63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • ccv520
    #12030
    Hol lehet rajta állítani?
  • omsifan
    #12029
    Jó lett! :)
    Az alacsony szintezést talán a rugó beállításával is lehet javítani.
  • alexander1993
    #12028
    És Nemeza modelljének kiadása az kb. mikorra várható? AMúgy az alacsony szintezés annyira nem gáz szerintem.
  • ccv520
    #12027
    Két állandó kérdésre válasz:
    1. Kiadás: csakis miután Nemeza kiadja a sajátját, a modellt így kaptam meg.

    2. Alacsony szintezés: erről tudok, kijavítani viszont sok idő. Konkrétan elölről kellene kezdeni a konvertálást, talán majd javítom.

    :)
  • tatra105
    #12026
    Nagyon szép!
    Amúgy ez direkt lett ilyen alacsony?
  • mimo0612
    #12025
    És akk mikor lesz a köz javára bocsájtva a remekmű? :D
  • ccv520
    #12024
    Lényegében kész vagyok a 260-assal:
  • feca3339
    #12023
    Üdv!
    Valaki tudna nekem segíteni hogy a wehlen pályába miért nem tudok a menetrendnél járatszámot kiválasztani?
    Nem tudom h. fontos e de innen töltöttem le: http://omsihu.wordpress.com/
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • bpyfan
    #12022
    A Mestechko pályán ismeretlen hiba lépett fel. Azóta már felülírtam mindent hogy hátha hiányzik valami de akkor is kiírja.A hibát az utolsó pillanatban dobja ki a textúra betöltésénél. Zugriffeverletzung bei 004064B0 in modul'OMSI.exe'.Lesen von aresse 34306E5D
    Nagyon kéne a segítség mert ez a pálya a mindenem.
  • Brad33
    #12021
    Köszönöm!
  • omsidriver
    #12020
    Itttalálsz buszokat. És készül egy csuklós is, erről pedig itt láthatsz képeket.
  • atty707
    #12019
    itt nézz szét:
    http://omsihu.wordpress.com/category/jarmuvek/
  • Brad33
    #12018
    Keresgéltem, de nagyon szét vannak szórva a kommentek. Szóval tudna valaki nekem linkelni jó buszokat? Kicsit uncsik már az emeletesek:)
    Valamint van valami hír a csuklós buszról? Amikor legutoljára itt voltam, azt írtátok, hogy nem lesz, de most ismét láttam róla képet. Köszi előre is.
  • halaszfi
    #12017
    Nekem is elfáradtak az utazásban
  • bocskor3
    #12016
    Sziasztok! Meg tudnátok mondani hogy hogyan lehet lekrómozni egy busz lökháritóját (ikarus 260) pl gimp-ben
  • generalGGabe
    #12015
    Sziasztok!

    Arra gondoltam, hogy kéne csinálni egy találkozót.
    Február végén, vagy március elejére tervezném.

    Az érdekelne, hogy kinek lenne kedve eljönni.

    Akit érdekel, az írjon, mert akkor úgy keresnénk helyet.
  • omsidriver
    #12014
    Eléggé, erős gép kell hozzá, de nagyon jó pálya.
  • Routeres
    #12013
    Mivel még nem letölthető :)
  • Plett
    #12012
    ez a busz még nem letölthető? a fórumon nem látok erre utaló jelet :)
  • Routeres
    #12011
    Csak azért merem ezt állítani, mert a hamburgi O305-ösnél is riadalmat keltett, hogy szépen ki van dolgozva és erőmű kell majd hozzá. De pont Marcel írta, hogy ha az a busz pont úgy van építve, ahogy Marcelék csinálják.

    Az, hogy a videón látható Liaz-nál hogy s mint lesz a dolog, nem tudom, de reménykedjünk.
  • matesz19
    #12010
    Legyen neked igazad, reméljük hogy gyengébb gépen is menni fog ha ki adják ezt a buszt.
  • matesz19
    #12009
    Sajnos még sehol, én is csak a itt a Társalgón találtam ezt a videót. :)
  • Plett
    #12008
    na majd letesztelem hogy segít-e, thx a tippeket :)
  • tenkenorman
    #12007
    Így van, de ha beraksz valami szélsőséges időjárást, + éjjeli menetrend és akkor leveheted a forgalmat úgy hogy reális maradjon. de azt nagyon szeretem amikor a kereszteződés közepén megállnak és átengednek 100 gyalogost, meg kifordulnak elém mindig...
  • bazsi25
    #12006
    matesz hol tudom leszedni ezt a buszt
  • Routeres
    #12005
    Nem minden szépen kidolgozott buszhoz kell erőmű...
    A teljesítmény nagyban függ az építés módjától is.
  • mimo0612
    #12004
    ÁLtalában az ilyen helyzeteket egy fénykürtülés rendbeteszi :D
  • matesz19
    #12003
    hmm szép kidolgozás biztos egy erőműnyi gép kell majd hozzá...
    LIAZ 5256,26
  • matesz19
    #12002
    Igen én is így tapasztaltam :D kíváncsi lennék mi okozhatja ezt az utasoknál. :D
  • Plett
    #12001
    nem is tudtam hogy van ilyen funkció benne, köszi :)
  • Plett
    #12000
    görbe*
  • Plett
    #11999
    Ez marha nagy benne, felszálltak az utasok először amikor teszteltem és mindegyik körbe háttal szállt le... :D
  • Vazzeazze
    #11998
    Kapcsold ki az ütközést és ha ilyen van csak menj át rajtuk! :) Sajnos csak így lehet...de ettől még élvezhető, főleg ha ismered az eredeti területet.
  • Vazzeazze
    #11997
    OFF:most vasárnap van, zárva van az utánfutó-kölcsönző! :)
  • matesz19
    #11996
    Nekem tetszik a Solaris és szépen megoldották a csúklót is, csak tényleg van benne még jó pár hiba, de nem sorolom fel mert mindenki tudja már, de az IBIS működik csak nem ír ki semmit, előny ha tudod hogy hogyan kell be írni a Grundorf-on az IBIS-t. Mert az első utasom itt van, igaz kicsit elgörbült szegényke. :D KÉP
  • Plett
    #11995
    Azt a pályát feladtam, nem tudok körbe menni úgy hogy az AI-k ne hülyülnének meg és csinálnának dugót az egyik kereszteződésben. :)
  • bazsi25
    #11994
    hátsó után futo nincs rajta
  • bazsi25
    #11993
    sziasztok kiprobáltam a solarist nálam hiányzik a után futo meg aaz ibis nem mutatt semit és nem írki semmit
  • Vazzeazze
    #11992
    Én is kerestem már olyat...idegesítő, hogy pl a Kispest pályán(amit egyébként imádok de nagyon) átlag minden második megállóban napszaktól függetlenül havi bérletet vesznek, kis túlzással többek között 140 darab 5 forintossal :D
  • maxi1987
    #11991
    Hali
    Kipróbáltam ezt a solarist.Nálam az FPS szám leugrott 5 alá és a busz pattogott mint kecskesz.r a deszkán, arról nem is beszélve hogy a csukló utáni kerék 5000/min-el forog hátrafelé.Hiába állítom át a váltót a csukló rükvercben marad.Frankó