63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • atila4
    #753
    Nekem is ugrál :S

    Blackdog: ez is pont ugyanilyen nálam is
  • Blackdog
    #752
    Ki milyen grafikai beállítással játszik? Sajnos bármit állítok eléggé mosottak a textúrák nálam. Pl. a képen a felezővonal egy bizonyos távolság felett kifejezetten furcsán néz ki. Ha valaki meg tudná mondani miért, megköszönném.
  • Solt
    #751
    Nektek is szaggat a tükör? Mármint ami a tükörben látszik...
  • melfoy
    #750
    Vagy egy ilyet..

  • atila4
    #749
    De jó :D
  • melfoy
    #748
    Átskineztem a buszt..megkeresed a játék mappájában a vehicles mappában busz skin textúráit,és onnan átfestheted,logokat rakhatsz rá.stb..én se nagyon értek ehhez a részéhez csak ismerkedem vele..csinálhatsz pl egy ilyet:


  • Warrior888
    #747
    Ezt hogy alkottad? Én az előbb 20+ km-et csapattam szakadó hóesésben, driftelgetve, de közel sem volt ennyire redvás.. :D
  • melfoy
    #746
    Sztem arra nincs lehetőség,de a kurzorokkal(nyilakkal)ki tudsz nézni jobbra-balra az ablakon..jól kitalálták az irányítást,kéznél van minden,jobb mint a w,s,a,d..

    #745
    Az lesz..:D
  • Penge88
    #745
    CSapattad a falu szélén? :D Sterimóval menj át rajta vagy kétszer és már csillogni is fog :))
  • kitt2000
    #744
    Hogy lehetne megnövelni a képernyő nagyságát hogy lássam a visszapillantó tűkőrt ebe a helyzetnél!
  • melfoy
    #743
    Maszek fuvar volt..esős időben,rossz sáros úton..moshatom le a buszt..




  • Blackdog
    #742
    Magyarosítás bétát be tudná linkelni esetleg valaki? A lejjebb lévő link nem igazán működik.
  • melfoy
    #741
    Hanyag sofőr..a műszerfalat nem képes letörölni..


  • csige791
    #740
    Már letudtam rakni pár épületet az editorban, de utat még nem sikerült, meg új mapot sem tudtam még kezdeni.
  • atila4
    #739
    köszi, de beállítottam azt aminél álltam és nem jöttek oda időre az utasok :D
  • melfoy
    #738
    Sziasztok,egy kérdés:az beállítható hogy a kormány visszaálljon?
  • papi08
    #737
    Igen:)
  • atila4
    #736
    Még 1 kérdés:)

    Ami pirossal van keretezve oda mit kell benyomni? Az első megállónak a helyét?

    http://postimage.org/image/2nqe5qp6s/
  • atila4
    #735
    Beállítottam most kérnek :D
  • aerolive
    #734
    Esetleg az Options-ban a General fülön állítsd Easy-re a jegyekre vonatkozó beállítást, hátha.
  • atila4
    #733
    Nekem nem kérnek jegyet az utasok :S valamit be kell hozzá állítani, hogy kérjenek?

    Ryden02: Kösz :D
  • aerolive
    #732
    Na, egy kis adalék azoknak, akik nem tudnak mit kezdeni.

    Kiválasztod a buszt, beadja. S betűvel váltasz kameraállást. E gyujtás. Most pedig adjuk meg a járatszámot. Tartsd lenyomva a CTRL-t, majd nyomd meg a numerikus számok feletti csillagot. Ezután ( még tartod a CTRL-t ) írd be, hogy 07600, numerikus enter. Utána még mindig CTRL mellett / jel, majd beírod 01/02 attól függően, hogy melyik állomáson vagy. A B-betűs állomásnál 01, a K-betűsnél 02 ( nem tudom a pontos nevüket ). A fenti menüsorban bekapcsolod a segédeleteket ( kérdőjeles ikon, így tudod merre menj ). Ezután a fenti menüsorban ismét a papírlap ikonra kattintva kiválasztod a 76-os járatot az 1-es számmal, majd kiválasztod az indulási időpontot ( alul feketével láthatod az aktuális időt ). Ekkor kész a járat, az utasok megjelennek a megállóban és fel is szállnak ha odamész időben.

    Jöhet a motorindítás, először N betűvel üresbe teszed, majd M indítja a motort. Váltó D-be, kézifék kienged a kormány mellől.

    Megérkezünk az első megállóba. Numerikus billentyűzeten a kötőjellel parkolófék majd * és / nyitja a szárnyajtókat. Ugyanígy visszafelé és ne felejtsétek el a féket kioldani.

    Van amelyik utas jegyet kér, a menete a következő. Kiteszi a pénzt a tálcára, egérrel felszeded őket. HOME betűt lenyomva tartva eléred a kasszűát. T betűvel adod a jegyet, majd pedig ha kell vissza akkor a megfelelő érmékre kattintva adsz nekik.

  • v43 001
    #731
    Igen, meg az ajtó gomboknál van egy másik szürke amit ki kell oldani. Jobban nem tudom elmagyarázni de majd meglátod.
  • papi08
    #730
    Nyomd hosszan az M betűűűt:) És várd meg, amíg a "zene" elcsendesedik:)
  • bemki
    #729
    Kipróbáltam, akkor be is töltötte, de nem tudok elindulni.
    Gyújtást kapcsolok, majd elindítom a motord, de abban a pillanatban le is fullad. o.O
  • papi08
    #728
    Én rákattintottam a buszra, ekkor megkérdezte hogy azt a buszt szeretném-e használni:)
  • Isti1
    #727
    Hát pedig abba a "hatalmas" faluba nehéz eltéveszteni a megállókat
  • bemki
    #726
    Igen-igen, ezt én is szeretném megtudni.
    Senkinek sincs ötlete?

    Am, egy másik kérdés, hogy amikor kiálasztom a pályát és ott bejön a busz, majd megáll a megállóban ott mit kell csinálni? Tegnap össze vissza nyomogatás után be tudtam lépni a vezető fülkébe, és nyomogatni, de most nem tudok. :(
  • papi08
    #725
    Caps Lockot kapcsold ki. Az azért van, mert letöltött verzióval játszol.:)
  • Rayden02
    #724
    A cbs mikor kijött lehetetlennek tűnt,enéll egyeltalán nem az,viszont ez nekem már nem fog menni,hiszen rengeteg bonyolult scriptelt dolog van ami
    sajnos nekem kínaiul van!Már a busz hangmappája teljesen letaglózott,
    131?Atyaúristen!
  • alberti83
    #723
    ŰDV HA A SPANDAU PÁYLÁT AKKAROM BETŐLTENI EZT IRJA KI E/A FEHLER32
  • papi08
    #722
    Off topik.
  • papi08
    #721
    Fent a menüben vagy egy nyíl+valamilyen ábra, arra katt, és mutatni fogja Neked az írányt:P
  • jamesbond691
    #720
    Hali! Erdeklodnek, hogy a jatekban nincs valami nyil ami mutatja az utat, hogy merre kell menni? :D Addig stimm, hogy beallitom azon a kutyunk a jarat szamot meg ilyeneket, de en eddig csak ossze - vissza tekerektem abba a kis faluba.
  • papi08
    #719
    Akkor szerinted újabb buszok is berakhatóak a játékba?:)
  • Rayden02
    #718
    Pont én is ezt mondogattam magamban!Azért is hagytam félbe!
  • Rayden02
    #717
    Én már kísérleteztem vele,hát szerintem sokkal de sokkal könnyebb módolni
    mint azt ahogy én hittem!Most például a kipufogófüst sűrűségét méretét színét,és végül,de nem utolsó sorban a füst élettartamát!Meg még ezen kívül rengeteg dolgot lehet még csinálni!
  • Penge88
    #716
    Neked nincs kedved megcsinálni? :) Amíg nincs magyar map, addig tök felesleges a forint.
  • kitt2000
    #715
    az első módok lehetne a!

    -a pénzt magyar forintra cserélni!
    -A játékba szereplő buszok alacsony verziója(emeletet leszedni róluk)

    Akinek van kedve az elkészítheti!
  • papi08
    #714
    Közben megvan, köszi(shift+z)