63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • halaszfi
    #15169
    Google földből hogyan szedem ki az
    objekteket?
  • bence099
    #15168
    Szép lesz
  • rarma
    #15167
    Sziasztok !
    Találtam két mapot, az egyiket ezen a fórumon:
    lejjebb kell görgetni az oldalon és egy 2 x Highway képet kell keresni.
    http://aussiex.org/forum/index.php?/topic/10105-where-are-you-driving-in-omsi-now-mapline/page__st__60#entry75408
    videó róla : Highway video
    csak nem nagyon értem hogy még most készülnek,vagy már le lehet őket valahonnan tölteni,vagy privát map.
    A másikról csak egy videó van, ez lenne a másik,ugyan az kérdésel mint az elözőnél.
    videó link : UK Express
    Köszönöm előre is a válaszokat.
  • vikimaki1
    #15166
    Köszi mindenkinek!
    @atty707: megpróbálom megtalálni melyik mod cseszegeti.
  • Erlau Trans #15165
    Nekem is volt, kétszer is. Nem tudtam vele mit kezdeni, újra húztam az OMSI-t..... néha rejtélyesen minden ok nélkül hülyeségeket dob az editor és utána nem hajlandó elfelejteni.
  • Erlau Trans #15164
    Nekem akkor csinálta először, amikor felraktam egyszerre a manuális váltós MANokat, meg az Usedom pályát. Először kitöröltem a buszokat, de semmi, majd a pályát is de semmi. Aztán legyalultam az OMSI-t, sóval felhintettem a helyét és újratelepítettem. Láss csodát, működött utána a manuális váltó is, meg a pálya is gond nélkül.

    Néha nem árt újra rakni, ha az ember sokat játszik vele, főleg meg ha pályát is szerkeszt, az Editor nálam két hetente menetrend szerint behal és nem hajlandó a közlekedési szabályokat bevenni, hiába állítom be neki.....
  • halaszfi
    #15163
    nálam nem lehet
  • halaszfi
    #15162
    Az mitől lehet hogy a megállótábla új nálnem tudok space-t ütni mert hibát jelez?
  • atty707
    #15161
    Nem raktál fel valami kiegészítő buszt, ami ezt a hibát okozza? Próbáld meg csak az alap MAN-okat benne hagyni a játékban, és így hátha kiderül melyik busz, vagy mod okozza a problémádat.
  • atty707
    #15160
    Látva ezt a folyamatos veszekedést a készülő buszok körül, felajánlom minden kiegészítő készítőnek, hogy az oldalamon (omsihu.wordpress.com) kialakítok neki egy saját szekciót, ahol közzé tud tenni információkat készülő kiegészítőjéről, legyen az pálya, vagy busz.
    Így idővel minden információ egy helyre kerül, és a fórumok nem lesznek tele spamelve a folyamatos kérdezgetéssel, és a rá adott "nem tudom, kérdezd meg a készítőt" válaszokkal.
    Akit érdekel, az írjon üzenetet vagy itt, vagy az [email protected] címre.
  • vikimaki1
    #15159
    lájk! Nagyon tetszik. HAJRÁ!
  • generalGGabe
    #15158
    Az élet a Börzsönyben sem áll meg.
    Életkép Márianosztráról:

  • vikimaki1
    #15157
    Miért lehet az, hogy AI busz helyett csak a sofőrt látom. Aztán betöltetem a buszokat, kiválasztom mondjuk a MAN SD202 D92-t és mikor kérdi,hova rakjon üres a lista(Grundorfnál is).Most újra telepítettem de második játéknál már megint eltűntek a belépési pontok.
  • omsifan
    #15156
    Teljesen igaz. Az előző hsz. persze nem neked ment.
  • omsifan
    #15155
    Nyugi, nyugi... Én nem fogok megharagudni senkire, nem is folytatok, meg nem is kezdek bele vitába. Ezért nem is írtam csak 1-2 hsz.-t a kérésekre.
  • VL67
    #15154
    Senki nem főállásban modellez és konvertál.
    Amennyi ideje van rá, annyit tud foglalkozni ezzel a témával a napi munka, család és magánélet rovására, ingyen és bérmentve. Ki többet, ki kevesebbet,ha pedig publikál képet, videót vagy bármit az éppen aktuális állásról, az nem jelenti azt, hogy onnantól kezdve számon lehet kérni rajta minőséget, mennyiséget és határidőket.
    Ha én napi hat órát töltök el modellezéssel és konvertálással fél éven keresztül, elvárhatom-e bárkitől, hogy akkor a letöltés után játsszon ő is napi hat órát legalább ugyanannyi ideig?
    Belátható időn belül meg fognak jelenni a hazai illetőségű 260-as modellek és hamarosan pont kerül ennek a dolognak a végére.
  • Zoliikp
    #15153
    Az a valamelyik a 3: utáni, azaz összességében a 4. kamera bejegyzés...

    Célszerű egy alap MAN fájlját megnézni, ott le vannak írva, hogy a bejegyzés részei mit tartalmaznak.
  • SnyperD
    #15152
    A busz mappáján belül van egy bus fájl megnyitod jegyzettömbbel és letekersz ott van egy olyan sor hogy Kameras ott vmeiket átírod mindegyik nézetnek megvan a pozíciója.
  • atikarus
    #15151
    Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, nem találtam meg a régebbi írásokban. A Jelcz M121es belső kameranézetét hogy lehet fentebb és előrébb vinni? a választ köszönöm
  • omsidriver
    #15150
    Gondolom, a megállótáblára gondolsz. Ez a nemeza által készített, Zoliikp által OMSI-ba konvertált megállótábla újratextúrázott részei. Ha kéred, átküldöm neked is.
  • nrgasdasd
    #15149
    Szia! Tetszenek a képeid, csak így tovább! :) Nem szoktam "kunyerálni", de ha megkérdezhetem ezeket a megállókat honnan szerezted ?:) Amit hamarosan kiadok pályát szerintem nagyot dobnának rajta.
  • papi08
    #15148
    Köszönöm hogy szóltál, én valószínű vulgárisabban tettem volna..:) :D
  • Plett
    #15147
    Egyébként Nemeza egyáltalán nézi a fórumot, foglalkozik a busszal egyáltalán? :)
  • gumikacsa
    #15146
    Na puff, és akkor mi van? Nem adja ki akkor megyek azzal, ami van.
    Miért irkáltok a készítők nevében, ha akarják majd megvédik a saját álláspontjukat. Ha pedig nem bírják a rinyát, ne kezdjenek bele ilyenbe, mert sajnos ilyen ez a cirkusz.
  • LMG123
    #15145
    Lehet ez azért van,mert akik reklamálnak,azok taknyos pisisek... :D
  • vikimaki1
    #15144
    Sziasztok! Miért lehet az, hogy AI busz helyett csak a sofőrt látom. Aztán betöltetem a buszokat, kiválasztom mondjuk a MAN SD202 D92-t és mikor kérdi,hova rakjon üres a lista(Grundorfnál is).Most újra telepítettem de második játéknál már megint eltűntek a belépési pontok.
  • Erlau Trans #15143
    Javaslat: FAQ/GYIK írása a megjelenésre váró buszokkal kapcsolatban. Ezután erre figyelemfelhívást elhelyezni a címsorban. Eztán pedig moderációs szankciókkal jutalmazni az értetlenkedőket.
    Én már nagyon unom, hogy napok óta egyebet nem olvasni, csak a rinya megy.... Hát valamelyik nap már követelőztek is egyesek, hát hagyjuk már. Én unom, hát még a busz készítői....... Kösz, ha megfontoljátok.
  • matesz19
    #15142
    Mindenki csak reklamálni tud hogy "jajj mikor adják már ki az Ikarusokat? mikor lehet már letölteni ezt a buszt?" Ha ennyire nem bírjátok ki hogy kiadják, akkor csináljatok magatoknak egy saját busz, aztán majd rá jöttök hogy mennyire nehéz!!! Aztán rá jöttök... Olyanok vagytok mint a hisztis kis pisisek akik nem bírnak várni... Addig reklamáltok amíg berágnak a készítők és azt mondják hogy ha nem bírtok várni akkor inkább nem kaptok semmit...
  • Geri556
    #15141
    Egyetértek veled, ha a játékot is ki tudtuk várni, akkor azt hiszem ezt is kitudjuk(Én 2009 júliusától 2011 februárjáig vártam, nem hinném hogy ennyi kell az Ikarusnak)Úgyhogy csak nyugi, majd kijön egyszer csak :)
  • Martinez01
    #15140
    Kedves topiktársak, virtuális buszvezető kollégák!

    Olvastam lentebb, hogy "mindenki" "követelőzik" Nemeza buszáért, mert már várják a "MAGYAR IKARUS"-t.Én is várom, ne féljetek, de attól hogy b*sztatjátok a készítőt, nem fogja előbb kiadni.
    Ha elhallgattok, akkor lehet, hogy x idő múlva ki lesz(nek) adva a busz(ok).
    Szerintem megéri várni egy jó nagy minden hájjal megkent, jó zsíros kis IKARUS pack-ra.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akik ezek után sem hajlandóak megérteni, azok sz*pjanak gombot.


    Maximális tisztelettel:
    Papszi
    Bárkinek a fentebb leírtakkal kapcsolatban üzenete van számomra, az [ITT] megteheti.
  • dgufoplast
    #15139
    Az jó akkor nem szóltam :D
  • omsifan
    #15138
    Két oldalú az üveg, csak még nincs teljesen beállítva.
  • dgufoplast
    #15137
    Ez le marat szép lesz csak így tovább
  • dgufoplast
    #15136
    Igen jó írtad

    Omsifan:
    Nekem szemet szúrt az üvegen lévő tükröződés és abból foggól lejjebb venni az envmap tükröződéséből vagy úgy marad ? meg nem bírod meg csinálni 2 rétegűre az üveget és úgy szebb lenne szerintem úgy mint a gyári manoknál van
  • szikszaicsabi
    #15135
    Már megjelent egy kezdetleges verzió Dgufoplast(remélem jól írtam a nevét) jóvoltából.Letöltési linket hamarjában nem tudok mutatni, de ha szeretnéd, átküldöm Neked e-mailben, csak énekeld el e-mail címedet, és 2 perc múlva már mozgásba is hozhatod.
  • atty707
    #15134
    No comment...
  • atty707
    #15133
    Felraktátok a Davisville2 pályához a Willshire Sceneryobject-eket? Amíg azok nincsenek a helyükön, addig csinálja ezt a "levegőben lógó" járműveket. Ha az oldalamról (omsihu.wordpress.com) töltitek le, akkor a csomagban van egy willshire.7z, ennek a tartalmát kell bemásolni a SceneryObjects mappába, és utána rendesen működik a pálya.
    Most teszteltem le original omsi telepítéssel.
  • Brad33
    #15132
    Az sem szégyen, ha segítesz. Ha már írtál, akkor mondjuk a választ is leírhattad volna neki...
  • atty707
    #15131
    Nem szégyen az olvasás. Olvass vissza pár oldalt, és kiderül a kérdésedre a válasz...
  • zsoltim412198
    #15130
    Elnézést nem tudom nekem szólt e a válasz de én ezt először kérdeztem nem vagyok türelmetlen csak érdeklődtem egy csuklós ikaruszról.