón be a buszba :P Bár még nem láttam olyan utast, aki így tenne :D
  • Hyp3r
    #687
    Üdv! a hátsó ajtó kinyitására már rájöttem, de a becsukására még nem. Valakinek van valami ötlete?
  • Roanake
    #686
    A vezetőfülkéből is lehet járatszámot és nevet kiírni, az életszerűbb :) Nem nehéz megtanulni. A következő a működési elv:

    - Line/Kurs: ha megnyomod ezt a gombot, akkor 5 számjegyet lehet beírni. A 92-es vonalat így írd: 09200 , a 76-ost így: 07600 , utána nyomd meg a jobb alsó gombot (enter). Ezzel kiírattad a vonal számát. Ezután:

    - Route: ez a gomb a Kurs mellett van balra. Megnyomod és 2 számjegyet enged beírni. A teljes 92-es vonalon 01 és 02 használható, most nem tudom melyik az északról délre és a délről északra vonal, de ez a kettő kell. Beírod, hogy pl 05 és megint a jobb alsó gombot megnyomod (enter). Ekkor a busz elejére kiírja a célállomást, a vezető fülkében pedig a kis menet kijelzőn kiírja az állomásokat szép sorban ahogy haladsz a busszal, de a q-t kell megnyomni (alapbeállítás), hogy mindig átugorjon a következő állomásra. A legújabb busz, a D92 be is mondja az állomásneveket :)

    A route lehet más szám is, nem csak 01 és 02. Pl. a 92-es vonalán ha csak az U-Bahnhof-ig akarsz menni, akkor 05/06-ot kell használni és a busz elején a kijelzőn átírja a célállomást. Tipikus példa erre a vasárnap esti utolsó járat, ami már nem megy végig a teljes vonalon, ezért a 01/02-es route szám már nem jó, kell a 05/06.

    - Ziel: ezt rendszerint csak a 013-as kóddal használom, ez a 'garázsmenet' kódja. Persze nem csak erre lehet használni. Este meg tudom még nézni a pontos kódokat és beírom ide, mindenki nagy örömére :)
  • Sgtfathi
    #685
    Várjuk a forditást szeretettel!
  • muHaHaHa
    #684
    Én készítek egy fordítást, még a felénél se vagyok de a menü egy kicsit magyar lett.
    http://kepup.szunyi.com/files/5y7ndeghm9fqq41nsh77.jpg
    http://kepup.szunyi.com/files/hsckoh8y51dazvh0q2cx.jpg
    http://kepup.szunyi.com/files/og9i6o0s0k8ugzi8chor.jpg
  • Rayden02
    #683
    Itt egy példa:

    Ha nem lenne jó a kép:
    http://kepup.szunyi.com/files/xu7eogmyk3ogmt4wiayp.jpg
    Én csak ennyit vágok!Még meg kell jegyezni a folyamatokat!
  • muHaHaHa
    #682
    nem tudjátok hogyan lehet a pályaszerkesztőt bekapcsolni?
  • kitt2000
    #681
    Meg egy magyar fordítás kéne mert én nem tudok németül se angolul!
    És nem tudom beírni a billentyűzetet!
    Valaki tud segíteni benne!
  • atila4
    #680
    hogy lehet a járatszámot kiírni? mert nem akarnak felszállni z utasok :D
  • ManBoy
    #679
    nem sopánkodok örülök neki hogy legalább meg lesz a második gamem eredeibe :: :D
  • Tomsteel
    #678
    Az ember legalább a számára igazán fontos dolgokra kaparja össze valahogy, aztán örüljünk neki, jó érzés ez, nem kell sopánkodni.
  • ManBoy
    #677
    Na úgy döntöttem én is meg veszem a gamaet. de mire kifizettem addigra a N.. ra fel is tették torrentbe szóval m1 . az a lényeg eredetis legyen !
  • Blackdog
    #676
    Az internet hiányára panaszkodik. Ha van neted, nézd meg, hogy nem-e a tűzfal blokkolja a programot.
  • GabriSanyi
    #675
    Valaki meg tudna szánni a maps/berlin-spandau_92 mappából a laststn.osn állománnyal? privátban jöhet.
  • alberti83
    #674
    segitsetek légyszi
    http://Der Aerosoft Server ist zur Zeit nicht erreichbar. Bitte stellen Sie sicher, das Sie über eine aktive Internetverbindung verfügen.
    Danke!!

    The Aerosoft server is currently not available. Please check your internet settings. Thank you.
    ezt a hibát irja ki valaki segitse win 7 32 bites
  • Tomsteel
    #673
    Nálam akkor jön elő ez a hiba, mikor a "Realtime Reflexions Texture Size"-ot 1024-nél nagyobbra veszem, egyébként a tükröket nem lehetne kikapcsolni, ha megnézed ott működik, csak kb a tükör felületének a negyedén.
  • spy803
    #672
    Mit kell beállítani, hogy működjön a visszapillantó tükör?
  • csige791
    #671
    multiplayer kéne...
  • Tomsteel
    #670
    Az előugró menüben a jobb alsó sarokban ki lehet választani, hogy jelenlegi budapesti időjárás legyen beállítva. Nagyon baba.
  • Héeder
    #669
    a fenti menüsorban van egy felhő ikon
  • aerolive
    #668
    időjárást hogy lehet váltani?