63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • omsifan
    #12190
    Az Ikarus E94-es. Csak rába motoros, mint a legtöbb, ezért van rajta rába felirat. Egyébként készül egy E94-es modell. GSM busz szimulátor fórumon lehet látni a készülő folyamatot.
  • Ikarusfan
    #12189
    Igen, ennek én is örülnék, csak nem mertem szólni, mert az lett volna kapásból a válasz, hogy csinálj egyet, de én az ilyen grafikus szerkesztőkhöz nem értek... :(
  • Erlau Trans #12188
    Köszi.

    Többiek:
    tudtok még valamit erről csuklós soláról? elkészül-e valaha (hivatalos fórum hiánya....)?
  • gabcsibkv
    #12187
    Kibrobáltam Teltow 3-at. Túl sok az egyenes szakasz, a tereptárgyak a vége felé nincsenek csak üres terepet látok, unalmas nekem.
    Ennél sokkal jobb a Bad Kinzau és az alap Spandau map-ok.
  • v43 001
    #12186
    Valaki nem csinál esetleg a Budai oldalon lévő buszjáratot?
  • Haulin
    #12185
    Na sikerült megcsinálnom a hof file-t. (nem annyira vészes...) Már csak a tourral van a gond, bárhogy próbálkozok nem jön össze a lefordított segítségben meg nem találom hol jelenítené meg. Valaki tudna benne segíteni?
  • szaszy0830
    #12184
    Sziasztok!

    Valaki aki ért is hozzá.Nem csinálná meg a Rába GSZ-339 buszt?:)
  • Geri556
    #12183
    OFF:Értem, köszi a választ :D
  • kisgyerek2
    #12182
    OFF:Jászberényi vagyok.Valamikor kamionoztam.Soha nem jártam busszal, de szeretnék még levizsgázni rá.
  • bence099
    #12181
    Na volt egy kis szabadidőm íme 2 kép :


  • Geri556
    #12180
    OFF:Elég off de te véletlenül nem vagy buszvezető a Vértesnél ? Mert ott van egy kisgyerek becenevű sofőr :D
  • kisgyerek2
    #12179
    Nem jöttem volna rá!!!!!
    NAGYON KÖSZI atty707 :-)
  • atty707
    #12178
    miután betöltötted a pályát, nyomd meg az ALT billentyűt, erre előjön a menü, itt kapcsold be a sárga nyíl felette piros kérdőjel ikont
  • kisgyerek2
    #12177
    Sziasztok!Azt szeretném kérdezni, hogy be tudom valahogy állítani a programot úgy, hogy jelezze ha fordulnom kell a megálló felé, vagy memorizálni kell a térképet, és úgy menni?Előre is köszi a segítséget!
  • atty707
    #12176
    innen le tudod szedni:
    http://omsihu.wordpress.com/2012/01/15/solaris-urbino-18-alfa/
  • Erlau Trans #12175
    akkor valaki legyen olyan jó és töltse fel valahová, köszi :)
  • LMG123
    #12174
    Nem vagy vak,törölték a topikot. :)
  • Erlau Trans #12173
    Akkor nem tudom mi az (szerintem a hivatalos fórum), de a #11966-ban megjelent linkre gondolok, ami ez:

    http://omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1800

    És nekem ezt írja ki, hiába regisztráltam már be oda ezer éve (és most újra egy másikat...):
    You are not allowed to enter this page. You do not have the required permissions to enter this page.
  • Zoliikp
    #12172
    Lehetséges, hogy vak vagyok, mert a hivatalos oldalon nincs Solaris a letöltések között...
  • Erlau Trans #12171
    Valaki legyen már kedves feltölteni valahová a Solarist, mert a hivatalos fórumot nem hozza be, állítólag nincs jogosultságom megnézni azt a témát...
  • generalGGabe
    #12170
    Pl a szintkülönbségeket hogy oldja meg? mert azt nem mutatja.
  • generalGGabe
    #12169
    aha.
    köszi....
    elsajátítható, feltéve, ha valaki tud csehül.
    mert én nem tudok
  • nrgasdasd
    #12168
    Elnézést, hogy én válaszolok, inv_streetel az utak majd ozimak ezt neked is mondom omsi.cz-n elérhető Objectek között Objekty pro správnou funkci AI
    ezzel minden probléma megoldható közlekedési lámpa terén, van hozzá leírás és testmap is, pár perc alatt elsajátítható!
  • bence099
    #12167
    aha köszi
  • Geri556
    #12166
    http://www.youtube.com/watch?v=3c_wfwE4dBY&feature=channel_video_title
    A végére kell a buszhoz tekerni.
  • generalGGabe
    #12165
    nyomsz egy "n" betűt és learkod ahova akarod
    "g"-vel újra odébb tudod tenni, "r"-rel meg forgatni tudod
    "del"-lel törlöd


    ÖRS: ez az a festegetős módszer?
    hogy lesz ebből útker, meg lámpabeállítás?
  • bence099
    #12164
    aha de mondjuk egy megálló objektett beszeretnék tenni azt ki választom a jobb oldali panelből és utána hogyan tovább ?
  • ozimak
    #12163
    Ezekben nincs object,csak az a sárga (entry point for bus),de az meg csak a méretarány és a sávszélesség tartása miatt van. Az összes amit látsz spline.
  • bence099
    #12162
    Hogy teszed be az objektett ?:D
  • ozimak
    #12161
    Na igy azért mindjárt másképp alakul az örs
  • bence099
    #12160
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy az OMSI Editorba hogy tudok berakni objektumot vagy van valami leírás rá ?
  • zsee69
    #12159
    Sziasztok!
    Miért akad a játék olyan 10-15 mp-enként? Ha nem csinálok vele akkor is! Régebben nem volt semmi probléma! A gépem: 1 hete felrakott win7 (32bit) AMD5000+ (x2), 4Gb ddr2, 9600GT512... videokártya, dx driver elvileg a legfrissebb?
    Valaki ötlet?
  • Zoliikp
    #12158
    Be kell tölteni az editorba azt az utat, amelyet le szeretnél tenni.
    Ezt minden egyes esetben meg kell tenni, ha új úttípust tennél le.
    (Amit egyszer már felhasználtál, az látható a jobboldali panelon...)
  • tuningmark
    #12157
    Sziasztok, ismét. Valaki megtudná mondani hogyan tudok utat lerakni az editorban?
  • bemki
    #12156
    Tudsz egy linket adni? Kerestem, de nem találtam meg...
  • omsifan
    #12155
    Tök szép busszal? Nem a magas minőségű textúrás SD200-asra gondolsz? Mert az elérhető (volt), csak el kellett kérni.
  • matesz19
    #12154
    Nagyon szépen haladsz a pályával, de lenne két kérdésem hozzá:
    1. Miért olyan hullámos az aszfalt a 0:15-nél??
    2. A villamos pályán fog villamos is közlekedni vagy nem? :)
  • Geri556
    #12153
    Amúgy elárulom nektek hogy ezeket a videókat Marcel csinálja :)
    Van ahol egy tök szép busszal megy a végén ami nem elérhető.
    Amúgy aki nem hiszi az nézze meg marcel blenderes tutorialjait, ugyanaz a hang...
  • fjx235
    #12152
    Azt nem tudom,hogy a keresztező AI-nál müködik-e mert még nem próbáltam!
  • fjx235
    #12151
    "Egy a lényeg: ez sem fog működni. Nem lesznek hatással egymásra azok az AI-k, amelyek az egymást keresztező path-okon közlekednek. Továbbá ezzel a módszerrel nem tudsz lámpás kereszteződést sem létrehozni, nem tudod megcsinálni, hogy az AI-k az egyik path-ról átkanyarodjanak a másikra, és útburkolati jeleid sem lesznek."

    Lehet,hogy erre is megoldás amit az OMSI.CZ-n találtam,az objektumiknál
    "Objekty pro správnou funkci AI"
    keresd meg ezt tölsd le és próbáld ki,hátha jó.