63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • bakkerman
    #793
    Éjjel az omnibusz tetején,
    emlékszel kicsikém, de csuda volt.
    Lent nyikorogtak a kerekek,
    s felettünk nevetett a telihold.
    Miközben a lovacskák bandukoltak Budán át,
    eloltottam égő ajkad, s a lámpát,
    Éjjel az omnibusz tetején,
    emlékszel kicsikém, de csuda volt.
  • papi08
    #792
    Minden ablak ki, Ha a Home gombot nyomod, akkor láthatsz 3-4 kapcsolót, amivel a levegő keringetését lehet szabályozni, nyomd át hideg levegőre, és indítsd be a levegő keringető rendszert a műszerfalon:)
  • v43 001
    #791
    Kösz! De hiába, nem hül :S
  • papi08
    #790
    Nem tudna valaki egy Grundhof(talán így írják) térképet belinkelni?:P:D
  • Warrior888
    #789
    ALT gombbal jön vissza a panel.
    Hűteni nem tudod, nincs klíma, próbáld meg kinyitni az ablakokat.
  • vzsolo
    #788
    A hivatalos fórumon is panaszkodtak már páran, hogy durván szaggat a berlini pálya, mire az admin azt válaszolta, hogy pont az a nagy problémájuk nekik is, hogy vagy szép, vagy jól fut; és, hogy a 20 FPS az végül is nem olyan rossz(!), merthogy ennél több FPS-hez, már atomerőmű kell.
    Azért nehogy már 2011-ben high-end konfig kelljen ahhoz, hogy egy nagyon nem 2011-es szintű grafikával megáldott játék 20 FPS-nél simábban fusson!
    Továbbá ott is írták, hogy a játék kb. hozzá se nyúl a videokártyához, szóval szerintem valamit kissé benéztek a srácok a grafikus motor írásakor...
    Szóval reméljük kidobnak valami javítást nemsokára, mert ez, így ebben a formában elég vicces.
  • nrgasdasd
    #787
    köszi!!!
  • Stig95
    #786
    Először én is a játékban kerestem aztán rájöttem hogy nincs. De ha az asztalon állítom a felbontást akkor a játékban is csökken a felbontás. Tehát így nem fog szaggatni annyira a berlini pálya sem.
  • papi08
    #785
    Köszönjük az információt!:)
  • BravoFox
    #784
    A linket persze nem "linkesítettem".

    Itt kapható forintért az OMSI buszszimulátor
  • BravoFox
    #783
    Sziasztok!

    Az Aerosoft partnereként mostantól tőlünk, a WingBest áruházban is megvásárolható az OMSI buszszimulátor dobozos (CD) változata -
    természetesen forintért és akár postai utánvéttel is. A hivatalos megjelenési dátum március 25., de érdemes minél előbb megrendelni a dobozos változatot, mert a jelenlegi ár az előrendelésekre vonatkozik.

    Íme a link:
    http://wingbest.com/index.php?main_page=product_info&cPath=173&products_id=1643

    Üdv,
    Péter
    WingBest.Com
  • aerolive
    #782
    felbontást hol?
  • Gyuri10
    #781
    Hali nekem egy olyan problémám van h betölt a játék nem akad meg semmi de elkez ugrálni a busz egyhelybe:D valami megoldás rá??????????elöre is thx
  • v43 001
    #780
    Helló!
    Eltünt a felső panel :S Azt hogy lehet visszavarázsolni?
    Ja és hűteni hogy kell a buszt? Mindig felszökik a hőmérséklet de le nem megy.
  • Stig95
    #779
    Nekem is szaggat de visszavettem a felbontásból és utána már egész jól fut a game.
  • aerolive
    #778
    nekem is 800-on van, de így is csak 350mb a max memóriahasználat, nincs sok textúra ... a gpu kezeléssel van a baj, gyakorlatilag egy 2002-es videokártya szinten kezeli mai kártyákat.
  • Solt
    #777
    Ez gáz... megcsinálnak egy ilyen zseniális játékot, és 2011-ben nem használja ki a több magos cpu-t... :((
  • Dave000
    #776
    sziasztok, nálam megy rendesen a berlini pálya, igaz az elején néha beszaggatott, de az advanced graphicsnál van valami memória beállítás, az nekem gyárilag 200MB volt, felhúztam 800-ra azóta nem szaggat :D Az újabbik buszon az abs meg asr nagyon komoly ahogy dolgozik, egy játékot nem láttam ahol így ki van dolgozva, még az abs motor kerregése is ááh :D kemény :D
  • aerolive
    #775
    14-32%-os GPU kihasználtság ... akkor ezért akad ennyire, kár.
  • Tomsteel
    #774
    Mentsd el a jelenlegit, és töltsd vissza a defaultot.
  • kifli
    #773
    valaki csinál a beállítások menü ai traffic részéről nekem egy print screent a default beállításokkal?
  • vzsolo
    #772
    Szia!

    A Start menüben tudod elérni.
  • nrgasdasd
    #771
    Sziasztok!

    Valaki találkozott már pályaszerkesztővel ? -ha igen akkor hol tudom elérni?-

    Köszönöm!
  • vzsolo
    #770
    Érdekes. A játékban betölthető 2011-esnek nevezett beállításokkal a Grundorf pályán, nyáron, nappal egész tűrhetően fut: a minimum FPS olyan 22 körül van, de csak néha esik le ennyire. Mindezt 50-70%-os össz-CPU terhelés mellett, a két CPU magot látszólag nagyjából egyformán használva, a GPU-t 50% körül terhelve produkálja.
    Viszont a berlini pályán, ugyanezekkel a beállításokkal a GPU-t csak max. 30%-ig terheli, a procit pedig max. 60-ig, és láthatóan jobban használja az egyik magot. Így kőkemény 7-szer frissíti másodpercenként a képet. Fura.
  • kifli
    #769
    csak 1 magot használ, a linkelt képemen láthatod, hogy az egyik mag sokal melegebb, mint a többi (Bár egy q9550-nek egy magja is elég erősnek kéne hogy legyen ehhez)
  • Rayden02
    #768
    Én kitöröltem egy kivételével az összes buszt,plusz még egyet hagytam menni valahol,elég sok fps nyertem vele,igaz csak minimum beállítások mellett!
  • spy803
    #767
    Hogyan kell beállítani, hogy az autók, meg a közlekedési lámpák ne az orrom előtt jelenjenek meg? Nagyon idegesítő, hogy azért jönnek belém az autók, mert előttem jelennek meg.
  • Solt
    #766
    Valamit elcsesztek, mert a vga kihasználtság 25% körüli, és majdnem ugyanannyi az fps a minimum, és a maximum beállításokon... szét zabálja a cpu-t a játék... szerintem a többszálas kihasználtsággal van valami gebasz. Ha szerencsénk van, akkor egy tapasszal tudnak rajta segíteni... ha nem, akkor meg sem veszem!

  • Martinez01
    #765
    Nálam nem xD
    Celeron 2.8 prockó
    1 giga ramocska
    512 Ati HD3650-vga :D
  • vzsolo
    #764
    Na az már azért kemény. Mondjuk a Fritzeknek mindig nagy kihívást jelent az optimalizálás...
    Kár érte. Nálam így sajnos gyakorlatilag játszhatatlan a berlini pálya.
  • Rayden02
    #763
    Jól néz ki!
  • atila4
    #762
    Lol 45 fok volt a buszba:D panaszkodtak az utasok :D Nincs benne valami légkondi?

    Am Berlin nálam is szaggat :S
  • Solt
    #761
    Nekem q9550 + 460 GTX-n is szaggat a Berlinben... a hivatalos fórumon van akinek i7-n is szaggat és 17-18 fps-e van...

    Ha szerencsénk van, akkor egy tapasz majd segít ezen.
  • vzsolo
    #760
    Sziasztok!
    Csak nálam akad kegyetlenül?
    Minimum grafika, Berlin-Spandau pálya, nyár, nappal: 8-12 FPS!
    A konfigom: AMD 6000+, Sapphire Radeon HD4830 512MB, 2×2GB 800MHz Geil DDR2
    Nálatok teljesen jól fut?
  • Blackdog
    #759
    General option-nál van egy beállítás a jegykezelésre vonatkozóan. Ez lehet none, easy és expert (vagy valami hasonló, ha jól emlékszem). None-nál nem kérnek jegyet, a másik kettőnél igen.
  • alberti83
    #758
    sziasztok az lenne a kérédsem hogy lehet beálitani hogy az emberek vegyenek jegyet mert nálam csak fel szálnak előre is kőszi
  • kifli
    #757
    Ittvan:

    Driverből kényszerített af/anizotropikus szűrés



    és nélküle...

  • kifli
    #756
    driverből próbálj af-et ráeröltetni...
  • Blackdog
    #755
    A tükör viszont nálam nem szaggat, szépen "folyik". Asszem, hogy a "target framerate" nevű csúszka hatására változott ez meg, nálam 60-as értéken van.
  • Blackdog
    #754
    Érdekes, pedig a hivatalos screenshootokon nem ilyen. Szívesen veszem az ötleteket a megoldással kapcsolatban.